İçeriğe git

Resim
- - - - -

World of Warcraft: Cataclysm Koleksiyon Versiyonu

• Please log in to reply
Bu konuya 19 yanıt gönderildi

#1 ekrem71

ekrem71

Knight

• Members
  • 399 İleti

Yazma tarihi: 27 Ağustos 2010 - 08:15 ÖÖ

Alıntı : Aykut Göker (SDN)

Blizzard Entertainment, Inc. dünyanın en popüler abonelik tabanlı devasa online rol yapma oyunu World of Warcraft'ın üçüncü genişleme paketi World of Warcraft®: Cataclysm™'in sınırlı üretim Koleksiyon Versiyonu planlarını duyurdu. Yalnızca perakende mağazalarında satılacak olan özel Koleksiyon Versiyonu kutusunda oyun diskinin yanı sıra aşağıdaki özel bonuslar da bulunacak:

:: Art of the Cataclysm, Blizzard Entertainment sinematik departmanı ve World of Warcraft geliştirme ekibinin arşivlerinden daha önce görülmemiş resimler, çizimlerin gelişim aşamalarını gösteren 176 sayfalık çizim kitabı.
:: Özel oyun-içi pet: Henüz dünyaları parçalayamıyor olabilir, ama Lil' Deathwing kahramanlarımıza Azeroth'u kurtarma mücadelelerinde gururla eşlik edecek.
:: Bir saatin üzerinde geliştirici röportajı ve yorumlarının yanı sıra, Warcraft evreninin zengin oyun geçmişini inceleyen özel bir bölüm içeren sahne arkası DVD'si.
:: Özel bonus parçalar da dahil olmak üzere Cataclysm'den 10 epik parça içeren müzik CD'si.
:: Deathwing'i, Azeroth'un yağmalanmış kıtalarını tehdit ederken gösteren, özel üretim mouse pad.
:: Wrathgate serisinden 60 kartlık başlangıç destesi, iki adet özel-çizimli kart ve TCG'deki goblin ve worgen kahramanlarının ilk kez görüldüğü iki adet Koleksiyon Versiyonuna özel kahraman kartı da dahil olmak üzere World of Warcraft Trading Card Game kartları.

İlk iki World of Warcraft genişleme paketi <strong>The Burning Crusade®</strong> ve<strong>Wrath of the Lich King®</strong>, çıkışlarıyla birlikte PC oyun satış rekorlarını yerle bir etmişti. Cataclysm'de yozlaşmış Dragon Aspect Deathwing'in dönüşüyle Azeroth'un çehresi sonsuza dek değişecek.

Oyuncular bir zamanlar tanıdık olan bölgelerin yıkımlarla yeniden şekillenmiş, yeni maceralarla dolu hallerini baştan keşfedecekler. Gezegeni parçalayan felakette hayatta kalabilmek için <strong>Alliance ile Horde</strong> arasındakimücadeleye iki yeni oynanabilir ırk da katılıyor: Worgen ve Goblin.Oyuncular yeni level sınırı olan 85'e ulaşmaya çalışırken yeni bölgeler keşfedecek, yeni güçler kazanacak ve dünyanın kaderini belirleyecek savaşta Deathwing ile karşı karşıya gelecekler.

World of Warcraft: Cataclysm <strong>beta testi halen devam ediyor</strong>. Battle.net hesabı açıp, beta teste katılma şansı elde etmek için lütfen resmi Battle.net web sayfasını ziyaret edin: <a href="http://www.battle.net/" target="_blank">www.battle.net</a>.

The World of Warcraft: Cataclysm Koleksiyon Versiyonu, Windows®XP/Windows Vista®/Windows®7 ve Macintosh® için piyasaya sürülecek. Çıkış tarihi ve diğer ayrıntılar önümüzdeki aylarda açıklanacak. World of Warcraft: Cataclysm hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen<a href="http://www.worldofwarcraft.com/cataclysm" target="_blank">www.worldofwarcraft.com/cataclysm</a> adresindeki resmi web sayfasını ziyaret edin
  • 0
Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

#2 podaydr

podaydr

Lieutenant General

• Members
  • 1.726 İleti

Yazma tarihi: 27 Ağustos 2010 - 12:51 ÖS

yav fiyat ne olur ki :)
  • 0

#3 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 27 Ağustos 2010 - 02:56 ÖS

Oldukça pahalı olacağını düşünüyorum. Hele o oyun kartlarıyla... Daha öncekileri normal almıştım, bunu collector's edition almayı düşünüyorum :)

#4 Nem.

Nem.

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 834 İleti
  • LocationÇanakkale

Yazma tarihi: 31 Ağustos 2010 - 04:22 ÖÖ

Bende bu paketi böyle topyekün almayı düşünüyorum artık fiyatı ne olursa .. :D O yüzden Türkiye'de online satışı başlarsa şöyle Temizinden yeni bi konu açın da bilgimiz olsun hemen alalım .. :D
  • 0

#5 misterrium

misterrium

Sergeant

• Members
  • 63 İleti

Yazma tarihi: 31 Ağustos 2010 - 08:39 ÖÖ

3. collector umu alabilirim inşallah
  • 0

#6 Seydo

Seydo

Scout

• Members
  • 125 İleti

Yazma tarihi: 31 Ağustos 2010 - 10:23 ÖÖ

Spectral Tiger veren kart bunlardan mı çıkıyor?
Ayrıca en az 2,3 katı olacağından ben sıcak bakmıyorum.
  • 0

#7 predator09

predator09

Centurion

• Members
  • 906 İleti
  • Locationİzmir

Yazma tarihi: 31 Ağustos 2010 - 10:28 ÖÖ

Spectral Tiger veren kart bunlardan mı çıkıyor?

Hayır.
  • 0

#8 Nem.

Nem.

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 834 İleti
  • LocationÇanakkale

Yazma tarihi: 31 Ağustos 2010 - 10:30 ÖÖ

Spectral Tiger "Fires of Outland" kartlarından çıkıyor..

Burdanda diğer kartlardan çıkan şeyleri görebilirsin ..
World of Warcraft TCG - Products - Loot
  • 0

#9 ReaLDeath

ReaLDeath

Legionare

• Members
  • 472 İleti

Yazma tarihi: 31 Ağustos 2010 - 06:08 ÖS

Uygunsa alabilirm..
  • 0

#10 Al'Akir

Al'Akir

Scout

• Members
  • 363 İleti

Yazma tarihi: 01 Eylül 2010 - 12:33 ÖÖ

[BLUEP]The World of Warcraft: Cataclysm Collector's Edition will be available on DVD-ROM for Windows® XP/Windows Vista®/Windows® 7 and Macintosh® at a suggested retail price of $79.99. The release date and other details for the game will be announced in the months ahead. For more information on World of Warcraft: Cataclysm, please visit the official website at World of Warcraft: Cataclysm.[/BLUEP]

http://forum.wow-tur...-blue-post.html
  • 0

#11 Karga

Karga

Saygın Uye

• Saygın Uye
  • 6.466 İleti

Yazma tarihi: 04 Eylül 2010 - 09:14 ÖÖ

Yahu bulması çok sıkıntılı oluyor. Benim anam ağladı wotlk alırken. İnşallah biraz daha gelir.
  • 0

#12 Benegesseritus

Benegesseritus

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.244 İleti

Yazma tarihi: 04 Eylül 2010 - 10:13 ÖÖ

Antalyada bulmak hakket ölüm olacak, peh!
  • 0

#13 ERONN

ERONN

Knight

• Members
  • 300 İleti

Yazma tarihi: 04 Eylül 2010 - 11:02 ÖS

Kardesım Magemı Warrıor Mu Konsunda 2 Yıl Kararsız Kaldım We Sımdı Magemde War Warrıorumda Soyle Bıse Dıyım Sana Ben Karkterımle Ozlesmek ısterım Benım Dogal Yapım Saldırgan Kawgacı Bırısıyım Xd N(ne Yazıkkı) Ben Warrıordan Cok Zewk Alıyorum Kesmekden Dogramakdan. Dıger Bı Tarafımda Beyfendı Tam Magelık Oda Zaten Buz Olsn Magıcler Olsn Sewerım Haayal Dunyam Genıs Senın Kısılıgın Neye Uyuyosa Onu Oyna Yoksa Sılersın 2 Ay Sorna...
  • 0

#14 Baraddür

Baraddür

Legionare

• Members
  • 449 İleti

Yazma tarihi: 05 Eylül 2010 - 11:07 ÖÖ

Kardesım Magemı Warrıor Mu Konsunda 2 Yıl Kararsız Kaldım We Sımdı Magemde War Warrıorumda Soyle Bıse Dıyım Sana Ben Karkterımle Ozlesmek ısterım Benım Dogal Yapım Saldırgan Kawgacı Bırısıyım Xd N(ne Yazıkkı) Ben Warrıordan Cok Zewk Alıyorum Kesmekden Dogramakdan. Dıger Bı Tarafımda Beyfendı Tam Magelık Oda Zaten Buz Olsn Magıcler Olsn Sewerım Haayal Dunyam Genıs Senın Kısılıgın Neye Uyuyosa Onu Oyna Yoksa Sılersın 2 Ay Sorna...

:shock::shock::shock:
  • 0

#15 HeRoGeNeRaL

HeRoGeNeRaL

Üye

• Members
  • 29 İleti

Yazma tarihi: 05 Eylül 2010 - 03:09 ÖS

Bağlantı kurana aşk olsun :mrgreen:
  • 0

#16 dahasonra

dahasonra

First Sergeant

• Members
  • 293 İleti

Yazma tarihi: 01 Aralık 2010 - 01:19 ÖS

paket fiyatında tam netlik kazandı mı $79 mı
  • 0

#17 deviltoist

deviltoist

Üye

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 38 İleti

Yazma tarihi: 01 Aralık 2010 - 05:37 ÖS

Kişilik bölünmesi hastalığında ardarda gelen biçimde birbirinden farklı kişilik özellikleri görülür. Hastalar kişilik değişikliği durumunda yaptıklarını sıklıkla anımsamaz. Bu hastalık çoğu zaman ciddi sonuçlar doğurur. Örneğin hastalarda diğer birçok ruhsal hastalıktan daha fazla intihar eğilimi vardır.

Başka yakınmalarla görülen hastaların % 4'ünde rastlantısal olarak kişilik bölünmesi görülür. Hastalığın başlangıç nedeni olarak birbiri ile etkileşen bazı faktörler söz konusudur. Aşırı stress, kişilik gelişimi basamaklarında takılma, çocukluk dönemindeki beslenme bozuklukları ve kötü deneyimler (örneğin başa çıkılamayan zorluklar, cinsel taciz, savaş, doğal afet vs.) bu hastalığın görülmesinde etken olabilir.

• 0

#18 Kollera

Kollera

Üye

• Members
  • 74 İleti

Yazma tarihi: 01 Aralık 2010 - 09:02 ÖS

Bağlantı kurana aşk olsun :mrgreen:

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
  • 0

#19 Dead Finger

Dead Finger

Lieutenant General

• Members
  • 1.892 İleti

Yazma tarihi: 01 Aralık 2010 - 09:36 ÖS

paket fiyatında tam netlik kazandı mı $79 mı

d&r sitesine falan baktım araldada normal dvdnin fiyatı 71 TL ile 80 TL arası olacak.CE acaba ne kadar olur..
  • 0
' make love not warcraft. '

Cahillerle tartışmaya girmeyin, Ben hiç kazanamadım..

#20 ste1n

ste1n

Senior Sergeant

• Members
  • 133 İleti

Yazma tarihi: 03 Aralık 2010 - 11:22 ÖÖ

saturn de 160 tl yazıyor websitesinde Anasayfa
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı