İçeriğe git

Resim
- - - - -

Horde'un Kanlı Yemini Ve Taunkalar

• Please log in to reply
Bu konuya 31 yanıt gönderildi

#1 Khellix

Khellix

Senior Sergeant

• Members
  • 157 İleti

Yazma tarihi: 11 Eylül 2010 - 09:19 ÖÖ

Horde'un Kanlı Yemini Ve Taunkalar

Resmi ekleyen

Taunkalar,namı diğer kış taurenleri,Taurenlerin kadim atalarıdır.Garrosh Hellscream ve onun northrende çıkarma yapan askerleri tarafında bulunana kadar kaybolduklarına inanılmıştır.

Taurenler gibi onlarda Horde bağlıklarını zorlukla sunmuşlardır.

Erkekleri normal taurenlerden farklıdır,kadınları ise görünüş bakımından oldukça benzerdir.

Taunkalar,savaş sınıfları olarak;Klasik Savaşcı,Avcı ve Şaman sınıfına ayrılmışlardır

Taunkaların keşfedilişi,horde alınmları questler dahilinde halen gözlenebilmektedir.

Genel olarak sosyal durumları iç açıcı pekçok taunka kampı yok edilmiş ve boşaltılmıştır,sayıları horde'un diger ırklarına nazaran sınırıldır.

Onlarda Kabul edilmeden önce Horde(Güruh)'un kanlı yemini adını taşıyan antı içmişler ve horde katılmışlardır.

Yemin;

Lok'tar ogar! Zaferde veya ölümde bu sözler beni gürüha bağlayan,her horde savaşcısının
en temel ve kustal doğrularını içeren yemindir.
Kanımı ve kemiğimi warchief'(savaşşefine)e adıyorum,Ben warchief'in
isteklerinin enstrümanıyım,emirlerinin ise silahıyım.
Şu andan itibaren ,hayatımın son günlerine kadar
yaşamda ve ölümde For the Horde!! (Güruh icin)

Resmi ekleyen

Önemli Taunkalar

Roanauk Icemist- High Chieftain of the Taunka(taunkaların yüksek/ulu şefi)
Chieftain Ashtotem- Chieftain of the Camp Winterhoof(winterhoof'un şefi)
Tormak the Scarred- Chieftain of the Camp Oneqwah
Chieftain Wintergale- Chieftain of Taunka Köyü
  • 0

#2 Carmicheal

Carmicheal

Legionare

• Members
  • 418 İleti

Yazma tarihi: 11 Eylül 2010 - 12:00 ÖS

Suratları bir acayip ama şu icemist villageda bağırıyor yukardaki nerub kinge sen inmezsen ben gelirim dedikten sonra uçması süperdi :)
  • 0

#3 Seifer Almasy

Seifer Almasy

Champion

• Members
  • 1.428 İleti

Yazma tarihi: 11 Eylül 2010 - 02:23 ÖS

ilk resimdeki halleri gibi olacaklarını düşünmüştüm.sevimli görünüyorlardı.ama oyun içinde görünce suratına bakmaktan tiksinti duyduğum nadir ırklardan biri.
  • 0

#4 Philetairos

Philetairos

Scout

• Members
  • 3.781 İleti

Yazma tarihi: 11 Eylül 2010 - 04:50 ÖS

ilk resimdeki halleri gibi olacaklarını düşünmüştüm.sevimli görünüyorlardı.ama oyun içinde görünce suratına bakmaktan tiksinti duyduğum nadir ırklardan biri.

Onlar senin gül yüzüne bakmaya doyamıyorlarmış ama.
  • 0
Paper is fine, nerf rock.

Best regards,

Scissors

#5 WraThor!an

WraThor!an

Knight Lieutenant

• Members
  • 635 İleti

Yazma tarihi: 13 Eylül 2010 - 02:47 ÖS

Bu gibi sivri çıkışmalarını hiç sevmiyorum ve luzümsüz buluyorum. Eline de ne geçtiğini anlamıyorum ya, neyse.

Teşekkürler konu için, Taunkaların questleri en zevkli Northrend questlerindendir kanımca.
  • 0

#6 alagoz81

alagoz81

Knight Lieutenant

• Members
  • 651 İleti

Yazma tarihi: 13 Eylül 2010 - 03:15 ÖS

ICc 4. bosstan düşen dbw trinketinin proclamasında da zaten taunkaya dönüşüyoruz:)
  • 0

#7 Seifer Almasy

Seifer Almasy

Champion

• Members
  • 1.428 İleti

Yazma tarihi: 13 Eylül 2010 - 04:59 ÖS

Bu gibi sivri çıkışmalarını hiç sevmiyorum ve luzümsüz buluyorum. Eline de ne geçtiğini anlamıyorum ya, neyse.

Teşekkürler konu için, Taunkaların questleri en zevkli Northrend questlerindendir kanımca.

benim için öyle.bliz bunları nasıl böyle modelledi anlamadım.trogg lar bile sevimli geliyor bunların yanında.
ayrıca onlarca kişi gnome lardan nefret ediyor böyle ırk olur mu diye? benim ise en çok sevdiğim 2. ırk ve şekerlikte üstlerine daha tatlı bir ırk tanımıyorum.bütün evrenler dahil.
  • 0

#8 cernobia

cernobia

Üye

• Members
  • 446 İleti

Yazma tarihi: 13 Eylül 2010 - 05:02 ÖS

bir ırkı veya bir karakteri ya da bir neseyi çirkin bulmak veya sevmemek ne zamandan beri sivri çıkış oldu? ahanda yazıyorum iğrenç bulduklarımı : belfler, kaelthas, thrall,jaina proodmoore, dwarf dişileri, nedir yani?
  • 0

#9 Cagrikurt

Cagrikurt

Centurion

• Members
  • 828 İleti
  • LocationIstanbul

Yazma tarihi: 13 Eylül 2010 - 06:13 ÖS

Senin görsel algın tuhaf galiba.
Resmi ekleyen
Resmi ekleyen

Trogglar Taunkalardan sevimli miymiş? Hani sadece gözlerinle görürsen,
kandırılman çok kolay olur derler. Taunka'lar Wowun en başarılı modellerinden biriydi.
  • 0

Filozof Murloc der ki;
Aaaaaughibbrgubugbugrguburgle! aka RwlRwlRwlRwl...

#10 Seifer Almasy

Seifer Almasy

Champion

• Members
  • 1.428 İleti

Yazma tarihi: 13 Eylül 2010 - 06:16 ÖS

herkezin zevki farklıdır.gnome ları beğenmeyenlere de hatta tiksinenlere de ben anlam veremiyorum ama birşey söylemiyorum.
  • 0

#11 Cagrikurt

Cagrikurt

Centurion

• Members
  • 828 İleti
  • LocationIstanbul

Yazma tarihi: 13 Eylül 2010 - 06:19 ÖS

Gnomeları Dwarflar kadar beğeniyorum. Barışcıl Taunkalardan daha sevimli bulduğun Trogglar Gnomelara kötülük yapmamış mıydılar?
  • 0

Filozof Murloc der ki;

#12 Dead Finger

Dead Finger

Lieutenant General

• Members
  • 1.892 İleti

Yazma tarihi: 13 Eylül 2010 - 06:24 ÖS

benim için öyle.bliz bunları nasıl böyle modelledi anlamadım.trogg lar bile sevimli geliyor bunların yanında.
ayrıca onlarca kişi gnome lardan nefret ediyor böyle ırk olur mu diye? benim ise en çok sevdiğim 2. ırk ve şekerlikte üstlerine daha tatlı bir ırk tanımıyorum.bütün evrenler dahil.

Burada harbi uçmuşsun ne yapıyorsun yoksa sende mi erkek kedi çişi koklayıp uçuyorsun.;) ? (bkz.kenny)
  • 0
' make love not warcraft. '

Cahillerle tartışmaya girmeyin, Ben hiç kazanamadım..

#13 Seifer Almasy

Seifer Almasy

Champion

• Members
  • 1.428 İleti

Yazma tarihi: 13 Eylül 2010 - 06:47 ÖS

olaya tip olarak bakıyorum.benim hoşuma giden bu şekilde.ben size illa bu doğrudur demiyorum ama siz bana yanlış düşünüyorsun diyorsunuz.yahu beğenmenin yanlışı mı olur? olsa bile size ne oluyor benim fikrim bu.
  • 0

#14 Cagrikurt

Cagrikurt

Centurion

• Members
  • 828 İleti
  • LocationIstanbul

Yazma tarihi: 13 Eylül 2010 - 06:52 ÖS

Yanlış demedim. Gnomeları katleten Troggları barışcıl Taunkalardan sevimli bulmak mantıksız buldum ;)
  • 0

Filozof Murloc der ki;

#15 Seifer Almasy

Seifer Almasy

Champion

• Members
  • 1.428 İleti

Yazma tarihi: 13 Eylül 2010 - 07:25 ÖS

konunun başından beri sadece tip olarak değerlendirdiğimi söylemiştim.yoksa hangi ırk ne halt karıştırıyor gayet iyi biliyorum.ben aslında trogg lara acıyorum.Titanların en büyük hatası onları beğenmeyip, yer altına hapsetmeleri.Onlar da ilk çıktıkları yerdeki ırka saldırması anormal birşey değil.Bence bliz'in bu hikayeyi daha fazla açması lazım.Titanlar iyilikleriyle biliniyor.Böyle iğrenç bir hatayı yapmaları hiç hoşuma gitmiyor.
  • 0

#16 Salvatore

Salvatore

Knight Lieutenant

• Members
  • 734 İleti

Yazma tarihi: 13 Eylül 2010 - 08:10 ÖS

ICc 4. bosstan düşen dbw trinketinin proclamasında da zaten taunkaya dönüşüyoruz:)

Hala düşüremedim ;)((

Konu sapmasın. emeğinize elinize sağlık.
Keşke Cata 'da bunlardan da char açılsaydı...
  • 0
Sınav haftası denen tren, benim gibi bir rayın, bir kez daha üzerinden, geçti ve gitti...

O artık bir Kı-nayt'çı. Gınayyt O'na onlayn...

#17 Keser

Keser

Senior Sergeant

• Members
  • 211 İleti

Yazma tarihi: 14 Eylül 2010 - 03:05 ÖÖ

Hala düşüremedim :)((

düşmüyor o illet :D baktım olacağı yok, ilk düştüğünde cata için tuttuğum bütün sermayeyi yatırdım :)

neyse ya şu ırk sevilmez mi hiç :S Asalet akıyor her yerinden, bana göre Tauren lerden daha cooL lar :D
  • 0

#18 Carmicheal

Carmicheal

Legionare

• Members
  • 418 İleti

Yazma tarihi: 16 Eylül 2010 - 08:02 ÖS

yalnız cagrikurt'un gosterdiği resim gibi değil taunkalar yoksa benim ayarlar lowda ondanmı xD
  • 0

#19 nacrem

nacrem

Scout

• Members
  • 534 İleti

Yazma tarihi: 16 Eylül 2010 - 09:02 ÖS

trogg beğeniyorum dedi la : ) ahaha gaçın arkanıza bakmadan durum fena.
  • 0

#20 Dead Finger

Dead Finger

Lieutenant General

• Members
  • 1.892 İleti

Yazma tarihi: 18 Eylül 2010 - 07:06 ÖS

Hala düşüremedim :D((

Düşüreli oldu baya çok güzel bi trinket :D.Yalnız oyunu bıraktığım için bir anlamı kalmadı bilsem satardım.

6.2k gslik icc + vendor karısımı full pve gearı sattım vendora oyuna geri dönmemi engellesin diye:).Düşünenler varsa oyunu bırakmayı deneyebilir.
  • 0
' make love not warcraft. '

Cahillerle tartışmaya girmeyin, Ben hiç kazanamadım..

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı