İçeriğe git

Resim
- - - - -

Thrall Voljin Konuşması(Cataclysm)

• Please log in to reply
Bu konuya 254 yanıt gönderildi

#1 laptu

laptu

Scout

• Members
  • 3.395 İleti

Yazma tarihi: 22 Ağustos 2010 - 01:54 ÖS

Thrall Voljin Konuşması.

YouTube - Cataclysm Beta - Thrall talks to Vol'jin (fully voice-acted)

Thrall:Voljin.Seni görmek güzel kardeşim.

Voljin:Thrall!Seni gördüğüme sevindim.Kötü söylentiler dolaşıyordu(Başka türlü söylentiler vardı)

Thrall:Aslında.Birisi beni öldürmeye çalıştı ama şu an için en büyük kaygım bu değil.
Dünya beni yardım için çağırdı.

Voljin:Konseye yalvarmak zorundayım dostum.Garoshun safında yer alamam halkımızı savaşın çıkarı için birbirine düşürüyor.Saygımı bu yeni Guruh için devam ettiremem.Halkımı uzaklaştırmayı düşünüyorum.

Thrall:Voljin,Garroshu seçtim çünkü bu zor zamanlarda halkımızı yönetecek güce sahip.

Thrall:Guruh eski kahramanları için ağlıyor.Doğru kana sahip orc hiçbir insan karşısında eğilmiyecek ve hiçbir haini barındırmayacak.Bu savaşçı halkımızı gururlandıracak.Garrosh bu kahraman olabilir.

Thrall:Bu kararı kolayca vermedim Voljin.Bizim müttefiklerimizin bunun yüzünden acı çekeceğini biliyorum.Guruhun geri dönülmez bir şekilde değişeceğini biliyorum.Ama bu karara güvenim tam Garrosh guruhun tam olarak ihtiyacı.

Thrall:Sana güveniyorum sen ve diğer liderler Halkımızın bölünmesine izin vermiyecek.Sen bundan daha güçlüsün.

Voljin:Anlıyorum kardeşim.Bunun üstüne düşüneceğim ve gelecek ile ilgili sıkıntı çekme.Dünyayı kurtarmak zorundasın.

Thrall:Throm’ka Eski dostum.

Voljin:Kolay zamanlar olmıyacak,ama sanırım herkesin iyiliyi için Guruhun yanında kalmalıyız.

Voljin:Thrallın kelimeleri doğruydu,herzaman olduğu gibi.Guruh eskiden bundan daha fazlasıydı.İnatçı liderler ve bir avuç dolusu kahraman Northrenden.Halk Garroshun adını anıyor....en azından şimdilik.

Voljin:Yinede,Thrall bir gün bize geri dönecek.Gelecek şimdiden çok zalim ve kanlı görünüyor.

Voljin:Şimdi git.Karamızrağın onurunu kazan.İleride bizim için çok savaş var.Eminim ki bu savaşların hepsinde bir parça rol oynıyacağız.

Not:''Thrall:Aslında.Birisi beni öldürmeye çalıştı ama şu an için en büyük kaygım bu değil.
Dünya beni yardım için çağırdı.'' Burdaki birisi olarak kasettiği kişi Varian Vyrm.Thrall ve Dünya(Doğa,Toprak) Halkası(Earthen Ring) şamanları Büyük denizdeki Girdabı(Maelstorm) kontrol altına almak için Draka Öfkesi(Fury) gemisine biniyorlar.Girdaba ulaşamadan gemi İttifak donanmasının saldırısına uğruyor Thrallın şaman güçlerini mühürleyen bir kafese kapatıyorlar.İdamı için gümüş tepside Varian'a götürülürken goblinler Thrallı kurtarıyor.

İttifak donanmasının içinde şaman güçlerini mühürleyen kafesin bulunması ise Donanmanın daha önceden hazırlıklı olması ile açıklanır.Kısacası Guruhun içinde İttifağa çalışan ya da kendi çıkarları için Thrall'ın ölmesini isteyen hainler var.Bana bu hain tek bir kişi gibi geliyor Magatha Grimtotem.Benim düşünceme göre Grimtotem klanı ile İttifak ortak çıkarları için müttefik olmuşlar.
  • 0

#2 zipzop_tr

zipzop_tr

Senior Sergeant

• Members
  • 194 İleti

Yazma tarihi: 22 Ağustos 2010 - 02:26 ÖS

Foruma tekrar hoşgeldin Shaman :rolleyes: paylasıma tam gaz devam
  • 0

#3 Delioglan

Delioglan

Scout

• Members
  • 219 İleti

Yazma tarihi: 22 Ağustos 2010 - 02:31 ÖS

Çeviri için teşekkürler hocam.

Saçmalığa bakar mısın aga adamlar dünyayı kurtaracağız diye uğraşıyor birileri gidip öldürmeye çalışıyor bunları :rolleyes:. Ally kafayı sıyırmış gibi geldi :).
  • 0

#4 eflatun

eflatun

Knight Lieutenant

• Members
  • 645 İleti

Yazma tarihi: 22 Ağustos 2010 - 02:31 ÖS

eline sağlık ta shaman niye gittin ha gittiysen niye bi daha geldin(alınma geldiğine memnunum)
  • 0
hayal gücü, bilgiden daha önemlidir

#5 laptu

laptu

Scout

• Members
  • 3.395 İleti

Yazma tarihi: 22 Ağustos 2010 - 05:42 ÖS

Aslında tam gelmek sayılmaz diğer sitede yaptığım paylaşımları burayada koyuyorum.Yine tüm saçmalıklara rağmen bu lore bölümünün kurtarılabilir mi diye deniyorum ama hiç ümidim yok.
  • 0

#6 Cagrikurt

Cagrikurt

Centurion

• Members
  • 828 İleti
  • LocationIstanbul

Yazma tarihi: 22 Ağustos 2010 - 05:59 ÖS

Ellerine sağlık. Ben o işi halledebilirim yakında (x
  • 0

Filozof Murloc der ki;
Aaaaaughibbrgubugbugrguburgle! aka RwlRwlRwlRwl...

#7 Xae

Xae

Champion

• Members
  • 1.095 İleti

Yazma tarihi: 22 Ağustos 2010 - 05:59 ÖS

Thrall ın dünyayı kurtarmaya gittiğini Alliance bilmiyormu saldırı düzenliyor ?
  • 0

#8 cenkiss

cenkiss

Lieutenant General

• Members
  • 1.907 İleti

Yazma tarihi: 22 Ağustos 2010 - 06:01 ÖS

Aslında tam gelmek sayılmaz diğer sitede yaptığım paylaşımları burayada koyuyorum.Yine tüm saçmalıklara rağmen bu lore bölümünün kurtarılabilir mi diye deniyorum ama hiç ümidim yok.

Sen de olmasan nasıl kurtulacak bu site yea?
  • 0

#9 zipzop_tr

zipzop_tr

Senior Sergeant

• Members
  • 194 İleti

Yazma tarihi: 22 Ağustos 2010 - 06:15 ÖS

O donanma Kul'tiras olamaz mı? Yani Varian'ın bunu yapması anlamsız geliyor bana...
  • 0

#10 Dreamerz

Dreamerz

Corporal

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 48 İleti

Yazma tarihi: 22 Ağustos 2010 - 06:50 ÖS

Eline sağlık da benim bi sorum olucak bu guruh tam olarak ne oluyo?
  • 0

#11 Seifer Almasy

Seifer Almasy

Champion

• Members
  • 1.428 İleti

Yazma tarihi: 22 Ağustos 2010 - 07:40 ÖS

yabancı bir sitede Thrall'ın yolculuğunu Varian a uçuran ın Garrosh olduğu söyleniyordu.Ve Thrall'ın ittifakın kötülüğüne birşey yapılacağından bahsettiği için ittifak Thrall'ı esir almıştı.Garrosh 'un bunu uçurmasının nedeni ise Alliance a savaş açmak istemesiymiş.Bakalım bunların doğruluğu ne zaman ispatlanacak.
  • 0

#12 predator09

predator09

Centurion

• Members
  • 906 İleti
  • Locationİzmir

Yazma tarihi: 22 Ağustos 2010 - 07:59 ÖS

Eline sağlık da benim bi sorum olucak bu guruh tam olarak ne oluyo?

Güruh=Horde
  • 0

#13 laptu

laptu

Scout

• Members
  • 3.395 İleti

Yazma tarihi: 22 Ağustos 2010 - 08:08 ÖS

yabancı bir sitede Thrall'ın yolculuğunu Varian a uçuran ın Garrosh olduğu söyleniyordu.Ve Thrall'ın ittifakın kötülüğüne birşey yapılacağından bahsettiği için ittifak Thrall'ı esir almıştı.Garrosh 'un bunu uçurmasının nedeni ise Alliance a savaş açmak istemesiymiş.Bakalım bunların doğruluğu ne zaman ispatlanacak.

Bilmiyorum doğruluk payı olduğunu düşünmüyorum.Şu ana kadar yaptığım görevlerde Garrosh onurlu bir lider görüntüsü çiziyor.Magatha olması bence Garroshtan daha büyük bir ihtimal.Ya da Dünya Halkasındaki İttifak şamanlarında biriside olabilir.
  • 0

#14 deftones

deftones

Champion

• Members
  • 1.199 İleti

Yazma tarihi: 22 Ağustos 2010 - 10:12 ÖS

Ellerine sağlık. Ben o işi halledebilirim yakında (x

trolllemeden paylaşımda bulunmak için umutla bekliyorum :P
  • 0

#15 wasabi

wasabi

Lieutenant General

• Members
  • 1.747 İleti

Yazma tarihi: 22 Ağustos 2010 - 10:38 ÖS

Bilmiyorum doğruluk payı olduğunu düşünmüyorum.Şu ana kadar yaptığım görevlerde Garrosh onurlu bir lider görüntüsü çiziyor.Magatha olması bence Garroshtan daha büyük bir ihtimal.Ya da Dünya Halkasındaki İttifak şamanlarında biriside olabilir.

grimtotem thunder bluffun liderligini istiyordu ve cairne öldügü zaman bile yerine oglunu geçirecegini bildigi için thrallı öldürmek istemiş olabilirmi bana su anda en mantıklı cevap bu görünüyor
  • 0
Nothing is true. Everything is Permitted

#16 laptu

laptu

Scout

• Members
  • 3.395 İleti

Yazma tarihi: 23 Ağustos 2010 - 08:52 ÖÖ

Grimtotem tüm kalimdorda hak idda ediyor sadece Mulgore'da değil.
  • 0

#17 wasabi

wasabi

Lieutenant General

• Members
  • 1.747 İleti

Yazma tarihi: 23 Ağustos 2010 - 09:00 ÖÖ

tüm kalimdorsa orgrimmarda dahil o zaman daha akla yatkın oluyor
  • 0
Nothing is true. Everything is Permitted

#18 cernobia

cernobia

Üye

• Members
  • 446 İleti

Yazma tarihi: 23 Ağustos 2010 - 09:59 ÖÖ

Thrall ın dünyayı kurtarmaya gittiğini Alliance bilmiyormu saldırı düzenliyor ?

adam zaten o yüzden saldırıyordur ? Bu şimdi dünyayı kurtarıcam derken başımıza dah çok iş açacak diye düşünüyordur ...:D

Allience herzaman azeroth u Horde olmadan koruyabilmiştir. Ayrıca eski Horde a akrşı da korumuştur. Mount Hyjal savaşında beraber savaşmaları geçmişi hemen unutacakalrı anlamına gelmez. Ayrıca Thrall ın dünyayı kurtarmak gibi bir misyonu da yoktur. earthen ring e dahil olarak bazı görevler alıyor o kadar..
azerot hu kurtarmak hemde tekbaşına!!! bu Malfurion nun bile başaramıyacağı birşey..
  • 0

#19 Cagrikurt

Cagrikurt

Centurion

• Members
  • 828 İleti
  • LocationIstanbul

Yazma tarihi: 23 Ağustos 2010 - 11:22 ÖÖ

trolllemeden paylaşımda bulunmak için umutla bekliyorum :D

Olur hadi sende Zerg trollü ftw
  • 0

Filozof Murloc der ki;
Aaaaaughibbrgubugbugrguburgle! aka RwlRwlRwlRwl...

#20 Xae

Xae

Champion

• Members
  • 1.095 İleti

Yazma tarihi: 23 Ağustos 2010 - 12:57 ÖS

adam zaten o yüzden saldırıyordur ? Bu şimdi dünyayı kurtarıcam derken başımıza dah çok iş açacak diye düşünüyordur ...:D

Allience herzaman azeroth u Horde olmadan koruyabilmiştir. Ayrıca eski Horde a akrşı da korumuştur. Mount Hyjal savaşında beraber savaşmaları geçmişi hemen unutacakalrı anlamına gelmez. Ayrıca Thrall ın dünyayı kurtarmak gibi bir misyonu da yoktur. earthen ring e dahil olarak bazı görevler alıyor o kadar..
azerot hu kurtarmak hemde tekbaşına!!! bu Malfurion nun bile başaramıyacağı birşey..

Yardım istemiyolarmı Thralldan sonuçta dünyayı kurtarmak için. Anla işte ne demek istediğimi.
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı