İçeriğe git

Resim
- - - - -

4.0.1 patch çok yavaş yükleniyor

• Please log in to reply
Bu konuya 56 yanıt gönderildi

#1 d3ahtl3s

d3ahtl3s

Üye

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 44 İleti

Yazma tarihi: 14 Ekim 2010 - 07:46 ÖÖ

Bu nedir böyle normalde 5 saatlik patch i 15 saat diyor normalmi böyle bir şey herketemi böyle geç yükleniyor patch blizzard downloander den?
Bir şey de dikkatimi çekti blizzard downloader çalışırken ilk açtığımda indirme süresi 5 saat diyor sonra 15 dk sonra yavaş yavaş süresi uzamaya başlıyor sonra blizzard downloaderi tekrar açıp kapatınca tekrar süre düzeliyor bu böyle gidiyor.Neden böyle oluyor?:?:
  • 0

#2 Ispanak

Ispanak

Üye

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 31 İleti

Yazma tarihi: 14 Ekim 2010 - 08:10 ÖÖ

:D)) gece 3:30 dan beri %95 de ve daha 3 saat var diyor.
  • 0

#3 nemesis

nemesis

Senior Sergeant

• Members
  • 245 İleti

Yazma tarihi: 14 Ekim 2010 - 08:15 ÖÖ

az önce 100le indiriyodu bi bakiyim wow-turke dedim girdim neyse bi baktım 2-3 kb da düştü bu ne yav niye düştü bu şimdi bi siteye girdik diye hemen düştü ?daha da artmıyo :X 5 haftada indirdisindiyo heheh:D
  • 0

#4 drfulkan

drfulkan

Scout

• Members
  • 26 İleti

Yazma tarihi: 14 Ekim 2010 - 08:20 ÖÖ

per to per secenegını sectınızmı torrent mantıgıyla ısledıgı ıcın oncelık gonderımdedır kı gonderım full oldugu ıcın ındırım hızınız yerlerde surunur.O ozellıgı kapatırsanız sadece blızz dan cekersınız ve ona gonderım yapmadıgınız ıcın ınternet hızınıza baglı olarak ındırım yaparsınız sahsen be 780 kb le kısa surede ındırdım ...
  • 0

#5 Barada

Barada

Üye

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 32 İleti

Yazma tarihi: 14 Ekim 2010 - 08:23 ÖÖ

per to per secenegını sectınızmı torrent mantıgıyla ısledıgı ıcın oncelık gonderımdedır kı gonderım full oldugu ıcın ındırım hızınız yerlerde surunur.O ozellıgı kapatırsanız sadece blızz dan cekersınız ve ona gonderım yapmadıgınız ıcın ınternet hızınıza baglı olarak ındırım yaparsınız sahsen be 780 kb le kısa surede ındırdım ...

Per to Per seçenegi nerede? 33 saattir bekliyorum daha %43ü yeni gördüm.:shock:
  • 0

#6 Dead Finger

Dead Finger

Lieutenant General

• Members
  • 1.892 İleti

Yazma tarihi: 14 Ekim 2010 - 08:33 ÖÖ

Per to Per seçenegi nerede? 33 saattir bekliyorum daha %43ü yeni gördüm.:shock:

Yukarıdaki menüden (View>Preferences)
  • 0
' make love not warcraft. '

Cahillerle tartışmaya girmeyin, Ben hiç kazanamadım..

#7 Barada

Barada

Üye

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 32 İleti

Yazma tarihi: 14 Ekim 2010 - 08:39 ÖÖ

:shock:Seçtim download durdu şu anda...:shock:
  • 0

#8 Dead Finger

Dead Finger

Lieutenant General

• Members
  • 1.892 İleti

Yazma tarihi: 14 Ekim 2010 - 08:45 ÖÖ

Peer to peer i öyle iptal ediyorsun fakat ben iptal etmeden yükledim.:D O yüzden pek bilmiyorum ne işler çevirdiğini.
  • 0
' make love not warcraft. '

Cahillerle tartışmaya girmeyin, Ben hiç kazanamadım..

#9 Barada

Barada

Üye

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 32 İleti

Yazma tarihi: 14 Ekim 2010 - 08:47 ÖÖ

Gerçekten işe yarıyormuş yahu demin 91 hours 82 hours arasıydı kalan süre şimdi 23 hours filan.:D
  • 0

#10 d3ahtl3s

d3ahtl3s

Üye

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 44 İleti

Yazma tarihi: 14 Ekim 2010 - 09:46 ÖÖ

Yukarıdaki menüden (View>Preferences)

walla düzeldi :D çok teşekkürler gerçekten hızlandı
  • 0

#11 DRACULA1907

DRACULA1907

Scout

• Members
  • 27 İleti

Yazma tarihi: 14 Ekim 2010 - 10:16 ÖÖ

:evil::evil::evil:lanet olası microsoft guncellemeleri :evil::evil::evil:

gece yatarken 2,5 gb tı ve 10 saat vardı dıyordu... aksam ıs donusu oynayacagımı dusunurek mutlu bır sekılde yattım. ancak güncelleme yapmıs pc ve restart atmıs sabah bır baktım parola sayfasında duruyo pc. ve 2.6 da. yattıktan yarım saat sonra restart atmıs makına cıldıracagım

:evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:
  • 0

#12 passivecore

passivecore

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 22 İleti

Yazma tarihi: 14 Ekim 2010 - 10:20 ÖÖ

yavaş indiren arkadaşlar ilacınız netlimiter tarzı bir program. blizzard downloader' ın uploadını 4kb a düşürdüğünüzde downloadınızın hızınızı maksimum şekilde kullandığını göreceksiniz. adsl gerçeğiyle yüzleşelim. maksimum düzeyde upload yaparken downloadımız yerlerde sürünüyor her zaman. o yüzden uploadı kısın.
  • 0

#13 Barada

Barada

Üye

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 32 İleti

Yazma tarihi: 14 Ekim 2010 - 10:28 ÖÖ

yavaş indiren arkadaşlar ilacınız netlimiter tarzı bir program. blizzard downloader' ın uploadını 4kb a düşürdüğünüzde downloadınızın hızınızı maksimum şekilde kullandığını göreceksiniz. adsl gerçeğiyle yüzleşelim. maksimum düzeyde upload yaparken downloadımız yerlerde sürünüyor her zaman. o yüzden uploadı kısın.

:shock::shock::shock::shock::shock:

Hiç birşey anlamadım...Blizz downloader saatte %1 artmakta.33 saattir beklemekteyim 60 saat yolun var diyor daha hızlı bir olayı yokmudur bunun.:shock:

(Karşınızda bilgisayardan hiç birşey anlamayan biri var o şekilde izah edebilirseniz ayrı bir mutlu olacagım :mrgreen: )
  • 0

#14 passivecore

passivecore

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 22 İleti

Yazma tarihi: 14 Ekim 2010 - 10:33 ÖÖ

:shock::shock::shock::shock::shock:

Hiç birşey anlamadım...Blizz downloader saatte %1 artmakta.33 saattir beklemekteyim 60 saat yolun var diyor daha hızlı bir olayı yokmudur bunun.:shock:

(Karşınızda bilgisayardan hiç birşey anlamayan biri var o şekilde izah edebilirseniz ayrı bir mutlu olacagım :mrgreen: )

netten bi warez sitesinden netlimiter 3.0.0.10 veya daha eski bir sürümünü çek ve kur. daha sonra programı çalıştır. sonra bana özel mesaj atarsan sana yardımcı olurum.
  • 0

#15 orcshaman

orcshaman

Sergeant

• Members
  • 82 İleti
  • LocationMuğla

Yazma tarihi: 14 Ekim 2010 - 10:56 ÖÖ

bir sorum olacak arkadaslar. downloader daki peer to peer secenginin bize yararları veya zararlarını nelerdir? bu konu hakkında bilgili bir arkadasımız bir acıklamada bulunursa sevinirim..
  • 0

#16 aysays

aysays

Corporal

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 39 İleti

Yazma tarihi: 14 Ekim 2010 - 11:06 ÖÖ

arkadasım daha önce nerdeydin sen:) 13ünde saat sabahın 4 ünde başladım güncelleme almaya bugün 2-30kb arası hızla indiriyordu ve bu kaç saattirde sadece %30 indirebildim.80saatten bahsediyordu. dedigin gibi kapattım onu suan indirme hızı arttı ve 10saate düştü :) çok tesekkürler paylastıgın için artık pes edip oyunu silmeye karar vermiştim:)
  • 0

#17 tava

tava

Üye

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 30 İleti
  • Locationistanbul

Yazma tarihi: 14 Ekim 2010 - 12:44 ÖS

5.29 bittikten sora 1.5 gblık bir paket daha var arkadaşlar:/
  • 0

#18 Dethklok

Dethklok

Knight

• Members
  • 339 İleti

Yazma tarihi: 14 Ekim 2010 - 01:21 ÖS

bir sorum olacak arkadaslar. downloader daki peer to peer secenginin bize yararları veya zararlarını nelerdir? bu konu hakkında bilgili bir arkadasımız bir acıklamada bulunursa sevinirim..

Peer2peer aynen şu mantıktır Türkiyedeki bağlantı altyapısından dolayı asimetrik sinyal kullanım kalitesi düşük yani kısacası upload download etkilemektedir

Konumuza gelecek olursak Peer 2 peer i kaldırman demek senin upload yapmaman yani download hızını maximize ederek dosyayı (direk Blizzard'ın http serverından) çekmeni sağlar.

Olay bu
  • 0

#19 burrcinn

burrcinn

Scout

• Members
  • 5 İleti

Yazma tarihi: 14 Ekim 2010 - 02:15 ÖS

dün sabah bu patchi 2 saatte indirdim evdeki bilgisayarıma... bir sorun cıkarmadan tak die indi..
sabahtan beri şirketteki bilgisayara yükleyemedim cıldırmak üzereyim... virüs programını tamamen kaldırdım, güvenlik duvarını da aynı sekilde... hala guvenlik duvarı hatası veriyo cıldırıcam.... :@
  • 0

#20 Dethklok

Dethklok

Knight

• Members
  • 339 İleti

Yazma tarihi: 14 Ekim 2010 - 02:35 ÖS

dün sabah bu patchi 2 saatte indirdim evdeki bilgisayarıma... bir sorun cıkarmadan tak die indi..
sabahtan beri şirketteki bilgisayara yükleyemedim cıldırmak üzereyim... virüs programını tamamen kaldırdım, güvenlik duvarını da aynı sekilde... hala guvenlik duvarı hatası veriyo cıldırıcam.... :@

işyerindeki bilgisayar ile alakası yoktur onun işyerinin bağlantısında yani serverda firewall filan olabilir
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı