İçeriğe git

Resim
- - - - -

66$ Değerinde Joana's Leveling Guide Buyrun

• Please log in to reply
Bu konuya 14 yanıt gönderildi

#1 Minnesota

Minnesota

First Sergeant

• Members
  • 311 İleti

Yazma tarihi: 24 Ağustos 2010 - 05:05 ÖÖ

Resmi ekleyen

Hotfile.com: One click file hosting: Joana\'s Horde Leveling Guide.rar

Dünyada hala en çok satın alınan guide olarak biliniyor.
Umarım beğenirsiniz.

Joana's Starcraft 2 guide'ınıda bonus olarak koyacagım. :)
  • 0

#2 ReaLDeath

ReaLDeath

Legionare

• Members
  • 472 İleti

Yazma tarihi: 25 Ağustos 2010 - 04:49 ÖÖ

Anlayamadığım bu levelling guide lwl kasma taktiklerimi ? Eğer öyleyse çook merak ediyorum buna 66$ mi veriyolar ? Gerçekten bunu veren afedersini a.tal var mı ?

Taktik bellidir 15 e kadar görev gerisi alabildiğine dungeon. Call arms girebiliyosan hiç kaçırma. Yeni char kasıcaklar 55 lwl olduğu zamanı av call to armına denk getirsin. 4 gün sürüyo. Bu 4 günde 55-80 arası rahatlıkla kasılıyo bu kadar.

/Yada başlığı acaba 6$ mi yazıcaktın ? Onada deymez ama...

Ayrıca whisper da dün gece 51 miş bugun 55 olmuş çok bişi değil. Ben 58-70 arasını 2 günde kastım. Üstelik günde 8 saat civarı oynarak.
  • -1

#3 Zephyros

Zephyros

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 1.115 İleti
  • LocationIstanbul

Yazma tarihi: 25 Ağustos 2010 - 05:10 ÖÖ

Anlam veremiyorum.
Herşeyin random'ı çıktı, hala guide falan ?
Quest Helper var, o var bu var şu var.
70 olduğunda direk ''Call to Arms'' var ve 1 gün içerisinde 71-80 yapabiliyorsun.
66$ Nedir arkadaş.
Ayrıca 51-55 muhabbeti nedir ya ?
Komedi..

Eğlence amaçlı kullanmak isteyen vardır, bakmak isteyen, merak eden vardır.
Bu yüzden paylaştığın için teşekkürler.
  • 0

Evren Varg

Quad-Glad Rogue

Vengeful

Brutal

Furious

Wrathful

#4 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 26 Ağustos 2010 - 01:41 ÖÖ

Teşekkürler, sabitledim.

#5 Failimechul

Failimechul

Senior Sergeant

• Members
  • 141 İleti

Yazma tarihi: 26 Ağustos 2010 - 04:41 ÖS

Arkadaşlar bu rehberlerin eski olduğunu unutmayınız. Şu an bu rehberlere gerek olmaması oyunun değişmesinden kaynaklanıyor.
  • 0

#6 MickeyTheKing

MickeyTheKing

Saygın Uye

• Saygın Uye
  • 1.394 İleti
  • Locationİzmir

Yazma tarihi: 26 Ağustos 2010 - 04:46 ÖS

PGG gibi değil Joanna, içersinde cok daha uzun süre işe yarayacak olan ayrıntılı PvP taktik anlatımları yok, zamanında 1-60 levelling rehberiydi.
Ben bu guide'tan pre tbc döneminde yararlanmıştım, o derece eskiydi ama merak edenler indirsin bir göz atsın...

• 0
Smart as a pair of a little boys shoes.

#7 PsikoTrex

PsikoTrex

Senior Sergeant

• Members
  • 127 İleti

Yazma tarihi: 25 Eylül 2010 - 07:00 ÖS

Anlam veremiyorum.
Herşeyin random'ı çıktı, hala guide falan ?
Quest Helper var, o var bu var şu var.
70 olduğunda direk ''Call to Arms'' var ve 1 gün içerisinde 71-80 yapabiliyorsun.
66$ Nedir arkadaş.
Ayrıca 51-55 muhabbeti nedir ya ?
Komedi..

Eğlence amaçlı kullanmak isteyen vardır, bakmak isteyen, merak eden vardır.
Bu yüzden paylaştığın için teşekkürler.

Sen eskiden bir gecede 51 den 55 e gelebiliyormuydun acaba :D .. Her exp paketinde %10 %20 kolaylaştı 1-60 arası. + Heirloomlar çıktı + O zaman Random lfg yoktu hatta o zaman lfg sistemi yoktu.. Alliance isen SM yapmak için grup kurup taaa o kadar yolu yürümen gerekiyordu. Horde ise Gnomeragan yapmak için çok uzun mesafe kaydetmen gerekiyordu. Ozaman addon azdı. Çok zevkli bir oyundu şimdiye göre .. millet o yüzden 66 dolar verip alıyordu herhalde orasını bilemeyeceğim. Ama şunu söyliyim. O zaman 1-60 olmak şimdi 1-80 (yakında 85) olmaktan çok çok daha zordu.
  • 0

#8 nacrem

nacrem

Scout

• Members
  • 534 İleti

Yazma tarihi: 25 Eylül 2010 - 07:30 ÖS

Tamam atar yapmayın. Arkadaş paylaşmış. Ama bu kadar eski rehberler ne kadar işe yarar bilinmez tabi. Çalışır mı çalışmaz mı o bile bilinmez versiyondan dolayı. Hayırlısı.
  • 0

#9 beyazmurat

beyazmurat

Legionare

• Members
  • 472 İleti

Yazma tarihi: 27 Eylül 2010 - 09:16 ÖÖ

Yaw bir günde 71'den 80 olan bir kişi var mı çok merak ediyorum. Herkes bir günde yapabildiğini bahsetmiş ama ben yaptım diyen bir kişi varsa o gün neler yaptı da 80 oldu anlatırsa çok sevinirim.
  • 0

#10 s7e7v7e7n7

s7e7v7e7n7

Champion

• Members
  • 1.130 İleti

Yazma tarihi: 27 Eylül 2010 - 09:45 ÖÖ

ben yaptım...

72-80 arası ama gene yakın 71 lvl e. 72-74 lvl e kadar quest kastım. quest dungeon av...

74-80 arası 4 saat sürdü, oda bazı arkadaşlar bilirler toc un orda buglu bir mob vardı. onun spamladığı 100 hp li shader leri keserek 4 saat sürmüştü..

Ama artık düzelttiler o mob u. Yani artık yapılamıyor. Hatta bununla ilgili bir konuya uzun uzun yazmıştım.
  • 0

#11 Arcanom

Arcanom

Scout

• Members
  • 146 İleti

Yazma tarihi: 03 Ekim 2010 - 01:10 ÖS

arkadaşlar bu guide ı ben herhalde 2006 yılından beri biliyorum. O SS de büyük ihtimalle o zamandan kalmış olmalı. Eskiden level 51 den 53 e bir günde geçene millet tanrı diyodu nerdeyse (abartı :)) Level 45 olup hala 60% mountu olmayanlar vardı gold yetmediği için biraz aşırı tepki vermişsiniz o yüzden :)
  • 0

#12 wowa

wowa

Senior Sergeant

• Members
  • 206 İleti

Yazma tarihi: 15 Ekim 2010 - 11:40 ÖÖ

Vanilla Guide linki kırık maalesef
  • 0

#13 Zadak

Zadak

Knight

• Members
  • 310 İleti

Yazma tarihi: 15 Ekim 2010 - 11:53 ÖÖ

arkadaşlar bu guide ı ben herhalde 2006 yılından beri biliyorum. O SS de büyük ihtimalle o zamandan kalmış olmalı. Eskiden level 51 den 53 e bir günde geçene millet tanrı diyodu nerdeyse (abartı :() Level 45 olup hala 60% mountu olmayanlar vardı gold yetmediği için biraz aşırı tepki vermişsiniz o yüzden :)

+1 random yokken 45-51 yapmam 2 ay surdu... ve 55 oldugumda hala %60 mount vardı.O guide a o kadar para verilmez call to arms random su bu derken is bitiyo zaten hooop direk 80..
  • 0
Eğer Cataclysmic Superrior/Epic achv almak için trinketların yada ringlerin yerlerini değiştiriyorsan kesinlikle TÜRKsün

#14 phanonic

phanonic

Üye

• Members
  • Pip*Pip*
  • 20 İleti

Yazma tarihi: 16 Ekim 2010 - 10:47 ÖS

Güzel bi eklenti, paylaşım için teşekkürler. Yeni patch le şimdilik sorunsuz çalışıyor.
  • 0

#15 Minnesota

Minnesota

First Sergeant

• Members
  • 311 İleti

Yazma tarihi: 17 Ekim 2010 - 02:23 ÖS

Güle güle kullanın hocam
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı