İçeriğe git

Resim
- - - - -

Meslek Açıklaması ...

• Please log in to reply
Bu konuya 7 yanıt gönderildi

#1 Bossa

Bossa

Üye

• Members
  • 29 İleti

Yazma tarihi: 01 Ekim 2010 - 10:35 ÖS

Arkadaşlar ben prist'im ve meslek edinmeyi düşünüyorum fakat bazı sorunlar yaşadım. Kontrol ediyorum fakat anlamadığım yada karaktere uygun bir meslek için tam olarak ne işe yaradığını bulamadığım meslekler mevcut. Eğer sizler için de sorun olmaz ise, bana mesleklerin genel yapısını anlatabilirmisinz ?

Örneğin;
"- Mining: Kazı yapar ve çıkan madenleri bs vs.ile şekillendirerek armor yapılabilmesi için hammadde sağlar." gibi...

• 0

#2 Khrunk

Khrunk

General

• Members
  • 2.195 İleti

Yazma tarihi: 01 Ekim 2010 - 11:07 ÖS

Sabit başlıklarda guide yazanlarda zaten ne olduğu da anlatılıyor girip bakarsan bilgi alabilirsin.
  • 0

#3 Karga

Karga

Saygın Uye

• Saygın Uye
  • 6.466 İleti

Yazma tarihi: 02 Ekim 2010 - 07:20 ÖÖ

Kırtasiyeye gidip, abi ben baktım ama, anlamadım bu fen kitabını bana bir anlatır mısın demek gibi olmuş.
Kitabı açıp bakmak lazım. (Yöntemi Khrunk belirtmiş)
  • 0

#4 Bossa

Bossa

Üye

• Members
  • 29 İleti

Yazma tarihi: 02 Ekim 2010 - 12:42 ÖS

Bunların yazılacağını anlamıştım fakat bazılarında hiçbişey yazılmamış dikkatinizi çekersem. Ve yine anlamadıklarım var. Örneğin inscription'du sanırım, yazılmış güzel bişey fakat o itemler tam olarak ne işe yarıyor hiç anlamadım. Ne yapıyorum ki ben ? veya alchemy, pot hazırlıklarını anlatmışsınız güzel severim alchemy'i fakat ne yaptığımı bilmeden :D
  • 0

#5 SwarLz

SwarLz

Knight Lieutenant

• Members
  • 745 İleti

Yazma tarihi: 06 Kasım 2010 - 12:16 ÖÖ

Inscription oyundaki 'glyph'ler için seçilen meslektir.Çeşitli herbleri kullanarak ve npcden temin edebileceğin bazı çeşitli materyallerle bunları yapabilirsin.Peki glyph nedir? Karakterinin class ve specclerine göre eklenen ekstra özelliklerdir.4.0.1 patchinden sonra minor ve major glyphlere prime glyphler eklendi.

4.0.1 added a new type of glyph: Prime Glyphs. Primes fill the role that used to be occupied by Major Glyphs, they're the ones that will buff your primary healing, damaging, or tanking abilities and will have the greatest impact on your min/maxing.

Bunlar seçtiğin talentle sana gelen primary özelliğine buff veren yeni glyphlerdir.
  • 0

#6 DehSheT

DehSheT

Senior Sergeant

• Members
  • 180 İleti

Yazma tarihi: 06 Kasım 2010 - 09:52 ÖS

Konu birazcık hort olmus sanırsam :mrgreen:
  • 0

#7 SwarLz

SwarLz

Knight Lieutenant

• Members
  • 745 İleti

Yazma tarihi: 06 Kasım 2010 - 11:00 ÖS

Valla dikkat etmedim ama zaten tüm meslekler hakkında birer tanıtım amaçlı topic hazırlıyorum.Gerek kalmıcak bunlara.
  • 0

#8 aLCuiN

aLCuiN

First Sergeant

• Members
  • 403 İleti

Yazma tarihi: 08 Kasım 2010 - 08:02 ÖS

Valla dikkat etmedim ama zaten tüm meslekler hakkında birer tanıtım amaçlı topic hazırlıyorum.Gerek kalmıcak bunlara.

Evet eline sağlık, sayende herb/alcy yapıyorum magemi :)
  • 0
Only my will...

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı