İçeriğe git

Resim
- - - - -

Arthas'In Bulunduğu Durum

• Please log in to reply
Bu konuya 107 yanıt gönderildi

#21 asil456

asil456

First Sergeant

• Members
  • 270 İleti

Yazma tarihi: 27 Ekim 2010 - 10:09 ÖÖ

Benim tahminimce eğer o lanet kaskı kafaya taktıktan sonra Lich King oluyorsan, seni yöneten bir güç var demektir ki bence o güç Ner'zhul. Ner'zhul yok olmuş olsaydı Bolvar Lich king olmazdı. Tabi bu benim görüşüm.
  • 0

#22 mutux

mutux

Senior Sergeant

• Members
  • 139 İleti

Yazma tarihi: 27 Ekim 2010 - 10:52 ÖÖ

Çok yıprattılar Arthası blizzcon 2010da LK'nın 489.000 defa kesildiği açıklanmış:)
  • 0

#23 fatalistic

fatalistic

Corporal

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 39 İleti

Yazma tarihi: 27 Ekim 2010 - 11:49 ÖÖ

Arkadaşlar kısa bir inceleme yaptım Arthas bu duruma listelersek şu kişiler yüzünden düştü

1- Babası King Terenas II
2- Jaina Proudmoure
3- Uther The Lightbringer

Babası ona destek çıkabilirdi Nortrend'e gittiği zaman Jaina Scourge birlikleri ile savaşmaktan korktu geri çekildi Uther Arthas'a yardım edebilirdi Scourge ile savaşmasında.Şahsen benim fikrim Arthas'I harcıycaklarına Alliance oyuncusu olarak Jaina Proudmourne'yi harcamalarını isterdim hiç sevmediğim bir karakterdir oyun içinde !

bu verdiğin isimlere bir ilave yapıp mediv i ekliyorum o isimler+medivh,arthas ı uyarıyorlar kalbini öfke,kin ve nefretle doldurmaması konusunda(warcraft III te geçen konuşmalar) arthas kendi kendini harcıyo anlican jaina ında thrall a yakın olmasındaki sebep mount hyjal savaşıdır aynı amaç uğruna legionla savaşmalarından ve thrall ın horde sinin ilk horde den farklı olması.farklı olması diyorum orcların geri dönecek bir dünyaları yok bunun bilincinde legion a karşı insan ve n.elflerle birlikte savaşıyorlar azeroth için.
  • 0

#24 Xae

Xae

Champion

• Members
  • 1.095 İleti

Yazma tarihi: 27 Ekim 2010 - 12:02 ÖS

Jaina ile Thrall Azeroth daki en iyi 2 liderdir bana göre. 2 sininde değeri malesef çoğu oyuncu tarafından bilinmiyor. Thrall hadi bi derece ama Jaina resmen yerlere atılıyor coğu Alliance oyuncusu tarafından. Onlarda çok genelleme yapmak istemiyorum ama genelde:) Hordeboy yada Allyboy dediğimiz sadece laf atmakla meşgul insanlardır. Lore felan pek bilmezler onu keserim bunu keserim Garrosh 2 koyar Varian ölür yok Varian 2 kılıç sallar Azeroth kaçar korkudan tarzı dolanırlar. Garrosh ile Varian lider değil gözümde. Arthas ın durumunu bu 3 kişiye nasıl yükledin onuda anlamış değilim. Babası geri çağırdı çünkü onun izni olmadan gitti. Nereye gittiğini bilmeden neyle savaşıcağını bilmeden sefere tek başına çıkmak ne kadar mantıklı ? Jaina nerde korkup geri çekilmiş ? Benim hatırladığım Uther ile birlikte insanları öldürmek istemedi. Biz oyuncu olarak biliyoruz insanların Undead olucağını onlar emin değil. Kurtarabilir diyorlar. Paladin lik bunu gerektirir. Gözü kara bi şekilde saldırıp öldürmek yerine tüm olasılıkları düşünür. Başka yol kesinlikle yoksa öldürür. Arthas ın bulunduğu durum sadece ve sadece kendi hırsıdır. Düşünmeden hareket etmesidir. Öyleki Frostmourne u aldığı zaman (adını unuttum Dwarf ın geceden beri ders çalışıyorum) öldüğü zaman bile umrunda olmadı. Tek derdi Malganis i öldürmekti.

Thrall ile Jaina nın yakınlığına gelirsek. Evet Hyjal daki savaş onları yakınlaştırdı. Ama diğer etkende 2 sininde aynı tarzda düşünmesi. Babasına yardım etmemeside bundan kaynaklanıyor. Thrall efendisini öldürdükten sonra(bununda adını unuttum Black bilmemneydi sanırım) Alliance a haber yolluyor. Biz eski Horde değiliz. Alliance ile bir derdimiz yok sadece yaşamak istiyoruz. Eğer kabul ederseniz size hiç bi şekilde bulaşmayız ama düşmanınız olarak görürseniz şimdiye kadar hiç savaşmadığınız bi düşman görürsünüz karşınızda diye. Bu tarz düşünce Jaina dada mevcut. Liderlik bunu gerektirir.

Yanlışsam bilmediğim bişey varsa düzeltiverin. Çok oldu WC3 oynayalı yanlış hatırlıyor olabilirim.
  • 0

#25 fatalistic

fatalistic

Corporal

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 39 İleti

Yazma tarihi: 27 Ekim 2010 - 12:08 ÖS

Jaina ile Thrall Azeroth daki en iyi 2 liderdir bana göre. 2 sininde değeri malesef çoğu oyuncu tarafından bilinmiyor. Thrall hadi bi derece ama Jaina resmen yerlere atılıyor coğu Alliance oyuncusu tarafından. Onlarda çok genelleme yapmak istemiyorum ama genelde:) Hordeboy yada Allyboy dediğimiz sadece laf atmakla meşgul insanlardır. Lore felan pek bilmezler onu keserim bunu keserim Garrosh 2 koyar Varian ölür yok Varian 2 kılıç sallar Azeroth kaçar korkudan tarzı dolanırlar. Garrosh ile Varian lider değil gözümde. Arthas ın durumunu bu 3 kişiye nasıl yükledin onuda anlamış değilim. Babası geri çağırdı çünkü onun izni olmadan gitti. Nereye gittiğini bilmeden neyle savaşıcağını bilmeden sefere tek başına çıkmak ne kadar mantıklı ? Jaina nerde korkup geri çekilmiş ? Benim hatırladığım Uther ile birlikte insanları öldürmek istemedi. Biz oyuncu olarak biliyoruz insanların Undead olucağını onlar emin değil. Kurtarabilir diyorlar. Paladin lik bunu gerektirir. Gözü kara bi şekilde saldırıp öldürmek yerine tüm olasılıkları düşünür. Başka yol kesinlikle yoksa öldürür. Arthas ın bulunduğu durum sadece ve sadece kendi hırsıdır. Düşünmeden hareket etmesidir. Öyleki Frostmourne u aldığı zaman (adını unuttum Dwarf ın geceden beri ders çalışıyorum) öldüğü zaman bile umrunda olmadı. Tek derdi Malganis i öldürmekti.

Yanlışsam bilmediğim bişey varsa düzeltiverin

düşüncelerime tercuman olmuşsun sağolasın dwarf ın adı Muradin Bronzebeard :)
  • 0

#26 Philetairos

Philetairos

Scout

• Members
  • 3.781 İleti

Yazma tarihi: 27 Ekim 2010 - 12:10 ÖS

Aslında işin içinden Raistlin-Fistandantilus ilişkisi gibi birşey çıkar mı ki ileride? :)
Yani Arthas LK olduğu kadar, LK de bir o kadar Arthas..
  • 0
Paper is fine, nerf rock.

Best regards,

Scissors

#27 İloo

İloo

Sergeant

• Members
  • 84 İleti
  • LocationFallen Kingdom Lordaeron

Yazma tarihi: 27 Ekim 2010 - 08:30 ÖS

Denilenler gibi Arthas Nerzhul kontrolü altında kendi aklı ve dengesi ile hareket etmedi hiç bir zaman Bolvar bile bakalım neler yapıcak şimdi o çok güvendiğimiz Bolvar Scourge'yi baştan kurucak Nerzhul'un aklı ile :)
  • 0
For The Alliance !

#28 podaydr

podaydr

Lieutenant General

• Members
  • 1.726 İleti

Yazma tarihi: 27 Ekim 2010 - 08:41 ÖS

Thrall ile Jaina nın yakınlığına gelirsek. Evet Hyjal daki savaş onları yakınlaştırdı. Ama diğer etkende 2 sininde aynı tarzda düşünmesi. Babasına yardım etmemeside bundan kaynaklanıyor. Thrall efendisini öldürdükten sonra(bununda adını unuttum Black bilmemneydi sanırım) Alliance a haber yolluyor. Biz eski Horde değiliz. Alliance ile bir derdimiz yok sadece yaşamak istiyoruz. Eğer kabul ederseniz size hiç bi şekilde bulaşmayız ama düşmanınız olarak görürseniz şimdiye kadar hiç savaşmadığınız bi düşman görürsünüz karşınızda diye. Bu tarz düşünce Jaina dada mevcut. Liderlik bunu gerektirir.

Yanlışsam bilmediğim bişey varsa düzeltiverin. Çok oldu WC3 oynayalı yanlış hatırlıyor olabilirim.

destekliyorum fakat jaina iyi bir diplomattır. iyi bir insandır. ama iyi bir lider değildir. kötü de değildir. jaina nın yaptıkları liderlik değil bence. heleki warcraft evreninde. ama thrall tamam iyi bir liderdir ona sözü olan bence olmamalı
  • 0

#29 thersoy

thersoy

Sergeant

• Members
  • 87 İleti

Yazma tarihi: 28 Ekim 2010 - 08:55 ÖÖ

Benim tahminimce eğer o lanet kaskı kafaya taktıktan sonra Lich King oluyorsan, seni yöneten bir güç var demektir ki bence o güç Ner'zhul. Ner'zhul yok olmuş olsaydı Bolvar Lich king olmazdı. Tabi bu benim görüşüm.

İşte bu yüzden Metzen kalkıp da "Ner'zhul is done, Ner'zhul is done" diyemez. Dememeli! Hala daha Metzen Ner'zhul'un bittiğini ima ederse WOTLK(Reign of chaos-Frozen Throne) paketi başlı başına kozmik bir facia olur. Bu arada fikirlerime tercüman olduğun için teşekkür ederim.
  • 0

#30 Cagrikurt

Cagrikurt

Centurion

• Members
  • 828 İleti
  • LocationIstanbul

Yazma tarihi: 28 Ekim 2010 - 09:42 ÖÖ

Metzen'in sözü ilk değildi ki. Bolvara dikkatinizi vermek istiyor. Daha önce de Rise of the Lich King kitabıyla Ner'zhul'ın hikayesi sonlandığını belirtip Arthas'a odaklanmanızı istedikleri gibi.

Ner'zhul'ın hikayesini sonra anlatmak istiyorlar. Hepimiz dikkatimizi Deathwinge verelim. Cataclysm'ın bütün olaylarını ele almadan bunları konuşmak henüz çok erken.
  • 0

Filozof Murloc der ki;
Aaaaaughibbrgubugbugrguburgle! aka RwlRwlRwlRwl...

#31 laptu

laptu

Scout

• Members
  • 3.395 İleti

Yazma tarihi: 28 Ekim 2010 - 03:10 ÖS

Denilenler gibi Arthas Nerzhul kontrolü altında kendi aklı ve dengesi ile hareket etmedi hiç bir zaman Bolvar bile bakalım neler yapıcak şimdi o çok güvendiğimiz Bolvar Scourge'yi baştan kurucak Nerzhul'un aklı ile :D

Kaskın asıl gücü takanın mental becerilerini aşırı derece artırması.Yani kaskı özel yapan Nerzhul'un ruhu değil kaskın kendi gücü.Boşuna adına Hüküm Kaskı dememişler.Sırf mental beceriyi artırmak için tasarlanmış bir kask.Kil'Jaeden'in planı Nerzhul'u kullanarak undead ordusunu yönetmekti.Şimdi o beceri takana geçiyor tabi baskın olana....Arthas taktıktan sonra gücü eline aldığını kitapta yazıyor eğer verilere bakığ konuşursak bu yorum çıkar.
  • 0

#32 Misafir_inverse--ratio_*

Misafir_inverse--ratio_*
  • Guests

Yazma tarihi: 02 Kasım 2010 - 04:01 ÖS

Denilenler gibi Arthas Nerzhul kontrolü altında kendi aklı ve dengesi ile hareket etmedi hiç bir zaman Bolvar bile bakalım neler yapıcak şimdi o çok güvendiğimiz Bolvar Scourge'yi baştan kurucak Nerzhul'un aklı ile :)

Humanlar benliklerinin esiri olmaya ne kadar meğilliyse, Dwarflar'ın iradeleri de o kadar çeliktendir.

Arthas'ın Bulunduğu Durum: İçler acısı.
Öldü Arthas, kapandı o defter.
  • 0

#33 mutux

mutux

Senior Sergeant

• Members
  • 139 İleti

Yazma tarihi: 02 Kasım 2010 - 06:52 ÖS

Humanlar benliklerinin esiri olmaya ne kadar meğilliyse, Dwarflar'ın iradeleri de o kadar çeliktendir.

Arthas'ın Bulunduğu Durum: İçler acısı.
Öldü Arthas, kapandı o defter.

Herolar hakkında kıskırtıcı yorumlar yapıyonuz fanları gelip olay yaratıyo yapmayın böle:D
  • 0

#34 Xae

Xae

Champion

• Members
  • 1.095 İleti

Yazma tarihi: 02 Kasım 2010 - 07:42 ÖS

Arthas ve çevresindekilerin tartışıldığı bi konuda Dwarf ne alaka şimdi.

Allyboy seziyorum. Sekürüüüüü..Sekürüüüü
  • 0

#35 Misafir_inverse--ratio_*

Misafir_inverse--ratio_*
  • Guests

Yazma tarihi: 02 Kasım 2010 - 08:39 ÖS

Arthas ve çevresindekilerin tartışıldığı bi konuda Dwarf ne alaka şimdi.

Allyboy seziyorum. Sekürüüüüü..Sekürüüüü

Arthas'ın akıbetinden laf başlıǧa gelmiş. Oradan da başlıǧın güncel sahibi olan dwarfa uzanmış. Forumlarda laf lafı açar.

Yalnız ben bu boy muhabbetiyle ilgili bir şeyler yazdım, tam algılanmamış. Bilmediǧin, etmediǧin kişilere boy moy yazıp terbiyesizlik yapmıycaksın. Hele de büyüklerine. Akıllı olacaksın, tepemin tasını attırmıycaksın. Anlaştık mı little boy?
  • 0

#36 Xae

Xae

Champion

• Members
  • 1.095 İleti

Yazma tarihi: 02 Kasım 2010 - 09:02 ÖS

Edit edit edit edit..

Şöyle bi şeye çevireyim o zaman. Arthas Helm of Domination u %50 gönüllü %50 Nerzhul un etkisiyle taktı. Bolvar direk gönüllü taktı. Böyle bi durumda Nerzhul un o kişi üstündeki gücü zayıflarmı ? Bolvar ı kontrol etme gücü nedir Nerzhul un?
  • 0

#37 Salvatore

Salvatore

Knight Lieutenant

• Members
  • 734 İleti

Yazma tarihi: 02 Kasım 2010 - 09:32 ÖS

Çok yıprattılar Arthası blizzcon 2010da LK'nın 489.000 defa kesildiği açıklanmış:D

Böyle topice böyle post. Helal olsun :D
  • 0
Sınav haftası denen tren, benim gibi bir rayın, bir kez daha üzerinden, geçti ve gitti...

O artık bir Kı-nayt'çı. Gınayyt O'na onlayn...

#38 Misafir_inverse--ratio_*

Misafir_inverse--ratio_*
  • Guests

Yazma tarihi: 02 Kasım 2010 - 09:36 ÖS

Şaka yaptım bu kadar alınma büyüğüm. Silem senin güzel hatrın için çok rahatsız olduysan

Seni kırmak için yazmadım, kimsenin de kalbi kırılsın istemem ama kısa süre önce bu konuyla ilgili talihsiz tartışmalar yaşandı.

Lore çerçevesinde fikirlerimizi çarpıştırıp, karşı fraksiyona taş atalım ama insanların şahıslarına yönelik ifadelerden sakınalım.

Birbirimizi anladığımızı düşünüyorum. Bu bakımdan ortada sorun da kalmamış oldu.
  • 0

#39 laptu

laptu

Scout

• Members
  • 3.395 İleti

Yazma tarihi: 02 Kasım 2010 - 09:41 ÖS

Medeni davranışınızdan ötürü kutluyorum.Bana troll fan boy diyebilirsiniz alınmam eheheheheh
  • 0

#40 Kajmr

Kajmr

Üye

• Members
  • 55 İleti

Yazma tarihi: 02 Kasım 2010 - 10:17 ÖS

Warcraft 3 ve uzerine Frozen Throne u oynamanızı isterim. Orada hepsi belirtiliyor Arthas Stratholme a Mal'ganis i oldurmek için gittinde oradaki insalları Katlediyor ve bunu goren Uther, Arthası, Knigths of the Silver handden atıyor ve Arthas Mal'ganis i Northernde ICC onunde kıstırıyor orada onu oldurup sonra frozen throne a oturuyor fakat buralardan biraz once daha Northrende yeni gitmişken Frostmourne u kendi insanlarını kurtarmak amacıyla Frostmoune u alırken yanındakı Magni Bronzebeard ı olduruyor ve bundan sonra onceki Lich King in ruhu yavas yavas içine akıyor bu sırada Lorderona gidip babasını Tahtında olduruyor ( Bir cogunuzun farkettiğini sanmam fakat Undercity nin girsindeki Oval odada Terenas Menethilin tahtı bulunmaktadır). ve Lorderon cokuse baslıyor. Jaina Proudmoore a gelince Dalaran tarafından goreve cağırılması yuzunden Arthastan ayrılan Jaina Sonrasında ancak Halls of Reflectionda tekrar gorebliyor ve hala ona karsı bişiler hissettiği anlasılıyor. Arthas ona karsı saldırınca kacıp Gemiyle uzaklasıyorsunuz.( Horde versiyonunda Slyvannasın olması mantıklı olmamıs cunku Jaina tam olarak Ally sayılmaz)
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı