İçeriğe git

- - - - -

Favori Animeleriniz

• Please log in to reply
Bu konuya 44 yanıt gönderildi

#21 Droledian

Droledian

Senior Sergeant

• Members
  • 166 İleti

Yazma tarihi: 07 Eylül 2010 - 01:08 ÖS

death note ftw
  • 0

#22 Dead Finger

Dead Finger

Lieutenant General

• Members
  • 1.892 İleti

Yazma tarihi: 19 Eylül 2010 - 10:39 ÖÖ

Bleach - Death Note - Hellsing - Naruto - Basilisk
  • 0
' make love not warcraft. '

Cahillerle tartışmaya girmeyin, Ben hiç kazanamadım..

#23 ceqqu

ceqqu

Sergeant

• Members
  • 69 İleti

Yazma tarihi: 19 Eylül 2010 - 10:40 ÖÖ

death note ftw

tabiki ::rolleyes:
  • 0

#24 Chyrso

Chyrso

General

• Members
  • 1.994 İleti
  • Locationizmir

Yazma tarihi: 19 Eylül 2010 - 12:14 ÖS

Slam Dunk
Tsubasa
Death note
one piece
naruto
bleach
  • 0
Real ID : [email protected] == > Sadece EU icin gecerli.

Tekrar US realmlerinde Charge atiyor...

Foruma fazla takilmiyorum artik ..

Resmi ekleyen

#25 eflatun

eflatun

Knight Lieutenant

• Members
  • 645 İleti

Yazma tarihi: 19 Eylül 2010 - 05:01 ÖS

tsubasa ve naruto
  • 0
hayal gücü, bilgiden daha önemlidir

#26 sazan32

sazan32

Corporal

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 38 İleti

Yazma tarihi: 30 Ekim 2010 - 02:15 ÖS

sakın ama sakın death note ile anime izlemeye baslamayın gidin naruto bleach gibi cerezlik animeleri bitirin sonra death note izleyin son benim gibi hiç bir animeden dogru düzgün zevk alamazsınız

Bende tam tersini düşünüyordum ;) İnsanlar bleach naruto gibi uzun animelere başlamaktan korkar çünkü o kadar bölüm insanın gözünü korkutuyor.Bende arkadaşımı narutodan başlattım 80. bölümden sonra çok zamanımı alıyor diyip yarıda bıraktı animeyi.Bence death note, tengen toppa gurren lagan, crome shelled regios,durarara gibi kısa öz, az fillerlı , her bölümü dopdolu geçen animelerele başlanması gerekir. Daha sonra uzun serilere başlamak bana göre daha uygun...
  • 0

#27 asil456

asil456

First Sergeant

• Members
  • 270 İleti

Yazma tarihi: 30 Ekim 2010 - 02:56 ÖS

Tsubasa: Yılların eskitemediği Anime...
  • 0

#28 sazan32

sazan32

Corporal

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 38 İleti

Yazma tarihi: 30 Ekim 2010 - 03:19 ÖS

Kaptan tsubasa ne izledim küçükken.Topa bir vurudu maşallah top muz olurdu otobüsün altından geçerdi filan ;) Suan onun yerine Giant Killing izliyorum az da olsa benziyorlar :)
  • 0

#29 aLCuiN

aLCuiN

First Sergeant

• Members
  • 403 İleti

Yazma tarihi: 30 Ekim 2010 - 07:13 ÖS

- Onegai teacher
- Berserk
- Claymore
- Elfen Lied
- Death note

Bunlar çok iyi. Mangalarını takip edeniniz varmı bunların?
  • 0
Only my will...

#30 sazan32

sazan32

Corporal

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 38 İleti

Yazma tarihi: 31 Ekim 2010 - 08:02 ÖS

Malesef diğer animeleri pek izleyemiyorum.Haftada 3 bölüm zaten geliyor (One piece, Bleach, Naruto :D ) Bunların dışında izlediğim anime serisi sayısı 15 i geçmez :D Ayrıca manga takibinide sevmiyorum (Eğer animesi çıkıyorsa) One piece izlerken bir kişinin mangasından spoiler vermesi yüzünden 2 gün boyunca adama özelden küfretmiş bir kişiyim. :P Sonunu bildiğin şeyi izlemek zevk vermiyor değilmi ama?
  • 0

#31 sahindertli

sahindertli

Knight Lieutenant

• Members
  • 596 İleti

Yazma tarihi: 01 Kasım 2010 - 03:09 ÖS

Naruto
Naruto Shuppiden
Dragon Ball - Serisi
  • 0

#32 ozgungenis

ozgungenis

Sergeant

• Members
  • 92 İleti

Yazma tarihi: 01 Kasım 2010 - 03:24 ÖS

• 0
Resmi ekleyen
Sert kalın taviz vermeyin

#33 sazan32

sazan32

Corporal

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 38 İleti

Yazma tarihi: 01 Kasım 2010 - 07:09 ÖS

Yeri burasımı bilmiyorum ama ,dragon ball başlamayı düşünüyorum yorumları alabilirmiyim. Eski anime oldugundan pek güzel olmadığını söylüyorlar. zamanım boşa gitmesin istiyorum, hertürlü yorumu bekliyorum.... :D
  • 0

#34 Cloudblood

Cloudblood

Centurion

• Members
  • 858 İleti

Yazma tarihi: 04 Kasım 2010 - 06:44 ÖS

Avatar Son Havabükücü tüm seriyi her yıl birkaç kez izlerim her seferinde de çooooooooooooook gülüyorum. Filmini yapanlar keşke önce bir çizgi filmini izleselermiş.
  • 0
Anu belore dela'na! Selama ashal'anore! Sin'dorei!

REMEMBER THE SUNWELL! FOR THE GLORY OF QUEL'THALAS!

FOR THE HORDE!

#35 Itachi

Itachi

Knight Lieutenant

• Members
  • 839 İleti

Yazma tarihi: 04 Kasım 2010 - 07:04 ÖS

Eğer sıfırdan anime yada manga takibine başlamayı düşünen birileri varsa ne olur bu postumu okusun. Naruto ve Bleach mutlaka takip etmenizi önerdiğim seriler ancak önce aşağıda yapacağım uyarılara kulak verin!

Naruto denen lanet serinin mangasını okuyun animesine hiç bulaşmayın mangası harika ama animesi lanet fillerlar yüzünden her hafta eziyet gibi geliyor. Bu fillerlerin en kötü yanı ise orijinal mangaya sadık kalmaya çalışmaları fakat hikaye örgüsü olarak inanılmaz derecede bayık gitmeleri. İzlerken nerden nereye atlayacağınızıda bu yüzden kestiremiyorsunuz. Çizimleri ayrı bir dert o konudada şikayetçiyim. hele hele meraktan kıvrana kıvrana beklediğim pain vs naruto duelini animede öyle bir ziyan etmişlerki lanet ettim çizenlere.
ama mangasıda aksiyon olarak çizimler olarak hikaye örgüsü olarak bir o kadar güzel hele bu haftaki finali çok güzeldi.

tam tersi olarak bleach içinse sakın mangasına bulaşmayın animesini izleyin diyorum ancak animesini izlerkende fillerları atlaya atlaya izleyin çünkü bu kadar boktan bir filler anlayışı olamaz (narutodan iyi ama yinede kötü) tam aksiyonun ortasında siz bir sonraki haftayı ağzınızın suyu aka aka beklerken bi filler serisi girer 10 bölümden felanda fazla sürer sonra filler biter tekrar aksiyon kaldığı yerden devam eder bu kadar aptalcadır. (örneğin hueco mundoda orihimeyi kurtarma arcının tam ortasında kim öldü kim kaldı nnoitra naptı lan o hayvan felan derken yeni 3. takım kaptanı filler arcına ortadan dalması...)
Ama filler bölümleri atlayarak giderseniz animedeki aksiyon inanılmaz derecede hoştur görsel olarak muazzam derecede tatmin eder.
Bleach'ın mangası ise kesinlikle çok kötü. toplasan dizide 2 dk edicek abartı efektli az konuşmalı çizimlerle sayfa değiştirmekten bir hal oluyorsunuz ve bir sonraki haftayı beklemeye başlıyorsunuz. Takip edilebilir ancak bir olayı yok.

Sonuna kadar okuduysanız teşekkür ederim normalde bu kadar uzun yazmam ben :)

ayrıca hiç bilmeyenler için terimleri açıklayayım
manga: animelerde konusu geçen hikayelerin dergi halleridir animelere senaryo olan dergilerdir bunlar internetten bulup okuyabilirsiniz.

filler: animelerde manganın arayı açması için verilen mola bölümlerdir. maksat hafta boş geçmesin diyen bölümlerdir bunlar genelde sıkıcıdırlar.

arc: bir olay serisi. animelerde bir arc belirli bir olayla başlar sonra o olay bitince yeni arc başlar. bu şekilde seri devam eder.
  • 0

#36 sazan32

sazan32

Corporal

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 38 İleti

Yazma tarihi: 06 Kasım 2010 - 05:42 ÖS

Avatar Son Havabükücü tüm seriyi her yıl birkaç kez izlerim her seferinde de çooooooooooooook gülüyorum. Filmini yapanlar keşke önce bir çizgi filmini izleselermiş.

Avatar anime değil malesef. Anime şeklinde olsaydı güzel olabilirdi ama anime değil. Zaten müzikleri filan Çin çizgi filimlerini andırıyor. Animemsi çizimleri olduğu için yarı anime diyenleri gördüm ama mangası yok ve bazı hususlarda anime kurallarının dışına çıkılmış :-(

Ayrıca One piece öneririm mangasınıda animesinide izleyen pişman olmaz garanti veriyorum :D
  • 0

#37 Marv

Marv

Saygın Üye

• Saygın Uye
  • 3.507 İleti
  • Locationİzmir

Yazma tarihi: 06 Kasım 2010 - 06:41 ÖS

Bakumatsu Kikansetsu Irohanihoheto
Cowboy Bebop
Hellsing
Tenjou Tenge

Bleach ve Naruto'nun PS oyunlarını oynadım ama izlemek nasip olmadı hala...
  • 0

#38 sazan32

sazan32

Corporal

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 38 İleti

Yazma tarihi: 07 Kasım 2010 - 12:05 ÖÖ

Geçin Narutoyu Bleach i One Piece izleyin rahat edin. Bölümler güzel gidiyor Bleach ta. Tak diye ortadan kesiliyor konu, 35 hafta boş bölümler veriliyor. Her hafta animenin adını sevgi sözcükleriyle anıyorum. 35 hafta ne demek ya 8 ay sırf bekledim, filler diye izlemedim. ( Çünkü fillerlarda karakterlere yeteneklerini çok kullandırtıyorlar artık sıradanlaşıyor :D ) en heyecanlı yerde bırakıp 8 ay beklemek nasıl bir duygudur bilir misiniz.... :-( Bleach'ın yarısı filler zaten baunto filan hep uydurma :S Zaten hatırladığım kadarıyla Naruto'dan Naruto Shippuuden e geçişte 80 bölüm filler var sırf o yeter ki onun dışındada bir o kadar daha var. One Piece in filler sayısını hatırlamadığım için şimdi internetten baktım filler sayısı çok çok az hele hele öle yarıda kesme olayı hiç yok sanırsam. One Piece i tavsiye ederim ama başlarsanız sakın bırakmayın ilk 50 bölüm biraz sıkabilir sonra gerçekten çok güzel olmaya başlıyor. Fakat Luffy'nin boy gittikçe kısalıyor ne hikmetse...
  • 0

#39 cenkiss

cenkiss

Lieutenant General

• Members
  • 1.907 İleti

Yazma tarihi: 07 Kasım 2010 - 12:52 ÖÖ

Hellsing ultimate ova

Grave of the fireflies(izlenir)
  • 0

#40 aLCuiN

aLCuiN