İçeriğe git

Resim
- - - - -

gold sorunum

• Please log in to reply
Bu konuya 13 yanıt gönderildi

#1 Zadak

Zadak

Knight

• Members
  • 310 İleti

Yazma tarihi: 05 Eylül 2010 - 12:23 ÖS

80 mage ve dk var magede tailoring 186 civari bisey dkde bisey yok toplam 1.8k gold var ya sole bi cataclysm cikmadan artisan alip drakeime biniyim diyorum yardimci olursaniz sevinirim
  • 0
Eğer Cataclysmic Superrior/Epic achv almak için trinketların yada ringlerin yerlerini değiştiriyorsan kesinlikle TÜRKsün

#2 Glandis

Glandis

Knight

• Members
  • 313 İleti

Yazma tarihi: 05 Eylül 2010 - 04:40 ÖS

nasıl bi yardımdan bahsediyorsun anlamadım karakterlerde meslekler dusuk sevieyede. gather meslekleri dk ya alıp (mine/herb) düşük seviye yerlerde gezerek güzel paralar yapabilirsin
  • 0

#3 Zadak

Zadak

Knight

• Members
  • 310 İleti

Yazma tarihi: 05 Eylül 2010 - 05:52 ÖS

nasıl bi yardımdan bahsediyorsun anlamadım karakterlerde meslekler dusuk sevieyede. gather meslekleri dk ya alıp (mine/herb) düşük seviye yerlerde gezerek güzel paralar yapabilirsin

bu ise yarayabilir saol direk para kasabilecegim bir yer var mı?

mine mı herb mi daha cok kazandırır? ona gore secicemde
  • 0
Eğer Cataclysmic Superrior/Epic achv almak için trinketların yada ringlerin yerlerini değiştiriyorsan kesinlikle TÜRKsün

#4 Baraddür

Baraddür

Legionare

• Members
  • 449 İleti

Yazma tarihi: 05 Eylül 2010 - 06:21 ÖS

Bi charı mesleksiz 80 yaptın sonra üstünede ikincisinide 80 yaptın ama oda mesleksiz ne denir ki dostum bu duruma :P mesleklerini baştan başlayıp kas bence, mining daha iyidir herbe göre ...Ama acil binek almam lazım dersen ver 20 lira gold satın al .
  • 0
i'm Forsaken

#5 Zadak

Zadak

Knight

• Members
  • 310 İleti

Yazma tarihi: 05 Eylül 2010 - 07:03 ÖS

Bi charı mesleksiz 80 yaptın sonra üstünede ikincisinide 80 yaptın ama oda mesleksiz ne denir ki dostum bu duruma :P mesleklerini baştan başlayıp kas bence, mining daha iyidir herbe göre ...Ama acil binek almam lazım dersen ver 20 lira gold satın al .

yok bi arkadas ban yedi gold almak yuzunden 150k almisti... Hem mesleksiz deil tailoring var shalozar basinde bir yer buldm dev bir druid var ordaki moblar 10snyede bir respawn oluyorlar 700 gold kastm bugun frostweave ah da nsl gider?
  • 0

#6 Baraddür

Baraddür

Legionare

• Members
  • 449 İleti

Yazma tarihi: 05 Eylül 2010 - 07:23 ÖS

Benim oynadığım realmde(Dunemaul)12-15 gold arası gidiyor 20 tanesi ...
  • 0
i'm Forsaken

#7 Zadak

Zadak

Knight

• Members
  • 310 İleti

Yazma tarihi: 05 Eylül 2010 - 07:27 ÖS

Benim oynadığım realmde(Dunemaul)12-15 gold arası gidiyor 20 tanesi ...

iyi 180 tane var su an xDd hepsini satacam ara sira item flnda dusuo xD
  • 0

#8 SwarLz

SwarLz

Knight Lieutenant

• Members
  • 745 İleti

Yazma tarihi: 05 Eylül 2010 - 10:04 ÖS

Mining shalozar basinde saronite ve titanium,herb de aynı şekilde adder's tongue ve digerleri oldukca saglam para getirir,ayrıca adder's tongue kaynıyo shalozarda.
  • 0

#9 Olgi

Olgi

Senior Sergeant

• Members
  • 100 İleti

Yazma tarihi: 06 Eylül 2010 - 07:56 ÖS

mining kasıp titansteel bar yaparak çok iyi para kazanırsın
  • 0

#10 Glandis

Glandis

Knight

• Members
  • 313 İleti

Yazma tarihi: 06 Eylül 2010 - 10:43 ÖS

soyledikleriniz ileri seviye biraz arkadaşlar. 450 ye yakın yani. 0 dan meslekleri kasacaksan meslekler kısmında guide lar var. oradan bak. ayrıca dk da hiç meslek yoksa 2 tane toplama mesleği alabilirsin ancak haritada 1 tanesini görürsün. yurume tuslarından birine mine ı göstercek makroyu keybind yapabilirsin (makroyu hatırlamıyorum nette bulabilirsin ama). bu sekilde 80 lvl olarak gezin alt yerleri. thottbot yada benzer sitelerden bak ne nerde cıkıyor. mining 250-300 arası fena kasıyor ama soyleyeyım :) kolay gelsin
  • 0

#11 Wecly

Wecly

Centurion

• Members
  • 901 İleti

Yazma tarihi: 07 Eylül 2010 - 03:12 ÖÖ

1.8k goldun var madem, ahden sağlam bir itemi alıp üstüne 1-2k daha katıp satabilrsin. En hızlısı bu olur..
Yada, gene sağlam bir item bul, ama craft olsun. Gereken itemler eğer satım değerinin altıdaysa baya, malzemeyi alıp craftera yaptırabilirsin. 2-3 kere yapsan zaten rahatça 5k goldu bulabilirsin. Biraz risk var ama olursada çok iyi para alıyorsun :)
  • 0

#12 hanua

hanua

Lieutenant General

• Members
  • 2.860 İleti

Yazma tarihi: 07 Eylül 2010 - 03:56 ÖÖ

Mining için saronite gibi üst lvl madenlerden çok mithril ya da thorium gibi nisbeten daha az olan ve "rahat" farmlanabilinecek madenleri tavsiye ederim. 20 thoirum barı 200g den sattığımı bilirim.
  • 0
Benim dotum pıt pıt vuruyor abi-Ezekeel
AMİNTOBELLO

#13 chaylaq

chaylaq

Senior Sergeant

• Members
  • 169 İleti

Yazma tarihi: 07 Eylül 2010 - 11:48 ÖÖ

Ya abi allah için şu yazıyı şuraya yazıp cevap bekleyip gold farmlayacam diye zaman kaybedeceğine neden bir saat bile sürmeyecek araştırma işine girip gold farmlamak için açılan konu başlıklarına bakmazsınız anlamıyorum.Bir ton açılmış konu var bunlarla ilgili.Ve çoğu da resimli bir şekilde anlatılmış.Yok yani hadi okuma yazma yok bari resimlerine bakıp yapabilirsin.Al sana link veriyorum

1) http://forum.wow-tur...a-kazanmak.html

2) http://forum.wow-tur...taktikleri.html

3) http://forum.wow-tur...icin-guide.html

Baktın ki keyfin ihtiyacının önüne geçiyor o zaman sana son çare olarak burayı öneririm Gold Alım - Satım İlanları - WoW-Turk.com Forumları

SAYGILAR...
  • 0

#14 alpi

alpi

Champion

• Members
  • 1.102 İleti

Yazma tarihi: 07 Eylül 2010 - 01:37 ÖS

Belli bir miktar goldun varsa mining'e yatırım yap level atlat daha sonra o sana kat kat geri döner bende yeni mining levelladım gerçekten müthiş gold kaynağı.
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı