İçeriğe git

Resim
- - - - -

Yardım plss :/

• Bu konu kapalı Konu Kapalı
Bu konuya 4 yanıt gönderildi

#1 ufuktunca

ufuktunca

Üye

• Members
  • 2 İleti

Yazma tarihi: 15 Ekim 2010 - 06:58 ÖS

Selamlar.1 haftadır sitenizden aldığım engin bilgilere dayanarak WOW'a başlamaya karar verdim ve indirmeye başladım.Şuan 1.ve 2. paketi pc 'mde mevcut direk Burning crusaderin keyini alıp oynamaya başlayabilir miyim ? Yoksa Wotlk 'ide indirip onun keyini alıp mı başlayabilirim ? Cevaplarınızı bekler teşekkür ederim...:)
  • 0

#2 underboy

underboy

Scout

• Members
  • 64 İleti

Yazma tarihi: 15 Ekim 2010 - 08:50 ÖS

oyuna başlamak için wow classic alman lazım ilk olarak bu paketle 60 lvl yapabilirsin 60 olduktan sonra burning crusader alırsın onunlada 70 yapabilirsin sonra wotlk alırsın onunla 80 olursun sonra zaten cataclysm alman gerekicek 85 için ona daha var ama :D
  • 0

#3 ufuktunca

ufuktunca

Üye

• Members
  • 2 İleti

Yazma tarihi: 15 Ekim 2010 - 08:55 ÖS

eyw.kardeş.peki wow klasik netten indirsem key'ini satan sitelerden alsam olurmu ?
  • 0

#4 radia

radia

Üye

• Members
  • 100 İleti

Yazma tarihi: 15 Ekim 2010 - 08:59 ÖS

3 unu aynı anda alabilecegin gibi ayrı ayrıda alabilirsin classic alıp baslarsan belf ve dranei acamazsın evet sadece cd key alsanda olur
  • 0

#5 Gleominas

Gleominas

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.798 İleti
  • LocationAntalya/Ankara

Yazma tarihi: 15 Ekim 2010 - 09:04 ÖS

Sitemizden aldığın engin bilgilerde "bu tarz başlıkları kilitlediğimizi, bir konu açmadan önce arama yapılmasını istediğimiz ve forum kurallarını uygulama konusunda çok hassas olduğumuzu" görmemişsin sanırım. Ya da onları alırken bir kulağından girerken diğerinden çıkmışlar.
  • 0

Resmi ekleyen

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı