İçeriğe git

Resim
- - - - -

Arthas'In Bulunduğu Durum

• Please log in to reply
Bu konuya 107 yanıt gönderildi

#1 İloo

İloo

Sergeant

• Members
  • 84 İleti
  • LocationFallen Kingdom Lordaeron

Yazma tarihi: 14 Ekim 2010 - 07:10 ÖS

Arkadaşlar kısa bir inceleme yaptım Arthas bu duruma listelersek şu kişiler yüzünden düştü

1- Babası King Terenas II
2- Jaina Proudmoure
3- Uther The Lightbringer

Babası ona destek çıkabilirdi Nortrend'e gittiği zaman Jaina Scourge birlikleri ile savaşmaktan korktu geri çekildi Uther Arthas'a yardım edebilirdi Scourge ile savaşmasında.Şahsen benim fikrim Arthas'I harcıycaklarına Alliance oyuncusu olarak Jaina Proudmourne'yi harcamalarını isterdim hiç sevmediğim bir karakterdir oyun içinde !
  • 0
For The Alliance !

#2 legi

legi

Senior Sergeant

• Members
  • 153 İleti

Yazma tarihi: 14 Ekim 2010 - 07:29 ÖS

arthas zaten kendi oğretmeni olan utheri öldürmus bir insan utherın nasıl yardım etmesını bekleyebılırsınkıı babası zaten destek cıktı ona medivh olanları babasına anlatırken babası inanmadı oğluna guvendi sonuc geldı babasınıda oldurdu daha ozamanlar ruhunu tam kaybetmemıstı jeina olayında ıse bu kızı hala ally liderlerınden biri olarakmı gosterıyorlar anlamıyorum evlendırın sunu thrallada kurtulalım ya babasını bıle satıp horde ıle beraber ona karsı savasmıs biri ne olursa olsun ally ordusuna karsı savasmamalıydıı sacma bir karakter varian hala ona nasıl tahamul edıyor anlamıyorum
  • 0

#3 İloo

İloo

Sergeant

• Members
  • 84 İleti

Yazma tarihi: 14 Ekim 2010 - 07:39 ÖS

Utheri öldürdüğünde DK 'idi Babası Northrendden geri çağırmıştır zaten hatta bir bölümde gemileri yok ediyoruz Arthasın zaten başka ordusu kalmamıştır Mal Gannis'e karşı bir şans'ı olmadığı için Lanetli Kılıç Frostmourne'yi eline almıştır.Arthas'ın aklı zaten Nortrendde gidiyor iyice.Babasını öldürmeye gelirsek babasına zaten öfkeli ve sinirli Kılıç lanetli olduğu için Arthas sesler duymaktadır ve Arthas içindeki öfkeyle kılıcın etkisiylede babasını öldürdü bu doğaldır Arthas kılıcı eline aldığında olucakları anladı zaten !
  • 0
For The Alliance !

#4 Khellix

Khellix

Senior Sergeant

• Members
  • 157 İleti

Yazma tarihi: 14 Ekim 2010 - 07:48 ÖS

Arthas ,anakin skywalker'a benziyor biraz.Hırslı,azimli Halkı için mücadele ediyor,yavaş yavaş yoldan çıkıyor en son karanlık tarafa geçiyor.

Şeytani güçler tarafından yozlaştırılmazsa,ayartılmasa belki biraz agresif,hırslı bir human olarak devam ederdi hayatına.

Uther uyarıyor,paladinliğin içinde öfke,intikam duygusu olmaz Arthas,kendine gel diye.

babası ne zaman karşı çıkıyor?

Utheri paladinlikden alıyor,hırsı yüzünden Stratholme gidip temizlicem bu şehri diyor,Utherle Jaina yapma etme diyor,Arthas ne diyor? kraliyet ailesinin bana verdiği yetkiyle seni görevden alıyorum diyor,ipler kopuyor-sen henüz benim kralım değilsin çocuk diyor Uther daha sonra Uthere,Terenasa durumu aktarıyor.Arthasın babası orduları geri çek diye emir yolluyor,Arthas dinlemiyor tabi

Babasına ve Uthere rest çekiyor,Human askerleride kendi yanında kalsın diye, paraları askerlerle anlaşıp daha sonra paralı askerleri öldürüyor.Suçuda paralı askerlere atıyor bunlar bizim gemimizi yaktı diye askerlerine öldürtüyor.

Frostmourne almadan zaten evil(şeytani) paladin oluyor.Frostmourne alınca zaten iyice zıvanadan çıkıyor olay bu.Sonra herkezi kesiyor zaten babasını,utheri...

Jaina'yı bende sevmem ama bir tarafın fanatiği değil,Yanlış olduğunu düşündüğü şeyin karşında ister bu sevgilisi olsun ister babası karşı çıkıyor.

Arthasın düzelip,Alliance'a veya Horde'a lider olarak gelmesii isterim,human olarak veya undead olarak.Herkez hata yapar,orklar zamanında yozlaşmadı mı yozlaşdı.Anakinde bulamadığımı,Arthasda bulmak isterdim.Ama blizzard Wotlk Arthası öle bişey yaptıkı,nerzhul geri planda kaldı,Arthas sanki direk kendi başına karar verip vatan haini gibi muamele gördü.Diceksiniz affedilemez şeyler yaptı,halkının gözünden düştü.Arthas pekçok zaman özgür iradesiyle davranmadı,davrantırıldı.Bir birey olarak karar vermekten çok,araç oldu.İşlenen suçların mağdurlarından biridir benim gözümde.
  • 0

#5 İloo

İloo

Sergeant

• Members
  • 84 İleti

Yazma tarihi: 14 Ekim 2010 - 07:53 ÖS

Arthası tahrik eden Mal Gannis'dir :) Zaten Mal Gannis zihin kontrolü yapabiliyordu dimi Arthası etkisi haline aldı Arthasın ruhu delirdi en sonunda DK oldu
  • 0
For The Alliance !

#6 Khellix

Khellix

Senior Sergeant

• Members
  • 157 İleti

Yazma tarihi: 14 Ekim 2010 - 08:03 ÖS

Ner'zhul'unda psijik etkileri göz ardı edilemez,Arthas doğduğunda planları kurmaya başlıyor.
  • 0

#7 Xae

Xae

Champion

• Members
  • 1.095 İleti

Yazma tarihi: 14 Ekim 2010 - 08:05 ÖS

Ölünün arkasından konuşmasak :)
  • 0

#8 İloo

İloo

Sergeant

• Members
  • 84 İleti

Yazma tarihi: 14 Ekim 2010 - 08:08 ÖS

Arthas Nerzhul'u bastırdığını sanıyor fakat Nerzhul'un öfkesi dinmediği için artık Arthastan ayrılıyor zaten aradığı ruh hali Bolvarda olduğu için onun Lich King olmasını uygun görüyor !
  • 0
For The Alliance !

#9 Cloudblood

Cloudblood

Centurion

• Members
  • 858 İleti

Yazma tarihi: 15 Ekim 2010 - 06:28 ÖS

Arthas öldü geri gelmeyecek o yüzden adamın arkasından artık konuşmayı bırakıp yeni gelecek ve gelen kişilerle konuşalım.
  • 0
Anu belore dela'na! Selama ashal'anore! Sin'dorei!

REMEMBER THE SUNWELL! FOR THE GLORY OF QUEL'THALAS!

FOR THE HORDE!

#10 cenkiss

cenkiss

Lieutenant General

• Members
  • 1.907 İleti

Yazma tarihi: 15 Ekim 2010 - 07:46 ÖS

Arkadaşlar kısa bir inceleme yaptım Arthas bu duruma listelersek şu kişiler yüzünden düştü

1- Babası King Terenas II
2- Jaina Proudmoure
3- Uther The Lightbringer

Babası ona destek çıkabilirdi Nortrend'e gittiği zaman Jaina Scourge birlikleri ile savaşmaktan korktu geri çekildi Uther Arthas'a yardım edebilirdi Scourge ile savaşmasında.Şahsen benim fikrim Arthas'I harcıycaklarına Alliance oyuncusu olarak Jaina Proudmourne'yi harcamalarını isterdim hiç sevmediğim bir karakterdir oyun içinde !

O karakterler hikayeyi senin gibi her yönden bilmiyorlar.
Arthas northrend'e gitmeden önce koskoca stratholme kentini katletti.Babasının ve hiç kimsenin izni olmadan intikam uğruna northrend'e gitti.Bu şekilde kim niye ona arka çıksın?
  • 0

#11 İloo

İloo

Sergeant

• Members
  • 84 İleti

Yazma tarihi: 15 Ekim 2010 - 09:37 ÖS

Yeni gelicek Bolvar için pek heyecanlı sayılmam şehir zaten veba altına giriyor tabi Arthas yapılmaması gereken şeyler yaptı Nerzhul zaten onu ele geçirdi ruhunu tahrip etti sonrada ondan aldı ruhunu .Fall Of The Lich King patch'de Arthas ölüyor ve babasına söylediği söze dikkat edin '' Father Its Over ? '' gibi birşey diyor Arthas Nerzhul kontrolü altına giriyor Arthas'ı burada suçlu duruma düşürüyor playerler Blizzard'ın amacı o değil zaten oyunu ingilizceyi çok iyi bilen biri oynamışsa anlar zaten.

Hoş ben Nerzhul kadar şerefsiz bir karakter tanımadım intikam alana kadar durmayacak :D
  • 0
For The Alliance !

#12 emosyon

emosyon

Knight Lieutenant

• Members
  • 588 İleti

Yazma tarihi: 16 Ekim 2010 - 02:59 ÖS

Hoş ben Nerzhul kadar şerefsiz bir karakter tanımadım intikam alana kadar durmayacak :P

FAIL !
  • 0

#13 Makaveli

Makaveli

General

• Members
  • 2.038 İleti

Yazma tarihi: 16 Ekim 2010 - 11:17 ÖS

FAIL !

EPIC hemde
  • 0

#14 Itachi

Itachi

Knight Lieutenant

• Members
  • 839 İleti

Yazma tarihi: 16 Ekim 2010 - 11:21 ÖS

FAIL !

CATASTROPHIC te olabilir bence
  • 0

#15 Darth Revan

Darth Revan

Senior Sergeant

• Members
  • 157 İleti

Yazma tarihi: 17 Ekim 2010 - 02:50 ÖÖ

Ner zhul bana göre çok büyük bir kişiliktir onu hordede görmek isterdim.
  • 0

#16 Salvatore

Salvatore

Knight Lieutenant

• Members
  • 734 İleti

Yazma tarihi: 17 Ekim 2010 - 04:31 ÖS

@Khellix
++11 yorumunlarına sağlık.
  • 0
Sınav haftası denen tren, benim gibi bir rayın, bir kez daha üzerinden, geçti ve gitti...

O artık bir Kı-nayt'çı. Gınayyt O'na onlayn...

#17 Marco_Polo

Marco_Polo

Knight Lieutenant

• Members
  • 591 İleti

Yazma tarihi: 17 Ekim 2010 - 06:55 ÖS

Arthas zaten öldü. Şu anda Bolvar'a ve onu kontrol eden Nerzhul'a odaklanmalıyız. Ayrıca bir insanın içinde kötülük olmazsa tüm dünya bir araya gelse onu böyle birisi olmaya zorlayamazdı. Arthas kendi yolunu seçti ve kimse tarafından sevilmeyen birisi olarak da öldü. Jaina için söylenenlere de katılmıyorum. Ona İttifak'ın veya Güruh'un gözüyle değil de yaşadıkları karşısında yaptıkları ve duyarlılığıyla bakın. Bu kadar fanatik olmayın.
  • 0

#18 İloo

İloo

Sergeant

• Members
  • 84 İleti

Yazma tarihi: 17 Ekim 2010 - 09:34 ÖS

Ben Alliance oyuncusu olarak bu vakitten sonra sırf Jainayı kesceğim gün gelmesi için Hordeye geçiyorum ! Bu kadar bıktırdı beni Arthas olayı bitti zaten tabi ben daha çok Scourge taraftarı olduğum için olay Arthas'ın ölümü gerdi beni.Jainayı kestiğim günü görmek için Horde oluyorum !

Dip not : Alliance olup Horde tarafında savaşan benim gözümde Düşmandır .
Bu Arthas'ı anımsattı dimi :D Arthas'ı harcadılar Jaina'yıda harcıycaklar.
  • 0
For The Alliance !

#19 eflatun

eflatun

Knight Lieutenant

• Members
  • 645 İleti

Yazma tarihi: 17 Ekim 2010 - 09:41 ÖS

Ben Alliance oyuncusu olarak bu vakitten sonra sırf Jainayı kesceğim gün gelmesi için Hordeye geçiyorum ! Bu kadar bıktırdı beni Arthas olayı bitti zaten tabi ben daha çok Scourge taraftarı olduğum için olay Arthas'ın ölümü gerdi beni.Jainayı kestiğim günü görmek için Horde oluyorum !

Dip not : Alliance olup Horde tarafında savaşan benim gözümde Düşmandır .
Bu Arthas'ı anımsattı dimi :D Arthas'ı harcadılar Jaina'yıda harcıycaklar.

tamam jaina için geçiyorsunda bu ne ya
  • 0
hayal gücü, bilgiden daha önemlidir

#20 zipzop_tr

zipzop_tr

Senior Sergeant

• Members
  • 194 İleti

Yazma tarihi: 27 Ekim 2010 - 09:17 ÖÖ

nerzhul'un bolvaır kontrol ettiğine dair elimizde hiç bir delil yok. ha arthas nerzhulu kendi içinde bitirdiğinden beri nerzhul ortalıkta yok. ve güçlü oldugunu da sanmıyorum artık. Yani bana kalkıp da " o çok güçlü bir şamandı lol fail epic fail roflmao" falan demeyin bana. Ha nerzhul ölmedi kalbimizde yaşıyor diyorsanız siz bilirsiniz.
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı