İçeriğe git

Resim
- - - - -

Güldüren Questler

• Please log in to reply
Bu konuya 60 yanıt gönderildi

#41 jonbloody

jonbloody

Saygın Üye

• Saygın Uye
  • 2.043 İleti
  • LocationBursa

Yazma tarihi: 12 Kasım 2010 - 11:00 ÖS

Nagrandde hayvan dışkısı toplama gorevi vardı , yani dışkı olduğu belliydi bende öyle yorum yaptım , guilddekilerlede baya gülmüştük :):)

northrendde de Lupus Pupus diye quest vardı :)

ama en bombası Doing Your Duty :

Doing your duty video
  • 0

Calithrawiel 90 Kitana 90 Déep 85 Guillotine 85 Gémma 90 Yakut 90 Zizu 85 Lalaíth 85 Galenas 86 Jonbloody 81
Tránquillizer 82 Gwilwileth 90 Ivy 85 Pati 82 Bisküvi 66 @Nagrand, WoW

#42 ciko8854

ciko8854

Senior Sergeant

• Members
  • 135 İleti

Yazma tarihi: 13 Kasım 2010 - 10:29 ÖÖ

Doing Your Duty görevini yaparken bir pala ile aynı anda tıkladık ve aynı anda tuvalete girdik tabi benim char kız oda erkek olunca baktım bişiler mırıldanmaya başladı ben geçekte erkeğim yapma böle şeyler diyorum ama adam dinlemedi tecavüze uğradım göz göre göre.
  • 0

#43 Prowess

Prowess

First Sergeant

• Members
  • 266 İleti

Yazma tarihi: 28 Aralık 2010 - 01:56 ÖS

görev değil ama görevin hazin sonuna yılladır güleriz.

Yıl: 2005 (vanilla zamanı)

yer: hinterland

görev: tavuk kurtarma+koruma

Lvl: 41 snaırım

undead priest oynuyorum. lvl kasmak görev yapmanın çok zor olduğu yıllar. uğraşmısış didinmişim. tavuk eskort görevini almışım. 1 denedim olmadı,2 -3 derken 4. denemem kaptırmışım gidiyorum. tam o sırada shaman aksan arkadaşım online oldu. aynı bölgedeyiz. aldım gruba, kankaaa çabukk dedim. kescekler tavuğumuzu. yoldayım dedi. ben devam ediyorum. ama dağdan aşağı iniş yerine az kalmış görev bitti bitecek. mana falan yetmiyor. bu bizim shaman geldi. tam o sırada 3 tane mookin görev icabı spawn oldu saldırdı. aoe dmg yapamıyorsun o yıllar tavuguda öldürüyor. bizim akıllı shaman marifetmiş gibi çaaat diye ortaya fire totemi bi koydu. moonkinlerde yandı gitti, hah tamam bitti dediğim eskort görevindeki ölmemesi gereken tavukda gözlerimin önünde yandı kül oldu.
tam 10 dk. ekrana kitlendim kaldım. bizim cengaver shaman kanka soruyo: kanka nasıl ama fire totem. yeni aldım class görevinden.
  • 2

#44 onurco

onurco

Corporal

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 33 İleti

Yazma tarihi: 28 Aralık 2010 - 02:48 ÖS

cata ile gelen questlerden birisi var ismine durup durup güldüğüm

vash'jir de "What? What? In My Gut...?" diye bir quest var southparkdaki Butters'ın şarkısına olan gönderme çok iyi :D

bilmeyenler ve tekrar izlemek isteyenler için geliyor: YouTube - Butters what what in the butt
  • 0

#45 BlackOp

BlackOp

Sergeant

• Members
  • 58 İleti

Yazma tarihi: 29 Aralık 2010 - 07:00 ÖS

cata ile gelen questlerden birisi var ismine durup durup güldüğüm

vash'jir de "What? What? In My Gut...?" diye bir quest var southparkdaki Butters'ın şarkısına olan gönderme çok iyi :(

bilmeyenler ve tekrar izlemek isteyenler için geliyor: YouTube - Butters what what in the butt

o şarkı aslen samwell diye birine ait.

YouTube - Samwell - "What What (In the Butt)"
  • 0

#46 tanerkamber

tanerkamber

Sergeant

• Members
  • 118 İleti

Yazma tarihi: 30 Aralık 2010 - 02:56 ÖÖ

bar fight görevini bi türlü yapamadım kavgayı nasıl başlatıyoz ya
  • 0

#47 dracna

dracna

Scout

• Members
  • 54 İleti

Yazma tarihi: 30 Aralık 2010 - 12:05 ÖS

Tartışmasız en çok güldügüm quest Felwood da bi totemin içine saklanmış iki küçük ursa yavrusu vardı bi sürü q yaptırıp en son totemin önünde dans et diyordu :P dansa baslayıncada kakara kiri gülüyorlardı.Biri digerine sessiz ol duyacak diyodu ve sonra aha duydu diyip kosarak kaçıyorlardı :D bi 3 dk gülmüşümdür :)
  • 1

#48 setu2269

setu2269

Senior Sergeant

• Members
  • 167 İleti

Yazma tarihi: 30 Aralık 2010 - 12:26 ÖS

Tuvalet questi hyjal'da da devam ediyor :P imba hela demekki her sefr bi dene koyuyorlar :D
  • 0
Deathpoint ,= Dunemaul , Déathscream = Dunemaul , Paranoya = Dunemaul

#49 swat95

swat95

Scout

• Members
  • 533 İleti

Yazma tarihi: 09 Ocak 2011 - 01:14 ÖS

Haklısın, dediğim gibi komik questleri paylaşıcaz, yada komik gelenleri. yaşadığımız komik olayları değil, konu baştan sapmasın.

Bu arada tanarisdeki o sonunda roketle uçan robot tavuğa bende az gülmemiştim:D madem kendin roketlisin ne diye yoruyon bizi:D

abi ordaki espiri yerden 2 tane scorpion summon oluyor o tavuk kendini yem olarak kullanıyor yani o tavuk olmasa o scorpionlar çıkmaz e biz scorpionları kesincede tavuğun işi ne wüjüüıvvv!! uçup gidyor gazman misali :)

Ama ondan sorna bir kaç tane daha görev var orda rocket rescue diye.Tanaristen balona biniyorsun işte.Görevin amacı 5 tane goblini ordaki düşmüş olan diğer balonların üstüne atmak (herhalde onlarda ordan yaralı goblinleri kurtarcaklar).Tabii goblinleri roketle fırlatıyoruz oraya.Bombaylada 40 tane private öldürmemiz lazım bunların bazıları gemilerin içinde bazıları da adacıkların üzerinde.Görevi tamamlayana kadarda balon aynı bölge üzerinde dönüyor.Belirtmeliyim manzarada çok güzel.Görevi çözmem 5 dkmı aldı zaten sonra ben görevi tamamladım lakin tükürdüğümün balonu hala dönüyor benimle birlikte bir elemanda görev yapıyor bir baktım eleman bitirir bitirmez ne olduysa roketle balondan ayrılıp tanarise doğru uçtu.Dedim bende roket yok ben şimdi ne halt yiyceğim bir yandan da diyorum işte bu kesin enginering mesleği görevidir işte roket onlarda var beynime tükürüyüm keşke almasaydım görevi(ulan manyak enginering mesleğin yoki görevini alasın ) .Sonra farketimki aşağıda bombayla roketleri fırlatığımız barın en sağında birde başka bir tuş var ona bastım ve adaların üzerindeki tavafıma son verdim.Uc müftülüğüne başvurdum ama daha hacı olamamışım sanırım :)

Konu swat95 tarafından 09 Ocak 2011 - 01:25 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#50 Zadak

Zadak

Knight

• Members
  • 310 İleti

Yazma tarihi: 09 Ocak 2011 - 02:22 ÖS

bir quest var kılık değiştirip iccnin dibinde bir yere giriyorsun tirionla LK geldiğinde tirion avatarimdaki adam gibi havada 70 arşın kalkıp LK ye vurup bayılıyor

birde güldüren moblar var :)

uldumda ufaklıklar var
aggroladığında

"ananı babanı" diyor :):)
  • 0
Eğer Cataclysmic Superrior/Epic achv almak için trinketların yada ringlerin yerlerini değiştiriyorsan kesinlikle TÜRKsün

#51 oooguz

oooguz

Scout

• Members
  • 4 İleti

Yazma tarihi: 09 Ocak 2011 - 05:44 ÖS

YouTube - Cataclysm Beta - The Day Deathwing Came COMPLETE

en çok güldüğüm q =))
  • 0

#52 Darkfighter

Darkfighter

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 16 İleti

Yazma tarihi: 10 Ocak 2011 - 09:55 ÖÖ

birde güldüren moblar var :)

uldumda ufaklıklar var
aggroladığında

"ananı babanı" diyor :):)

bir birinin omzuna çıkmış 3 cüce mobu diyorsan onları görünce bende baya bi koptum.
oralarda dolanırken birden hoparlörlerden alulalolololaa bi ses geldi ha bu ne lan böyle noluyo diye bakınırken bunları gördüm. çıkardıkları sesemi güleyim yalpalaya yalpalaya yürüyüp devrilmemeye çalışmalarınamı güleyim şaşırdım. bir de görevleri var onları bi mallet ile sinek gibi eziyosun :)
  • 0

#53 Karga

Karga

Saygın Uye

• Saygın Uye
  • 6.466 İleti

Yazma tarihi: 10 Ocak 2011 - 06:24 ÖS

Uldum olduğu gibi süper.
Harrison Jones adamımdır. film gibi...
  • 0

#54 jonbloody

jonbloody

Saygın Üye

• Saygın Uye
  • 2.043 İleti
  • LocationBursa

Yazma tarihi: 11 Ocak 2011 - 06:16 ÖS

Deathwing stories - Punch Deathwing in the Face
ve chain in devamı. harika :)
  • 0

Calithrawiel 90 Kitana 90 Déep 85 Guillotine 85 Gémma 90 Yakut 90 Zizu 85 Lalaíth 85 Galenas 86 Jonbloody 81
Tránquillizer 82 Gwilwileth 90 Ivy 85 Pati 82 Bisküvi 66 @Nagrand, WoW

#55 Aralath

Aralath

Senior Sergeant

• Members
  • 172 İleti

Yazma tarihi: 25 Ocak 2011 - 03:05 ÖS

Peki ya Dragonmaw ı ele geçirirken Dragonmaw'ın Liderine elçi ile gittiğimiz göreve ne demeli? Adamlar 300 spartalıyı yapmışlar:) This is madnes! -Madnes? -This is DRAGONMAW!! :P en çok güldüğüm quest buydu benim de:)
  • 0

#56 Irony

Irony

Knight Lieutenant

• Members
  • 648 İleti
  • Locationbilkent

Yazma tarihi: 08 Temmuz 2011 - 04:50 ÖS

ben 40-45 lvl iken fuselight mi ole biyer vardı orda dag kecilerini assa attırıyodu 2 .side dk da bi gorev yaparken adamları doverek konusturtmaya calısıodum cogu oluyodu doverken ama :)
  • 0

#57 GökhanErden

GökhanErden

Advanced Member

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 35 İleti

Yazma tarihi: 22 Ağustos 2011 - 08:05 ÖÖ

An itibarı ile "lupus pupus" adında bir quest yapıyorum ve ilk queste başladığımda quest itemini fırlatıp üstüme çekip keseceğim diye düşündüm ve quest itemini kullandıktan sonra mob üstüme doğru geldi yanımda durdu ve çömeldi 7 saniye sonra ne göreyim mob resmen dışkı bıraktı ve questte o dışkıyı almamı istiyor. O kadar para bayılıyoruz blizzard bize hayvan pisliği temizletiyor :D
  • 0

#58 mrsmith

mrsmith

Sergeant

• Banned
  • 79 İleti

Yazma tarihi: 17 Eylül 2011 - 05:29 ÖS

cok komik yaa bu questler:D
  • 0

#59 DooMBolt61

DooMBolt61

Legionare

• Members
  • 458 İleti

Yazma tarihi: 18 Eylül 2011 - 04:00 ÖS

bütün konuyu okumadım belki yazılmıştır yazılmışsa silerim kalimdorda biyer (adını hatırlamıyorum) gidiyoruz bi goblin bize bar fight diye bi görev veriyo orda da gnom/goblin karışık oturuyolar gidip bardan bi şişe alıp birinin kafaya bi gömyoruz( ben horde olduğum için gnom kafasına) sonra bütün bar birbirine giriyo goblinler gnomları dövüyo sonra içeri 2 tane izmandut gibi adam giriyo anında kesiyolar kavgayı http://www.wow-turk....tyle_emoticons/default/icon_mrgreen.gif hatta goblinin biri masaya çıkıp kıvırmaya başlayınca iyice yarılmışdım

Konu DooMBolt61 tarafından 18 Eylül 2011 - 04:07 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#60 Silvernight

Silvernight

Moderatör

• Moderators
  • 674 İleti

Yazma tarihi: 19 Eylül 2011 - 05:40 ÖÖ

eski bi konuyu canlandırmak gibi olur mu bilemiyorum ama... son zamanlarda kafaya taktım loremaster yapıcam diye, basladım eastern kingdoms en üstten. Görevler de yeni zaten sıkılma derdim de yok. Hillsbrad foothillsdeyimilk 5-10. görevde quest giver ablamız atından iniyoru ve verdiği görevle biz quest giver oluyoruz. sonra sırayla npc ler geliyor ve bizden görev alıyor fakat konusmalar kesinlikle okunmalı diyorum ve tadını kaçırmadan o gorevi kesinlikle yapmanızı tavsiye ediyorum (spoiler: gorev verdiginiz 3 karakterden süzük olanı gorevi yaparken orumcek agına takılıyor ve yine siz kurtarıyorsunuz =P)
  • 0

Resmi ekleyen

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı