İçeriğe git

Resim
- - - - -

Lost ile ilgili

• Please log in to reply
Bu konuya 2 yanıt gönderildi

#1 Xae

Xae

Champion

• Members
  • 1.095 İleti

Yazma tarihi: 04 Eylül 2010 - 06:55 ÖS

3 sezon boyunca kaçırmadan izledim. Özellikle ilk sezon harikaydı. Belli sebeplerden dolayı ara verdim. Kaçırdıkça kaçırdım en sonunda bıraktım. Az önce Dizimax te son bölümünü izledim. Tahmin edebilceğiniz gibi bön bön baktım ekrana.
Adanın esprisi neymiş biri az özet geçebilirmi desem çokmu zor bişey istemiş olurum ? :D
  • 0

#2 weziR

weziR

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 21 İleti

Yazma tarihi: 09 Ocak 2011 - 06:31 ÖS

O son 3 sezonu izlemeden dizinin son bölümünü mi izledin ? Hata yapmışşın.Adanın esprisine gelince bence ada bir sınav yeriydi.Bazı forumlarda adanın bi zaman paraleli olduğu söyleniyo.Bence sen o forumlara inanma benim dediğime gel :)
  • 0

#3 Darkfighter

Darkfighter

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 16 İleti

Yazma tarihi: 10 Ocak 2011 - 09:45 ÖÖ

hepsini izlemediysen yol yakınken bu sevdadan vaz geç yoksa benim gibi senaristlere bekleyin son sezonda herşeyin bir açıklaması olacak deyip te herkes te beklenti oluşturdukları sonrasında hiç bir şeyi açıklamadan he şeyi ellerine yüzlerine bulaştırdıkları, dizinin sonunu doğru düzgün bağalayamadıkları ve o kadar zamanımızı çaldıkları için baya bir söversin.

anlayacağın dizi bittikten sonra da herkes kendince adanın ne olduğu yada kazazedelerin kurtulup kurtulmadığı üstüne teoriler yada senaristler yerine mantıklı gelecek açıklamalar üretmeye devam etti ama sonuç nafile :)
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı