İçeriğe git

Resim
- - - - -

Arthas'In Bulunduğu Durum

• Please log in to reply
Bu konuya 107 yanıt gönderildi

#101 İloo

İloo

Sergeant

• Members
  • 84 İleti
  • LocationFallen Kingdom Lordaeron

Yazma tarihi: 29 Kasım 2010 - 09:52 ÖS

İntikam için IIlidan gibi Night Elf haini ile anlaşma yaptılar Kael olucak hain tabi o zamana göre sevmiyordum Lich King'den sonra hiç araştırmadım ama ileride ne olur belli olmaz.Eski Blood Elf değilse Draenei'yi sevdiğim gibi bunuda severim hatta oynayabilirimde bir karakter açıp.
  • 0
For The Alliance !

#102 Xae

Xae

Champion

• Members
  • 1.095 İleti

Yazma tarihi: 29 Kasım 2010 - 10:55 ÖS

Denize düşmüş yılan misali sarıldılar Illidan a. Çünkü yapıcak bişeyleri yoktu. İnfaz edilceklerdi. Sunwell in yokoluşundan sonraki çektikleri acıyı hiç saymıyorum bile. Çok suçlamamak lazım. Çevresinde gelişen olaylar onu bu yola itti. Böyle düşünmek lazım
  • 0

#103 Hangman2

Hangman2

First Sergeant

• Members
  • 300 İleti

Yazma tarihi: 29 Kasım 2010 - 11:00 ÖS

Belfler için o dönem olağanüstü bir dönemmiş gibi düşünmekden vazgeçin bence.

O dönemler sanki Belfler mutlu mesut yaşıyorlardı,feci şekilde zenginlerdi ama bir gün içlerinden biri çıkıp "aga sıkıldım ben ya ben güç istiyom la" demiş gibi düşünmeyin.

Belfler oyuna eklendikten sonra başlayan, ve halen devam eden tartışmaları görmekde beni şaşırttı cidden.
  • 0

#104 İloo

İloo

Sergeant

• Members
  • 84 İleti
  • LocationFallen Kingdom Lordaeron

Yazma tarihi: 30 Kasım 2010 - 08:03 ÖS

Tabi haklısınız Dranei'de tartışmalı bir konu aslında Bu Archimonde,Kil'jaeden bunlar Dranei nasıl olduda Alliance'ye katıldılar onuda merak ediyorum.Konu Arthaslıktanda çıktı ya neyse :)
  • 0
For The Alliance !

#105 zipzop_tr

zipzop_tr

Senior Sergeant

• Members
  • 194 İleti

Yazma tarihi: 30 Kasım 2010 - 08:44 ÖS

Tabi haklısınız Dranei'de tartışmalı bir konu aslında Bu Archimonde,Kil'jaeden bunlar Dranei nasıl olduda Alliance'ye katıldılar onuda merak ediyorum.Konu Arthaslıktanda çıktı ya neyse :)

sizi şöyle alayım

http://forum.wow-tur...siga-donus.html

:)
  • 0

#106 brightlord

brightlord

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 23 İleti

Yazma tarihi: 14 Mayıs 2011 - 11:01 ÖS

............................
Sil sil sil mesajı sil konu hortlamış.... aaaaa......

Konu brightlord tarafından 14 Mayıs 2011 - 11:02 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir
Hortlamış

• 0

#107 Faati

Faati

Corporal

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 39 İleti

Yazma tarihi: 05 Haziran 2011 - 06:53 ÖS

Yaw arthas'a destek vermediler diye onlari oldurmesi mi lazim? Hem adam kral, geri don diyince donecek tabi. Ustelik hem kral hem de babasi. Digerinde hocasi. Bunlar desteklemediler diye oldurmesi mi lazim
  • 0

#108 Coorai

Coorai

Scout

• Members
  • 116 İleti
  • LocationTerliklerimin içindeyim

Yazma tarihi: 03 Temmuz 2011 - 10:20 ÖS

Şu oyunda bi tane dürüst canlı varsa ırkını kişiliğini satmayan, o da Thrall'dır. < Horde
Illidan eski night elf, güç duygusuna yenilip kötülük tarafına geçti. < alliance
Arthas nefret duygusuna yenildi bilinci güçsüz olduğu için Mal'ganis ve LK nın etkisi altıan girdi. < alliance

Lütfen küçük championları saymayın bana horde tarafındaki Saurfang tır falan... ben masumları katleden büyük problemlerden bahsediyorum

Sonra Horde kötü... Horde bilmem ne :)
  • 0
For da Horde !

Beni öldürmeyen herşey güçlendirir. / Friedrich Nietzsche

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı