İçeriğe git

Resim
- - - - -

Champion of the Horde,Rexxar

• Please log in to reply
Bu konuya 15 yanıt gönderildi

#1 Khellix

Khellix

Senior Sergeant

• Members
  • 157 İleti

Yazma tarihi: 29 Eylül 2010 - 09:56 ÖS

Champion of the Horde(Horde'un Şampiyonu)

Resmi ekleyen

Rexxar,Horde'un Şampiyonu olarakda bilinir.Yarı ogre-yarı ork beastmasterdır.Mok'Nathal klanına mensuptur.Klanın son kalan yarım kan ork-ogre'lerindedir.Ogrimmar şehrini kurtarmıştır.Burning Legionun düşüşünden sonra Horde'a yardım etmiştir.Karışık soybağını nedeniyle,değişik ırksal özelliklerin avantajlarına sahiptir, oldukça kaslı bir savaşcıdır,çift tek elli dev baltarına,inanılmaz yetenekleri ve vahşiliği eşlik eder.Her daim yanından ayırmadğı ayısı Misha'yla görülmüştür.

Hikayesi;

Rexxar,orklarla ogreler arasındaki birleşmenin nadide örneklerinden birini teşkil eder.Barışcıl Mok'nathal klanına mensubtur.Bu klan Drenordaki Blade's Edge Mountains(Kılıcın keskin tarafı dağları)'da babası Leoroxx yönetimindedir.Klanın barışcıl yolları kalması için hiçbir neden teşkil etmemektedir,babasının rıza göstermemesine rağmen Klandan ayrılır,Dark portal'ı arkasında bırakarak Horde katılır.Bu sıralarda yanında sadık dostu siyah kurtu Haratha ona eşlik etmektedir.

Horde'un 2.savaşda yenilgiye uğramasından sonra,kısa bir süre zarfında,Rexxar Dreanora dönmüştür.Ner'zhulun Azeroth'un istilası icin bazı önemli artifekleri toparladığı sırada,Rexxar Grom Hellscream ve Warsong(savaş şarkısı) klanıyla beraber,Dark portalın Azeroth tarafındadır.Drenorun yıkımı ve dark portal 2.sefer yıkılışında Horde'a hizmet etmiştir.Rexxar orkların itibar ettikleri anlamsızca kıyımlardan ve ihanetlerden(önce Guldan daha sonra Nerzhul'un ihaneti) nefret etmeye başlamıştır.Hatta,ork warlock'un saldırısına maruz kalmış,bu saldırıdan kurdu sayesinde kurtulmuştur.Kurt Haratha'nın yaşam gücü,ork warlock tarafından çekilmiştir.Rexxar warlock'u kessede,Efendisini kurtarmak için araya atlamış olan can dostu hayvan ölmüştür.Bu olaydan sonra kendi kendine söz vermiştir,artık sadece beastlere güvenecektir,Horde'dan ayrılır ve bulunduğu dünyada tek başına dolaşmaya başlar.Yaban ellerde gezindiği sıralarda,Ayı Misha'yı bulur ve beraberce Kalimdor'u gezerler,medeniyetden uzakda Barrens(Kurak topraklarda)'a geçerler.Yolculuğu boyunca savaşmış,ve kendisine medeni diyen canlılarla hiç karşılaşmamıştır.

Durator'un keşfi ve Yeni Horde;

Yolcuğu esnasında bir gün Mogrin'le karşılaşır.Bu ork savaşcısı
bir grup quilboarlar tarafından kıstırılmıştır.(domuzumsu adamlar)
Rexxar orka yardım etmeye çalışsada,Quilboarlar ölümcül hamleyi Mogrine vurmuşlardır.Ölmeden önce,son isteği olarak Orkların yeni Savaşşefi Thrall'a mesajını iletmesini
söylemiştir.Onurlu biri olarak Rexxar bu teklifi kabul eder ve Orgrimmara doğru hareket eder.

Ogrimmara vardığında,Thrallı bulur ve mesajını iletir.Thrall bir süre için kalmasını ister.Thrall bu toprakların kendisinin olduğu kadar onunda toprağı olduğunu söyler ve kalması için ısrar eder.Rexxar gönüllü olarak şehre katkı sağlamak ister.Drek'thar,nazgrel ve Gazlowe ziyaret eder.Harpy kraliçesi Bloodfeather(Kanlıtüy)'ün bertaraf edilmesi,Kobold madenlerinin yıkılması,Thunderridge(yıldırım sırtlarından)'den Shimmerweed(parlaktohum) toplanması gibi görevleri yerine getirir.

Ayrıca yolculuğu sırasında,neşeli brewmaster Pandaria Chen Stormstout'la karşılaşır ve güçlü kobold Noggrin Onethooth(tekdiş)u keser.Ork şaman Morg Wolfsong'a onuru geri kazanması için yardım eder,bu yardım,Morgun'un müfrezesini kesen ork warlockların aynı akıbeti paylaşmasıdır.

Thrall ve ahalisine yardım etdikden sonra,Rexxar ,Gar'thok'un ordugah'ına ve sahil şeridini teftiş etmesi için gönderilir.Rexxar şüpheli derecede insanların kıyı hattı boyunca mevzilenmesi ve aktifliğini gözden kaçırmaz ve bu durumu Thrall'a rapor eder bununu üzerine Nazgrelle birlikte aynı mevziye daha geniş çapta inceleme icin geri yollar.

Rexxar,kısa bir süreliğine Thunder Ridge'de Drek'thar'la buluşur.Far seer Drek'thar thunder lizardların(yıldırım kertenkeleleri) deliye döndüğünü farkmeştir.Bunun üzerine daha geniş çaplı bir araştırma başlatılır .Ağaçların kesilmiş olduğu ve bunların insanların kurduğu odun atalyölerine taşındığı farkedilir.Rexxar odun atolyelerini yıkmaya hazırdır fakat Drek'thar bunu yapmaktan onu men eder.Çünkü insanlarla aralarında saldırmazlık paktı vardır.Rexxar deliye dönmüş thunder lizardları daha fazla zarar vermelerinin önüne geçmek için öldürmek zorunda kalır.

Gar'thok orduhgahına ulaştıklarında(ileri mevzi karakol mahiyetinde),orduhgahın, insanlar tarafından yıkıldığına şahit olurlar,kan izlerini takip ederek insanların mevkilendiği kıyı sahillerindeki kamplarını bulurlar.Rexxar aniden saldırgan bir tutum sergileyerek,anlaşmayı bir kenara iterek,kampa saldırıya geçer ve kampı yıkar ve daha sonra olanları Thralla bildirir.

Alliance İstilası;

Thrall, insanların bu cüretkarlığı karşında şaşırır ve Jaina'nın bağlılğını sorgulamaya başlar.Rokhan endişelidir ,çünkü insanlar halkının ikamet etdiği Echo Isles'a(Eko adaları)
saldırabilecek pozisyondadır.Rexxar,Rokhan ve müttefikleri zepplin vasıtasıyla Echo Isles doğru yol alırlar.Echo isles vardıklarında, Darkspear(Kara mızrak) kabilesi hali hazırda saldırı altındadır.Rokhanın endişeleri haklı çıkmıştır.

Darkspear'ın lideri Vol'jin,kısa bir sürede Rexxar,Chen ve Rokhan sprit wyvernlara(ruh ejderlerine) dönüştürür.Kıyı sahillerine saldıran insan savaşgemilerine karşı yarasa binicilerine eşlik ederek yok ederler.Dönüşte,Vol'jin,Rexxarı odun yığınlarını yakarak Denizin Kralı olarak bilinen Deniz devlerini uyarmak için görevlendirir,bölge devlerin koruma alanıdır,bu sırada troller anakaraya doğru yönelirler.

Trall saldırıların arkasında düzenin alelade olduğundan şüphelenir ve Jainanın sorunun çözülmesine katkı sağlayacağını umut ederek mektup yollar.Ardında Rexxarı,Jainayla görüşmek üzere,Thramore Island(Adası)'a yollar.Rexxar ve ekibi,Blademaster(kılıçustası) Samura'dan insanların devriye gezdiği Dustwallow Marsh sahil hattına,askerlerin dikkatini başka yöne çekmek için, patlayıcı döşemesini ister.Böylece Rexxar aradan sıyrılıp,Jainayla herhangi bir sorunla karşılaşmadan görüşebilcektir.Fakat ,Samura önceki görevlerinden hatırladığı kadarıyla,deliye dönmüş Bloodbeak isimili wildkin yollarına çıkabilir ve sorun teşkil edebilir düşüncesindedir.Jainaya gitmeden önce wildkin devredışı bırakılır ve Rexxar sonunda Jainayla görüşür.Jaina,Thrall karşı yapılan saldırının kendi bilgisi dışında olduğu,durumdan haberdar olmadığını anlatır.Bu saldıran askerleri bizzat kendisinin görmesi gerektiğini belirtir.

Rexxar,Jainayı kampa götürür,vardıklarında,campın geri kalanın nagalar tarafından yok edildiğini görürler.Hayatta kalanları aramak için birlikte,yılanvari insanlar(naga)'lara karşı savaşırlar.Nagalar,Sea witch(Deniz Cadısı/büyücü) Lady Darkscale ve kişisel muhafızı Scilla Murkshadow tarafından idare edilmektedir,sonunda bunları malubiyete uğratıklarında,ölmek üzere olan asker(insan)i bulurlar,piyadenin ölmeden önce son sözü,Amiralın Jaina'nın güvende olduğuna müteşekkir olacağıdır.Saldırıların arkasındaki isim sonunda ortaya çıkmıştır.

Jaina dehşete kapılır ve bu tutumu Rexxarı şaşkına çevirir ve akabinde Jainanın Theramore'a hızlı bir şekilde dönmesine yardım edecek kadar güvenir.Vardıklarında, Jaina'nın Babasının armadasıyla karşılaşırlar.Jainanın ricasına rağmen,amiral Rexxarın hemen yakalanmasını emreder.Rexxar ve arkadaşları deniz piyade muhafızlarıyla savaşarak şehirden kaçarlar Ve Vol'jin başlarından neler geçtiğini aktarırlar.İnsanların önemli deniz mevzileri,Büyük büyücü Zerx Hydromon ve kraliyet muhafızı Thornby tarafından yönetilmektedir.

Resmi ekleyen

Savaş Hazırlıkları;

Rexxar ve kuvvetleri,Vol'jinin köyünün etrafında beklenmekte olan şavaş için hazırlıklara başlar ve tecrübe kazanır. Rexxar tomb of the Ancients(Kadimlerin lahitine/türbe)'a girer ve iskelet kralı öldürür.Sığ okyunus ikamet eden Eldritch Deathlord ,yanan ruhların Revenantı, Magistrate's Temple daki koybomuşların mağrasında öldürülür.Bu kadim Wendigo'nun saltanatı kendi buz mağrasında sonlanmıştır.Rexxarın kuvvetleri Outlande açılan ufak bir geçitle,outlande gider orda demon lordları Destroyer(Yokedici) Zardikar,Sinstrali of The Pain(Acının sinstrali) ve Talnivarr the Sleeper(Uyatanı) keserler.Bunları sahip olduğu güçlü artifekleri alırlar ve ork Mathogg serbest bırakarak,gardiyanı Khan Gragtor keserler.

Vol'jin Thralldan aldığı bilgiler doğrultusunda istilanın eli kulağında olduğunu söyler.Mulgore tepelerindeki Tauren kabilelerine beklenmekte olan istilaya karşı, yardım etmesi önerisini sunar.Bunun üzerine,Rexxar Mulgore doğru koyulur,Cairne Bloodhoof(kanlı toynak) la görüşür.Cairne,Thralla dönüp şunu iletmesini ister;Kırık bir kalple ölmüş olacağını iletmesini ister.Cairnenin komutanı Tagar durumu anlatır ve şefin oğlu Bainenin centaurlar tarafında kaçırıldığını,depresif ve uyuşuk halinin bundan kaynaklandığını söyler.Rexxar,Horde kuvvetleriyle ve Tauren sprit walker(Ruh yürüyen)ım lider Bovan Windtotem(Rüzgartotemi)'nin de yardımıyla Baine'i kurtarır.Bu olay üzerine,Cairne kaybolan isteksizliğini bir kenara bırakır ve enerjisini geri kazanır.Halkının Horde'a sadakatini sunacağını belirtir ve Rexxarla gider.

Darkspear Köyüne döndüklerinde,Vol'jin onlara Dustwallow Marsh'dan gelen bitkin ogreyi gösterir.Ogreyle gelen yeni havadisler,Stonemaul klanın ogrelerinin yeni bir şavaşlordu tarafından yönetiminin ele geçirildiğidir.Yeni lordun gaddarlığı ve vahşiliği ogrelere yıkım getirmektedir.Vol'jin ve Rexxar ogreleri kendi tarafına çekmek için bunun harika bir fırsat olduğuna hemfikir olurlar. Rexxar Stonemaula gider,bunun yanında karşık soybağına sahip olması dolayısıyla ,klanın onu red edeceği düşüncesindedir.Rexxar yetenekleri ve ustalığyla Ogrelere kendini kanıtlar,Warlord Kor'ghall Rexxara hayran kalır ve onu klana kabul eder.

Stonemaul Ogrelerin Yeni Lideri;

Rexxar yeni konumunu kullnarark ogrelerin yardımını talep eder.Kor'gall alay edercesine orklarla artık dost olmadıklarını hatırlatır.Rexxar,Kor'gall la Klanın liderliği için duello yapmaktan başka şansı kalmamıştır.Kor'gall kendisi güçlü bir düşman olarak kanıtlamıştır.Fakat Rexxarın beastlerine olan güveni tamdır.Nihayetinde,Kor'gall yenilir,Rexxar ogrelerin yeni şefi olur.Rexxar ogreleri,Thrallın Horde kuvvetlerini toparladığı yer olan Tidefury Cove(Dalgaöfkesi körfezine)doğru götürür.Bunun üzerine Thrall Rexxara,Champion Of the Horde rütbesiyle onurlandırır.Ve amiralin kuvvetlerine karşı orduların kumandanı olma görevini verir.Zorlu savaştan sonra,Amiralın kalesi ve birlikleri biçilir ve geri çekilmeye zorlanır.Ama Thrall,Proudmoore'un vazgeçmeyeceğinin farkındadır.

Amiralin Düşüşü;

Horde kuvvetleri Amiral Proudmoore'u Theramore Adası sahillerine kadar izler.Thrall piyadeleri,amiralın kuvvetlerini limanda tutmaları içim yollar bu sırada Rexxar ve birkaç yoldaşları Amiral ve onun sadık muhafızlarıyla yüzleşmek için ,kuvvetleri yararak ve zikzaklar çizerler.Rexxar ve Proudmoore ölümcül bir savaşa tutuşurlar,Muzaferiyet Rexxarın olur.Amiralın ölümü üzerine,savaş durulur,Jaina ölen babasını üzerine gelerek naaşını alır.Rexxar,Thrall ve Horde kuvvetleri Theramore'dan çekilirler.

Thrall Rexxar'a kendisiyle birlikte Duratar gelmesi için çağırır.Fakar,Rexxarın aklı,kendisini ait olduğunu hissetdiği yaban ellerdedir.Stonemaul Ogrelerin yeni lideri olarak Mok'morokk atar ve yabanellerin çorak topraklarında gözden kaybolur.

Tekrar ortaya çıkışı;

Kısa bir süreliğine Orgrimmara dönerek,Burning Blade(Yanan Kılıç)klanı tarafından saldırıya uğrayan yaşlı ork iyileşmesi için medikal yardım talep eder.

Theramore ve Duratar anlaşmazlığında,Jaina Proudmoore hitafen onu savunmuş,Jainin Bağlığının kendi öz babasından öte Thrall bağlı olduğunu belirtmiştir.

Rexxar tekrar yabanellere döner.

Resmi ekleyen

Stonemaulların Akıbeti;

Stonemaullar Black dragonflight tarafından saldırıya uğramış ve evlerinde sürülmüştür.Olaylar daha da kötüye gitmiş.Mok'morokk gerçek yüzü ortaya çıkmış,bencil bir tiran haline gelmiştir.Sonunda başka bir ogre Tharg tarafında yenilmiştir bunun üzerine Mok'Morookk,Brackenwall(eğreltiotuduvarı)'dan kaçar.

bu olayla vuku bulurken Rexxar Desolace ve Feralas semalarında,sadık ayısı Mishayla birlikte gezinmektedir.Horde kahramanlarına Onxyia'yı yenmelerinde yardım eder.

Dark Portalın tekrar açılmasıyla birlikte,Mok'nathal, Outlandde ,Thunderlord Kalesinde,kaleyi yaratıklara karşı ve Blade's Edge'in canavarlarından korur.Ork Rokarı Azeroth'dan Rexxarın emirlerini getirir.Kendisi Desolace'daki Shadowprey(gölgeavı) köyündedir.

Rexxar halkından daha fazlasını bulmak ve belki bir gün horde katılmasını istemeyen babasıyla barışmak arzusuyla hareket eder.

Cataclysm'de Rexxar'la ilgili bir event olacağı açıklanmıştır,detaylar henüz belli değildir.

Rexxarın Beast yoldaşları;

Haratha (Kurt) - mefta
Misha (ayı) - AliveSpirit (atmaca) - hayatda
Huffer (domuz) - hayatda
Leokk (wyvern-bir nevi ejder) -hayatda

-----
Horde'un bilinen diğer şampiyonları;

Kargath Bladefist-Horde'un eski şampiyonu
Grommash Hellscream-Katledilene kadarki sürede,Eski Horde'un şampiyonu
Blackhand-Horde'un eski savaş şefi,varsayımsal olarak kendi,kendine vermiştir.
Ogrim Doomhammer-Blackhandin şampiyonu veya kendisi tarafından
Tagar-Cairne'nin taurenlerinin şampiyonu ve Thunder Bluff kuvvetlerinin kumandanı
Broxigar-Sargerasa tarafından öldürülene kadar,Horde'un eski şampiyonu
Rokaro-Horde'un Azeroth'daki kuvvetlerinin şampiyonu
Varok Sourfang-Horde'un şuandaki şampiyonu,Might of Kalimdor(Kalimdorun Kudreti) ordularının ulu komutanı
Warsong Offensive'in taktiksel danışmanı ve Kor'kron Muhafızlarının Lordu.
Rokhan-Vol'jin'in şampiyonu ve Horde'un en iyi akıncı/öncü kuvvetlerinden.
Nathanos Blightcaller-Banshee Kraliçesi Slyvanas'ın Şampiyonu
Rexxar-Outlanddeki Horde kuvvetlerinin şampiyonu

Rend Blackhand-Karanlık Horde'un savaş şefi ve şampiyonu(karşısına rakip çıkdığı görülmemiştir.)

-----------------------------------
ek bilgi;

beast master, beast-hayvan,yaratık evcilleştirme,eğitmede ve kullanmada ustalaşmış anlamındadır.Klasik animal-hayvan türüne herşey girebilir, beast ise direk vahşi hayvanları/yaratıkları çağrıştırıyor.Anadoluda Köylerde Kurtlara,canavar denmesi gibi.

brew master, burdaki anlamıyla ,brew-içki yapan bu işin ustası anlamında,adamın kafasına alkollü icicek fln fırlatıp vurup sarhos edip,sersemletme gibi yetenekleri var.

Wendigo,bir nevi yeti

-------------------------------------------------
Rexxar warchiefliği haketmesi tartışmaları noktasında; Bir nevi Tarkandır,Chuck Norrisdir,görev adamıdır,adamın doğasında yöneticilik yok,ogreleri bile yönetmek istemiyor.Thrall-Atilla gibi işlev görüyor.Kartal tibetin filimlerini hatırlayın :rolleyes:
  • 0

#2 Bedbin

Bedbin

Corporal

• Members
  • 27 İleti

Yazma tarihi: 30 Eylül 2010 - 09:18 ÖÖ

çok güzel bir yazıydı eline sağlık..
  • 0

#3 pyuce

pyuce

First Sergeant

• Members
  • 173 İleti

Yazma tarihi: 30 Eylül 2010 - 11:31 ÖÖ

@Khellix ellerine sağlık valla yine bir solukda okudum....
  • 0

#4 smh31

smh31

Sergeant

• Members
  • 100 İleti

Yazma tarihi: 30 Eylül 2010 - 12:03 ÖS

w3 dotada en cok sectgm elemandı :D
  • 0

#5 cernobia

cernobia

Üye

• Members
  • 446 İleti

Yazma tarihi: 30 Eylül 2010 - 12:51 ÖS

orduları yönetir ama ulusu yönetemez mantığı neye dayandırılarak söyleniyor ? Bu nu destekleyen bir olay, konuşma, tavır v.s varmıdır? Bu gün rexxar warchief olsa tüm horde peşindne gidecektir. rexxar warchief , Garrosh ta alliance ile yapılan savaşlarda komutan görevinde olmalıydı..
  • 0

#6 Khellix

Khellix

Senior Sergeant

• Members
  • 157 İleti

Yazma tarihi: 30 Eylül 2010 - 02:34 ÖS

ordu kumandanlığı başka idarecilik farklı . İkisi bir arada pek ala olabilir.Ama Rexxar'ın warchiefliği noktasında, sorun yapıp, yapamaması değil istemiyor olması,ayrıca deneyimide yok pekfazla Varok,Vol'jin gibi hem devlet yönetimini bilen hem savaştecrübeleri fazla karakterler varken olması garip olurdu.

Gerçi varsayımsal olarak kaantimce warchief olsa,Garrosh'dan iyi olacağı kesin.
  • 0

#7 laptu

laptu

Scout

• Members
  • 3.395 İleti

Yazma tarihi: 30 Eylül 2010 - 02:36 ÖS

Thrall Voljin konuşmasında neden Garrosh'un savaş şefi olarak seçtiğini söylüyordu Thrall.
Thrall Voljin Konuşması..
  • 0

#8 cernobia

cernobia

Üye

• Members
  • 446 İleti

Yazma tarihi: 30 Eylül 2010 - 03:14 ÖS

gnome ve dwarf liderleri nasıl ally nin başına geçemezse vol jin de Horde un başına geçemez. Varok olabilir ama rexxar daha ağır basar bana göre. shaman, thrall wotlk nın başında ve devamında garrosh hakkında pek iyi şeyler düşünmezken birden ideal lider olarak voljine bahsetmesi beni tatmin etmiyor. garrosh savaş zamanı lideridir .. Thrall da horde un önünde önlenemez bir savaş olduğunu bildiği için böyle söylüyor bence.barış zamanı lideri olmak bana göre daha zordur. O yüzden garrosh mükemmel bir savaş zamanı lideri olabilir ancak barışta liderlik yapabilecek vasıfları yok. rexxar her iki vasıf a da sahip..
  • 0

#9 Seifer Almasy

Seifer Almasy

Champion

• Members
  • 1.428 İleti

Yazma tarihi: 30 Eylül 2010 - 08:51 ÖS

ben savaşşefliğini geçtim adam gibi ön plana çıksa kafi benim için.
  • 0

#10 Xelbelsel

Xelbelsel

Scout

• Members
  • 650 İleti

Yazma tarihi: 01 Ekim 2010 - 06:05 ÖS

Tek kelime ile süper olmuş :D
  • 0
THE NORTH REMEMBERS!

#11 Malkavian

Malkavian

General

• Members
  • 3.125 İleti

Yazma tarihi: 01 Ekim 2010 - 06:10 ÖS

rexxar ın şeflik olaylarında bezi yok,horde değil azerothun hakimi ol deseler.. böyle iyidik der,geçer..
  • 0
bu warlock oyunu aylar önce bıraktı.
öyle arada sırada foruma takılıyor.
kısaca artık yardım edemez.

#12 thersoy

thersoy

Sergeant

• Members
  • 87 İleti

Yazma tarihi: 30 Ekim 2010 - 11:21 ÖÖ

4.0.3 patchi ile birlikte Rexxar'ı Orgrimmarda görebileceğiz. Elemental invasion sırasında bize yardım ediyor ;) Detayları tam olarak bilmiyorum belki onun için bir event olabilir.
  • 0

#13 ancientsign

ancientsign

Saygın Uye

• Saygın Uye
  • 1.012 İleti

Yazma tarihi: 30 Ekim 2010 - 12:24 ÖS

4.0.3 patchi ile birlikte Rexxar'ı Orgrimmarda görebileceğiz. Elemental invasion sırasında bize yardım ediyor :) Detayları tam olarak bilmiyorum belki onun için bir event olabilir.

Yok artık? ;) O kadar aç kaldık ki Rexxar'dan haber duymaya insanın buna bile inanası gelmiyor..Thersoy yabancı sitelerde hiç göremedim belki de gözümden kaçtı sana zahmet link atabilir misin? :)
  • 0
Resmi ekleyen

#14 thersoy

thersoy

Sergeant

• Members
  • 87 İleti

Yazma tarihi: 30 Ekim 2010 - 01:51 ÖS

SPOILER!!

YouTube - Another look at the Elemental Invasion - 4.0.3 PTR

iyi seyirler.
  • 0

#15 Seifer Almasy

Seifer Almasy

Champion

• Members
  • 1.428 İleti

Yazma tarihi: 30 Ekim 2010 - 06:09 ÖS

Rexxar, Cataclysm de roller oynayacak.Bunu çağrı söylemişti zaten.
  • 0

#16 Shadowalker

Shadowalker

Lieutenant General

• Members
  • 1.507 İleti

Yazma tarihi: 03 Kasım 2010 - 02:33 ÖS

Çok güzel bilgiler teşekkür ediyorum.
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı