İçeriğe git

Resim
- - - - -

Guild Mount ! (Alliance)

• Please log in to reply
Bu konuya 71 yanıt gönderildi

#41 jaredNOMAK

jaredNOMAK

Sergeant

• Members
  • 72 İleti

Yazma tarihi: 16 Eylül 2010 - 03:09 ÖS

kesinlikle mukemmel bı mount bu ya nsl alınacagı kesınlık kazanmadı mı?
  • 0

#42 nemesis

nemesis

Senior Sergeant

• Members
  • 245 İleti

Yazma tarihi: 16 Eylül 2010 - 03:24 ÖS

hehe imba olmuş tam alliance a yakışır bi mount hordeyede bi kurt verir bilizz.
  • 0

#43 emre329

emre329

Legionare

• Members
  • 578 İleti

Yazma tarihi: 16 Eylül 2010 - 03:26 ÖS

hehe imba olmuş tam alliance a yakışır bi mount hordeyede bi kurt verir bilizz.

benimde aklıma ilk gelen kurt olmustu ancak suan herkes birer kurt alabiliryor kurt değilde farklı bişi olmalı ama akrepte pek acmadı içimi acıkcası
  • 0

#44 asmodeus

asmodeus

Senior Sergeant

• Members
  • 147 İleti

Yazma tarihi: 16 Eylül 2010 - 04:35 ÖS

kesinlikle mukemmel bı mount bu ya nsl alınacagı kesınlık kazanmadı mı?

Eski postları okursanız nasıl alacağınızı öğrenebilirsiniz...
  • 0

#45 jaredNOMAK

jaredNOMAK

Sergeant

• Members
  • 72 İleti

Yazma tarihi: 16 Eylül 2010 - 11:14 ÖS

Eski postları okursanız nasıl alacağınızı öğrenebilirsiniz...

okudumda bı suru factiona exalted olmak gerekio fln demisler ama sadce benimmi butun o factıonlara exalted olmam gerekior yoksa butun guildın mı onu cozemedım
  • 0

#46 Seifer Almasy

Seifer Almasy

Champion

• Members
  • 1.428 İleti

Yazma tarihi: 16 Eylül 2010 - 11:18 ÖS

zorla guilde sokacaklar adamı.ben sadece görevleri yapacağım için düşünmüyordum guild falan ama gireriz artık birilerine napalım.
  • 0

#47 asmodeus

asmodeus

Senior Sergeant

• Members
  • 147 İleti

Yazma tarihi: 16 Eylül 2010 - 11:18 ÖS

Onun açıklamasını bizzat kendim yaptım. Okudum diyorsunuz, okumamışsınız işte :(
  • 0

#48 Platon

Platon

Üye

• Members
  • 310 İleti

Yazma tarihi: 18 Eylül 2010 - 12:21 ÖÖ

2 sene önce alliancede daha fazla kişi vardı. Şuan bilemeyız. Bulunduğun battleground grubunda horde ustun olabılır. Serverında da horde ustun olabılır. Ama bu hordenın daha fazla olduğunu göstermez. Şöyle basit birşey söyleyeyim. Benim bulunduğum serverda alliance yok gibi birşey. Akşam vaktı for the horde yaparken stromwind'i 0 direnç ile geçtık. Guardlar olmasa hayalet şehir gibi kalıyor. Ama bgye girdiğimde her 3 battle'den 1 ni kesin kaybediyoruz.
  • 0

#49 asmodeus

asmodeus

Senior Sergeant

• Members
  • 147 İleti

Yazma tarihi: 18 Eylül 2010 - 12:32 ÖÖ

Random battlegrounda bütün serverlar giriyor, bunu keşfetmişsinizdir diye düşünmüştüm ama keşfetmemişsiniz :P
  • 0

#50 Platon

Platon

Üye

• Members
  • 310 İleti

Yazma tarihi: 18 Eylül 2010 - 12:40 ÖÖ

World of Warcraft Europe -> Info -> Basics -> Battlegroups

Bence bir göz atman gerek.
  • 0

#51 asmodeus

asmodeus

Senior Sergeant

• Members
  • 147 İleti

Yazma tarihi: 18 Eylül 2010 - 12:50 ÖÖ

Neyine göz atayım, aha şimdi girdim, burninglegion dan adamlar vardı..Random battleground her serverdan kişiyi sırası geldimi alır. Dungeon sistemi de aynı.. Eğer horde random sırasında 15 dakka bekliyorsa Alliance 2 dakkada giriyorsa burada tezatla iştigal bir durum söz konusudur. Ayrıca verdiğin adreste böyle yazıyor daha ne diyim "When entering a Battleground or Arena queue, you will join players from other realms in your Battlegroup on the field of honor."
  • 0

#52 darkman35

darkman35

Sergeant

• Members
  • 58 İleti

Yazma tarihi: 18 Eylül 2010 - 12:56 ÖÖ

Arkadaşlar http://www.seventhsi...orpionMount.png buda horde guild mount
  • 0

#53 xetra

xetra

Champion

• Members
  • 1.484 İleti

Yazma tarihi: 18 Eylül 2010 - 12:59 ÖÖ

Arkadaşlar http://www.seventhsi...orpionMount.png buda horde guild mount

Aynı espri bir yerden sonra bayıyor.
  • 0

#54 Platon

Platon

Üye

• Members
  • 310 İleti

Yazma tarihi: 18 Eylül 2010 - 01:03 ÖÖ

Sana verdiğim linkin ne olduğunu alamadın herhalde. Serveları çeşıtlı gruplara ayırıyor. Senin serverinda bir grubun içinde. Bu gruptakıler birbirleriyle bg,arena,dungeon yapabılırler. Yani bir grup ta horde sayısı fazla olabılırken diğer grupta ally sayısı fazladır. Benim grubumda genelde 3-4 dk bg bekleme suresi var mesela(hordeyim). Yani serverına göre yorum yapamassın.
  • 0

#55 asmodeus

asmodeus

Senior Sergeant

• Members
  • 147 İleti

Yazma tarihi: 18 Eylül 2010 - 01:09 ÖÖ

Serverıma göre yorum yapmadım zaten arkadaşım 12 tane 80 charım var 7si horde. hepsi ayrı ayrı serverlarda. 6 senelik account. Neden acaba tüm horde arkadaşlarım dahil ben de bg de 15 dakika beklerken tüm alliancelarım ile 1 dakka bile geçmeden giriyorum. Alliance ile 1 dakikadan fazla beklemedim ben hiç. İşte sana istatistik. Yorum sana ait..
  • 0

#56 Platon

Platon

Üye

• Members
  • 310 İleti

Yazma tarihi: 18 Eylül 2010 - 01:18 ÖÖ

Serverıma göre yorum yapmadım zaten arkadaşım 12 tane 80 charım var 7si horde. hepsi ayrı ayrı serverlarda. 6 senelik account. Neden acaba tüm horde arkadaşlarım dahil ben de bg de 15 dakika beklerken tüm alliancelarım ile 1 dakka bile geçmeden giriyorum. Alliance ile 1 dakikadan fazla beklemedim ben hiç. İşte sana istatistik. Yorum sana ait..

Buna istatistik denemez. Ancak gözlem denilebilir.İstatistik bu sitedeki gibi olur.

EU Realm Stats - WarcraftRealms.com ne kadar doğru olduğunu bilmiyorum ama benim serverim için çok doğru. Serverimda ally yok gibi birşey. 1:5 oran veriyor burada. Bizde dalaran full horde.

Ayrıca kimin ne kadar pvp yaptığını, pve yaptığını bilemeyiz. Bana horde daha çok pve yapıyormuş gibi geliyor.
  • 0

#57 Empyrium

Empyrium

Lieutenant General

• Members
  • 1.842 İleti

Yazma tarihi: 18 Eylül 2010 - 01:27 ÖÖ

1:5 oran gayet iyi, ama maça göre üstte oynanabilir.
  • 0

#58 asmodeus

asmodeus

Senior Sergeant

• Members
  • 147 İleti

Yazma tarihi: 18 Eylül 2010 - 01:48 ÖÖ

:) Dungeon sırasından hiç bahsetmedim bile. O daha da bir içler acızı. Zaten ben de gözlemlerime göre Horde Alliance a göre daha fazla dedim. Ona göre de bir yorumda bulundum, blizzard bu durumu dengelemek istediği için böyle alliance'a güzel binekler ve çeşitli şeyler yapıyor. Ayrıca beta'da oynayan biri olarak Worgen'in üzerinde bu kadar çok bug olmasına rağmen worgen kadar güzel bir ırk görmedim. Bence worgen tam bir horde çalıcı. /roar yazınca bile worgen farkını gösteriyor. Daha sesleri tam olmasada worgen'in normal olarak beklerken hareketleri bile halkulade. Rogue ve Warrior olarak bence Worgen süper. Rogue olarak görünmez modda gidişini herkesin görmesi lazım :) Daha worgen ile buraya roman bile yazarım ama neyse :P Bunları görerek yorumda bulunuyorum zaten Bliz"ZART" bence horde ile Alliance'ı dengelemek istediği için bunları yapıyor.
  • 0

#59 darkman35

darkman35

Sergeant

• Members
  • 58 İleti

Yazma tarihi: 18 Eylül 2010 - 08:09 ÖS

Aynı espri bir yerden sonra bayıyor.

Hmm tmm söylediğin iyi oldu
  • 0

#60 Keser

Keser

Senior Sergeant

• Members
  • 211 İleti

Yazma tarihi: 18 Eylül 2010 - 11:56 ÖS

Buna istatistik denemez. Ancak gözlem denilebilir.İstatistik bu sitedeki gibi olur.

EU Realm Stats - WarcraftRealms.com ne kadar doğru olduğunu bilmiyorum ama benim serverim için çok doğru. Serverimda ally yok gibi birşey. 1:5 oran veriyor burada. Bizde dalaran full horde.

Ayrıca kimin ne kadar pvp yaptığını, pve yaptığını bilemeyiz. Bana horde daha çok pve yapıyormuş gibi geliyor.

Burning Steppes PVP enGB 500 (100%) / (0%) : 500 :rolleyes: hacı burda burning steppes de 500 tane player var diyo 500 de ally diyo ne iş :D halbuki bs de ally tarafı bom boş topu topu 2 tane guildleri var :)
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı