İçeriğe git

Resim
- - - - -

Thrall Voljin Konuşması(Cataclysm)

• Please log in to reply
Bu konuya 254 yanıt gönderildi

#21 theilker

theilker

Corporal

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 45 İleti

Yazma tarihi: 23 Ağustos 2010 - 02:05 ÖS

Evet bu zamana kadar Horde azeroth'u parçalamak için uğraştı,ama bu Thrall'un aynı şeyi yapacağı anlamına gelmiyor.
Horde içerisinde saygı duyduğum biri Thrall.Bu görevi başaracağına inanıyorum..
  • 0

#22 Xae

Xae

Champion

• Members
  • 1.095 İleti

Yazma tarihi: 23 Ağustos 2010 - 03:30 ÖS

Horde aslında Scourge tek amacı dünyayı karanlığa boğup parçalanmasını izlemek. Ne mutlu ki asil ve onurlu Alliance askerleri Horde u durduruyor................................!!
  • 0

#23 zipzop_tr

zipzop_tr

Senior Sergeant

• Members
  • 194 İleti

Yazma tarihi: 23 Ağustos 2010 - 03:33 ÖS

o horde ile Thrall'ın Horde'u aynı değil ama.
  • 0

#24 cernobia

cernobia

Üye

• Members
  • 446 İleti

Yazma tarihi: 23 Ağustos 2010 - 04:38 ÖS

Allience askerlerinin Thrall ı durdurduğu felan yok. Warian nın emri ile SI:7 nin marifetidir bu :) Warian nın da Thrall ın ya da herhangi başka bir Horde un ne yaptığı umrunda değil. Sonuçta özellikle Orclara karşı ne düşündüğünü bilirsiniz. Rhonin ve Jaina nın Yogg saron a karşı birleşmelerini istediğinde Warian nın tek tepkisi bakalım bu Yogg tüm Azerot hu yok edebilecek güçte mi gibi birşey olmuştu. Tüm tehditlerin üstesinden kendi halkı belki diğer ally ırkları ile gelebileceğine inanıyor .. Bir Orc un ne yaptığı onun umrunda değildir. Her fırsatta bunu göstermekten de çekinmez...:) Ally Kral ı dediğin böyle olur işte :)
  • 0

#25 cernobia

cernobia

Üye

• Members
  • 446 İleti

Yazma tarihi: 23 Ağustos 2010 - 04:41 ÖS

o horde ile Thrall'ın Horde'u aynı değil ama.

Warian sizin gibi düşünmüyor.. O na göre orclar la birlikte var olmak için savaşmak onursuz bir hayat yaşamaktır ve onurlu bir şekilde yok olmayı tercih edecektir. Eski yeni horde onun için farketmez. Orc gördümü adam çıldırıyor işte :) Thrall ın amacının onun için bir önemi yok....
  • 0

#26 zipzop_tr

zipzop_tr

Senior Sergeant

• Members
  • 194 İleti

Yazma tarihi: 23 Ağustos 2010 - 07:23 ÖS

Warian sizin gibi düşünmüyor.. O na göre orclar la birlikte var olmak için savaşmak onursuz bir hayat yaşamaktır ve onurlu bir şekilde yok olmayı tercih edecektir. Eski yeni horde onun için farketmez. Orc gördümü adam çıldırıyor işte :) Thrall ın amacının onun için bir önemi yok....

garrosh da insanlar için aynısını düşünüyor bununla bir yere varamazsın

Ayrıca zahmet edip Saurfang fightı sonunda varian ve Saurfang reizin konusmalarını dinle-izle vs.
  • 0

#27 cernobia

cernobia

Üye

• Members
  • 446 İleti

Yazma tarihi: 23 Ağustos 2010 - 07:35 ÖS

garrosh da insanlar için aynısını düşünüyor bununla bir yere varamazsın

Ayrıca zahmet edip Saurfang fightı sonunda varian ve Saurfang reizin konusmalarını dinle-izle vs.

öfffff.. ikide bir on u oku onu seyret ..:) sen okuduysan seyrettiysen paylaş işte burda alla alla ...
  • 0

#28 Seifer Almasy

Seifer Almasy

Champion

• Members
  • 1.428 İleti

Yazma tarihi: 23 Ağustos 2010 - 07:37 ÖS

Varian'ın orklar hakkında düşüncelerini blizzard bile normal olduğunu söylüyor.ayrıntılı bilgiyi catalysm resmi sitesinde görebilirsiniz.Ama buna rağmen adam Thrall ile barış görüşmeyi yapmayı kabul etti ve görüştü.Saurfang'a yaptığı iyilikte ortada.Mankafa Garrosh ile Varian'ın beynini kıyaslamayalım.
  • 0

#29 Zadak

Zadak

Knight

• Members
  • 310 İleti

Yazma tarihi: 23 Ağustos 2010 - 07:56 ÖS

grimtotem ailesi zaten hic gozume tekin gozukmemistir sag tiklayinca bile adimina dikkat et gibi birsey dior garroshun yapms olmasi imkansiz garrosh hordedaki bir rati bile oldurmez tek dusmani alliancedir bence wrynninda fikri degil cunku wrynn onurlu bir savascidir savasmadan ozellikle kafesin icine alarak asla bence bu iste sadece bir kac asker ve grimtotem ailesi var...
  • 0
Eğer Cataclysmic Superrior/Epic achv almak için trinketların yada ringlerin yerlerini değiştiriyorsan kesinlikle TÜRKsün

#30 cernobia

cernobia

Üye

• Members
  • 446 İleti

Yazma tarihi: 23 Ağustos 2010 - 07:57 ÖS

Varian'ın orklar hakkında düşüncelerini blizzard bile normal olduğunu söylüyor.ayrıntılı bilgiyi catalysm resmi sitesinde görebilirsiniz.Ama buna rağmen adam Thrall ile barış görüşmeyi yapmayı kabul etti ve görüştü.Saurfang'a yaptığı iyilikte ortada.Mankafa Garrosh ile Varian'ın beynini kıyaslamayalım.

Senin yazdıkların gerçekler ve çelişkileri anlatıyor.. Gerçi ölü bir ork bedeni artık Varian çiçin bir hedef olamaz. Saurfang ta yalvarır tarzda gelince napsın varian ... Thrall ile barış görüşmesi anlam veremediğim olaylardan biri .. yorum yapamıyorum . amaç ne olabilir ki?
  • 0

#31 laptu

laptu

Scout

• Members
  • 3.395 İleti

Yazma tarihi: 23 Ağustos 2010 - 08:11 ÖS

grimtotem ailesi zaten hic gozume tekin gozukmemistir sag tiklayinca bile adimina dikkat et gibi birsey dior garroshun yapms olmasi imkansiz garrosh hordedaki bir rati bile oldurmez tek dusmani alliancedir bence wrynninda fikri degil cunku wrynn onurlu bir savascidir savasmadan ozellikle kafesin icine alarak asla bence bu iste sadece bir kac asker ve grimtotem ailesi var...

Ben goblin hunterım ile Thrallı kurtarma görevini yaptım.Adam çok güçlü Dünyanın en güçlü şamanlarından.Adam büyülü kafesten kurtulduğunda seni bir fırtınaya çeviriyor ve İttifak donanmasını batırıyor.Yani kafes olmassa olmaz bir şey.Açıkcası ben bile elimde herhangi bir kozum olmadan Thrall ile karşılaşmayı istemem.Thrall gafil avlanmasa o kafese bile düşeceğine emin değilim.
  • 0

#32 Seifer Almasy

Seifer Almasy

Champion

• Members
  • 1.428 İleti

Yazma tarihi: 23 Ağustos 2010 - 11:05 ÖS

Senin yazdıkların gerçekler ve çelişkileri anlatıyor.. Gerçi ölü bir ork bedeni artık Varian çiçin bir hedef olamaz. Saurfang ta yalvarır tarzda gelince napsın varian ... Thrall ile barış görüşmesi anlam veremediğim olaylardan biri .. yorum yapamıyorum . amaç ne olabilir ki?

aynı durumda garrosh olsa varian'ı afiyetle keserdi.Varian gözünü kan bürümüş ork manyağı olsa önemli bir komutan olan Saurfang ı mezara gönderirdi.
barış görüşmesinin amacı adı üstünde "barış".
  • 0

#33 legi

legi

Senior Sergeant

• Members
  • 153 İleti

Yazma tarihi: 24 Ağustos 2010 - 12:37 ÖÖ

Ben goblin hunterım ile Thrallı kurtarma görevini yaptım.Adam çok güçlü Dünyanın en güçlü şamanlarından.Adam büyülü kafesten kurtulduğunda seni bir fırtınaya çeviriyor ve İttifak donanmasını batırıyor.Yani kafes olmassa olmaz bir şey.Açıkcası ben bile elimde herhangi bir kozum olmadan Thrall ile karşılaşmayı istemem.Thrall gafil avlanmasa o kafese bile düşeceğine emin değilim.

evet thrall cok guclu hem horde hemde ally de undercity quest serısını yaptım undercity savasındada gorduk guclerını oraya bıle gerek yok yanii ama varian ıle thrall arasında guc bakımından pek fark goremıyorum hatta varian nı bir adım onde goruyorum thrall ıle karsılasmak ıcın koz a ihtiyac yok kanımca eyer fark olsaydı undercty savasında karsılastıklarında hersey bellı olurdu varian da battal gazı yureği goruyorum xD aldırmadan slyvanas ve orc guardların arasında thrala girisıyor hatta dıkkat edersek orda charge ı sırasında 1 guard tek yıyıp oluyor :) şaka bir yana thralın durusu yeterdı horde a garrosh daha basa gecmeden hikayelerı okuyup horde lardan soğuyanlar var :)
  • 0

#34 Xae

Xae

Champion

• Members
  • 1.095 İleti

Yazma tarihi: 24 Ağustos 2010 - 01:09 ÖÖ

Thrall a canımı versemde (!) Garrosh büyümüş. 1 şansı hakediyor bence.
  • 0

#35 laptu

laptu

Scout

• Members
  • 3.395 İleti

Yazma tarihi: 24 Ağustos 2010 - 02:40 ÖÖ

evet thrall cok guclu hem horde hemde ally de undercity quest serısını yaptım undercity savasındada gorduk guclerını oraya bıle gerek yok yanii ama varian ıle thrall arasında guc bakımından pek fark goremıyorum hatta varian nı bir adım onde goruyorum thrall ıle karsılasmak ıcın koz a ihtiyac yok kanımca eyer fark olsaydı undercty savasında karsılastıklarında hersey bellı olurdu varian da battal gazı yureği goruyorum xD aldırmadan slyvanas ve orc guardların arasında thrala girisıyor hatta dıkkat edersek orda charge ı sırasında 1 guard tek yıyıp oluyor :) şaka bir yana thralın durusu yeterdı horde a garrosh daha basa gecmeden hikayelerı okuyup horde lardan soğuyanlar var :)

Görevi ally açısından yapmısın sanırm horde tarafında yanında 7.lejyonun elit askerleri ile birlikte Thrall'a saldırıyor o questte yaptığı konuşmalar ise çok dikkat çekici.Thrall'ın öldürme amacı güderek herhangi bir insanı öldüremeyiceğini düşenmiyorum nitekim kosokaca donanmayı batırdı adam.
  • 0

#36 Keser

Keser

Senior Sergeant

• Members
  • 211 İleti

Yazma tarihi: 24 Ağustos 2010 - 07:38 ÖÖ

beyler özür dilerim konuyu dağıtmak gibi olmasın ama şu hemen üstte bahsettiginiz thrall ile birlikte uc ye saldırma questi falanmı? ya o quest benim içimde kaldı nerden yapacagımı bulamadım :)( quest bakımından fazla kastırmadım kendimi ama o quest veya buna benzer böyle sağlam olayların döndüğü questleri kimin verdiğini biliyorsanız yazarmısınız, özellikle o thrall falan uc yi basıyorlar ya çok içimde kaldı yaa :))) bu arada Thrall ya adam gibi adam :) şefimize laf yok :) ne zorluklarla gelmiş güruh başına, kitabını 1 günde bitirmiştim büyük şefin :)

btw paylaşımın için teşekkürler güzel konu.
  • 0

#37 eflatun

eflatun

Knight Lieutenant

• Members
  • 645 İleti

Yazma tarihi: 24 Ağustos 2010 - 10:39 ÖÖ

hacım adam cata daki thrall dan bahsediyo
  • 0
hayal gücü, bilgiden daha önemlidir

#38 Delioglan

Delioglan

Scout

• Members
  • 219 İleti

Yazma tarihi: 24 Ağustos 2010 - 11:19 ÖÖ

Allience askerlerinin Thrall ı durdurduğu felan yok. Warian nın emri ile SI:7 nin marifetidir bu :) Warian nın da Thrall ın ya da herhangi başka bir Horde un ne yaptığı umrunda değil. Sonuçta özellikle Orclara karşı ne düşündüğünü bilirsiniz. Rhonin ve Jaina nın Yogg saron a karşı birleşmelerini istediğinde Warian nın tek tepkisi bakalım bu Yogg tüm Azerot hu yok edebilecek güçte mi gibi birşey olmuştu. Tüm tehditlerin üstesinden kendi halkı belki diğer ally ırkları ile gelebileceğine inanıyor .. Bir Orc un ne yaptığı onun umrunda değildir. Her fırsatta bunu göstermekten de çekinmez...:) Ally Kral ı dediğin böyle olur işte :)

Thrall sadece bir ork değildir.

Varian'da senin anlattığın gibi biri değildir.

Sizin o parlak şatolarında yaşayan tüylü lordlarınız niye maelstorma gitmedi o zaman?

Not: Night Elf oynuyorum.
  • 0

#39 cernobia

cernobia

Üye

• Members
  • 446 İleti

Yazma tarihi: 24 Ağustos 2010 - 04:52 ÖS

aynı durumda garrosh olsa varian'ı afiyetle keserdi.Varian gözünü kan bürümüş ork manyağı olsa önemli bir komutan olan Saurfang ı mezara gönderirdi.
barış görüşmesinin amacı adı üstünde "barış".

tamam barış için oraya gidiyor ve thrall a hatta ticaret yapmayı öneriyor ve twilights hammer ın saldırısı ile görüşme daha çok kin gütmesine neden oluyor. ancak varian onca olay yaşadıktan sonra kral olunca barış görüşmesine gitmesine şaşırdım demek istedim. yaşadıklarından sonra o görüşmeye gitmemeliysi bence..
  • 0

#40 cernobia

cernobia

Üye

• Members
  • 446 İleti

Yazma tarihi: 24 Ağustos 2010 - 04:56 ÖS

Thrall sadece bir ork değildir.

Varian'da senin anlattığın gibi biri değildir.

Sizin o parlak şatolarında yaşayan tüylü lordlarınız niye maelstorma gitmedi o zaman?

Not: Night Elf oynuyorum.

bu da moda oldu alliance hakkında negatif düşünen herkes horde oynamak zorunda değil zaten.. varian benim anlattığım gibi değilse sence nasıl bir kral? yaz da bilelim. varian nın orclardan nefret ettiği kesin ayrıca azeroth u kurtarabilmek için orclar a ihtiyacı olmadığı şeklinde düşündüğünü yogg saron vakasında ortaya koymadı mı? varian a göre thrall ın veya herhangi başka bir horde un ne yaptığı onu pek ilgilendirmiyor. o kendine aşırı güveniyor ve orclar olmadan da bu tarz tehditlerin üstesinden gelebileceğini düşünüyor. orclar ise onun için sadece düşman dan ibaret... nesi yanlış bu yazdıklarımın?
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı