İçeriğe git

Resim
- - - - -

Cataclysm : Cinematic

• Please log in to reply
Bu konuya 6 yanıt gönderildi

#1 SymbioteKaan

SymbioteKaan

Sergeant

• Members
  • 64 İleti

Yazma tarihi: 11 Eylül 2010 - 11:11 ÖS

WoW deyince akla herbiri saheser olan sinematiklerde gelir mutlaka ..
Neyse..Direk giriyorum
Cataclysm'in sinematiği ne zaman çıkar ve kısa filmden beklentileriniz neler ?

• 0

#2 hanua

hanua

Lieutenant General

• Members
  • 2.860 İleti

Yazma tarihi: 12 Eylül 2010 - 12:45 ÖÖ

Ahiretten cata sorularına hoştgeldiniz...

Soruna cevabı sadece blizz verebilir, ama illaki bir tahmin isteyeceksen eğer blizzconu bekle derim. Beklenti olarakta Darth Vader'ı artık kadroda görmek istiyoruz (İmparator kalabilir) olmuyor böyle kılıç balta nereye kadar. Hem artık ben oyunda sadece savaşmak değil ......... neyse beklenti "yok" işte:mrgreen:
  • 0
Benim dotum pıt pıt vuruyor abi-Ezekeel
AMİNTOBELLO

#3 SymbioteKaan

SymbioteKaan

Sergeant

• Members
  • 64 İleti

Yazma tarihi: 12 Eylül 2010 - 01:40 ÖÖ

Ahiretten cata sorularına hoştgeldiniz...

Soruna cevabı sadece blizz verebilir, ama illaki bir tahmin isteyeceksen eğer blizzconu bekle derim. Beklenti olarakta Darth Vader'ı artık kadroda görmek istiyoruz (İmparator kalabilir) olmuyor böyle kılıç balta nereye kadar. Hem artık ben oyunda sadece savaşmak değil ......... neyse beklenti "yok" işte:mrgreen:

vay hocam asmıssın kendini ... nese ayrıca beklentin yok mu =0 en azından olası bir film senaryosu yazabilrdin ne bilim twilight cult'cılar toplanır ritual mitual derken deathwing cıkar ne bilim :)
  • 0

#4 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 12 Eylül 2010 - 01:47 ÖÖ

Deathwing'in çıkması, bir sürü lav, deprem, etrafın değişmesi, biraz daha lav ve değişik sınıftan karakterlerin saldırması/gösterilmesi(özellikle yeni ırk/sınıf kombinasyonlarıyla) :) Böyle bir şey olur bence.

#5 xetra

xetra

Champion

• Members
  • 1.484 İleti

Yazma tarihi: 12 Eylül 2010 - 10:33 ÖÖ

Deathwing'in çıkması, bir sürü lav, deprem, etrafın değişmesi, biraz daha lav ve değişik sınıftan karakterlerin saldırması/gösterilmesi(özellikle yeni ırk/sınıf kombinasyonlarıyla) :) Böyle bir şey olur bence.

biraz daha lav :mrgreen:
  • 0

#6 SymbioteKaan

SymbioteKaan

Sergeant

• Members
  • 64 İleti

Yazma tarihi: 12 Eylül 2010 - 12:20 ÖS

Deathwing'in çıkması, bir sürü lav, deprem, etrafın değişmesi, biraz daha lav ve değişik sınıftan karakterlerin saldırması/gösterilmesi(özellikle yeni ırk/sınıf kombinasyonlarıyla) :D Böyle bir şey olur bence.

öyle bi fan made trailer vardı youtube'da :D paint terk ama komikti =P
  • 0

#7 legi

legi

Senior Sergeant

• Members
  • 153 İleti

Yazma tarihi: 18 Eylül 2010 - 09:44 ÖS

Deathwing in olacağı kesınde eyer bu yeni gelecek cinemastic de Goblin olurda Gnome olmassa isyannnnn ederimmmmm

biraz daha lav :mrgreen:

daha daha fazla lav
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı