İçeriğe git

Resim
- - - - -

Garrosh Hellscream

• Please log in to reply
Bu konuya 91 yanıt gönderildi

#21 ancientsign

ancientsign

Saygın Uye

• Saygın Uye
  • 1.012 İleti

Yazma tarihi: 10 Eylül 2010 - 09:12 ÖS

şimdi birisi düşmanının kralına çok özel durumlar (işte böyle oğlunun cesedini vermesi gibi)
dışında your highness demez.çünkü demesinin mantığı yok.küfür etmek zorunda değil ama uygun bir dille konuşur fakat bu kadar saygı durduk yere gösterilmez.

Yani elimde değil katılamıyorum gene :)
Adil olmak dışındaki en önemli unsurun saygı olduğunu düşünüyorum ki tarihte ünlü birçok kişi vardır bu saygıyı hasmına karşı duyan..Yoksa Saurfang fan olma durumumdan gelen bir olay değil..Ek olarak Varian'ın da tam olarak saygı duyulması gereken biri olduğunu düşünüyorum..

Thrall-Jaina sakinleştiricileri bir yana,yaratılmış ve özünde savaş olan bu dünyada Varian'ın yaşadıklarını en doğru biçimde yansıtan kişilerden biri olduğunu düşünüyorum..Saurfang ve Cairne'den sonra Thrall ile beraber en beğendiğim karakter...Cairne'e hala inanamıyorum bu arada:(

Bu arada tamamen konu dışı olacak ama lütfen..Blizz..Rexxar...
  • 0
Resmi ekleyen

#22 Seifer Almasy

Seifer Almasy

Champion

• Members
  • 1.428 İleti

Yazma tarihi: 10 Eylül 2010 - 09:14 ÖS

rexxar dersen konu dağılır kardeşim.onun üstüne adam tanımam Varian hariç.tabi yaşayanlar için konuşuyorum.
  • 0

#23 Xae

Xae

Champion

• Members
  • 1.095 İleti

Yazma tarihi: 10 Eylül 2010 - 09:53 ÖS

Wrathgate de saygıyı hakedicek bişey yapmadılar demişsin. Wrathgate olayında Horde umu suçlu tutuyosun yoksa başka bişey içinmi dedin ? Anlamadım başka bişey için dediysende
  • 0

#24 Seifer Almasy

Seifer Almasy

Champion

• Members
  • 1.428 İleti

Yazma tarihi: 10 Eylül 2010 - 10:13 ÖS

forsaken, horde içinde olduğu için sorumlu elbette onlardır.göstermelik olarak ork bekçiler gönderdiler uc ye ama bunun işe yaramadığını cataclysm deki blight bombaların bolluğundan görüyoruz.forsaken hiç iplemiyor horde u.
  • 0

#25 Xae

Xae

Champion

• Members
  • 1.095 İleti

Yazma tarihi: 10 Eylül 2010 - 10:17 ÖS

Eh ilk defa bi dediğine katılıyorum sanırım. Forsaken iplemiyor Horde u :)
  • 0

#26 smh31

smh31

Sergeant

• Members
  • 100 İleti

Yazma tarihi: 27 Eylül 2010 - 10:51 ÖÖ

abi şimdi thrall baba adam hoş adam da garrosh da hırçın çocuk tam bir horde ben zaten allianceyle yan yana duran bir horde gormek istemyrdum.
  • 0

#27 Xae

Xae

Champion

• Members
  • 1.095 İleti

Yazma tarihi: 27 Eylül 2010 - 11:49 ÖÖ

Bu arada tamamen konu dışı olacak ama lütfen..Blizz..Rexxar...

+ kaç desem bilemedim
  • 0

#28 nacrem

nacrem

Scout

• Members
  • 534 İleti

Yazma tarihi: 27 Eylül 2010 - 02:18 ÖS

Garrosh'un bir ara sylvanas'a fırça attığı bir video mu vardı neydi o? Tam hatırlayamıyorum. Bulan, bilen olursa koyabilir mi şuralara bir yere çok teşekkür ederim şimdiden ilgilenen olursa : )
  • 0

#29 Makaveli

Makaveli

General

• Members
  • 2.038 İleti

Yazma tarihi: 27 Eylül 2010 - 02:30 ÖS

Aynen Rexxat ftw.Adam koskoca durotari kurtardi ulan ! O olmasa orclar kimbilir nerde sehir kurmustu hatta kurabilmismiydi.Adami harciyolar mk.Bu arada Garrosh kotu degil tam aksine iyidir ama warchief olmayi hakeden daha cok Saurfang Rexxar yada Voljin veya Drekthar kesinlikle.Bu arada sylvanas a gicik oldugumu solememe gerek yok ulan garrosh niye rezletiyon birak gebersin.Bu arada bi resim hatirlatmak icimden gecti;

Resmi ekleyen
  • 0

#30 cernobia

cernobia

Üye

• Members
  • 446 İleti

Yazma tarihi: 27 Eylül 2010 - 03:47 ÖS

rexxar aslında warchieflik için bence de çok daha uygun. ancak garrosh ismiyle de gelmiş olsa saldırgan tavırlarıyla oyuna daha çok renk katar. rexxar gibi bir karakteri warchief yapıp bir de garrosh a benzetmek ona daha çok haksızlık olurdu. ama yinede rexxar ı garroshla kıyaslamak gerekirse şöyle derim : kıyaslanamaz..
  • 0

#31 nacrem

nacrem

Scout

• Members
  • 534 İleti

Yazma tarihi: 27 Eylül 2010 - 04:03 ÖS

Rexxar olarak kurguladıkları karakter warchiefliği geçtim overlordluğu bile kabul etmez. O yüzden biraz zor. Tabi blizzard kasar olayı, işi bırakmış meyhane köşelerinde gününü dolduran cerrahın ameliyathaneye dönüşü gibi bir türk filmi senaryosuna başvurup geri getirir mi? Getirir bence.
  • 0

#32 Seifer Almasy

Seifer Almasy

Champion

• Members
  • 1.428 İleti

Yazma tarihi: 27 Eylül 2010 - 06:26 ÖS

Olay Rexxar'a kaydı.Rexxar bence şefliği Thrall dan bile fazla hakeden kişidir.O olmasa Amiral, orkların üzerinden geçecekti.O kadar Rexxar dedik bliz bizi duymuş.Cataclysm de biraz rol oynayacakmış.Ama biz onu başlarda görmek isteriz.
  • 0

#33 nacrem

nacrem

Scout

• Members
  • 534 İleti

Yazma tarihi: 27 Eylül 2010 - 07:19 ÖS

Biraz rol bile yeter. Rexxar komutasında deathwing'e karşı safları korumaya çalıştığımızı düşünsene. O zaman benim için warcraft'ın bütün fantastik kurguları geçtiği gün olur. Ejderhamızrağı'nı bile : )
  • 0

#34 Shadowalker

Shadowalker

Lieutenant General

• Members
  • 1.507 İleti

Yazma tarihi: 27 Eylül 2010 - 07:47 ÖS

Rexxar bir event ile geliyor diye duymuştum. Varian saygıyı sonuna kadar hakkeden biri.. Saurfang bilge biri. Tam bir Warchief.. Rexxar iyi olmasına karşılık Warchieflik yapabilecek kadar zeki değil ( Politik açıdan )
  • 0

#35 Seifer Almasy

Seifer Almasy

Champion

• Members
  • 1.428 İleti

Yazma tarihi: 27 Eylül 2010 - 08:27 ÖS

Rexxar zeki değilse Garrosh ne peki? 3. oyunun sonunda Rexxar'a savaş şefliği yakışır diyenlerin sayısı hiçde azımsanmayacak kadar fazlaydı.Hatta Thrall'ın gideceği kesinleşince neden Rexxar düşünülmüyor dendi.Demek ki blizzard başka bir rol biçmiş.Aslında Ogre klanını Horde içine sokabilirdi ama bliz onu hep arka planda tuttu.Rexxar politikayı pek bilmiyor olabilir ama Garrosh ne biliyor ki, kendi horde unu dağıtmaktan başka? Rexxar ayrıca mantığı yerindedir.Bunu Ogre ları , Horde çatısı altına alırken(amiral savaşı öncesi) gayet iyi kullanmıştı.
  • 0

#36 Shadowalker

Shadowalker

Lieutenant General

• Members
  • 1.507 İleti

Yazma tarihi: 29 Eylül 2010 - 12:37 ÖS

Haklı olabilirsin. Ama bir ordu yönetmek ile bir ulus yönetmek aynı şey değil benim açımdan. Şahsi fikrim , Rexxar vazgeçilemeyecek bir karakter horde için ama Saurfang varken ben hiçbir zaman Rexxar'ı Savaş şefi olarak görmek istemezdim. Garrosh için Thrall olumlu bakabilir ama Garrosh hordeyi sadece savaşa sürükler. Tabi biz yakışır yakışmaz diye yorum yapıyoruz, hepimizin kalbinden başka kahramanlar geçsede sonuçta blizzard'ın yazdığı lore çerçevesinde gelişecek herşey. Vanilla wow zamanında Ragnaros ile açtım gözlerimi o zamanlar işte bu oyunun sonu diye düşünürdüm. Şimdi neler geldi neler geçti.
  • 0

#37 Seifer Almasy

Seifer Almasy

Champion

• Members
  • 1.428 İleti

Yazma tarihi: 29 Eylül 2010 - 08:45 ÖS

wow çıkmadan hikayenin çok fazla ilerleyeceğini biliyordum.çünkü potansiyel vardı.ben legion'un kalbine inene kadar tatmin olamam.neyse bu ayrı mevzuu.
Rexxar şu anda kendi klanını yönettiğine göre hayli hayli en azından Garrosh'dan daha iyi yöneteceğini düşünüyorum.Neyse biz ne desekte Rexxar şimdilik arka planda kalacak.
  • 0

#38 laptu

laptu

Scout

• Members
  • 3.395 İleti

Yazma tarihi: 29 Eylül 2010 - 09:05 ÖS

Ben Lejyon'un kalbine inilmesini istiyorum ama daha epik bir sonlada bitebilir Tüm pantheon'u yok edebiliriz.Bana her nasılsa Titanlar saf iyiliği temsil etmiyor gibi geliyor.Bilmiyorum Titanlar ile bir savaş isterim.Sanırım çok God of War oynadım:D
  • 0

#39 smh31

smh31

Sergeant

• Members
  • 100 İleti

Yazma tarihi: 30 Eylül 2010 - 12:06 ÖS

titanlara ölümm :twisted:
  • 0

#40 cernobia

cernobia

Üye

• Members
  • 446 İleti

Yazma tarihi: 30 Eylül 2010 - 02:29 ÖS

Haklı olabilirsin. Ama bir ordu yönetmek ile bir ulus yönetmek aynı şey değil benim açımdan.

Rexxar ın bir ulus u yönetemiyeceğine dair bir şey varmı? bence yok. o halde en az Thrall kadar iyi yönetebilir..
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı