İçeriğe git

Resim
- - - - -

Ölüme Giden Konvoy.

• Please log in to reply
Bu konuya 16 yanıt gönderildi

#1 Robin

Robin

Legionare

• Members
  • 544 İleti

Yazma tarihi: 25 Eylül 2010 - 04:30 ÖS

[QUOTE]Zaman:Gilneas savaşıyla forsaken ordularının Worgenlar tarafından yenilmesinden 3hafta önce.Saat öğleden sonra 5:12
Yer:Silverpine ormanı.[/QUOTE]
Resmi ekleyen
Silverpine ormanında her zamanki gibi karanlık ve sisli bir gündü.Hava serin ve nemliydi.Lordaeron zamanından kalma eski taş yolda önde 10kadar atlı süvari,arkalarında 20kadar piyade insan ve bir at arabası yavaşça ilerliyordu.Cüce lordu Falstad'ın bu lanetli ormandan bu kadar az kuvvetle geçmesinin geçerli nedenleri vardı.
Kral Varian 7.lejyondan bir kuvvet yollayarak forsaken'a karşı kullanması için Kral Greymane'in emrine vermek istiyordu.Bu konuda Kral Greymane'i bilgilendirmek,savaşın son durumu hakkında bilgi almak ve zaten gece elfleri sayesinde zorlukla tekrar oluşan iyi ilişkileri pekiştirmek için Cüce Lord Falstad Varian'ın emri üzerine yanında seçkin 2koruma ve bir takım Stormwind askeriyle birlikte Gilneas'a yollanmıştı.Yanındaki korumalardan biri Stormwind ordusundan tecrübeli bir insan paladin olan Teğmen Austin,diğeri yüksek elflerin en iyi suikastçilerinden olan Ellean'dı.Olası teknik problemlere karşıda yüksek mühendis Rip Pedalslam(gnome) onlarla birlikteydi.

-Lord Falstad:Teğmen !
(En öndeki 10atlının başında kendi atıyla ilerleyen Teğmen Austin atını geriye çevirir ve ilerlemekte olan konvoyun en arkasında bulunan at arabasının sol camına yaklaşır.)
-Teğmen Austin:Evet efendim?
(Lord Falstad bir cüce için bile oldukça yaşlıdır.Konuşmasına tam başlayacakken öksürür ve..)
-Lord Falstad:Tanrı aşkına 2haftadır yoldayız.Şimdiye gelmiş olmalıydık.Neden bu kadar geciktik !
-Teğmen Austin:Efendim Hillsbrad bölgesi hala forsaken işgali altında.Oradan geçmemiz uzun zaman aldı.
-Lord Falstad:Mazeretler...mazeretler...bunları duymak istemiyorum teğmen.Bir görevimiz var.2gün içinde Gilneas'a varmış olmazsak sizi hiçde iyi şeyler beklemiyor.
(Austin bir iç çekerek kafasını camdan uzaklaştırır ve atını hızlandırarak ön sıradaki yerine geri döner.)
-Teğmen Austin:Onbaşı ne kadar yolumuz kaldı?
(Çavuş oldukça iri olan atının eğerine bağlı çantadan bir harita çıkarır ve kısa bir süre dikkatle inceler.)
-Çavuş Merander:Yaklaşık 1veya 2gün efendim.At arabası ve yüklerimiz yüzünden çok yavaş ilerliyoruz.
-Teğmen Austin:Anlaşıldı.Yarın sis biraz dağılırsa biraz daha hızlanabiliriz.
[QUOTE]O sırada at arabasının içi.[/QUOTE]
(Lord Falstad sol kolunu cama yaslamış düşünceli bakışlarla sisten görülmeyen ormana bakıyordur.Bu sırada Ellean,Yüksek mühendis Rip'in elindeki dinamitleri fark eder.)
-Ellean:Kes şunlarla oynamayı.Niyetin bizi havaya uçurmakmı?
(Rip kucağındaki dinamitler üzerinde çalışırken kafasını hiç kaldırmadan elfe gözleriyle bakar.)
-Rip:Hayır efendim bunlar olası tehtidlere karşı bize yardımcı olacaktır.İnanın bana ne yaptığımı biliyorum.
-Ellean:Umalımda öyle olsun.
[QUOTE]400metre ilerde yol kenarındaki ağaçların arası.
[/QUOTE]
-Master Apothecary Roberick:Çok yakında burada olurlar.Askerler hazırlansın.
-Forsaken Askeri:Emredersiniz!
(80kadar forsaken askeri ve 2adet 3metre boyunda forsaken vebası dolu cam tüp oldukça geniş olan yolun sağına ve soluna yerleşir.)
[QUOTE]Yolun etrafındaki ağaçların arası.[/QUOTE]
-Forsaken Askeri 2:Hissediyorum...
-Forsaken Askeri 1:Ölümlüler ve taze organları.
(Ağaçların üstündeki kara leş kargaları hepberaber ötmeye başlar.)
-Forsaken Askeri 2:ha-ha-ha-ha...baksana onlarda kokuyu alıyor.
[QUOTE]Konvoyun en önü.[/QUOTE]
(Merander ince yapılı,kısa bıyıklı oldukça tecrübeli bir askerdir.Yaklaşık 8yıldır orduya hizmet ediyordur.Tecrübesinden olsa gerek içine bir huzursuzluk düşer.)
-Çavuş Merander:Efendim sizcede orman çok sessiz değilmi?
-Teğmen Austin:Çavuş,silverpine her zaman sessizdir.Burada kimse yaşamaz.
(Teğmen beş saniye kadar susar ve sözüne devame eder.)
-Teğmen Austin:Tabiki yaşamayanların dışında kimse yaşamaz...
(Teğmen bağırır.)
-Teğmen Austin:Süvariler ! Benimle gelin !
(Teğmen ve çavuş önden diğer süvarilerde onların arkasından 2şerli olarak hızla ilerlerler.)
[QUOTE]O sırada forsaken pususu.[/QUOTE]
-Forsaken Askeri 1:Efendim 10kadar süvari bu tarafa geliyor.
-Master Apothecary Roberick:Güzeeel.Ağların başına geçin.
(Forsakenlar yolun üzerinde 10metre arayla iki ağ saklamıştır.Planları konvoy buradan geçerken ağları kaldırıp ön ve arkadan kaçışlarını engellemek ve onları orada sindirmektir.)
[QUOTE]50metre geride teğmenin yanı.[/QUOTE]
(Teğmen hızla ilerlerken kendisi için çok değerli olan ışık güçleriyle ilgili kitabını yere düşürür.Onu orada bırakamayacağından atını durdurur ve çavuşa bakar.)
-Teğmen Austin:Çavuş !Siz devam edin 100metre daha gittikten sonra dönün.
-Çavuş Merander:Nasıl isterseniz efendim!
(Süvariler hızla koşturmaya devam eder ve teğmen durduğu yerde atından inip kitabını alır.Kitabı alırken sırtındaki gayet büyük boyuttaki kutsal ışıkla kutsanmış gürzü parlamaya başlar.)
-Teğmen Austin:Olamaz...Ölüler...Burdalar!
(Teğmen hemen atına atlayıp çavuşu ve süvarileri yakalama umuduyla atını zorlayarak çok hızlı sürmeye başlar.)
[QUOTE]Az ilerde çavuşun yanı.[/QUOTE]
(Hızla ilerleyen süvariler ilk ağı geçtiği anda forsakenlar iki ağı birden havaya kaldırır ve atlar ağı görür görmez şaha kalkar.Çavuş tuzağa düştüğünü anlayıp hemen atını arkaya çevirir ve oradaki ağıda görünce muharebenin kaçınılmaz olduğunu anlar.Kılıcını çeker ve bağırır.)
-Çavuş Merander:PUSUUUU !
(Süvarilerde sert ve hızlıca kılıçlarını çeker.Büyük bir çatışma patlak verir 80kadar forsaken süvarilerin ve zırhlı atların üstüne atlayarak saldırmaya başlarlar.Süvariler gayet seçkin askerler oldukları için bir süre dayanırlar ancak bu kadar sayı üstünlüğü karşısında birer birer düşerler.En sona çavuş Merander kalır.Kılıcını atının bir sağına bir soluna umutsuzca sallıyor atıda gayet korkmuş biçimde gelen ölülere çifte atıyordur.Derken forsaken askerlerinden biri uzun bir fırlatma bıçağını çıkarır ve çavuşun sırtına fırlatır.Bıçak çavuşun sırtından girip göğsünden çıkar veçavuş yere yığılır.)
[QUOTE]Bu sırada teğmenin yanı.[/QUOTE]
Ancak çavuşun yere düşüşünü görecek kadar yetişebilen teğmen fark edilmemek ve lordu korumak için atını hızla geriye çevirir ve hızla konvoya doğru sürer.Aklında çavuşun yere düşüşü ve askerlerin çığlıkları vardır.)
[QUOTE]5dakika sonra at arabasının yanı.[/QUOTE]
(Teğmen hemen lordun camının yanına atıyla yaklaşır.Nefes nefese konuşmaya başlar.)
-Teğmen Austin:Efendim! Efendim !Forsaken yola pusu kurmuş !!! Süvarileri kaybettik !
-Lord Falstad:Lanet olsun ! Kaç kişiler !
-Teğmen Austin:80civarı,belki daha fazla efendim.
(Lord sayıyı duyunca elindeki 20er ve özel korumalarıyla oradan canlı çıkamayacağını anlar.Ancak ellerinde at arabasının atları dışında at kalmamış ve bu şekilde yaklaşan forsakendan kaçmaları imkansızdır.Lord ise o 2atdan birini alıp askerleri ölüme terk edecek kadar onursuz bir adam değildir.Anlamsızca teğmenin suratına bakar.)
-Teğmen Austin:Efendim...Emirleriniz?
(Lord arabacıya seslenir ve arabayı durdurmasını ister.At arabasının ufak kapısını açar ve aşağıya yavaşça zıplar.Bir iki adım atar ve öndeki kendisini korumak için gönderilmiş ve gerçekten habersiz 20adama bakar.Lord Falstad uzun ömrü boyunca pek çok savaş görmüştür,çok fazla ölen insan görmüştür.Askerlere yaklaşır ve yüzlerine bakar.Hazırol pozisyonundaki askerler birşeylerin ters gittiğini anlayıp lorda soru sorar gözlerle bakarlar.Teğmen lordun yanına yaklaşır ve konuşur.)
-Teğmen Austin:Efendim.Çok az zamanımız var.Hazırlık için emirleriniz nedir?
(Soğuk ve kuru bir rüzgar karşıdan üzerlerine doğru gelir.Çok yorgun olan arabanın atları huzursuz olmuş ve korkmuştur.)
-Lord Falstad:Askerler! Üzerimize sayımızın çok üzerinde bir düşman grubu geliyor.Kaçacak şansımız yok.Denersek ormanda birer birer domuzlar gibi avlanırız.Sizlere emrim şudur:
ÖLÜN ! Ama sakın öldürmeden ölmeyin ! İttifak için,aileleriniz için! Gilneasdaki kardeşleriniz için savaşın !Savaşın ve domuz gibi değil...Cesurca ÖLÜN !
(Askerler geri dönemeyeceklerini anlarlar ve birbirlerine lordun cesur sözlerinin etkisiyle moralle bakarlar.Bu sıradan teğmen tekrar parlamaya başlayan büyük gürzünü eline alır.Bunu gören askerler kılıçlarını çekerler.Bütün bunlar olurken olayları izleyen suikastçi Ellean ve mühendis Rip teğmenin arkasına gelirler.Teğmen onlara bakar ve derki: )
-Teğmen Austin:Siz gidebilirsiniz.Arabanın atlarını alın.Bu ordunun savaşı.Sizin değil.
(Ellean ordunun bir askeri değildir.Ama ittifaka sonsuz bağlılık duyan bir yüksek elftir.Konuşmalardan aldığı şevkle derki: )
-Ellean:Yanılıyorsunuz teğmen.Bu ordunun savaşı değil.Tüm ittifakın savaşı.Bu yüzden benimde savaşım.
(Ellean sağından ve solundan parlak ve kaliteli elf işçiliği olduğu her halinden belli olan 2elf kılıcı çeker.)
-Rip:Biz gnomelar hiçbir zaman korkak olmadık.Hiçbir zaman ittifakı yüz üstü bırakmadık teğmen.Bu gün buradan ırkımın tek üyesi olarak sizinle ölmek istiyorum.
(Rip uzun ceketinin önünü açar,ceketin sağ ve solunda onlarca bomba ve dinamit vardır.Ardından ceketini tekrar kapar.)
-Teğmen Austin:O halde başlıyoruz.Askerler ! Atları geriye bağlayın ve arabayı devirin.Onu tüfekçiler siper olarak kullanacak !
(Askerler denileni çabucak yapar arabanın üstüne 20erden 5tanesi çıkar ve tüfeklerini doldururlar.Kalan herkes hep birlikte arabanın etrafına tuvalark oluşturarak geçer.Bu sıradan etraftaki otların ve ağaçların arasından forsakenlar yürüyerek çıkmaya başlar.)
-Master Apothecary Roberick:Seçimini yap ölümlü.Ya sizi önce doğrayıp sonra kölem yaparım.Yada izin verirsiniz vebayı alıp daha acısız yollardan aramıza katılırsınız.
-Teğmen Austin:Ben seçimimi çoktan yaptım ceset torbası.
(Teğmen parıl parıl parlayan gürzünü havaya kaldırır ve bağırır.)
-Teğmen Austin:Savaşın ittifakın askerleri ! savaşın ve sakın karanlıktan korkmayın !
(Demesiyle forsakenlar ve konvoydakiler birbirine girer.En önde savaşan teğmendir.İleriye koşarken önüne 2 forsaken askeri geçer.Teğmen paladin büyüleri okuyup gürzünü bakılamayacak kadar ışıl ışıl hale getirir ve gürzü önce soldakinin karnına vurur sonra sağdakinin kafasına indirir.Gürzün değmesiyle ışık büyüsünün gücünden yanarak kavrulan ölüler toza dönüşür.)
[QUOTE]O sırada az arkalarda lordun yanı.[/QUOTE]
(Lord Falstad Parlak aslan armalı kalkanını ve kalın kılıcını çıkarır.Üzerine gelen ilk forsakena kalkanıyla vurur ve onu yere yığar.Kalkmaya çalışan forsaken arabanın üstündeki tüfekçilerin ateşiyle ölür.Lord ileriye 2adım atar ve o sırada arkasına iri yapılı bir forsaken geçer.Büyük ve tuhaf şekilli bir kılıcı lordun sırtına doğru savururken ince iki kılıç forsakenın kılıcına çarpar ve onu durdurur.Ne olduğuna anlam veremeyen yaratık şaşırmış bir ifadeyle elfe bakar.)
-Ellean:Biliyormusun.İğrenç kokuyorsun!
(Ellean forsakenın bacak arasına sert bir tekme geçirir ve forsaken 2adım geriye savrulur.Kendine gelen forsaken kılıcını havaya kaldırır ve hızlı bir hareketle elfe savurur.Ellean çevik bir hareketle forsakenın kafasının üstünden zıplar ve arkasından iki kılıcının sağdan ve soldan aynı anda sokar.Forsaken hala ayaktadır.Ellean kılıçlarını geri çeker ve bir tekme daha atıp onu yere yığar.Ayakkabısına sıçrayan forsaken kanını silmek için arkasını ölü sandığı forsakena döner ve eğilir.Forsaken yerden hızlıca kalkar ve kılıcını kaldırır.Tam o sırada keskin kulaklarıyla fark eden Ellean iki kılıcını birden arkası dönük halde forsakenın karnına geçirir kısa bir süre beklettikten sonra çıkarır.Çıkarmasıyla forsaken 2ye ayrılır.
-Ellean:Lanet ceset torbaları.!
(Forsaken askerlerinden birkaçı arabanın üstüne tırmanır ve oradaki tüfekçileri hazırlıksız yakalayıp öldürürler.Bu sırada ön saflarda savaş kötüye gitmektedir.15den fazla er çarpışmada birer birer düşmüştür.Lord,teğmen,elf,mühendis ve askerlerle birlikte 9kişi kalırlar.Yüksek mühendis Rip savaşın başından beri çaktırmadan yere gömdüğü bombaları üzerlerine 10lu bir grup gelirken onlarla birlikte havaya uçurur.)
-Ellean:Ufaklık boş değilmiş ha teğmen?
-Teğmen Austin:Öyle görünüyor.Umalımda yaptıklarını anlatabilecek kadar yaşasın.
(Yaşından ötürü savaşmaktan yorgun düşmüş Lord kılıcını yere saplayıp kalan askerlerinin arkasında diz çöker ve güçlükle nefes almaktadır.Karşıda hala 35civarında forsaken ve bir miktar veba bombası durmaktadır.)
-Rip:Teğmen hiç umut yok.Bizide bu mahluklar gibi yapacaklar.
-Lord Falstad:Her zaman umut vardır bay Rip.Her zaman vardır...
(Lord Falstad ayağa kalkar ve üzerine gelen ince yapılı forsaken askerine kılıcının arkasıyla vurur sonra kılıcı savrulan forsakenın üzerine geçirir ama aniden irkilir.Yolun kenarındaki yüksek tepeden uluma sesleri duyar.Forsakenlar dail herkes tepeye bakar.100kadar worgen dört ayak üstünde etrafa toprak ve taşları sıçrata sıçrata üzerlerine koşuyorlardır.)
-Kral Genn Greymane:Öldürün!!Hepsini öldürün!!onlara gerçek ölümü tattıralım çocuklar!
-Master Apothecary Roberick:ha-ha-ha-ha.Ne kadar dokunaklı...ihtiyar kurtlar yardıma geldi ha?
-Master Apothecary Roberick:VEBA BOMBASINI FIRLATIN !
(2Forsaken veba bombasını tepeye doğru fırlatır ve ortalık toz duman olur.Bu karmaşada ne ölüler,nede konvoydakiler savaşmaya devam ediyordur.Herkes nefeslerini tutmuş olanları izliyordur.Duman yavaşa dağılır ve önde 2ayak üzerinde worgenlar birer birer görünür.En önde Genn Greymane vardır.Roberick e bakar ve ağzındaki zehirli yeşil sıvıyı yere tükürür.Ardından tüm worgenlar hızlıca forsakenların üzerine yürürler.
-Master Apothecary Roberick:ama....ama...Nasıl olur !!! çoktan ölmüş olmalıydılar!
(İnanılmaz bir katliam başlar.Veba kullanılmasının siniriyle worgenlar kimisi kılıçlarla kimisi çıplak pençeleriyle forsakenları katlederler.)
[QUOTE]Önlerde kral Greymane in yanı.[/QUOTE]
(Greymane in karşısına sıradan bir forsaken askeri çıkar ve kılıcını krala savurur.Kral kılıcı sol pençesiyle tutar.Sıkar...sıkar....sıkar.. ve kılıç eğilmeye başlar.Sonra sağ elindeki kılıcı forsakenın sol omzuna batırır ve onu kendisine çeker.Surat surata geldiklerinde forsakenın suratına inanılmaz ürpertici bir sesle kükrer ve sonra boşa çıkan sol pençesini forsakenın boğazına saplayıp çıkarır.Forsaken yere yığılır.Forsakenların 1tanesi hariç hepsi ölmüştür.2worgen savaş alanından uzakta Master Apothecary Roberick'i kollarından tutmuş kral için bekletiyordur.)
(Kral Greymane insana dönüşür ve lordu selamlar.)
-Kral Genn Greymane:Haber,haberciden önce geldi Lord Falstad.Ülkeme hoşgeldiniz.
-Lord Falstad:Yardımınız için size minnet borçluyuz.
-Kral Genn Greymane:evet...evet...eminim sizde bizim için aynısını yapardınız...Derdim.Ama tabiki demeyeceğim.Gilneas bu mahluklarla yıllardır tek başına mücadele ediyor.
(Lord başını eğer ve kral Greymane az ilerdeki Master Apothecary Roberic'in yanına gider.Roberic onu insan formunda olduğundan konvoydan bir subay sanar.)
-Master Apothecary Roberic:Siz insanlar zayıfsınız.Bizi yenmeniz tamamen şansınızdı !
(Kralın gözleri kızıl renk alır ve form değiştirmeye başlar.Worgen'a dönüşür dönüşmez 3kelime söyler ve sağ pençesini Roberic'in boğazına saplar ve sert bir darbeyle kafasını yerinden söker.Ardından hafif bir hareketle pençelerinin arasındaki kafayı yere fırlatır.)
-Kral Genn Greymane:Ben! insan ! değilim !
(Teğmen kralın yanına yaklaşıp merakına yenik düşüp sorar: )
-Teğmen Austin:Efendim.Vebadan siz ve adamlarınız nasıl canlı çıktınız?
(Kral sivri dişlerinin arasından kısa bir tebessümle güler.)
-Kral Genn Greymane:O vebayla yıllardır savaşıyoruz teğmen.Biz worgenların varolan ve olmayan her hastalığa bağışıklığı var.
(Kral Greymane bağırır.)
-Kral Genn Greymane:Yüzbaşı ! Arabayı düzeltin! Lordun ve adamlarının şehre kadar güvenle gelmesini sağlayın!
-Worgen Yüzbaşı:Emredersiniz!
(Ölen askerler gömülür,grup kısa sürede Gilneas'a varır ve beklenen görüşme yapılır.)
Resmi ekleyen
  • 0

#2 Livatya

Livatya

Champion

• Members
  • 1.073 İleti

Yazma tarihi: 25 Eylül 2010 - 04:57 ÖS

Zevkle okudum eline sağlık döktürmüşsün yine. =)

"savaşın ve sakın karanlıktan korkmayın" Aragorn'u anımsattı :D

Worgen'ler için anlamlı ve ihtişamlı bir giriş öyküsü olmuş. Teşekkürler.
  • 0

Resmi ekleyen

Lok'Tar ogar, big brother. May the Warsong never fade..
Thrall, Warchief of the Horde

#3 lokknes

lokknes

Scout

• Members
  • 245 İleti

Yazma tarihi: 25 Eylül 2010 - 06:13 ÖS

ben bayılıyorum bu adamaya xD
  • 0

#4 turkule

turkule

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.356 İleti
  • Locationİstanbul

Yazma tarihi: 25 Eylül 2010 - 06:36 ÖS

itiraf ediyorum kovboy diye okudum :D
  • 0

#5 nacrem

nacrem

Scout

• Members
  • 534 İleti

Yazma tarihi: 25 Eylül 2010 - 06:55 ÖS

ben de. üstelik iğrenç çağrışımlara da engel olamadım ^^
  • 0

#6 Robin

Robin

Legionare

• Members
  • 544 İleti

Yazma tarihi: 25 Eylül 2010 - 08:14 ÖS

Zevkle okudum eline sağlık döktürmüşsün yine. =)

"savaşın ve sakın karanlıktan korkmayın" Aragorn'u anımsattı :D

Worgen'ler için anlamlı ve ihtişamlı bir giriş öyküsü olmuş. Teşekkürler.

O sözün oraya tam oturduğunu düşündüm. :mrgreen: Bir önceki yazı uzun diyenler oldu.Sıkılmayın diye bunu biraz kısa tuttum.Teşekkür ederim yorumun için. :)

ben bayılıyorum bu adamaya xD

Bende sizi seviyorum :mrgreen:

Olsun 2.sinde doğru okuduktan sonra problem yok. :razz:

ben de. üstelik iğrenç çağrışımlara da engel olamadım ^^

Yani kovboyu anladımda.Gerisine ne diyim.İçin fesat be arkadaş. :mrgreen: ahaha
  • 0

#7 Dead Finger

Dead Finger

Lieutenant General

• Members
  • 1.892 İleti

Yazma tarihi: 25 Eylül 2010 - 11:55 ÖS

Çok çok çok güzel olmuş eline sağlık.Video izler gibi okudum vallahi ve bende ilk ölüme giden kovboy diye okudum,saçma bir hikayedir diye bakmıyordum bir bakayım dedim iyiki bakmışım:D.
  • 0
' make love not warcraft. '

Cahillerle tartışmaya girmeyin, Ben hiç kazanamadım..

#8 arkash

arkash

Senior Sergeant

• Members
  • 173 İleti

Yazma tarihi: 26 Eylül 2010 - 07:42 ÖS

Zevkle okudum. Eline sağlık. Worgen bi char açmayı iyiden iyiye düşünüyorum artık. :D
  • 0

#9 Wecly

Wecly

Centurion

• Members
  • 901 İleti

Yazma tarihi: 29 Eylül 2010 - 09:41 ÖS

Ne yalan söyleyeyim hikayenin sonunda o 9 adamla kazanacaklarını yazacakmışsın gibi geldi. Paladin sevdiğini biliyorum insan ışık falan..
Yinede tarafsız yazmışsın güzel olmuş tebrik ettim, devamını beklerim :rolleyes:
Ama hikayede büyücü eksik geldi bana. Ne bileyim bir undead warlock, birde human mage olmasını isterdim aslında güzel olurdu. Bir düşün derim.

Ulan bende bir Forsaken hikayesi yazacam sağlam bir tane, şu sıralar olmasa bile ^^
  • 0

#10 Baraddür

Baraddür

Legionare

• Members
  • 449 İleti

Yazma tarihi: 01 Ekim 2010 - 08:29 ÖÖ

Süpersin dostum ne diyim çok keyif aldım ...
  • 0
i'm Forsaken

#11 Shadowalker

Shadowalker

Lieutenant General

• Members
  • 1.507 İleti

Yazma tarihi: 04 Ekim 2010 - 02:30 ÖS

Çok güzel bir yazi Üstad Robin.

Bize mükemmeli veriyorsan hep o çizgide gitmelisin :D

• 0

#12 Katatonic

Katatonic

Üye

• Members
  • Pip*Pip*
  • 13 İleti

Yazma tarihi: 17 Ekim 2010 - 12:06 ÖÖ

Güzel olmuş eline sağlık
  • 0

#13 Wecly

Wecly

Centurion

• Members
  • 901 İleti

Yazma tarihi: 29 Ekim 2010 - 07:42 ÖS

Kaç gündür bekliyorum devamı gelir mi diye yok yok :D

Güzel oturttun hikayeyi devam etmeni en az forumdakiler kadar bende istemiyor değilim açıkçası ^^
  • 0

#14 Cloudblood

Cloudblood

Centurion

• Members
  • 858 İleti

Yazma tarihi: 04 Kasım 2010 - 07:18 ÖS

Ellerine sağlık güzel olmuş. Her ne kadar Güruh(Horde) olsam da güzel olmuş.
  • 0
Anu belore dela'na! Selama ashal'anore! Sin'dorei!

REMEMBER THE SUNWELL! FOR THE GLORY OF QUEL'THALAS!

FOR THE HORDE!

#15 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 14 Şubat 2011 - 01:12 ÖÖ

Okunma çokluğu, beğenilmesi ve Robin'in teklifi üzerine sabitlenmiştir. Ne kadar da çok yazı var, bir ara okumak lazım bunları :P (Evet, hiç uğramıyorum buraya ^^)

#16 nerosansar

nerosansar

Corporal

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 37 İleti

Yazma tarihi: 25 Mart 2011 - 07:38 ÖS

Robin eline sağlık aragorndan alıntı gibi olmuş gerçekten orda geçen sözler zaten her oyunda ve yeni çıkan hikayelerde biraz biraz lord of the rings var bişey denemeye gerek yok bu yüzden :D Horde hikayelerinide yazıyomusun ?
  • 0

#17 Xelbelsel

Xelbelsel

Scout

• Members
  • 650 İleti

Yazma tarihi: 30 Mart 2011 - 10:33 ÖÖ

Ellerine sağlık :P
  • 0
THE NORTH REMEMBERS!

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı