İçeriğe git

- - - - -

Favori Animeleriniz

• Please log in to reply
Bu konuya 44 yanıt gönderildi

#1 Misafir_Vastiel_*

Misafir_Vastiel_*
  • Guests

Yazma tarihi: 01 Eylül 2010 - 10:45 ÖS

Merhaba arkadaşlar.Burada izlediğim ve aklımda kalan animeleri yazacağım.Herkes favori animelerini burada tavsiye ederse pekçok kişi izleyebilir.Eminim pekçoğunuz izliyordur ama izlemeyenlerde başlamış olur.:smile: Ben başlatayım o halde ;

:arrow:Fullmetal Alchemist & Fullmetal Alchemist Brotherhood (Tavsiye)(Action, Adventure, Comedy, Drama, Fantasy, Magic, Shounen, Military)
:arrow:Death Note (Tavsiye)(Mystery, Drama, Supernatural, Police, Psychological, Thriller)
:arrow:Code Geass (Tavsiye) (Action, Drama, Mecha, School, Supernatural, Military)
:arrow:Hellsing & Hellsing Ultimate (Bir bakın) (Action, Mystery, Drama, Horror, Super Power, Vampire, Seinen)
:arrow:Bleach (Sabrı olan izlesin fillerlar insanı deli ediyor. :rolleyes: ) (Action, Comedy, Shounen, Super Power, Supernatural)
:arrow:Naruto & Naruto Shippuuden (Her ne kadar sevemesemde çok seveni var demek fena değil.)(Action, Comedy, Martial Arts, Shounen, Super Power)
:arrow:One Piece (Yeni başladım fena gitmiyor.)(Action, Adventure, Comedy, Shounen)

Şimdi nerde izleyebilirsiniz.Aslında yüzlerce site var.İngilizce dublaj yada altyazılıları mevcut.Ben genelde ing altyazı izliyorum çünkü japonca seslendirmeler gerçekten harika.Ama ingilizceniz yeterli değilse - Watch Anime Online | English Dubbed / Subbed Episodes adresinde türkçe altyazılı izlemek mümkün.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar lütfen sizde sevdiklerini paylaşın.Daha önce izlememiş olanlar hertürlü soruyu sorabilir.Eminim benden çok daha tecrübeli arkadaşlar vardır seçim konusunda onlarda yardımcı olabilir.Şu pokemon,hentai mantığını yıkalım lütfen :rolleyes:

En yakında resimler ve opening müziklerini paylaşacağım.Tabi aklıma gelen yeni animeleride..
  • 0

#2 Rebell

Rebell

Saygın Uye

• Saygın Uye
  • 1.737 İleti
  • LocationViyana

Yazma tarihi: 03 Eylül 2010 - 01:55 ÖS

Elfen Lied ve Shingurui'yi eklememen olmamis ama..
  • 0
chew chew park...

#3 Wecly

Wecly

Centurion

• Members
  • 901 İleti

Yazma tarihi: 03 Eylül 2010 - 03:09 ÖS

Aslında bende çok istiyorum izlemeyi ama daha önce hiç izlemedim, bi sırası falan var mı bilmiyorum o yüzden bi türlü başlayamadım. Japon çizgi filmleri güzel duruyor cidden ama hiç nasip olmadı.
  • 0

#4 predator09

predator09

Centurion

• Members
  • 906 İleti
  • Locationİzmir

Yazma tarihi: 03 Eylül 2010 - 03:13 ÖS

-Naruto&Naruto Shippuuden
-Death Note
-Hellsing
-One Piece
-Bleach
  • 0

#5 Misafir_Vastiel_*

Misafir_Vastiel_*
  • Guests

Yazma tarihi: 03 Eylül 2010 - 07:15 ÖS

Elfen Lied konusunda haklısın söylediğim gibi unuttuklarım var.İzleyeceklere söyleyeyim kısa ama bir o kadar derinden etkileyen bir anime.

Birkaç sevdiğim opening müzikleri :
-Code Geass : YouTube - Code Geass R1 OP 1 Version 1 [HD]
-FMA Brotherhood : YouTube - Full Metal Alchemist Brotherhood op opening 1 HD
-Death Note: Her iki açılışıda seviyorum ikisinide koyacağım :D
YouTube - Death Note Opening 1 - theWORLD.avi
YouTube - Death Note Opening 2

@Wecly kesinlikle başla sırası çok önemli değil ama şuda gerçekki birkaçını izleyince çıtanın en tepesini görmüş oluyorsunuz. :)

Death Note ile başla birdaha bırakamaz olursun.Sonra yukarıdakileri izleyebilirsin.
  • 0

#6 Met

Met

Knight Lieutenant

• Members
  • 764 İleti

Yazma tarihi: 03 Eylül 2010 - 07:37 ÖS

Naruto
Bleach
One Piece ( hayranıyız aga (: )
Fairy Tail
Death note
Code Geass

Sıralama gerekirse:

One Piece
Naruto
Bleach
.
.
.
  • 0

Hasta La Victoria Siempre

#7 xetra

xetra

Champion

• Members
  • 1.484 İleti

Yazma tarihi: 03 Eylül 2010 - 09:37 ÖS

<-----

@Wecly bende senin gibiydim naruto ile başladım bence çok güzel gidiyor şu an (ccc Kyuubi ccc) sonu ne olur bilinmez ama sen yetişene kadar sona biter naruto :D
  • 0

#8 wasabi

wasabi

Lieutenant General

• Members
  • 1.747 İleti

Yazma tarihi: 03 Eylül 2010 - 09:52 ÖS

sakın ama sakın death note ile anime izlemeye baslamayın gidin naruto bleach gibi cerezlik animeleri bitirin sonra death note izleyin son benim gibi hiç bir animeden dogru düzgün zevk alamazsınız
  • 0
Nothing is true. Everything is Permitted

#9 Misafir_Vastiel_*

Misafir_Vastiel_*
  • Guests

Yazma tarihi: 03 Eylül 2010 - 10:09 ÖS

sakın ama sakın death note ile anime izlemeye baslamayın gidin naruto bleach gibi cerezlik animeleri bitirin sonra death note izleyin son benim gibi hiç bir animeden dogru düzgün zevk alamazsınız

wasabi öncelike imzan çok güzel :D sonrasında dediğim çıta konusuna girmişsin sende.haklısın çıta inanılmaz şekilde yükseliyor onu izleyince ama bir kişiyide o kadar anime dünyasına bağlıyor birde bu yönden düşün.

@xetra Narutoyu çok sık izlemiyorum ama pein öldümü tam olarak biliyormusun?
Narutoda tek sevebildiğim karakterdi.
Not:Son 3-4 bölümü izlemedim ama kulağıma çalındı acaip bir spoiler olacak benim için ama merak ediyorum :)
  • 0

#10 Empyrium

Empyrium

Lieutenant General

• Members
  • 1.842 İleti

Yazma tarihi: 03 Eylül 2010 - 11:34 ÖS

Elfen Lied gore loly olduğundan yazılması çokta elzem değil, bi tek soundtrackleri güzel. Cinsellikle p*ç edilmiş bir konu, gereksiz duygusallık, amaçsız tahrik olmalar felan gereksiz bi anime
  • 0

#11 wasabi

wasabi

Lieutenant General

• Members
  • 1.747 İleti

Yazma tarihi: 04 Eylül 2010 - 12:25 ÖÖ

wasabi öncelike imzan çok güzel :D sonrasında dediğim çıta konusuna girmişsin sende.haklısın çıta inanılmaz şekilde yükseliyor onu izleyince ama bir kişiyide o kadar anime dünyasına bağlıyor birde bu yönden düşün.

@xetra Narutoyu çok sık izlemiyorum ama pein öldümü tam olarak biliyormusun?
Narutoda tek sevebildiğim karakterdi.
Not:Son 3-4 bölümü izlemedim ama kulağıma çalındı acaip bir spoiler olacak benim için ama merak ediyorum :D

zaten bütün millet hasta su imzaya:d mangada öleli yıl oluyor peinde animede gecen hafta hakkın rahmetine kavustu
  • 0

#12 Misafir_Vastiel_*

Misafir_Vastiel_*
  • Guests

Yazma tarihi: 04 Eylül 2010 - 02:17 ÖÖ

Yuh ya Peinide aldıysa helal olsun arkadaş.Artık nasıl savaştıysa kage-bunşin sağa sola rasengan.İyiliğin gücü büyük rasengan.Tahmin edebiliyorum.:D Pein denilen adam tek jutsuyla konohayı yıktı.
  • 0

#13 wasabi

wasabi

Lieutenant General

• Members
  • 1.747 İleti

Yazma tarihi: 04 Eylül 2010 - 12:00 ÖS

Yuh ya Peinide aldıysa helal olsun arkadaş.Artık nasıl savaştıysa kage-bunşin sağa sola rasengan.İyiliğin gücü büyük rasengan.Tahmin edebiliyorum.:) Pein denilen adam tek jutsuyla konohayı yıktı.

tam olarak 3 tane sage mode klonu kyubi 8 kuruk bilmem kaç tane frs kullandı:)
  • 0

#14 Misafir_Vastiel_*

Misafir_Vastiel_*
  • Guests

Yazma tarihi: 06 Eylül 2010 - 06:27 ÖS

Aslında wowun animesi çıksa nasıl olur merak ediyorum. :)
Blizzard yapabilir aslında güzel bir seri.Movie falan boş iş. :)
  • 0

#15 laptu

laptu

Scout

• Members
  • 3.395 İleti

Yazma tarihi: 06 Eylül 2010 - 07:22 ÖS

İlgini çekerse mangası var dizgilemeyi amatör olarak yaptığım zamanlarda Aile bağları adındaki mangayı çevirmiştim ama yazılarını düzeltmek nasip olmadı....
  • 0

#16 Gleominas

Gleominas

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.798 İleti
  • LocationAntalya/Ankara

Yazma tarihi: 06 Eylül 2010 - 07:31 ÖS

Tarihin tozlu sayfalarında kalmış olsa da favorim hep Samurai X(Kenshin) olacak. Bunun dışında Naruto, Bleach, Fma, tenjou tenge(uuuu:D), Gundam, Berserk en sevdiğim listesindeki animelerdir.
  • 0

Resmi ekleyen

#17 lowelj

lowelj

Saygın Üye

• Saygın Uye
  • 1.173 İleti

Yazma tarihi: 06 Eylül 2010 - 08:44 ÖS

Aaaa kimse sekirei yazmamış, bir de highschool of the dead var ki tadından yenmez
  • 0
'cause seeing pretty 20k's on thier screen is a lot worse then 10k dots or 30-40k abosorb healing.

#18 Gleominas

Gleominas

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.798 İleti
  • LocationAntalya/Ankara

Yazma tarihi: 06 Eylül 2010 - 09:38 ÖS

bir de highschool of the dead var ki tadından yenmez

sen işini biliyon. lımbır lımbır :mrgreen:
  • 0

Resmi ekleyen

#19 John Doe

John Doe

Scout

• Members
  • 73 İleti

Yazma tarihi: 07 Eylül 2010 - 03:46 ÖÖ

wolfsrain / berserk / gantz / schooldays / rosario & wampires / eyeshield / angelbeats / kissXsis :)
  • 0

#20 teflontava

teflontava

Corporal

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 31 İleti

Yazma tarihi: 07 Eylül 2010 - 12:49 ÖS

dedikleriniz güzelde komedi tarzı hiç izlemıonuzmu ya GTO gintama gibi animeler atlanırmı hiç
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı