İçeriğe git

Resim
* * * * - 1 Oy Kullanılmış

Bu add on hangisi?

• Please log in to reply
Bu konuya 329 yanıt gönderildi

#41 bigcenk

bigcenk

First Sergeant

• Members
  • 371 İleti

Yazma tarihi: 03 Kasım 2010 - 08:49 ÖS

beyler pvp için karşı rakibin yaptığı fear castı sheep castı veya reflecti felan gösteren bir addon var mı ve comix gibi eğlenceli addonlar var özellikle killhim diye bağıran bir addon görmüştüm youtube da ama bulamadım yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler...
  • 0

#42 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 03 Kasım 2010 - 11:30 ÖS

Auctioneer çalışmıyor sanırım şu an? =/

QH gösteriyordu ama gitmeden hepsine bakabileceğin bir addon bilmiyorum.

@bigcenk: Afterlife Crowd Control senin o sonda dediğin olması lazım. Karşı tarafın attıkları için Lose Control vs. var. Gladius da iş görür.

#43 hanua

hanua

Lieutenant General

• Members
  • 2.860 İleti

Yazma tarihi: 04 Kasım 2010 - 05:36 ÖS

beyler pvp için karşı rakibin yaptığı fear castı sheep castı veya reflecti felan gösteren bir addon var mı ve comix gibi eğlenceli addonlar var özellikle killhim diye bağıran bir addon görmüştüm youtube da ama bulamadım yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler...

Castleri quartz ile reflect gibi buffları power aura ile görebilirsin. killhimi bilemem ama ben combata girdiğimde kalp atışı sesini ayarladım ama şimdide combata girmek beni strese sokmaya başladı:mrgreen:
  • 0
Benim dotum pıt pıt vuruyor abi-Ezekeel
AMİNTOBELLO

#44 Deatmachine

Deatmachine

Üye

• Members
  • 111 İleti

Yazma tarihi: 07 Kasım 2010 - 12:46 ÖS

ben hangi wl de hangi haritafa kasılır ve haritanın büyüyyüp küçüldüğü bir add-on vardı onu arıyorum birde aggro ölcer olursa güzel olur bunları nerden indirebilirim ve isimleri nelerdir ?
  • 0

#45 xetra

xetra

Champion

• Members
  • 1.484 İleti

Yazma tarihi: 07 Kasım 2010 - 01:18 ÖS

ben hangi wl de hangi haritafa kasılır ve haritanın büyüyyüp küçüldüğü bir add-on vardı onu arıyorum birde aggro ölcer olursa güzel olur bunları nerden indirebilirim ve isimleri nelerdir ?

kalınla belirttiğim kısmı anlamadım ama map için
harita için: Mapster - Addons - Curse
aggro ölçer için : Omen Threat Meter - Addons - Curse

Nasıl yüklendiğinide burdan öğrenebilirsin : http://forum.wow-tur...nir-rehber.html
  • 0

#46 Deatmachine

Deatmachine

Üye

• Members
  • 111 İleti

Yazma tarihi: 07 Kasım 2010 - 01:51 ÖS

mapster oldu sağolda omen istediğim gibi değil yani anlatmak istediğim aggro yaptıtan sonra orda yazıcak ne kadar yapmısım dungeon sonuda ki ne yapmıs anlamak ıcın bak nasıl yüklendiğinide burdan öğrenebilirsin demişsin ordaki adamın son resimde damage done diyor işte o vardı bende onun ismi lazım :)

tamam sorun cözüldü recount'muş sağol yardımın için :)
  • 0

#47 Deatmachine

Deatmachine

Üye

• Members
  • 111 İleti

Yazma tarihi: 17 Kasım 2010 - 03:13 ÖS

ya bu resimde kırmızı bir şekilde çizilmiş yeri çogğunlukla değişik insanlarn bu add-on nedir acaba canı felan net gösteriyor ya orda anladıysanız söylermisiniz http://localhost/wow...tyle_emoticons/default/confused.gif

Posted Image
  • 0

#48 Brightmist

Brightmist

Legionare

• Members
  • 405 İleti

Yazma tarihi: 18 Kasım 2010 - 12:07 ÖÖ

Cesitli unitframe addonlari bu konuda sana yardimci olabilir: X-perl, pitbull4, shadowed unit frames, ag unitframes aklima ilk gelenler.
  • 0
Epics are like children; none are as wonderful as your own.
Armory

#49 Deatmachine

Deatmachine

Üye

• Members
  • 111 İleti

Yazma tarihi: 18 Kasım 2010 - 12:12 ÖÖ

ben x-perl indirdim ama çok kastı oyunu normalde kasmıyordu bu söylediklerinin içinden hangisi kasmaz pc yi
  • 0

#50 Brightmist

Brightmist

Legionare

• Members
  • 405 İleti

Yazma tarihi: 18 Kasım 2010 - 12:18 ÖÖ

pitbull4/shadowed daha az kastiracaktir x-perl'e gore ama ayarlamasi biraz daha karisik olabilir.
  • 0
Armory

#51 Xae

Xae

Champion

• Members
  • 1.095 İleti

Yazma tarihi: 18 Kasım 2010 - 04:12 ÖÖ

20 30 tane addon kullanan insanlar var guildimde. Bu kadar addon kasmıyormu bilgisayarı? Ben 6 tane yükledim feci bi lag artışı oldu. DBM dışında hiç bişey kullanmıyorum o yüzden. Xperl vs vs ne kadar etkiliyor lag durumunu bilen biri cevap verebilirmi?
  • 0

#52 Brightmist

Brightmist

Legionare

• Members
  • 405 İleti

Yazma tarihi: 18 Kasım 2010 - 04:32 ÖÖ

Addonlarin lag yapicagini hic zannetmiyorum ancak fps'yi hissedilebilir oranda dusurecektir.
  • 0
Armory

#53 sonofaltar

sonofaltar

Pasif Üye

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 47 İleti

Yazma tarihi: 23 Kasım 2010 - 12:59 ÖS

son gelen 2 pachden once raidlerde kullandigimiz bi addon var di loot masterlar kullaniyordu.herhangibi iteme roll attiginda roll atan kisilerin hali hazirdaki itemini linkliyordu loot master 'a.
  • 0

#54 sazan32

sazan32

Corporal

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 38 İleti

Yazma tarihi: 26 Kasım 2010 - 05:01 ÖS

Ultimate Druid UI (Diablo-like / Aion-like) - Curse

bunu paket olarak kurdum fakat su çiçek desenleri olmadı ve hp ler ole top top gözükmedi :( Onları hangi addonlarla yapabilirim bilen varmı?
  • 0

#55 kankapower

kankapower

Scout

• Members
  • 144 İleti

Yazma tarihi: 27 Kasım 2010 - 10:31 ÖÖ

Arkadaşlar tukui kullanan var mı.?

Birde natur enemy castbarın son sürümünü ve rakip reflect açtığında görebileceğim basit bir addon arıyorum.
  • 0

#56 Brightmist

Brightmist

Legionare

• Members
  • 405 İleti

Yazma tarihi: 27 Kasım 2010 - 11:46 ÖÖ

Power Auras'la targetindaki reflect'i takip edebilirsin. Nature enemy cast bari tam olarak ne amacla kullandigini bilmiyorm ama cast bar addonu olarak Quartz'i siddetle tavsiye ederim.
  • 0
Armory

#57 kankapower

kankapower

Scout

• Members
  • 144 İleti

Yazma tarihi: 27 Kasım 2010 - 01:05 ÖS

Power Auras'la targetindaki reflect'i takip edebilirsin. Nature enemy cast bari tam olarak ne amacla kullandigini bilmiyorm ama cast bar addonu olarak Quartz'i siddetle tavsiye ederim.

Öneriler için sağol.

Quartz zaten vazgeçilmezim,yıllardır kullanıyorum.Olmazsa olmazlarım arasında.

Natur enemy cast bar ile kendimin ve rakibin cd'lerini görebiliyordum ve bunun gibi birçok şey.
  • 0

#58 Brightmist

Brightmist

Legionare

• Members
  • 405 İleti

Yazma tarihi: 27 Kasım 2010 - 09:22 ÖS

Öneriler için sağol.

Quartz zaten vazgeçilmezim,yıllardır kullanıyorum.Olmazsa olmazlarım arasında.

Natur enemy cast bar ile kendimin ve rakibin cd'lerini görebiliyordum ve bunun gibi birçok şey.

Dusman cdleri icin Afflicted3 oneriyorum, kendi cdlerini gorebileceginse bircok addon var, ilgini cekerse onlari deneyebilirsin (fortexorcist/cooline, bartender+omnicc+buttonfacade etc.). Naturenemycastbar'e fazla hakim degilim o acidan yorum yapamiyorum yalniz yukarida siraladigim addonlarda isini fazlasiyla gorecektir :mrgreen:
  • 0
Armory

#59 DehSheT

DehSheT

Senior Sergeant

• Members
  • 180 İleti

Yazma tarihi: 27 Kasım 2010 - 10:33 ÖS

ya bu resimde kırmızı bir şekilde çizilmiş yeri çogğunlukla değişik insanlarn bu add-on nedir acaba canı felan net gösteriyor ya orda anladıysanız söylermisiniz :D

Posted Image

Edit!.. Yanlıs anlamısım :)
  • 0

#60 Deltaus

Deltaus

Moderatör

• Moderators
  • 523 İleti

Yazma tarihi: 28 Kasım 2010 - 06:47 ÖS

peki,bi macroya yada key bindinge yada spelle sürekli basabilcek bi addon varmı?mesela her 2 saniyede bir bascak o makroyu durmadan..
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı