İçeriğe git

Resim
- - - - -

Yeni Patch 4.0.0

• Please log in to reply
Bu konuya 106 yanıt gönderildi

#41 TheMyth_

TheMyth_

Corporal

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 38 İleti

Yazma tarihi: 27 Eylül 2010 - 01:00 ÖÖ

Ben hepsini indirdim hiçbir sorun yasamadan gayet kolay indi bi günde hepsini hallettim önce mirrorsdan warcraftın sitesinden torrent aracılığıyla 2 party'i çektim şimdi de 3. yü downloaderla indirdim finished'a bastım aktif olmasını bekliyoruz :mrgreen:
  • 0

#42 gaddarkedi

gaddarkedi

Sergeant

• Members
  • 54 İleti

Yazma tarihi: 27 Eylül 2010 - 11:47 ÖÖ

selamlar,

Arkadaşlar bu meretin şuandaki toplam boyutu 5.19Gb olarak gösteriyo bende 4.45 ti ekleme yapmışlar sanırım.. doğrumudur nedir,sizlerde de böölemidir ecep? diye sorasım geldi.

Kolay gelsin.
  • 0

#43 cy-x

cy-x

Sergeant

• Members
  • 96 İleti

Yazma tarihi: 27 Eylül 2010 - 12:39 ÖS

aynen öle toplamı 5 küsür 4 ün üstüne ekleme yaptılar
  • 0

#44 Baraddür

Baraddür

Legionare

• Members
  • 449 İleti

Yazma tarihi: 27 Eylül 2010 - 03:30 ÖS

Peki arkadaşlar gelip gelecek olan pach bu kadarmıdır yani 5 küsür GB olanın dışında 15 GB gibi bir şeylerde okudum varmıdır o işin dogruluk payı ?
  • 0
i'm Forsaken

#45 emre329

emre329

Legionare

• Members
  • 578 İleti

Yazma tarihi: 27 Eylül 2010 - 03:35 ÖS

evet 15 gb gibi bir olayın aslı astarı varmıdır merak ediyorum bende.
ayrıca bende söle bir sorun daha oldu burada okudugum kadarıyla downloader calısmıyorsa silip repair yaptırın olur demişlerdi
bendeki downloaderda hatalı idi sanırım indirmiyordu . sildim repair yaptırdım ve bana " onarılamıyor lütfen wow u yeniden kurun dedi" OHAAA dedim bende ancak oyun icinde herhangi bir sıkıntım yok ayrıca torrentten de indirdim tüm pachtleri ve upload klasörünün icine attım bana downloader.exe dosyası lazım biriniz onu sitenin birine atıp link verebilirmi birde öle deniyeyip repair ile düzelmiyor cünkü
  • 0

#46 sahbaz10

sahbaz10

Üye

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 33 İleti

Yazma tarihi: 27 Eylül 2010 - 03:53 ÖS

aynı problem bendede var downloder the tracker was not responding yazıor
  • 0

#47 cy-x

cy-x

Sergeant

• Members
  • 96 İleti

Yazma tarihi: 27 Eylül 2010 - 03:57 ÖS

ptr'de 15 gb patch iniyor, live serverlerede o kadar patch gelebilir.
  • 0

#48 emre329

emre329

Legionare

• Members
  • 578 İleti

Yazma tarihi: 27 Eylül 2010 - 04:01 ÖS

ptr ayrı ama ptr de aynı oyunu bir kac farkle tekarar kuruyor bildigim kadarı ile onun icin o kadar yanlışmı biliyorum ?
  • 0

#49 nacrem

nacrem

Scout

• Members
  • 534 İleti

Yazma tarihi: 27 Eylül 2010 - 04:10 ÖS

http://img697.images...5/pic589tmp.jpg

şu ana kadar bende indirilen bu kadar. part 3 dün geldi. daha geldikçe indiricez artık. indirecek arkadaşlar bakabilirler bu kadar indirmeniz gerekiyor şu an için.
  • 0

#50 cy-x

cy-x

Sergeant

• Members
  • 96 İleti

Yazma tarihi: 27 Eylül 2010 - 05:11 ÖS

ptr ayrı ama ptr de aynı oyunu bir kac farkle tekarar kuruyor bildigim kadarı ile onun icin o kadar yanlışmı biliyorum ?

oyuna girilebiliyorken 15 gb patch indirmişti ptr'de yani oyun dosyalarından ekstra bi 15 daha indi.
  • 0

#51 inmorteaeternitas

inmorteaeternitas

Scout

• Members
  • 3 İleti

Yazma tarihi: 28 Eylül 2010 - 11:14 ÖÖ

/World of Warcraft/Cache/BackgroundDownload.torrent dosyasini herhangi bir torrent programiyla acip torrent yoluyla da indirebilirsiniz patch'i.

Ben .part dosyalarını öyle indirdim. Sonra BlizzardBackgroundDownloander ı açıp check yapmasını bekledim ama sürekli 1.74gb da kalıyor. ( part 1 ) İlerlemiyor. Haliyle Finished olmuyor. Bir çözümü var mıdır acaba?
  • 0

#52 Echell

Echell

Zygor Keeper

• Moderators
  • 345 İleti

Yazma tarihi: 28 Eylül 2010 - 11:32 ÖÖ

http://img697.images...5/pic589tmp.jpg

şu ana kadar bende indirilen bu kadar. part 3 dün geldi. daha geldikçe indiricez artık. indirecek arkadaşlar bakabilirler bu kadar indirmeniz gerekiyor şu an için.

@inmorteaeternitas dosyaların toplam boyutu 5,19 gb zaten arkadaş vermiş resmini bulunacağı klasörü ve her dosyanın boyutunu. Bu arada "downloder the tracker was not responding" hatası alan arkadaşlar modemlerine reset atsınlar. Benimde oyuna girememe problemim vardı, oyunu baştan kurdum, 4.0.0 patchini indirdim, gereken klasörüne attım ve modeme reset attıktan sonra oyuna girebildim.
  • 0

#53 inmorteaeternitas

inmorteaeternitas

Scout

• Members
  • 3 İleti

Yazma tarihi: 28 Eylül 2010 - 12:08 ÖS

zaten dediğini yaptım. Fakat aynı sorun hala devam ediyor. Oyuna girme de bi sıkıntı yok. Dosyalar da arkadaşın paylaştığı SS'deki gibi Uptades klasöründe.
  • 0

#54 drizzt1

drizzt1

Corporal

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 33 İleti

Yazma tarihi: 29 Eylül 2010 - 03:22 ÖÖ

ee bu patch ne zaman aktif olcak ?
  • 0

#55 bborab

bborab

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 19 İleti

Yazma tarihi: 29 Eylül 2010 - 01:06 ÖS

Sanırım haftaya kaldı yine aktifleşmesi ama çok isterdim bu hafta gelmesini çok merak ediyorum bide ptr oynayan arkadaşlara bi sorum var şu an sanırım 80levelde oynuyorsunuz peki size verilen talent puanı kaç 85levele kadar olan 41 talentlemi oynuyorsunuz yoksa 36-37gibi bir talent kullanım puanı mı vermişler?
  • 0

#56 radia

radia

Üye

• Members
  • 100 İleti

Yazma tarihi: 29 Eylül 2010 - 06:57 ÖS

4.0 ı aktif etmeden ustune 4.0.1 eklemede yapabilirler o yuzden bosuna kasmayın oyle olursa pack anca 22/25 i arasi aktif olur
  • 0

#57 nemesis

nemesis

Senior Sergeant

• Members
  • 245 İleti

Yazma tarihi: 30 Eylül 2010 - 09:09 ÖS

bi hafta sonra salı akşamı olmazsa öbür haftaya gelecekmiş patch :D:!:
  • 0

#58 bborab

bborab

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 19 İleti

Yazma tarihi: 30 Eylül 2010 - 09:17 ÖS

Evet bende okudum ve tahminlerim doğru çıkacak gibi okumayanlar okusun 2.sayfada mevcut daha önce yazdıklarım,buda wow eu da yazanlar:

World of Warcraft Europe -> Info -> In Development

Bu arada hala bi cevap gelmedi lütfen bi önceki soruma cevap lazım ptr oynayan arkadaşlar 15gb. küsür inmesi bi dert ne olur biri yazsın kaç talent puanı vermişler?..
  • 0

#59 lombak

lombak

Scout

• Members
  • 96 İleti

Yazma tarihi: 05 Ekim 2010 - 08:34 ÖÖ

Evet bende okudum ve tahminlerim doğru çıkacak gibi okumayanlar okusun 2.sayfada mevcut daha önce yazdıklarım,buda wow eu da yazanlar:

World of Warcraft Europe -> Info -> In Development

Bu arada hala bi cevap gelmedi lütfen bi önceki soruma cevap lazım ptr oynayan arkadaşlar 15gb. küsür inmesi bi dert ne olur biri yazsın kaç talent puanı vermişler?..

arkadaşın verdigi link e bakılırsa WLK gibi hızlı bir geçiş olmuyor

Önce Cataclysm System yükleniyor bu şu an inmiş 5,18 gb a denk geliyor ve belki yarın aktif olacak sora haritaların değişeceği Patch 4.0.3: The Shattering indirmeye başlıycan buda belki 8-10 gb fian olucak ve dahası 81-85 direk gelmiyor onun yerine Cataclysm: World of Warcraft's Third Expansion da gelen ler 78-82 arası bölgeler 83-85 daha sonra gelecek gibi önce herkes 82 olucak dungeonlar yapıcak belkı 1-2 alt karakteri de 82 yapıcaz sonra 83-85 gelecek gibi
  • 0

#60 Keari

Keari

Knight Lieutenant

• Members
  • 597 İleti

Yazma tarihi: 08 Ekim 2010 - 07:18 ÖS

WoW klasörü içerisinde bulunan torrent ile indirdim 5 gb ı ama bir sorunum var.

İndirdiğim dosyaları ( stage 1,2,3 ) updates klasörüne attım ve background downloader ı çalıştırıdıgımda aynı 5gb ı indirmeye çalıştı,sanki okumamış gibi.Oyundan çıktıgımda gene aynı sekilde baştan kurmaya çalışıyor , launcher versiyonuda hala 3.5.5. Bende mi bir sorun var yoksa normal mi bu şekilde?
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı