İçeriğe git

Resim
- - - - -

Yeni Patch 4.0.0

• Please log in to reply
Bu konuya 106 yanıt gönderildi

#101 frkinhere

frkinhere

Corporal

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 45 İleti

Yazma tarihi: 15 Ekim 2010 - 02:23 ÖÖ

Ben farklı bir soru soracağım:

Bu pacth sistemi nasıl işliyor? Yani, ben bu 5.29 GB'lık dosyayı yükledikten sonra yeni patchler gelecek mi? Ayrıca 6 Aralık gecesi sıra bekledikten sonra 7 Aralıkta son sürat eve giderken sadece Key girmem yetecek mi, yoksa DVD'yi de yüklemem gerekecek mi? :D

Bu sorduklarıma biri cevap verebilirse sevinirim!!!
  • 0

#102 cy-x

cy-x

Sergeant

• Members
  • 96 İleti

Yazma tarihi: 15 Ekim 2010 - 11:02 ÖÖ

dvd yüklemen gerekicek cdkeyini girip dvd yi yüklemezsen oyun yeni harita değişimlerini filan indirir, oyun cıkana kadarda patchler gelir ama artık büyük olmaz.
  • 0

#103 bigcenk

bigcenk

First Sergeant

• Members
  • 371 İleti

Yazma tarihi: 16 Ekim 2010 - 10:41 ÖÖ

ya beyler şu 5 küsürlük patchi indirdim ama launcher ı açınca 4.0.0 gözülüyor ve 1.6 gb lık yeni bir patch indiriyor acaba doğru yoldamıyım 5 lik dosyayı torent ile indirmiştim bununda torenti varmı? ( birde download yeri 3 e ayrılmış playable kısmına geldiği zaman oyuna girebilcek miyim?
  • 0

#104 hanua

hanua

Lieutenant General

• Members
  • 2.860 İleti

Yazma tarihi: 16 Ekim 2010 - 02:00 ÖS

ya beyler şu 5 küsürlük patchi indirdim ama launcher ı açınca 4.0.0 gözülüyor ve 1.6 gb lık yeni bir patch indiriyor acaba doğru yoldamıyım 5 lik dosyayı torent ile indirmiştim bununda torenti varmı? ( birde download yeri 3 e ayrılmış playable kısmına geldiği zaman oyuna girebilcek miyim?

evet
hayır
evet ama tavsiye etmiyorum bırak indirsin
  • 0
Benim dotum pıt pıt vuruyor abi-Ezekeel
AMİNTOBELLO

#105 wahset

wahset

Scout

• Members
  • 7 İleti

Yazma tarihi: 16 Ekim 2010 - 06:02 ÖS

arkadaşlar bende patch yüklendi..açtım oyunu tüm talentlerim gitmiş.konsol üzerindeki,ekranın altında (öğrendiğimiz vuruşlar,büyüler falan vs) koyduğumuz şeffam çubuktan kaybolmuş.gitmiş..hepsini değilde bir kısmını toparladım.benim karakter lvl 51 mage frost geliştiriyorum..şimdi talentleri tekrar vericem bilginiz olsun (bilmeyenler için ).
  • 0

#106 Izahul

Izahul

Scout

• Members
  • 3 İleti

Yazma tarihi: 17 Ekim 2010 - 10:32 ÖÖ

5gb patchi indirdim bi güzel 1.6gblık launcherdeki kısımda inmeye başladı bi temiz gece yatarken bırakmıştım downloada pc kapanmış sanırım. şimdiyse devam etmiyor launcher açılıyor Blizzard updater failed with an internal error gibi bir sorunla karşılaşıyorum ne yapmalı fikri olan?

sanırım çözdüm clienti admin yetkisi (orjinali aklıma gelmedi :)) ile açınca düzeldi
  • 0

#107 brevaheart14

brevaheart14

Scout

• Members
  • 3 İleti

Yazma tarihi: 17 Ekim 2010 - 04:17 ÖS

SLM arkadaşlar.yeni patchi hızlandırmak için dowloader bölümünde fie seçeneginden prerefiers seçip per to peer özelliğini kaldırın hızlanıcak göreceksiniz..kolay gele
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı