İçeriğe git

Resim
- - - - -

The Sunreavers / Silver Covenant

• Please log in to reply
Bu konuya 32 yanıt gönderildi

#21 Palasoul

Palasoul

Sergeant

• Members
  • 81 İleti

Yazma tarihi: 16 Ağustos 2010 - 04:44 ÖÖ

Heryerde Spam yaptigimi soyluyordunuz nerde yaptim Spam bir seyi ust uste cok fazla kere yazmak degilmidir? Bunu da aciklayin Ezekeel Ban Ban Ban! Ezekeel Ban Ban Ban! Yonetim istifa! Bu arada banlananlar listesine adimi altin harflerle yaziin!
  • 0

#22 Robin

Robin

Legionare

• Members
  • 544 İleti

Yazma tarihi: 16 Ağustos 2010 - 10:17 ÖÖ

Resmi ekleyen
Bu adam forum efsaneleri arasına girecek az kaldı. :)
  • 0

#23 mutux

mutux

Senior Sergeant

• Members
  • 139 İleti

Yazma tarihi: 16 Ağustos 2010 - 10:58 ÖÖ

O zaman ben 3 kisiyim sana essek diyorum . Ezekeel banla beni.

senlen burda polemige girerdimde gerek yok ama 3kişi konusuna gelirsek bence sen 1adam bile etmezsin:D
  • 0

#24 lokknes

lokknes

Scout

• Members
  • 245 İleti

Yazma tarihi: 16 Ağustos 2010 - 12:55 ÖS

Bu söze şakpa çıkartıyorum...
  • 0

#25 Forgivèn

Forgivèn

Senior Sergeant

• Members
  • 177 İleti

Yazma tarihi: 17 Ağustos 2010 - 01:56 ÖÖ

Heryerde Spam yaptigimi soyluyordunuz nerde yaptim Spam bir seyi ust uste cok fazla kere yazmak degilmidir? Bunu da aciklayin Ezekeel Ban Ban Ban! Ezekeel Ban Ban Ban! Yonetim istifa! Bu arada banlananlar listesine adimi altin harflerle yaziin!

felaket!
  • 0

#26 mutux

mutux

Senior Sergeant

• Members
  • 139 İleti

Yazma tarihi: 17 Ağustos 2010 - 03:06 ÖÖ

Ban Ban Ban yazarken spam yapmısın bak :D ondan sonra gelip nerde spam yaptım deme:D
  • 0

#27 Makaveli

Makaveli

General

• Members
  • 2.038 İleti

Yazma tarihi: 17 Ağustos 2010 - 03:57 ÖÖ

Adamin yaptigi ayipsa sizin yaptiginiz resmen terbıyesizlik adama bi küfür edip dövmediğiniz kalmış.Tamam belki hata yaptı belki yanlış bişe yaptı sizinde örnek olmanız gerekirken ördek olmanız kusura bakmayında konuyu açan arkadaşınkinden beter. thx
  • 0

#28 bora333

bora333

Senior Sergeant

• Members
  • 145 İleti

Yazma tarihi: 17 Ağustos 2010 - 05:34 ÖÖ

Kendileri forumu birakmis zaten...Mutux'un tavirlari bana yapilsa kufuru basardim...Mutux simdi burdanda bi kavga cikartir der ki : O da bana sole dedi bole dedi cevabim simdiden hazir birileri konuyu elestirmis sen bu durumu birileri sana essek dedi dige degerlendirmissin...O da hakli olarak sinirlenmis...
  • 0

#29 bora333

bora333

Senior Sergeant

• Members
  • 145 İleti

Yazma tarihi: 17 Ağustos 2010 - 05:38 ÖÖ

Silemiyorum mesaji biri silebilirmi
  • 0

#30 bora333

bora333

Senior Sergeant

• Members
  • 145 İleti

Yazma tarihi: 17 Ağustos 2010 - 05:39 ÖÖ

Ilk once 3 mesaj olarak yazdim ve spam yapmis oldum biri silebilir mi? Sonra hepsini tek bi mesajda topladim...
  • 0

#31 sumut

sumut

Senior Sergeant

• Members
  • 115 İleti

Yazma tarihi: 17 Ağustos 2010 - 05:57 ÖÖ

Editleyerek yazabileceğimiz şeyleri alt alta yazamıyoruz değil mi? Neyse...

Bu Windrunnerların Alleria ilerde bir gün çıkar mı dersiniz? Turalyon da çıkar belki. Alleria çıkarsa kardeşinin yanına, Covenant'a, katılır herhalde.
  • 0

#32 mutux

mutux

Senior Sergeant

• Members
  • 139 İleti

Yazma tarihi: 17 Ağustos 2010 - 11:16 ÖÖ

Bora hiç bişe demicem kavga cıkarmıcam merak sadece git adamın önceki konularına bak her actıgı konuda bi kac kisiyle problem yasamıs adam bu beni haklı cıkaran bi sebep olamaz ben orda adama eşek demedim 2günde cogu kisiyle sürtüsmüs sürekli kendim haklıyım diyo ben ona orda eşek degil git kendine ceki düzen wer demek istedim o sadece eşek olarak anlamıs yapcak bise yok
  • 0

#33 McMarkStars

McMarkStars

Advanced Member

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 34 İleti

Yazma tarihi: 25 Ocak 2012 - 07:54 ÖS

Scotty ışınla beni.

Hahah, buna çok güldüm. :) Yorumlar bir yana, olsun emek emektir adam bir şeyler yazmış/yapmış en azından. Buna da saygı duyulması gerekir. :)
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı