İçeriğe git

Resim
- - - - -

Hunter 2. meslek kararsızlığı

• Please log in to reply
Bu konuya 11 yanıt gönderildi

#1 yalmaner

yalmaner

Corporal

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 35 İleti

Yazma tarihi: 31 Ağustos 2010 - 11:36 ÖÖ

HUnterıma jc meslegı kastım bunun yanında ne hangı meslegı alcağıma bır turlu karar veremedım acıkcası fikirlerinize ihtiyacım var
Druid=herb+alc Dk=Min+Bs Warlock=Tailor+Enc Hunter=JC+???
kasmıs oldugum charlar ve onların mesleklerı bunlar sımdı hunterıma 2 meslek olarak ne yapam
1) bs yapıp soketmı acam
2)eng nasıl yardımı olurmu?
3)Skining dusundum bır kac ıtem craftlattırcam matlerı belese getırem dedım ama daha sonrada para kazandırırmı?
  • 0

#2 Silvermoon

Silvermoon

General

• Members
  • 2.234 İleti

Yazma tarihi: 31 Ağustos 2010 - 01:36 ÖS

BS daha mantıklı en azından ARP gem ler ile genişletebilirsin.

Mining ile yeteri kadar madeni topla sil BS e dön. Madenleri toplamak sosyal bir şekilde yaparsan 1 haftanı alır sıkmadan. Eğer ucuza fel iron ore yada bar bulursan bolca satın al birde sakın sadece maden topla diyen bs levellingleri okuma çünkü yan malzemelerden bahsetmez ve sen bir anda hönk kalabilirsin şimdi bunu nereden toplicam derken. Citrine mesela citrine lazım olucak ama rehber citrine den bahsetmez..
  • 0

#3 yalmaner

yalmaner

Corporal

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 35 İleti

Yazma tarihi: 31 Ağustos 2010 - 02:01 ÖS

Dk da var zaten mın onla toplarım huntera ıskence etmeyeyım :D
  • 0

#4 Silvermoon

Silvermoon

General

• Members
  • 2.234 İleti

Yazma tarihi: 31 Ağustos 2010 - 11:27 ÖS

Unuttum söyleyeyim.

Fel iron, mithril ve iron ore/bar lar toplama konusun da sıkıntılı. Bunları ah den takip et ve cidden uygunsa satın al kasma. Zaten notherende yapıcağın eşyaları direk çöp niyetine vendora saarak harcadığını geri kazanabilirsin. İron için thousend needless de takıl çoğunlukla hem orada copper ve tin ore de çok fazla toplayabilirsin ama iron ore özellikle steel bar yapımındada lazım olcuağı için aşağı yukarı bi 700e yakın lazım olucak tır. mithril tam kesat aynı fel iron gibi. Eskiden çok olurdu bunlar ama şimdi thorium un'gore de şişirilince bunların oranı düşürülmüş. Mesela bi mithril depositten 2 er adet ore çıkıyor çoğunlukta, aynısı fel iron içinde geçerli bu sebeple ah de 20x fel yada mithril i 100gold dan görürsen şaşma. (tavsiyem mithril leri 30g a kadar görürsen çek gitsin.)
  • 0

#5 Gamer41

Gamer41

Senior Sergeant

• Members
  • 109 İleti

Yazma tarihi: 01 Eylül 2010 - 01:38 ÖS

Skining kasmakta ayrı bir fikir +40 Cri veriyor ayrıca Borean Leather biriktirip satabilirsin.
  • 0

#6 Echell

Echell

Zygor Keeper

• Moderators
  • 345 İleti

Yazma tarihi: 02 Eylül 2010 - 12:23 ÖÖ

Bence 2. meslek olarak engineering al. Sonuçta mermi yada oklarını kendin yapabilirsin, bunları taşıyacağın çantalarıda. Ayrıca kendine silahta imal edebiliyor. Yanında gözlük, nitro bot, uçan jeti ve motoru cabası. Bir nevi PvP mesleği de sayılır aslında.
  • 0

#7 yalmaner

yalmaner

Corporal

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 35 İleti

Yazma tarihi: 02 Eylül 2010 - 12:53 ÖS

Bence 2. meslek olarak engineering al. Sonuçta mermi yada oklarını kendin yapabilirsin, bunları taşıyacağın çantalarıda. Ayrıca kendine silahta imal edebiliyor. Yanında gözlük, nitro bot, uçan jeti ve motoru cabası. Bir nevi PvP mesleği de sayılır aslında.

mermiler ucuz artık cantalar artık bır esprısı kalmadı motor ıcınde degmez eng kasmaktan vazgectım yanı
  • 0

#8 yalmaner

yalmaner

Corporal

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 35 İleti

Yazma tarihi: 02 Eylül 2010 - 12:55 ÖS

Skining kasmakta ayrı bir fikir +40 Cri veriyor ayrıca Borean Leather biriktirip satabilirsin.

Bende cok gıdıp gelıyom skınıng ve bs arasında bs olursa 40 agı gelcek 2 soket acagından ama para kazandıramaycak bana skın olsa 40 crıc ve para kazandırır cunku canım sıkıldıkca farm yapıyom ben daıly q falan
Ayrıca bs kasmak ıskence skınn tek basına rahat rahat kasılıyor kararsızım ama :rolleyes:
  • 0

#9 Gamer41

Gamer41

Senior Sergeant

• Members
  • 109 İleti

Yazma tarihi: 02 Eylül 2010 - 06:19 ÖS

Bende cok gıdıp gelıyom skınıng ve bs arasında bs olursa 40 agı gelcek 2 soket acagından ama para kazandıramaycak bana skın olsa 40 crıc ve para kazandırır cunku canım sıkıldıkca farm yapıyom ben daıly q falan
Ayrıca bs kasmak ıskence skınn tek basına rahat rahat kasılıyor kararsızım ama :D

Ayrıca Bs kasmak Skining kasmaktan çok çok daha pahalı ve ilk mesajında yanlış hatırlamıyorsam zaten karakterlerinin birinde Bs vardı.Yinede sen bilirsin iyi şanslar..
  • 0

#10 nikobellic01

nikobellic01

Üye

• Members
  • Pip*Pip*
  • 15 İleti

Yazma tarihi: 06 Eylül 2010 - 01:22 ÖS

jc nin yanında min güzel gidiyo kanımca
  • 0

#11 Silvermoon

Silvermoon

General

• Members
  • 2.234 İleti

Yazma tarihi: 06 Eylül 2010 - 05:22 ÖS

Aslında eldivene +haste, roket ile kestra dps, saronite bombaları. Bir çok Core guild in dps oyuncuları engineering kullanıyor. Proffesionel bir şekilde oynarım dersen hem pve hem pvp, JC yanında Engineering tavsiye ederim de ama JC+BS kolay bir kombinasyon ve 2 sokete arp takma fikri yinede kötü sayılmaz.
  • 0

#12 bayjordan

bayjordan

Üye

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 36 İleti

Yazma tarihi: 24 Kasım 2010 - 08:12 ÖS

Ben olsam Engineering alırdım. Aslında benim huntera en başta skin+Lw yapıp bunları maxlamasaydım muhtemelen bende JC ve Engineering alırdım. Enginnering Cata da oldukça geliştirildi. Kendi özel gemleri gibi şeyler eklendi. Kaldı ki pvp yapıyorsan oldukça işine yarar. Zaten DK'de mining varmış. Kesinlikle Enginneing derim.

Yok ben onu istemem diyorsan hem kendi armorunu yapmak ve bileklik bonusundan dolayı LW de önerebilirim
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı