İçeriğe git

Resim
- - - - -

Kendi Halinde Bir Grup : Sarcastic Thoughts

• Please log in to reply
Bu konuya 37 yanıt gönderildi

#21 smh31

smh31

Sergeant

• Members
  • 100 İleti

Yazma tarihi: 01 Ekim 2010 - 10:17 ÖÖ

hocam nerde sahneye cıkıyorsunuz canlı performans izlemek istyrm :D solo super
  • 0

#22 ancientsign

ancientsign

Saygın Uye

• Saygın Uye
  • 1.012 İleti

Yazma tarihi: 07 Ekim 2010 - 05:14 ÖS

Nihayet aklıma geldi de bakabildim kusura bakma Khrunk bro :D

Benim gibi old school thrash fanı için kayıt gayet güzel,dedelerin dediği gibi;"Net olmayan kayıt candır,canandır"...Vokal,gitar/davul uyumunu gayet beğendim..Sadece 2:30-2:45 arası çok yavan geldi,doldurulabilecek bir boşluk bence..Daha doğrusu o düz kısmın bir anlamı yok gibi..Mesela "An Ancientsign of Coming Storm" şarkısındaki duraksayıp şarkının yavaşça yükselerek patladığı yeri örnek verebilirim...

Yukarılarda bir yerde de Lamb of God gördüm tatlar kaçtı :S
NWOAHM(biraz da değil ya :D) havası var şarkıda ki yapılan işi gayet beğenmemin yanında kalite yönünden,sevgi olarak aynı şeyi söyleyemeyeceğim :-P

Yol yakınken tireşe dönün!

Şaka bir yana tebrikler bence gayet başarılı..:)
  • 0
Resmi ekleyen

#23 Khrunk

Khrunk

General

• Members
  • 2.195 İleti

Yazma tarihi: 07 Ekim 2010 - 05:53 ÖS

Teşekkür ederiz ancient bro !
NWOAHM bu şarkıda olsa da, yeni şarkılarımızın iskandinav tarzı metale biraz yakınlaşacağını söyleyebilirim.
1 aya kadar 2. beste de biticek sanırım, daha mistik ve melankolik olucak. Agresif değil ama sert olucak kesinlikle.
Bizi izlemeye devam edin. :D
  • 0

#24 Wecly

Wecly

Centurion

• Members
  • 901 İleti

Yazma tarihi: 07 Ekim 2010 - 11:00 ÖS

İlk dinlediğimde 'Böyle güzel bir grup var' falan diyorsun sanmıştım, dinledikçe ve yazılardan kendin bizzat vokallik yapıtığını okudukça inanamaz oldum. Amatör bir gruba göre başarılı, tebrikler ^^

Şöyle barlarda falan çıkıyorsanız çok güzel ortam olur, hem özlemle yapılması umulan Ankara buluşmasını da gerçekleştirebiliriz :D
  • 0

#25 Empyrium

Empyrium

Lieutenant General

• Members
  • 1.842 İleti

Yazma tarihi: 08 Ekim 2010 - 12:16 ÖÖ

Kusura bakma Artun off-topic
Weckly 1-2 haftaya ayarlayayım bi zirve toplaşalım?
  • 0

#26 Frejiihera

Frejiihera

Senior Sergeant

• Members
  • 117 İleti

Yazma tarihi: 08 Ekim 2010 - 10:53 ÖÖ

merakla bekliyoruz yeni kayıtları.. yaklaşık 4-5 seneden beri dinlediğim ilk metal grubusunuz. :D

buarada benim 13de bi ders vardı ya... yalan oldu :)

ayrıca şarkı sözleri konusunda,coğunda penaltı kullanmışsın halbuki kaleyi caprazdan gören,dar açılı serbest vuruşlar ve falsolu toplar daha iyidir.. bak mesela son cümlede bende öyle yaptım :)

Demek istediğimi Malkavian güzelce açıkla(ma)mış. =)
Tabii ki sizin tercihinizdir, anlatmak istenileni direkt söylemek de yerine göre güzel olabilir; fakat alt anlamlı, yerine göre kelime oyunlu sözler yerine direkt söylemek + faking vs. gibi laflar bu tarz şarkılarda (bence) sıradan kaçar.
Sizin gibi gençleri görmek çok güzel, başarılarınızın devamını diliyorum.
  • 0

#27 Wecly

Wecly

Centurion

• Members
  • 901 İleti

Yazma tarihi: 08 Ekim 2010 - 08:34 ÖS

Kusura bakma Artun off-topic
Weckly 1-2 haftaya ayarlayayım bi zirve toplaşalım?

Bir cumartesi akşam üstü olursa gelebilirim 3 saat falan, abartıya kaçamam malesef ..
  • 0

#28 Khrunk

Khrunk

General

• Members
  • 2.195 İleti

Yazma tarihi: 27 Şubat 2011 - 10:02 ÖS

Uzun bekleyişten sonra Sarcastic Thoughts'un yeni şarkısı 'Senseless Wall' hazır !
Myspace sayfamızdan dinleyebilirsiniz :P
Sarcastic Thoughts | Free Music, Tour Dates, Photos, Videos gelmişken bir de faceebok a uğrarsanız seviniriz
Sarcastic Thoughts | Facebook

Teşekkürler
  • 0

#29 Khrunk

Khrunk

General

• Members
  • 2.195 İleti

Yazma tarihi: 06 Mart 2011 - 11:38 ÖS

1 hafta oldu kimse dinlemedi mi yav ? :D üzüldüm bak
  • 0

#30 Siwolk

Siwolk

Legionare

• Members
  • 479 İleti

Yazma tarihi: 07 Mart 2011 - 03:16 ÖÖ

Ilk sarkiya nazaran daha hos geldi kulagima, girisini gercekten cok begendim. Basarilar Khrunk
  • 0

#31 icesnap

icesnap

Scout

• Members
  • 932 İleti

Yazma tarihi: 09 Mart 2011 - 01:38 ÖÖ

Şarkı çok iyi sayın Khrunk. Taptım.
  • 0

#32 Khrunk

Khrunk

General

• Members
  • 2.195 İleti

Yazma tarihi: 09 Mart 2011 - 04:51 ÖS

Teşekkür ederiz efendim. 3. beste yolda :)
  • 0

#33 Khrunk

Khrunk

General

• Members
  • 2.195 İleti

Yazma tarihi: 07 Mayıs 2011 - 10:19 ÖS

Yarın saat 17.00-17.30 gibi Lethe Bar'da Ankara'da sahne alacağız. Adres ve daha fazla bilgi için : Log in | Facebook Giriş 5 lira, yaş sınırı vardır.

29 Mayıs'ta ise Retro Stüdyoları'nın düzenlediği Nedjima'da yapılacak olan The Gathering de sahne alıyoruz. : Log in | Facebook Giriş 10 lira (ilk içki dahil.), yaş sınırı vardır.

Herkesi bekliyoruz, teşekkürler. :o

Konu Khrunk tarafından 13 Mayıs 2011 - 10:24 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#34 efyu

efyu

Knight Lieutenant

• Members
  • 655 İleti

Yazma tarihi: 09 Mayıs 2011 - 08:23 ÖÖ

Türkiyede bu tarzla harcanırsınız , müzikten ekmek yemek istiyorsanız bir an önce ismail yk tarzında (tarzı ne bilmiyorum) şarkılar yapmanızı istemiyorum hatta düşüncesi bile midemi bulandırıyor ama maalesef tavsiye ediyorum . Neyse size canı gönülden başarılar

birde sizin parçayı dinlerken sağda bu angutun parçasını gördüm Türklere hakaretmi ediyor yoksa masum bir parçamı anlamadım
  • 0

#35 Khrunk

Khrunk

General

• Members
  • 2.195 İleti

Yazma tarihi: 09 Mayıs 2011 - 09:49 ÖÖ

Teşekkürler efyu, biz pek ekmek yeme kısmında değiliz daha çok eğlence kısmındayız olayın.
  • 0

#36 oGGy

oGGy

Scout

• Members
  • 490 İleti

Yazma tarihi: 09 Mayıs 2011 - 07:49 ÖS

Türkiyede bu tarzla harcanırsınız , müzikten ekmek yemek istiyorsanız bir an önce ismail yk tarzında (tarzı ne bilmiyorum) şarkılar yapmanızı istemiyorum hatta düşüncesi bile midemi bulandırıyor ama maalesef tavsiye ediyorum . Neyse size canı gönülden başarılar

birde sizin parçayı dinlerken sağda bu angutun parçasını gördüm Türklere hakaretmi ediyor yoksa masum bir parçamı anlamadım YouTube - Adriano Canzian - Turkish Testerone

40 likes 0 dislikes

kesin hakaret ediyo.
  • 0

#37 Khrunk

Khrunk

General

• Members
  • 2.195 İleti

Yazma tarihi: 26 Mayıs 2011 - 11:31 ÖS

Konsere son 3 gün. Ankara'da olup da gelmeyenleri odunla kovalıyorlarmış.
Log in | Facebook

Mekan : Nedjima. Giriş 10 lira bişey değil. İlk içki bedava. (yaş sınırı vardır :D)

Konu Khrunk tarafından 26 Mayıs 2011 - 11:42 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#38 podaydr

podaydr

Lieutenant General

• Members
  • 1.726 İleti

Yazma tarihi: 26 Mayıs 2011 - 11:37 ÖS

içki zaten 10 lira.
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı