İçeriğe git

Resim
- - - - -

Daha ne kadar boş alan gerekiyor??!!

• Please log in to reply
Bu konuya 7 yanıt gönderildi

#1 dely24586

dely24586

Üye

• Members
  • 9 İleti

Yazma tarihi: 14 Ekim 2010 - 03:11 ÖS

5.29gb patch i indirdim. Kuruyorum fakat %30 a gelince not enough space hatası alıyorum ki 6gb boş alanım var zaten hdd küçük kaç gb bu patch tamamen ?

Bir de şöyle bir sorum olacak oyunu oyun silindi diyelim tekrar yüklemek istdeğimde bu patch indirme olayıyla uğraşmamak için oyunun dosyası içindeki hangi dosyaları kaydetmem gerek ya da ne yapmam gerek ?
  • 0

#2 sildarine

sildarine

Corporal

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 47 İleti

Yazma tarihi: 14 Ekim 2010 - 03:36 ÖS

tam rakamı hatırlamıyorum ama 25 - 30 a çıkıyordu (geçici olarak) sonra tekrar normale dönüyor. Kurulum için yuklüyor kurulduktan sonra gereksizleri siliyor.
  • 0

#3 dely24586

dely24586

Üye

• Members
  • 9 İleti

Yazma tarihi: 14 Ekim 2010 - 03:43 ÖS

WoW hayatım sona erdi heralde 60/60 hdd zaten windows, office bla bla bunlar zaten 30 gb yapıyo e oyunun kendisi de 25gb gözüküyo şu an eh artık ne diyim nasıl boşaltabilirim ya ben bunu bir fikri olan var mı ?
  • 0

#4 setu2269

setu2269

Senior Sergeant

• Members
  • 167 İleti

Yazma tarihi: 15 Ekim 2010 - 09:28 ÖÖ

WoW hayatım sona erdi heralde 60/60 hdd zaten windows, office bla bla bunlar zaten 30 gb yapıyo e oyunun kendisi de 25gb gözüküyo şu an eh artık ne diyim nasıl boşaltabilirim ya ben bunu bir fikri olan var mı ?

Belgelerini bi cd veya dvd ye kopyala wowu kur laptop kullanıosan harici kullanmıosan dahili bir hard disk aldığında wowu direkt ona aktar oradan kullan sorunun kalmaz..

60 gb lık bir harddisk de eğer xp ise zaman ile oluşan dosyalarla birlikte max 5 -10 gb alan kaplar office ve önemli programcıklarını varsayarsak max 4-5 bg ki buda eder 20 gb toplamda sana kalır 45 gb buda yeter sana sanırım şimdilik diskini birleştir gereksiz verileni sıkıştır ..
  • 0
Deathpoint ,= Dunemaul , Déathscream = Dunemaul , Paranoya = Dunemaul

#5 Slayerized

Slayerized

Üye

• Members
  • 1 İleti

Yazma tarihi: 16 Ekim 2010 - 09:04 ÖÖ

aynı şey bana da oldu ki hard diskimde 12gb boş yer vardı, onu geçtim oyun çok yavaş yükleniyor bir saatte sadece %30 yüklendi (download demiyorum). akşam açık bıraktım sabaha olsun diye bu sefer iki hata vermişti, biri bilmemne dosyası açılamadı altında da yeterli alan yok diye
  • 0

#6 psycohedelic

psycohedelic

Üye

• Members
  • Pip*Pip*
  • 16 İleti

Yazma tarihi: 03 Kasım 2010 - 04:36 ÖÖ

Bi taşınablir usb li harici hard disk alıcaksın - benim gibi 250 gb. atıcaksın içine herşeyini / oyunu bide. 27gb bende. istiyen arkadaşlarıma gidip atıyorum bilg larına =) herkes mutlu.
  • 0

#7 asidelikanli

asidelikanli

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 18 İleti

Yazma tarihi: 09 Aralık 2010 - 08:27 ÖS

:D 40gb hdd wardı taaki cata gelene kadar oyunun içindeki cinematic e kadar ne varsa sildim :Dwindowstan dosya sildim hdd birleştirdim yapmadıgım şey kalmadı en ufak müzik dosyasına kadar sildim :) yetmicek herhakde dedim cektim wowu flash bellege kafede yuklemeye devam ettim ortasında elektrikler gidince :) gitti deep freezeden hersey sonra yetmedi hddyi getirdim taktıgım gibi yandı :D simdi 80gb hdd aldım mutluyum mesutum rahatım tavsiye ederim :)
  • 0

#8 druıdberke

druıdberke

Scout

• Members
  • 83 İleti

Yazma tarihi: 29 Ocak 2011 - 12:54 ÖS

40gb hdd wardı taaki cata gelene kadar oyunun içindeki cinematic e kadar ne varsa sildim :Dwindowstan dosya sildim hdd birleştirdim yapmadıgım şey kalmadı en ufak müzik dosyasına kadar sildim yetmicek herhakde dedim cektim wowu flash bellege kafede yuklemeye devam ettim ortasında elektrikler gidince gitti deep freezeden hersey sonra yetmedi hddyi getirdim taktıgım gibi yandı simdi 80gb hdd aldım mutluyum mesutum rahatım tavsiye ederimD

başına da amma çok iş gelmiş :)
yeni laptop aldım 0.5 tb lik hdd var mutluyum :)
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı