İçeriğe git

Resim
- - - - -

patch kolay indirim ve kurulum!?

• Please log in to reply
Bu konuya 7 yanıt gönderildi

#1 samikktc

samikktc

Üye

• Members
  • Pip*Pip*
  • 17 İleti

Yazma tarihi: 14 Ekim 2010 - 12:20 ÖÖ

deneyimlerimi paylaşayım (not kktcde 1 mb internetim var baydım yani!)
oyunu ne güzel bırakdım wlock epic 80 iken ,0 dan mage yi 32 yaparak basdan basladım VEE Catalism cıkdı dendi dün launcher 8kb 150mb indirmiş 5 saatte!!
Kriz gecirdim sora formu okudum okudum
EN KESTİRME YOL C:/WOW/CACHE/BackgroundDownload bu dosyayı isder utorrent isder bittorrent yada benim gibi flasgetle indirebilirsiniz! 8k kb yerine 1 mb tin normal kktc sınırı 80/90kb de endiririm oraya tıklayınca 3 stage cıkar bende 17 saat dedi bitime en azından launcherde 6hafta (w) 2gün (d) 12saat (h) derdi! 17 saatede razıyım!! Herneysa bicez cafede bitmiş varsa 17 saat sabredemeyim patchleri gidip alırım!!

İŞTE ONDAN SORA ne YAPILMALI patchler nasıl kurulur bilmem deneyip yazarım yada kuran yazsın!

Bide PACHLARI YUKLEMEDEN BENDE OYUN ACILMIYOR B.DOWNLOADERE GİRER!
usandım oynamak isderim

HELPPPPPPPPPPPPP

NOT İNDİRME PROGRAMLARI google yazıp kolayca bulunur! rapid yada hotfile yerine flasget veya utorrenti tavsiye ederim cachedeki torrenti calısdırmanız yeterli 3 stageyi endirmek icin..
sonrasını adım 1 adım 2 adım 3 diye yazan olursa sevinirim.. bende erken bitirirsem sizden kıbrısın süper hızlı internetiyle yazarım sizin icin!

realm :hellscream char :mage user : samicypriot
  • 0

#2 Teqila

Teqila

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 22 İleti

Yazma tarihi: 14 Ekim 2010 - 12:35 ÖÖ

patcleri wow klasörünün içinde uptade kısmına atman yeterli ve b.launcheri çalıştır. otomatik olarak kurar
  • 0

#3 samikktc

samikktc

Üye

• Members
  • Pip*Pip*
  • 17 İleti

Yazma tarihi: 14 Ekim 2010 - 02:09 ÖS

u torrent de iyi ama orda 200kb de enerken flasgette 350kb de eniyor yavas ama ener 8kde launcher üzerinden enmesinden iyidir...
6gibi biter upload kısmına atıp size olup olmadıgını söylerim..
bu patchler tamamlandıgında licking patchı .. tl ise catalism patchınıda oynamak paralımı olacak
  • 0

#4 samikktc

samikktc

Üye

• Members
  • Pip*Pip*
  • 17 İleti

Yazma tarihi: 15 Ekim 2010 - 06:37 ÖS

2 günde tamamladım patchları update dosyasının icine attım repaiti calısdırdım launcheri acdım 100mb daaha isdedi 5.19gb dan 5.29gb ta
kıbrıs hızıyla 1saat dedi kısmet sonucu yazarım
  • 0

#5 samikktc

samikktc

Üye

• Members
  • Pip*Pip*
  • 17 İleti

Yazma tarihi: 15 Ekim 2010 - 07:02 ÖS

o 5.18 den 5.29gbda olan 100mb icin firewall hatası veriyor
okudum site formundan
Updating your Microsoft Visual C++ 2005 Package

1. Load the Microsoft Visual C++ 2005 package download page:
Download details: Microsoft Visual C++ 2005 Service Pack 1 Redistributable Package ATL Security Update

bu linkdeki güncelleşdirmeyi yüklenin diyor
hızlandırdı sanki backrounddownloadderi...
  • 0

#6 samikktc

samikktc

Üye

• Members
  • Pip*Pip*
  • 17 İleti

Yazma tarihi: 15 Ekim 2010 - 08:17 ÖS

simdide biillizard updater diye bi kus cıkdı 20dkdır install yapıo hızlı sekilde...
usandım
  • 0

#7 samikktc

samikktc

Üye

• Members
  • Pip*Pip*
  • 17 İleti

Yazma tarihi: 15 Ekim 2010 - 09:33 ÖS

catalism ekranı cıktı 8gb of 9.81 der bunuda 70/kb saniyede yükler eh fena deil sabaha anca biter heralde!!
asaplarımı bozdu wow!
bide catalismde talent agacı 41 e düsecekmiş vs.. diolar
  • 0

#8 samikktc

samikktc

Üye

• Members
  • Pip*Pip*
  • 17 İleti

Yazma tarihi: 16 Ekim 2010 - 09:10 ÖÖ

sonunda güncellemeler bitti girdim accountu sifreyi sorun verdi battle nete yönlendirdi oda dediki! game keyinizi girin!! catalism patchı icin ayrı game keyimi girmemiz gerek?
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı