İçeriğe git

Resim
- - - - -

Pacth Bitti şimdide bişey kuruyor

• Please log in to reply
Bu konuya 11 yanıt gönderildi

#1 warlord834

warlord834

Üye

• Members
  • 1 İleti

Yazma tarihi: 16 Ekim 2010 - 03:25 ÖS

Ya Arkadaşlar Pacth Bitti şimdide Blizzard Updater %3de Olan Bişey Kuruyor Herşeyi Değiştiriyor Sanırım %4 Oldu çünkü Launcher Falan Geldi Yeni Sanırım Sizdede Oldumu Bu 3 Saatte Bitti Bende Pacth Işlemi ötesini Gören Varsa Bilgilendirsin Lütfen :?::?:
  • 0

#2 ronstyle

ronstyle

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 22 İleti

Yazma tarihi: 16 Ekim 2010 - 04:03 ÖS

Evet 3 aşamalı bir patch daha indirecek yeni launcher ile 1.5gblık.
  • 0

#3 DesaTech

DesaTech

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 22 İleti

Yazma tarihi: 16 Ekim 2010 - 04:44 ÖS

ewet 3 aşamalı bi patch ama.ben birinci aşamadan bu yana oyuna giremiyorum... ve işin garibi o 3 aşamalı olan patch 1.50 Gb değil 13 Gb bende ne saçma iştir anlamadım valla. yoksa ben yanlış versiyonmu indirdim laa.. tek korkum o valla. benim versiyon 4.0.1. 13164.. yanlışsa ne olur erkenden uyarın. yoksa varya içimde patlar...
  • 0

#4 blackwollf

blackwollf

Senior Sergeant

• Members
  • 169 İleti

Yazma tarihi: 16 Ekim 2010 - 04:55 ÖS

yanlıs patch diye birşey yok, sadece EU indircegine USA indirmiş olabilirsin ki muhtemelen indirmeden önce EU olanı indirmişsindir.Blizzard downloaderdan indirdiysen zaten sorun yok
  • 0

#5 DehSheT

DehSheT

Senior Sergeant

• Members
  • 180 İleti

Yazma tarihi: 16 Ekim 2010 - 08:24 ÖS

Ben daha oralara gelemedim ama tahminim şu herkezde artık 13 GB'lık dosya çıkıyor ve bu dosya Cataclysmin kendisi sanırım şimdiden yükletiyorlar yığılma olmasın diye yüklenirkende oyuna girilebiliyor diye duydum Back tuşu varmıs sanırım launcherin bi tarafında ona tıklayınca Play Buttonu geliyormuş.. Ama arka plandada halen bu 13 GB'lık dosya yükleniyormuş.. Bakalım bende tam bi yükleyim inşallah bu şekildedir!.. Çünkü ilk başta 1.6GB denilen dosya şimdi oldu 13 GB dün ise 11 GB diorlardı bakalım göreceğiz artık!.. Eğer doğruysa işinize yararsa bu bilgiler ne mutlu bana :)
  • 0

#6 lostys

lostys

Senior Sergeant

• Members
  • 140 İleti

Yazma tarihi: 16 Ekim 2010 - 10:39 ÖS

125 mb lık bişi indiriyor "setup" kısmı görünen yerde.. available da 5.4 gb, playable da ise 4.3 gb diyor. toplamda remaining 9.7 gb diyor.. sanırım bu da cataclysm in kurulum dosyaları ... ee bu kurdugumuz 5 gb lık update de 4.01 için mi kurulmuş oldu ?
  • 0

#7 DehSheT

DehSheT

Senior Sergeant

• Members
  • 180 İleti

Yazma tarihi: 16 Ekim 2010 - 11:57 ÖS

Evet 4.0.0.1 için kuruldu bu 5.29 GB lık dosya daha arkasında cataclysm var hakkımızda hayırlısı :) 5GB için5 gündür uğraşıyorum 13 GB için cata çıkana kadar uğraşırım herhalde :mrgreen:
  • 0

#8 lostys

lostys

Senior Sergeant

• Members
  • 140 İleti

Yazma tarihi: 17 Ekim 2010 - 09:42 ÖÖ

Evet 4.0.0.1 için kuruldu bu 5.29 GB lık dosya daha arkasında cataclysm var hakkımızda hayırlısı :) 5GB için5 gündür uğraşıyorum 13 GB için cata çıkana kadar uğraşırım herhalde :mrgreen:

hay bin kunduz ... internet kafe yolu göründü yine bize desene ...
  • 0

#9 Zadak

Zadak

Knight

• Members
  • 310 İleti

Yazma tarihi: 17 Ekim 2010 - 10:11 ÖÖ

sorum var launcherdaki de bitince version kac oluyor? Ve cataclysm arka plani ve muzigi geliyor mu?
  • 0
Eğer Cataclysmic Superrior/Epic achv almak için trinketların yada ringlerin yerlerini değiştiriyorsan kesinlikle TÜRKsün

#10 DehSheT

DehSheT

Senior Sergeant

• Members
  • 180 İleti

Yazma tarihi: 17 Ekim 2010 - 12:52 ÖS

hay bin kunduz ... internet kafe yolu göründü yine bize desene ...

Öyle bildiğim cafe felan olsa patchleri alabileceğim parasını bastırıp alırım yeminle uğraşılacak gibi birşey değil bu ya 8mbit internettede denedim 1 mbittede çok çok yavaş indiriyor!..
  • 0

#11 lostys

lostys

Senior Sergeant

• Members
  • 140 İleti

Yazma tarihi: 17 Ekim 2010 - 08:34 ÖS

Öyle bildiğim cafe felan olsa patchleri alabileceğim parasını bastırıp alırım yeminle uğraşılacak gibi birşey değil bu ya 8mbit internettede denedim 1 mbittede çok çok yavaş indiriyor!..

valla şu an kafedeyim, launcher açık indiriyor ama, 100 ile 150 arası gidip geliyor sabit değil. ben daha hızlı indirir diye gelmiştim. oyuna bu halde girdiğinde bile download yapıyor surekli, evdeki kota kesin dolmustur.
  • 0

#12 toxinwest

toxinwest

Üye

• Members
  • 3 İleti

Yazma tarihi: 18 Ekim 2010 - 12:22 ÖÖ

The file "E:\World of Warcraft\Data\patch-3.MPQ" could not be renamed to "E:\World of Warcraft\Data\patch-3.MPQ.Trash". If this problem persists, you may be able to solve it by uninstalling and then reinstalling the game. If you are unable to correct this problem, please contact Blizzard Technical Support. (ConflictManager::ResolveConflicts/3)
To check this installation for problems, click the "Repair" button. The Repair tool can automatically fix many update errors.

Oyuna yenı baslıyordum ki. bu patchler bir yandan hadi indi dedik bitti dedik. simdide hata veriyor isletim sistemim 32bit xp sp2 duzeltmeyı bılen varsa yada bu " patch-3.MPQ " dosyasını baska bırınden alıp degıstırsek duzelırmı bılgısı olan varsa bır yardımcı olsun. sagolasınız
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı