İçeriğe git

Resim
- - - - -

Realm giriş sorunu

• Please log in to reply
Bu konuya 14 yanıt gönderildi

#1 soul_darkness

soul_darkness

Üye

• Members
  • 8 İleti

Yazma tarihi: 07 Ekim 2010 - 06:36 ÖS

Arkadaşlar öncelikle 3.5.5 yüklü bende ve dün olan bi sorun bendeki normal olarak giriş yapıyorum ve connect yaptıktan sonra " Realm Selection " kısmı geliyor.. Oynadıgım realme tıklıyorum yine connect dedikten sonra aynı yere geliyor ne yapmam gerekir yardımcı olursanız sevinirim...: confused:
  • 0

#2 soul_darkness

soul_darkness

Üye

• Members
  • 8 İleti

Yazma tarihi: 07 Ekim 2010 - 07:07 ÖS

patch 4.0.0' ı da kuramıyorum Blizzard Backgraund Downloader ile indirmeye calıştıgımda %70 civarında sunucuyla bağlantı kesiyor...

Ama ondan önce 4.0.0 patch i geldiginde ben sorun yaşamıyordum patch'i indirmeye çalışmadan önce..
  • 0

#3 Turti89

Turti89

Sergeant

• Members
  • 98 İleti

Yazma tarihi: 07 Ekim 2010 - 07:31 ÖS

su anda bende de aynı sorun var. surekli wow dan giriyordum 10 dk önce launcherdan girdim. cıktıktan sonra su anda giremiyorum hiçbir server a
  • 0

#4 soul_darkness

soul_darkness

Üye

• Members
  • 8 İleti

Yazma tarihi: 07 Ekim 2010 - 07:35 ÖS

bunun bi çözümü varmıdırki repair yapınca reinstall diyour 11/19 a gelince sanırım yeni patch dosyaları bozmuş olabilir diye düşünüyorum ama sil baştan kurmak tek tek patch yüklemesi 2 gün alır en az
  • 0

#5 Turti89

Turti89

Sergeant

• Members
  • 98 İleti

Yazma tarihi: 07 Ekim 2010 - 07:58 ÖS

ben repair yaptım background downloader dan indirmeye calısıyorum hiçbişi indirmiyor baska linklerden indirmeye çalışcam şimdi
  • 0

#6 soul_darkness

soul_darkness

Üye

• Members
  • 8 İleti

Yazma tarihi: 07 Ekim 2010 - 08:08 ÖS

bende download yaparken yarıda kesiliyor işte onu yapamadım
  • 0

#7 SwarLz

SwarLz

Knight Lieutenant

• Members
  • 745 İleti

Yazma tarihi: 07 Ekim 2010 - 10:44 ÖS

Backgorund Downloaderın sonuna .exe yazdım 'There is nothing to download' uyarısı aldım.Dowloaderı şuan aktif olan ve 5.19gb patchi indirebilen var mı bilmiyorum ama tahminen kaynakla baglantı kesildiğine göre patch aktif olmaya yakın download tekrar başlayabilir.Evet başlarda indiriyordu ama şuan indirmediği için ben de manual olarak internetten indiriyorum.Yine de eğer indirebilen arkadaşlar varsa yazsın bilgilenelim.
  • 0

#8 soul_darkness

soul_darkness

Üye

• Members
  • 8 İleti

Yazma tarihi: 07 Ekim 2010 - 10:56 ÖS

Arkadaşlar benim sorun modemi resetleyince cözüldü..

Ayrıca downloader den indirmeyin cache klasöründe torrent dosyası var kullandıgınız torrent programıyla indirin tek tek sonra upload klasörüne atın yalnız 3 part olcagı icin sonlarına part numaralarını yazmanız gerek...
  • 0

#9 SwarLz

SwarLz

Knight Lieutenant

• Members
  • 745 İleti

Yazma tarihi: 08 Ekim 2010 - 12:04 ÖÖ

Torrent programı öneriniz?
  • 0

#10 soul_darkness

soul_darkness

Üye

• Members
  • 8 İleti

Yazma tarihi: 08 Ekim 2010 - 12:55 ÖÖ

utorrent kullanıyorum ben
  • 0

#11 Turti89

Turti89

Sergeant

• Members
  • 98 İleti

Yazma tarihi: 14 Ekim 2010 - 12:36 ÖÖ

Bu konudan devam etmek istedim.. Herşeyi yaptım indirdim kurdum patch de 4.0.1 gözüküyor ama succes de takılıp kalıyor bir müddet sonra realmlist cıkıyor karşıma repair yaptım yine aynı herşey. bu birkere daha başıma gelmişti 1 gün sonra geçmişti yine aynısının olmasını beklicem ama o kadar şanslı olablirimiyim bilemiyorum. yardımlarınızı bekliyorum
  • 0

#12 laanakafa

laanakafa

First Sergeant

• Members
  • 254 İleti

Yazma tarihi: 14 Ekim 2010 - 03:07 ÖÖ

bu sorun birçok kişide var. bende de vardı yaklaşık 2 saat önce. modemi resetledim düzeldi. daha sonra dc oldum ve tekrar aynı sorun. 1 saatir giremiyorum hiçbir servera. hayırlısı..
  • 0

#13 Turti89

Turti89

Sergeant

• Members
  • 98 İleti

Yazma tarihi: 14 Ekim 2010 - 08:47 ÖÖ

saolasın dostum olayın beklemek degil de modeme res atmak oldugunu sayende idrak edebildim şimdi oyundayım:P
  • 0

#14 samikktc

samikktc

Üye

• Members
  • Pip*Pip*
  • 17 İleti

Yazma tarihi: 16 Ekim 2010 - 09:14 ÖÖ

sonunda güncellemeler bitti girdim accountu sifreyi sorun verdi battle nete yönlendirdi oda dediki! game keyinizi girin!! catalism patchı icin ayrı game keyimi girmemiz gerek? daha 1 hafta evvel eklemişdim 60günlük game cardı
  • 0

#15 samikktc

samikktc

Üye

• Members
  • Pip*Pip*
  • 17 İleti

Yazma tarihi: 16 Ekim 2010 - 09:38 ÖÖ

World of Warcraft CATACLYSM (Ön satış 6 Aralık Akşamı telimat) ?? tamam cd key alınacak mecburi anladıkda o cd key olmadan charlarımıza giremeycekmiyiz
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı