İçeriğe git

Resim
- - - - -

Patch Konusun'da Yardım ( Yeniyim )

• Please log in to reply
Bu konuya 1 yanıt gönderildi

#1 vBatuhan

vBatuhan

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 10 İleti

Yazma tarihi: 21 Eylül 2010 - 09:47 ÖS

Evet beyler daha bugün World of Warcraft, The Burning Crusade ve Wrath of the Lich King aldım ve başlamaya karar verdim Yükleme, Account ve Upgrade işlemlerini yaptım ve Blizzard Downloader ile patch indirme işine başladım fakat Blizzard Downloaderın patchleri çok yavaş indirdiğini tecrübe ettim bunun üstüne bu siteyi bulup patchlerin çeşitli mirror linklerindende indirilebileceğini öğrendim. Ama ben hangi patch versiyonuyla manual patch yapmaya başlıyacağımı bilmiyorum yani Blizzard Downloaderda v3.0.1.8874 fakat WoWWikide ilk çıkan patchin 0.6 olduğu yazıyor benim anlamadığım neden Blizzard Downloader ilk patch olan 0.6'dan başlamıyor'da gidip 3.0.1.8874'dan başlıyor ? Ve ben hangi sıraya göre manual olarak patch yapmaya başlıyacağım ilk çıkan patch 0.6'danmı başlıyayım indirmeye Yoksa Blizzard Downloaderın oyunu açtıktan sonra ilk indirmeye başladığı 3.0.1.8874'dan mı başlıyayım patch yapmaya ? Yardım edenlere şimdiden teşekkürler...
  • 0

#2 vBatuhan

vBatuhan

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 10 İleti

Yazma tarihi: 21 Eylül 2010 - 10:41 ÖS

3.0.1.8874'den öncesi cdlerle birlikte yüklenmiş şimdi öğrendim 3.0.1.8874 to 3.0.2.9056 yapıyorum şuan. İndirdiğim link bu World of Warcraft: the Burning Crusade Patch: 100 Mbps Fast File Download Servers
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı