İçeriğe git

Resim
- - - - -

Torrent 4.0 patch (5.18gb)

• Please log in to reply
Bu konuya 29 yanıt gönderildi

#21 ilaqwain

ilaqwain

Senior Sergeant

• Members
  • 127 İleti

Yazma tarihi: 13 Ekim 2010 - 07:55 ÖS

Cache den indirdim bitti ama hala wow a girince su 4.0 ı ındırmeye calısıyor. Cache den indirdikten sonra ne yapmalıyım. Kafayı yicem 5 saat sürdü zaten inmesi. Şu an sinirden koltuk altımdan ter akıyor.
  • 0

#22 ozgungenis

ozgungenis

Sergeant

• Members
  • 92 İleti

Yazma tarihi: 13 Ekim 2010 - 07:55 ÖS

yahu ben uzun zamandır ara vermiştim şimdi yamalar iyicene kafam karıştı cata nın cd sini 3 part halinde yayınlamışlar fln oyunu napıcam çözemedim wolk ukurup artık clint den sırayla çekicm ne var ne yok gibi:()
  • 0
Resmi ekleyen
Sert kalın taviz vermeyin

#23 imprecatory

imprecatory

Senior Sergeant

• Members
  • 209 İleti

Yazma tarihi: 13 Ekim 2010 - 09:23 ÖS

arkadaşlar verdiğim linkte hıcbır sorun yok ben ordan 800kb/s den aşagı indirmedim.Şuan daha çok kişi paylaşıyor daha hızlı inmesi lazım benım bağlantımda 8mbs.Blizin kendi download olayıda bır nevi torrent ordan hızlı ınmez ayrıca cok beklersiniz.Torrent programındad ahıcbırsey yok utorrent programını kuruyosun o kadar verdiğim linkte download torrent yazısına tıklayın ufak dosya ınecek ona tıklayın tamam deyin bu kadar.
  • 0

#24 imprecatory

imprecatory

Senior Sergeant

• Members
  • 209 İleti

Yazma tarihi: 13 Ekim 2010 - 09:25 ÖS

Cache den indirdim bitti ama hala wow a girince su 4.0 ı ındırmeye calısıyor. Cache den indirdikten sonra ne yapmalıyım. Kafayı yicem 5 saat sürdü zaten inmesi. Şu an sinirden koltuk altımdan ter akıyor.

110mb ık daha ek dosya koymuşlar onu ındırıyordur oda yoğunluktan blizzden yavaş indirirsin.
  • 0

#25 ilaqwain

ilaqwain

Senior Sergeant

• Members
  • 127 İleti

Yazma tarihi: 13 Ekim 2010 - 11:00 ÖS

110mb ık daha ek dosya koymuşlar onu ındırıyordur oda yoğunluktan blizzden yavaş indirirsin.

orları geçtim şimdi cata launcher da yım sorun yok ŞİMDİLİK . Allah razı olsun sizlerden:D
  • 0

#26 goercamx

goercamx

Senior Sergeant

• Members
  • 226 İleti

Yazma tarihi: 14 Ekim 2010 - 05:34 ÖS

şu ek 110 mb yi allahrızası için biri upload etsinde çekelim. Ne downloader indiriyo(%97 de takılıyo namuzsuz) ne de internette bulabiliyoruz. Şunu bi yere upload edinde tüm wow-türk camiası cenazenize gelsin.
  • 0

#27 Karaolum

Karaolum

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 22 İleti

Yazma tarihi: 14 Ekim 2010 - 10:56 ÖS

ben %13 e kadar indirmiştim şimdi torrentten indirmeye başladım sorun olurmu ? üstüste gelir dosyalar falan ? bide updates e kaydedicez değil mi ?
  • 0

#28 imprecatory

imprecatory

Senior Sergeant

• Members
  • 209 İleti

Yazma tarihi: 15 Ekim 2010 - 01:14 ÖÖ

ben %13 e kadar indirmiştim şimdi torrentten indirmeye başladım sorun olurmu ? üstüste gelir dosyalar falan ? bide updates e kaydedicez değil mi ?

sorun olmaz torrentten yukledıklerını updates klasörünün içine at ordakilerle değişir zaten direk %97 ye kadar hızlıca yükler sonra gerı kalan 110mb lık kısmı blizin kendi downloaderinden yükler.Downloaderi hızlı artık eskiisne göre yoğunluk azaldığı için.
  • 0

#29 Karaolum

Karaolum

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 22 İleti

Yazma tarihi: 15 Ekim 2010 - 03:36 ÖS

çok tesekkürler benim hızım 1 megabit XD bugün 8 e çıkartıyorum dün blizzard downloaderdan yüklerken 81 saat gösteriyodu :P
  • 0

#30 Historia

Historia

Üye

• Members
  • 4 İleti

Yazma tarihi: 16 Ekim 2010 - 02:08 ÖÖ

orları geçtim şimdi cata launcher da yım sorun yok ŞİMDİLİK . Allah razı olsun sizlerden:D

Bu patchleri torentten indirince wow'u repair yapmaya gerek varmı ?
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı