İçeriğe git

Resim
- - - - -

WoW-Turk Sezonluk Yarışmaları

• Please log in to reply
Bu konuya 58 yanıt gönderildi

#21 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 05 Ekim 2010 - 11:01 ÖS

Umarım katılım çok olur. Ödüllerimiz de umarım cezbedici olur, aslında ödüller şu an belli olsa belki daha çok kişi çekeriz. Bir sorun olmaz sanırım abi, ana sponsor olarak değiştireyim? Dükkan sahibinden ötesin çünkü şu anda :)

#22 Gleominas

Gleominas

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.798 İleti
  • LocationAntalya/Ankara

Yazma tarihi: 05 Ekim 2010 - 11:15 ÖS

ödüller şu an belli olsa belki daha çok kişi çekeriz

Ben biliyorum ödülleri :) Zuhahaha :mrgreen:
  • 0

Resmi ekleyen

#23 Gleominas

Gleominas

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.798 İleti
  • LocationAntalya/Ankara

Yazma tarihi: 05 Ekim 2010 - 11:28 ÖS

Güncel yarışma kuralları:

10 Ekim Pazar günü saat 19.00-21.00 arasında herhangi bir saatte sorular yayınlanacaktır.

--Yarışma bilgi yarışması şeklinde olacaktır.
--Yarışma soruları hazırlanmış olup şu anda yanlızca iki admin tarafından bilinmektedir. Toplamda 10 soru sorulacak yarışmada ilk 9 soru 10 puan, sonuncu soru 20 puan değerindedir.
--Sorular yayınlandıktan sonra üyelerin cevapları ilk 30 dakika içinde göndermesi gerekmektedir. 30 dakikadan sonra gelen cevaplar kabul edilmeyecektir.
--Yarışma soruları üyelerden/yönetimden gelen sorulardan adminlerin seçtiği sorulardan ve adminlerin kendi hazırladığı sorulardan çıkacaktır.
--Yarışmada en çok doğru yanıtı veren üyeler sıralandıralacaktır. İlk üç e giren aynı sayıda doğru yanıtı veren üyeler olması halinde yanıtları ilk yollayan üye dereceye girecektir(örn: 1. üye 10 doğru 2. üye 9 doğru 3. ve 4. üye 7şer doğru yollarlar ise 3. ve 4. üyeden ilk mesaj atan dereceye girecektir.).
--Yarışmaya WoW-Turk.com moderatörleri, süpermoderatörleri, yazarları ve adminleri katılamaz. Katılsalar ve ödül kazansalar dahi ödülleri verilmez.
--Yarışma soruları ayrı bir başlık açılarak verilecektir. Cevaplar ve kazananlar ise öncelikle yarışmaya ödül sponsorumuz olan ********.com'da açıklanacak. 1-2 saat sonra ise Soruların sorulduğu başlığa koyulacaktır.
--Yarışmada bir üyenin hile yaptığı farkledilir ve/veya şikayet alınırsa o üyenin durumu araştırılacaktır. Bu durum araştırılırken 1. 2. ve 3. ilan edilmiş olsa dahi, durum kesinlik kazanana kadar ilk üç kişinin ödülleri verilmeyecektir. Durumun doğru çıkması halinde üye yarışmadan ihraç edilecek ve Forum Kuralları gereğince dolandırıcılık yaptığından sınırsız süre ile banlanacaktır. Bu aşamadan sonra ise ilk üç belirlencek ve ödülleri verilecektir.
--Ayın 1., 2. ve 3. seçilen üyelerin Forum Kurallarına aykırı hareketlerde bulundukları tespit edilirse, bu üyenin "ayın üyesi" rütbesi kaldırılacak ve normal üyeye çevrilecektir. Bu tarz üyeler ayrıca bir yıl içinde yapılan yarışmalara(planlanmış 4 sezonluk ve 1 yıllık) katılamayacaklardır.
--Yarışma WoW-Turk.com yönetimi tarafından düzenleniyor olup, hiçbir neden belirtmeksizin kurallar değiştirilebilir ve/veya yarışma iptal edilebilir. Yarışmaya katılan tüm üyeler bu kuralları kabul etmiş sayılır.
  • 0

Resmi ekleyen

#24 Ispanak

Ispanak

Üye

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 31 İleti

Yazma tarihi: 05 Ekim 2010 - 11:42 ÖS

Süper Düşünmüş Kim Düşündüyse.Ben ve Benim Gibi Yeni Oyuna Başlayan Arkadaşlara Gayet Faydalı Olacağna İnanıyorum.
  • 0

#25 zitvarok

zitvarok

Scout

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 38 İleti

Yazma tarihi: 06 Ekim 2010 - 12:26 ÖÖ

daha önce blizzard yapmıştı ss yarışması bilmiyorum sitede öyle birşey yapıldımı ama aklıma o geldi birde bu yarşmaya ek olarak böyle birşey ekleyin daha güzel olu :) secilen ss sitede yayınlansın falan :)
  • 0

#26 luchifer

luchifer

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 14 İleti

Yazma tarihi: 06 Ekim 2010 - 01:03 ÖÖ

Öncelikle bu tarz aktiviteleri yapmanız çok şık ve hoş bir davranış. Lakin benimde aklıma diğer arkadaşların "google" ile arama ve buna benzer bi ton mevzu ile cevapları bulma kolaylığı gelmedi değil. Hani chat penceresi gibi bir yere o an onlıne yarışmacılar girse random raidde raid liderinin itemi linkleyip MS dedikten sonra 5-4-3-2-1 diye sayıp sonlandırması gibi intetaktif bir an yaşatma imkanınız olsa daha şeffaf bir yarışma olur diye düşünüyorum. Belki o ara bende katılırdım.

Ekstradan : Topicin ilk mesajında yazan "daha farklı fikirleriniz" konusunda. En güzel yarışma bence. Popülasyonu çok iyi olan bir serverda "Wow Türk Form" veya belirlenen başka bir isimde bir guild açılsa ve bir süre belirlense. O sürede ilk lvl 80 olan 3 chara ödüller ve guildde yetki, ondan sonraki ilk 80lere ufak bir kaç ödül ve classL.lik gibi rank verilse. Ve bu guild de cataclysm'e en kral hazırlık guildi olsa fena olmazdı. (DK Char kasmak yasak ama :))
  • 0

#27 Gleominas

Gleominas

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.798 İleti
  • LocationAntalya/Ankara

Yazma tarihi: 06 Ekim 2010 - 06:33 ÖÖ

LEvel 80 olmak v.s. uzun işler. Ama yarışma olarak oyun için yarışma planımız da var. Yarışma olayına gelince. Arkadaşlar daha önce yaptığımız bilgi yarışmasında 20 soru sormuştuk ve 20/20 yapan yoktu. 2 kişi 19/20 yapmıştı, 1-2 kişi 18/20...
Toplamda 15+ yapan sayısı ise 2 elin parmaklarını geçmiyordu. Şimdi bu yarışmada 10 soru var fakat sorular -bence- daha zor. 9 doğru yapan birinin(son soruyu yanlış yapsa dahi) birinci olabileceğini tahmin ediyorum. düşünüyorum.
  • 0

Resmi ekleyen

#28 Gleominas

Gleominas

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.798 İleti
  • LocationAntalya/Ankara

Yazma tarihi: 06 Ekim 2010 - 06:43 ÖÖ

Arkadaşlar ödüllerimiz açıklanmıştır. Buyrun:
http://www.wowpazar.com/index.php?option=com_kunena&func=view&catid=2&id=3852&Itemid=93#3852
  • 0

Resmi ekleyen

#29 Dead Finger

Dead Finger

Lieutenant General

• Members
  • 1.892 İleti

Yazma tarihi: 06 Ekim 2010 - 09:41 ÖÖ

Ödüller çok cazip :P.
  • 0
' make love not warcraft. '

Cahillerle tartışmaya girmeyin, Ben hiç kazanamadım..

#30 samanyeme

samanyeme

Knight Lieutenant

• Members
  • 660 İleti

Yazma tarihi: 06 Ekim 2010 - 10:23 ÖÖ

Şu işe bak pek bir sevildi galiba bu yarışma :P:)

Posted Image
  • 0

#31 Silvermoon

Silvermoon

General

• Members
  • 2.234 İleti

Yazma tarihi: 06 Ekim 2010 - 10:38 ÖÖ

SS yarışması hmmm, mmm benim en başarılı olduğum bölüm dür SS ler x))
  • 0

#32 s7e7v7e7n7

s7e7v7e7n7

Champion

• Members
  • 1.130 İleti

Yazma tarihi: 06 Ekim 2010 - 01:50 ÖS

60 gün prepaid i gören yapıştı tabi direk buraya :P
  • 0

#33 lokknes

lokknes

Scout

• Members
  • 245 İleti

Yazma tarihi: 06 Ekim 2010 - 03:02 ÖS

bide bişey sorucam sorular nerde yayyınlanıcak
  • 0

#34 Wecly

Wecly

Centurion

• Members
  • 901 İleti

Yazma tarihi: 06 Ekim 2010 - 03:48 ÖS

Baba ödüller harika, poster falan bile çok güzel ama 2 aylık prepaid card? GJ :P
  • 0

#35 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 06 Ekim 2010 - 08:47 ÖS

Sorular burada ayrı konu olarak yayınlanacak, yukarıda yazıyor olması lazım. Bu arada bence 2. ve 3. ödülleri daha güzel :D Maddi olarak daha ucuzdur tabii :) Yarışma haberini de Facebook'tan toplu mesaj ile duyurdum oldukça fazla kişiye, umarım bu sefer daha çok kişi katılır.

#36 Seifer Almasy

Seifer Almasy

Champion

• Members
  • 1.428 İleti

Yazma tarihi: 10 Ekim 2010 - 07:58 ÖS

ben kör olduğum için yarışma bitimine 10dk kala haberim oldu.Haliyle apar topar cevapları yolladım.Keşke siteye girişte bir pop-up tarzı birşey koysaydınız haberimiz olurdu.Sonuçlar burada açıklanacak mı?
  • 0

#37 Gleominas

Gleominas

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.798 İleti
  • LocationAntalya/Ankara

Yazma tarihi: 10 Ekim 2010 - 08:03 ÖS

Sonuçlar ********.com da şu an açıklandı. 1-2 saat içinde buraya da koyacağım.
  • 0

Resmi ekleyen

#38 Dead Finger

Dead Finger

Lieutenant General

• Members
  • 1.892 İleti

Yazma tarihi: 10 Ekim 2010 - 08:10 ÖS

Heyecan yaptım.:rolleyes:
  • 0
' make love not warcraft. '

Cahillerle tartışmaya girmeyin, Ben hiç kazanamadım..

#39 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 11 Ekim 2010 - 08:41 ÖS

Kazananlara ünvanları verilmiştir.

Not: Yahu yarışmalar sezonluk ama ünvan "ayın üyesi"? :)

#40 Seifer Almasy

Seifer Almasy

Champion

• Members
  • 1.428 İleti

Yazma tarihi: 11 Ekim 2010 - 09:51 ÖS

hikayeyle ilgili soruları 2dk içinde cevaplamama rağmen(bir soru dışında) raid sorusu yatırdı beni.bahtsızım.ilk anda haberim olsa son soru dışında hepsini söylerdim.
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı