İçeriğe git

Resim
- - - - -

80 lvl karakterime ench. ve jw kasmak istiyorum

• Please log in to reply
Bu konuya 3 yanıt gönderildi

#1 oz27

oz27

Sergeant

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 49 İleti

Yazma tarihi: 30 Ağustos 2010 - 07:06 ÖS

Selam arkadaşlar 80 lvl karakterime sıfırdan enchanting ve jewelcrafting kasmak istiyorum tüm malları ah den çekecem ortalama iki meslek için kaç k golda ihtiyacım var?
  • 0

#2 Baraddür

Baraddür

Legionare

• Members
  • 449 İleti

Yazma tarihi: 30 Ağustos 2010 - 10:20 ÖS

12-14 K arası gider belki dahada fazla tamamını hiç matssız AH tan alacaksan ...
  • 0

#3 Olgi

Olgi

Senior Sergeant

• Members
  • 100 İleti

Yazma tarihi: 06 Eylül 2010 - 07:46 ÖS

ne kadar gold gideceği bulunduğun servera bağlı ayrıca jc'yi 450 yapınca hemen para kazanamayacaksın recipleri satın alman için 4 token gerekiyor ve günde sadece 1 tane token görevi yapabiliyorsun fakat jc'yi mining ile desteklersen miningin 450'de titanium oreleri topluyorsun 5 ore'yi jc ile patlatıp içinden 1-2 tane titanium powder çıkıyor 10 tane titanium powder'ı 1 tane token ile takas edebiliyorsun.bence jc'yi mining ile destekle ayrıca miningde de iyi para var.yoksa recipleri öğrenmek uzun süre alacak titanium powderin tanesi 10-20g arası satılıyor ah'da.
  • 0

#4 ipod

ipod

Sergeant

• Members
  • 100 İleti

Yazma tarihi: 15 Eylül 2010 - 04:36 ÖÖ

tabiki bulunduğun serverin ah piyasasına bağlı bu miktar. ancak an itibarı ile alt charıma ench kasmış bulunmaktayım 0 dan ah matları ile yaklaşık 5k kadar tuttu. şunuda göz önünde bulundurmak lazım, öyle matlara ihtiyacın oluyorki ah de hiç kalmamış, arkadaşın teki tanesi 10g luk matı 110 golda koymuş oluyor. Ben hesabımı bilir pahallıya almam dersen, ench 4.5k dan fazla tutmayacağının garantisini verebilirim. :D
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı