İçeriğe git

Resim
- - - - -

Garrosh Hellscream

• Please log in to reply
Bu konuya 91 yanıt gönderildi

#41 yousemite

yousemite

Senior Sergeant

• Members
  • 109 İleti

Yazma tarihi: 30 Eylül 2010 - 04:35 ÖS

Arthas Menethil

Yazdıklarını başından beri okuyorum biraz yavaş ol amma alliance fanısın böle biraz daha zorlasan ittifaktan horde için vali isticeksin blizzardtan. Garrosh adında topic açmışlar adamın cümleleri varianla başlıo varianla bitiyor. :D
  • 0

#42 Seifer Almasy

Seifer Almasy

Champion

• Members
  • 1.428 İleti

Yazma tarihi: 30 Eylül 2010 - 08:48 ÖS

Garrosh ile Varian'ın yolu birçok yerde kesişti.Doğal olarak burda yeri gelirse elbette konuşulacak.Fakat en son Rexxar'dan bahsediyorduk?
  • 0

#43 Shadowalker

Shadowalker

Lieutenant General

• Members
  • 1.507 İleti

Yazma tarihi: 02 Ekim 2010 - 09:40 ÖÖ

Rexxar ın bir ulus u yönetemiyeceğine dair bir şey varmı? bence yok. o halde en az Thrall kadar iyi yönetebilir..

Yönetebilir belki ama tarzı değil. Zaten zamanında bu şehirde yaşamayı seçmedi hatırlayın. Burada tercihler varsa önümüzde mantıklı olanı seçmek bence daha doğru olur. Dikkat edersen keskin konuşmuyorum, sözlerimde yapamaz veya edemez gibi bir uslub takınmadım. Sadece Saurfang daha ideal bir Warchief benim için.
  • 0

#44 DjOmeR

DjOmeR

Scout

• Members
  • 336 İleti

Yazma tarihi: 02 Ekim 2010 - 10:02 ÖÖ

Saurfang Warchief olursa allyler For The Alliance yapamaz yazık değil mi onlara?
  • 0

#45 Xae

Xae

Champion

• Members
  • 1.095 İleti

Yazma tarihi: 02 Ekim 2010 - 01:32 ÖS

Warchief olmasına gerek yok. Thrallın 10 metre uzağına koysunlar. Millet tırsar zaten yanından geçmeye
  • 0

#46 lordar

lordar

Knight Lieutenant

• Members
  • 491 İleti

Yazma tarihi: 03 Ekim 2010 - 08:20 ÖS

Warchief olmasına gerek yok. Thrallın 10 metre uzağına koysunlar. Millet tırsar zaten yanından geçmeye

Saurfang Warchief olursa allyler For The Alliance yapamaz yazık değil mi onlara?

Valla haklısınız Sourfang isterse Stormwind'i tek başına yerle bir edebilir,Deathwing'i tek hamleyle ikiye bölebilir hatta Pantheon'u devirip titanları ortadan kaldırabilir.

Asıl konumuza dönersek Garrosh aklından çok duyguları ve gücüyle hareket eden birisi.Twilight Highland introsunu izlediyseniz ne demek istediğimi anlarsınız.İzlemeyenler için özetlemek gerekirse:

Horde hava filosu Highlands'e ilerlerken Garrosh denizde Alliance donanmasını görüyor.Zeplinleri koruyan avcı sınıfı diyebileceğimiz koruma uçaklarına donanmaya saldırma emri veriyor.Hatta o noktada oyuncunun bulunduğu zeplindeki goblin kaptanı "nasıl bir deli koruma uçaklarını saldırıya göndererek bizi savunmasız bırakır" gibi birşey diyor.Tabi Hellscream'ın generallerinden biri bi tane patlatıp "a winner" diyor.

Uçaklar gittikten sonra bir kükreme duyuyorsunuz ve tepenizde ejder ordusu veeee Deathwing beliriyor.Ejderhalar zeplinlere saldırıp teker teker yok ediyor.(Deathwing filonun üzerinde uçuyorak gözden kayboluyor herhangi bir saldırı yapmadan filoyu yok etme işini ordusuna bırakıyor)

Ejderhalardan birisi Garrosh'un gemisinine saldırınca Garrosh efsane olabilecek şu sözleri söyleyerek ejderhayı suratından ikiye bölüyor:GET...OFFF...MY....SHIIIP....

Ama Garrosh'un zeplinide batıyor ve tek sağlam zeplin olarak sizinkisi kalıyor.Aşağıdaki horde gemisine(normal yüzen gemi) paraşütle atlıyorsunuz görev bitiyor.

Hellscream gerçekten güçlü bir savaşçı ama komutanlık yeteneği sorgulanabilir.
Uçaklar orada olsa belkide filosu tamamen yok olmazdı.(öteki türlü düşünürsek uçaklar orada olsa belki deathwing'de işin içne girerdi o zaman birşey fark etmezdi:) )
  • 0

#47 Xae

Xae

Champion

• Members
  • 1.095 İleti

Yazma tarihi: 04 Ekim 2010 - 09:09 ÖÖ

Kafadan sallamıyorum Saurfang in Orgrimmar da olduğu zamanı baz alarak konuşuyorum. Kaç Alliance girebildi ön kapıdan

Ayrıca anlayabilceğin üzere makara yapılıyor birazda Ally-Fan durumuna geçmene gerek yok hemen
  • 0

#48 Cagrikurt

Cagrikurt

Centurion

• Members
  • 828 İleti
  • LocationIstanbul

Yazma tarihi: 04 Ekim 2010 - 10:26 ÖÖ

Saurfang'ın durduğu yer farklı.. gideceği yer farklı... Lord Kazzak bile orayı yardı bile yeter ama.. Birde High Kruul da var. Bu tür zırvalıkları bir kenara bıraksak olmaz mı?

Horde ve Alliance kahramanlarını oyundan görüp fazla büyütmemeye özen gösteriniz. Yarın ne olacağı belli olmaz.
  • 0

Filozof Murloc der ki;
Aaaaaughibbrgubugbugrguburgle! aka RwlRwlRwlRwl...

#49 Shadowalker

Shadowalker

Lieutenant General

• Members
  • 1.507 İleti

Yazma tarihi: 04 Ekim 2010 - 02:02 ÖS

Haklısın Loremaster'ım :D Benim en sevdiğim karakter Medivh.
  • 0

#50 eflatun

eflatun

Knight Lieutenant

• Members
  • 645 İleti

Yazma tarihi: 04 Ekim 2010 - 04:29 ÖS

ben hala ally oyuncularının saurfangın adını destursuz ağızlarına almamaları taraftarıyım:D
  • 0
hayal gücü, bilgiden daha önemlidir

#51 Malkavian

Malkavian

General

• Members
  • 3.125 İleti

Yazma tarihi: 04 Ekim 2010 - 06:55 ÖS

ben hala ally oyuncularının saurfangın adını destursuz ağızlarına almamaları taraftarıyım:D

hahaha..

x:saur..
y:sus,biz o ismi kullanmayız..
  • 0
bu warlock oyunu aylar önce bıraktı.
öyle arada sırada foruma takılıyor.
kısaca artık yardım edemez.

#52 Philetairos

Philetairos

Scout

• Members
  • 3.781 İleti

Yazma tarihi: 04 Ekim 2010 - 07:06 ÖS

A.k.a You know who.
  • 0
Paper is fine, nerf rock.

Best regards,

Scissors

#53 Cloudblood

Cloudblood

Centurion

• Members
  • 858 İleti

Yazma tarihi: 05 Ekim 2010 - 10:18 ÖÖ

Garrosh yeni savaşşefi olduktan sonra eline aldığı balta babasının kullandığı balta mı? Eğer o balta ise bunca zaman niye kullanmadı da savaşşefi olunca kullanmaya karar verdi?
  • 0
Anu belore dela'na! Selama ashal'anore! Sin'dorei!

REMEMBER THE SUNWELL! FOR THE GLORY OF QUEL'THALAS!

FOR THE HORDE!

#54 Khellix

Khellix

Senior Sergeant

• Members
  • 157 İleti

Yazma tarihi: 05 Ekim 2010 - 10:58 ÖÖ

The new Garrosh Hellscream action figure, as well as Garrosh's new model, is holding an axe that is similar in appearance to Gorehowl. This may be meant to be the famed axe of his father, or possibly one based off of it. It may also play a role in Cataclysm, with Garrosh's rise to the position of Warchief of the Horde.

Resmi ekleyen

Spekülatif bir konu özetlemek gerekirse,
Babasının silahı Gorehowl'a bire bir aynı kaplamaya sahip.Babasının silahı olması muhtemel veya babasının silahının görüntüsü baz alınarak,bir benzerinide yaptirmış olması da olası.

Ama Karazhandaki prensden düşmesi üzücü olmuştur bana göre,iyi değildi o silah.Eğer illa oyunda olacaksa,Oyunculardan birinin yaptığı fake silah var,böyle birşey olmalıydı.Tabi abartı olmuş da,çok takılmayın
Resmi ekleyen
  • 0

#55 Makaveli

Makaveli

General

• Members
  • 2.038 İleti

Yazma tarihi: 05 Ekim 2010 - 04:07 ÖS

The new Garrosh Hellscream action figure, as well as Garrosh's new model, is holding an axe that is similar in appearance to Gorehowl. This may be meant to be the famed axe of his father, or possibly one based off of it. It may also play a role in Cataclysm, with Garrosh's rise to the position of Warchief of the Horde.

Resmi ekleyen

Spekülatif bir konu özetlemek gerekirse,
Babasının silahı Gorehowl'a bire bir aynı kaplamaya sahip.Babasının silahı olması muhtemel veya babasının silahının görüntüsü baz alınarak,bir benzerinide yaptirmış olması da olası.

Ama Karazhandaki prensden düşmesi üzücü olmuştur bana göre,iyi değildi o silah.Eğer illa oyunda olacaksa,Oyunculardan birinin yaptığı fake silah var,böyle birşey olmalıydı.Tabi abartı olmuş da,çok takılmayın
Resmi ekleyen

Gief <3
  • 0

#56 Osman_

Osman_

Corporal

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 42 İleti

Yazma tarihi: 14 Ekim 2010 - 04:54 ÖS

Garrosh ordu komutanlıgını eline alinca aly ve hordeler bir daha ayni masaya oturamazlar.. Ally ve horde arasinda buyuk savaslar bekliyorum ben.. Orclarin istedikleri verilcek....!!

Orklar arasinda ic karisiklikta cikabilir... Thrall bir noktadan sonra Garrosh'a mudahale edebilir... Cunku Garrosh Alylerin her hareketine savasla karsilik vericek gibi... Bazi ork generallerde Garrosh'un emirlerine uymayabilir Garrosh'da pek sıcak bakmaz bu haraketlerre... ve muttefik olarak trollerin pek Garroshu sevmedigini biliyorum.. Vol'jin'e cikismalari olmus Garroshun.. Horde icindede sorunlar bas gosterebilir..

Garroshu bekleyen bir cok sorun var.. Ole herseyde savasalim diyen birinin komutan olmasi cok sakincali bence.. Kendi ırkı ve safında bir cok dusmani olan biri.. Cok dikkatli olmali eskisi gibi biri degil artik..

Solede bir durum olabilir orcklar buyuk bir savasla karsilasabilir Garrosh sayesinde bu savasin ustesinden gelebilirler.. Garrosh'un savas dusuncelerine bu olay cok destek olur..

ben Garrosh'un su anki tavrina gore yorumumu belirttim olmayabilir bunlarda ama ben %75 bekliyorum bunlari..
  • 0

#57 altair_tyraen

altair_tyraen

Üye

• Members
  • Pip*Pip*
  • 20 İleti

Yazma tarihi: 17 Ekim 2010 - 04:39 ÖS

Garrosh'u Thrall hariç kimse sevmiyor. hatta yukarıda Tanrısallaştırdığınız Saurfang, Garrosh'un Horde için bir tehlike olduğunu düşünüyor. Horde, Ally'lara saldırmaya cüret edemeden önce kendi içinde bir iç savaş yaşayacağa benziyor.

P.s. : Şahsen Thrall'ında Garrosh'u sevdiğini sanmıyorum, sadece babasına olan vefa borcunu ödüyor bence.
  • 0

#58 Xae

Xae

Champion

• Members
  • 1.095 İleti

Yazma tarihi: 17 Ekim 2010 - 04:47 ÖS

Garrosh değişmiş ama. You Are Dismissed quest inde bunu açıkça belirtiyor. Youtube dan izle. Ben şok oldum açıkçası söylediği cümleleri görünce :)
  • 0

#59 lordar

lordar

Knight Lieutenant

• Members
  • 491 İleti

Yazma tarihi: 17 Ekim 2010 - 05:21 ÖS

Garrosh Alliance ile çok açık bir savaş halinde.Twilight Highland introlarında Garrosh eskort uçaklarına asıl amaçları farklı olmasına rağmen Alliance donanmasına saldırtıyor.Alliance introsunda ise Varian Amiraline horde'u görmezden gelip direk Twilight Hammer'a odaklanmalarını emrediyor.Buna rağmen Alliance olarak Highlands'e geldiğinizde Horde birliklerinin Alliance limanına saldırdıklarını görüyorsunuz.

Horde İcecrown'daki hatalarının aynılarını tekrar ediyor.(Broken Front'ta Alliance birliklerine arkadan saldırması ve neticesinde Scourge'un hepsini yok etmesi.
Olayı anlatan Alliance Askeri
We attacked under cover of a blizzard....
The Scourge were caught off guard... our victory was certain....
Then... from behind us... the Horde came from nowhere.
They cost us... everything...

Olayı anlatan Horde Askeri

Gathering... information.... on the Scourge. Alliance forces appeared... We took cover - waited until they attacked the gate, then, we hit them from the rear. Pinched between us... and the Scourge... it was too much for them...

Brother... it was... glorious.
Broken Front - WoWWiki - Your guide to the World of Warcraft
  • 0

#60 Xae

Xae

Champion

• Members
  • 1.095 İleti

Yazma tarihi: 17 Ekim 2010 - 05:50 ÖS

Thrall ın Alliance tarafından kaçırılması bu savaşı körükleyebilirmi acaba ? Üstelik Thrall ın amacının dünyaya yardım etmek olduğunu bile bile..
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı