İçeriğe git

Resim
- - - - -

Dilencilik

• Please log in to reply
Bu konuya 17 yanıt gönderildi

#1 Zadak

Zadak

Knight

• Members
  • 310 İleti

Yazma tarihi: 09 Ekim 2010 - 07:56 ÖS

Arkadaslar Blood elf kız acıp orgrimmara gidip "5g pls need it for main" lafıyla 250gold kasmıs bulunmaktayım :mrgreen: bole profession gerektirmeyen sacma sapan konularınız varsa yazın eglenelim biraz :mrgreen:
  • 0
Eğer Cataclysmic Superrior/Epic achv almak için trinketların yada ringlerin yerlerini değiştiriyorsan kesinlikle TÜRKsün

#2 Silvermoon

Silvermoon

General

• Members
  • 2.234 İleti

Yazma tarihi: 09 Ekim 2010 - 08:01 ÖS

Bizim realm da dilencileri falakaya yatırıyorlardı.
  • 0

#3 Empyrium

Empyrium

Lieutenant General

• Members
  • 1.842 İleti

Yazma tarihi: 09 Ekim 2010 - 08:01 ÖS

Çok eski bi geyikti bu hatta ismi "dilencining" ti ^^
  • 0

#4 Droledian

Droledian

Senior Sergeant

• Members
  • 166 İleti

Yazma tarihi: 09 Ekim 2010 - 08:12 ÖS

Çok eski bi geyikti bu hatta ismi "dilencining" ti ^^

ahusdhsaudh :) güzelmiş 450 ye kasınca kendine özel protez bacak felan mı yapıyor? :)
  • 0

#5 Zadak

Zadak

Knight

• Members
  • 310 İleti

Yazma tarihi: 09 Ekim 2010 - 08:15 ÖS

Bizim realm da dilencileri falakaya yatırıyorlardı.

aaabow hangi server?

Buarada kurallara aykiri deil dimi? Ban fln ?
  • 0
Eğer Cataclysmic Superrior/Epic achv almak için trinketların yada ringlerin yerlerini değiştiriyorsan kesinlikle TÜRKsün

#6 Shadowalker

Shadowalker

Lieutenant General

• Members
  • 1.507 İleti

Yazma tarihi: 09 Ekim 2010 - 08:19 ÖS

Ultima online günlerim geliyor aklıma :) Altında Unicorn veya Nightmare. Valorite veya Blackrock set. Elde +15 :)

Lordum plx 1k gold.... :))
  • 0

#7 Empyrium

Empyrium

Lieutenant General

• Members
  • 1.842 İleti

Yazma tarihi: 09 Ekim 2010 - 08:20 ÖS

http://forum.wow-tur...ilencining.html
  • 0

#8 Salvatore

Salvatore

Knight Lieutenant

• Members
  • 734 İleti

Yazma tarihi: 09 Ekim 2010 - 08:39 ÖS

Dilenci B.elf manita olunca, kasılan para da ciddi olabiliyor :)
  • 0
Sınav haftası denen tren, benim gibi bir rayın, bir kez daha üzerinden, geçti ve gitti...

O artık bir Kı-nayt'çı. Gınayyt O'na onlayn...

#9 Dead Finger

Dead Finger

Lieutenant General

• Members
  • 1.892 İleti

Yazma tarihi: 09 Ekim 2010 - 09:34 ÖS

Dilenciler yüzünden gerçekten ihtiyacı olan adamlara vermediğim oluyor.

ffs beggars..
  • 0
' make love not warcraft. '

Cahillerle tartışmaya girmeyin, Ben hiç kazanamadım..

#10 el-ali

el-ali

Scout

• Members
  • 768 İleti
  • LocationSilvermoon City

Yazma tarihi: 10 Ekim 2010 - 01:03 ÖS

/rude liyorum ben belf melf farketmez :)
  • 0

VE Tanrı MAGE'i Yarattı..Hunter ve Rogue da yaratmış  :DYıllar sonra Bi edit... '' aslında tüm classlar güzel ve tanrı yaratmış aslında herşey artık OP olan classlarda bitiyor.. ''

Angélfall Rogue TwistingNether Angelfall Hunter Ragnaors

#11 eretos

eretos

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 22 İleti

Yazma tarihi: 10 Ekim 2010 - 01:13 ÖS

96 gold kastım ben böle :)
bazıları 20 g verio bazıları 1 bronze veriyo :)
  • 0

#12 berkex12

berkex12

Corporal

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 41 İleti

Yazma tarihi: 10 Ekim 2010 - 02:33 ÖS

oyunda bronze mu var :)
  • 0

#13 Quadro

Quadro

Üye

• Members
  • 4 İleti

Yazma tarihi: 10 Ekim 2010 - 09:47 ÖS

Pempe saçlı mavi gözlü gnome açıp İF de dilencining kasarken rastladığım bi gnome hayranından sadece /kiss ile 200 gold aldığımı biliyorum güzel meslek ama çok yorucu bu devirde gidip skining kas daha az yorulursun millet sapık olmuş Chesti çıkarınca peşimden elfleri sürüklüyodum ah ahh.. :rolleyes:
  • 0

#14 Batuhanus

Batuhanus

Senior Sergeant

• Members
  • 156 İleti

Yazma tarihi: 10 Ekim 2010 - 11:42 ÖS

Arkadaşla dalga olsun diye 2 human açıp ah önünde saçma sapan şeyler yazıp dileniyorduk ve bunu ciddiye alan angutlar küfrü basıyordu..
  • 0

#15 barius

barius

Knight

• Members
  • 406 İleti

Yazma tarihi: 11 Ekim 2010 - 01:59 ÖÖ

7.sınıfta knight oynarken dilenenlere ,wowa göre 100 golda gelebılecek bir miktar veriyordum ki içlerinden biri gm cıkarsa bana 100 katını verır yada ıtem verır diye dusunuyordum :twisted: arkadas basak adlı, pembe saclı gnome açmış, 5 gold istemiş bir türkten talent için adam 400gold vermiş :) niyeti sadece *ıydı acaba :D
  • 0

#16 alagoz81

alagoz81

Knight Lieutenant

• Members
  • 651 İleti

Yazma tarihi: 11 Ekim 2010 - 08:49 ÖÖ

talent, train veya çanta vs için gold isteyenlere gold veriyom. O an aklımdan ne kadar gold geçerse veriyom. Şimdiye kadar en fazla verdiğim gold 800 gold du:)) O da 60 lvlde hızlı mount alındığı zamandı. :D) Etrafımda 40 lvli geçipte hayla düşük lvl mountla gezinen gördümmü para veriyom. Şimdi ucuz artık dokunmuyor:) Bazen bizimkilerden biri silahının parlamasını istiyor enchant yapacak. yapma diyom adam yok yapacam diyor. İyilik olsun diye 400 golda yakın tuutan enchantı 2 hand veya 2 tane tek el silahına ayrı ayrı basıyom. Adamlar bu seferde başka gün wisp atıyor, bana şu enchantları kağıda yazıp mail atarmısın yok diyince de parasını yollim yap yolla diyor:))
En kötüsü ise adama yardım ediyon, adam düşük lvl bölgesine gidip diğerlerine söylüyor onlarda wisp atıyor. onlara da bi kaç gold verip kurtulayım diyon, bu seferde adamlar gel bizi kas vs diyor . Mecburen ignore:)) Bu tür sebeplerden dolayı yardım ederken dikkat ediyom. Gearına bakıyom , noobluğuna bakıyom öle veriyom:) Niye yardım ediyorum derseniz, sebebi de hangi serverde sıfırdan çar açtıysam, tradeden yardım istediğimde birilerinin gelip bana 4 tane 16 slotluk çanta alıp para vermesi, ayrıca bazı yardım çağrılarına da kulak vermeleri:) Adama yardım edince eksilen bişey yok , gold kazanmak kolay.
  • 0

#17 Endoff

Endoff

Sergeant

• Members
  • 79 İleti

Yazma tarihi: 11 Ekim 2010 - 10:25 ÖÖ

Pempe saçlı mavi gözlü gnome açıp İF de dilencining kasarken rastladığım bi gnome hayranından sadece /kiss ile 200 gold aldığımı biliyorum güzel meslek ama çok yorucu bu devirde gidip skining kas daha az yorulursun millet sapık olmuş Chesti çıkarınca peşimden elfleri sürüklüyodum ah ahh.. :D

Bir gnome hayranı (hala gnome karakterim yok) olarak kesinlikle aynı şeyi bende yapardım. 200g verirdim ve sadece gülmesini isterdim. Hastayım gülmelerine (telefonumdaki mesaj sesim) :) hihihihihihi
  • 0

#18 asil456

asil456

First Sergeant

• Members
  • 270 İleti

Yazma tarihi: 11 Ekim 2010 - 10:26 ÖÖ

Bazıları anadan doğma gezip öyle dilencilik yapıyor. Onlara biraz uyuz oluyorum ama zamanında bende bi gnome açıp /cry /cry diye diye ironforge köşelerinde sermaye yapmıştım.
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı