İçeriğe git

Resim
- - - - -

4.x.x Heirloom Fiyatları

• Please log in to reply
Bu konuya 50 yanıt gönderildi

#21 Salvatore

Salvatore

Knight Lieutenant

• Members
  • 734 İleti

Yazma tarihi: 24 Ekim 2010 - 06:25 ÖS

Bazı tanklar random HClerde bossları skip geçiyor.
Justice puanıyla ticarette gold kasmak varken, boss skiplemek nasıl bi gerizekalılık !
4 kişinin de aptal bi tanka "sen bilirsin, sen nasıl istersen" demesi nasıl bi gerizekalılık !
  • 0
Sınav haftası denen tren, benim gibi bir rayın, bir kez daha üzerinden, geçti ve gitti...

O artık bir Kı-nayt'çı. Gınayyt O'na onlayn...

#22 lowelj

lowelj

Saygın Üye

• Saygın Uye
  • 1.173 İleti

Yazma tarihi: 24 Ekim 2010 - 07:08 ÖS

O zaman ben de gerizekalıyım =::(((//&&&&SS
  • 0
'cause seeing pretty 20k's on thier screen is a lot worse then 10k dots or 30-40k abosorb healing.

#23 Empyrium

Empyrium

Lieutenant General

• Members
  • 1.842 İleti

Yazma tarihi: 24 Ekim 2010 - 11:26 ÖS

Justice puanıyla ticarette gold kasmak varken, boss skiplemek nasıl bi gerizekalılık !
4 kişinin de aptal bi tanka "sen bilirsin, sen nasıl istersen" demesi nasıl bi gerizekalılık !

Bossları skip geçmek zaten hoş değil yani, hepsini kesmek gerekiyor bencede. Hoş onun da seveni var, hızlı oluyor diyorlar
  • 0

#24 lowelj

lowelj

Saygın Üye

• Saygın Uye
  • 1.173 İleti

Yazma tarihi: 25 Ekim 2010 - 08:26 ÖÖ

Eskiden sadece 2 frost emblem için girildiğinde bir önemi yoktu bossların, şimdi hepsi justice point..
  • 0
'cause seeing pretty 20k's on thier screen is a lot worse then 10k dots or 30-40k abosorb healing.

#25 sahindertli

sahindertli

Knight Lieutenant

• Members
  • 596 İleti

Yazma tarihi: 25 Ekim 2010 - 02:01 ÖS

2h silah 1h silah bow mace alacak arkadaşların dikkatine honor point ile dalarandan rahatlıkla alabilirsiniz hiç kasmadna :D
  • 0

#26 Torn

Torn

First Sergeant

• Members
  • 307 İleti

Yazma tarihi: 25 Ekim 2010 - 03:08 ÖS

Ama BattleGround sonunda gelen Honor puanlarını acımasızca düşürmüşler.Nasıl Honor farmlıycak casual oyuncular?
Hafta sonu Call to Arms taki gelen exp oranıda çokçokçok düşüktü?
  • 0

#27 akita

akita

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 23 İleti

Yazma tarihi: 25 Ekim 2010 - 03:17 ÖS

justice puanla gold kasma ısını acarmısın bıraz
  • 0

#28 stormweaver

stormweaver

Sergeant

• Members
  • 93 İleti

Yazma tarihi: 25 Ekim 2010 - 03:20 ÖS

Başkasınında dikkatini çektimi yoksa tek fesat olan benmiyim :mrgreen: Bitek "i" harfi eksik kalmış arada. :P
  • 0

#29 ancientsign

ancientsign

Saygın Uye

• Saygın Uye
  • 1.012 İleti

Yazma tarihi: 25 Ekim 2010 - 03:24 ÖS

Başkasınında dikkatini çektimi yoksa tek fesat olan benmiyim :mrgreen: Bitek "i" harfi eksik kalmış arada. :P

Türkçe'nin nimetleri :P
Ve evet fesat olan sadece(!) sensin :-D
  • 0
Resmi ekleyen

#30 Dead Finger

Dead Finger

Lieutenant General

• Members
  • 1.892 İleti

Yazma tarihi: 25 Ekim 2010 - 03:26 ÖS

Kendimi Taksim dolmuşunda hissettim.:P
  • 0
' make love not warcraft. '

Cahillerle tartışmaya girmeyin, Ben hiç kazanamadım..

#31 ReaLDeath

ReaLDeath

Legionare

• Members
  • 472 İleti

Yazma tarihi: 25 Ekim 2010 - 03:48 ÖS

" Patient " unvanina sahip oyuncular icin cataclysm`de de heirloom sounu olacagini sanmiyorum.

Patient ünvanı olmayanı dövüyolar dalaraın orta yerinde :S

Justiceyle gold kasma yöntemi şöyle : Biriktirdiğin justicelerle dalrandaki vendora gidiyosun. Orda eskiden herosim puanlarıyla item aldığın npc var (heirloom satan değil diğeri) Onun son sayfasında 220 justiceye kırmızı gem veriyo (ham). Sonra onları ah de 100 golda okutuyosun. Bizim guildde alt charlar için çok fazla hc farm oluyo. Günde 1-2k justice arası kasmak mümkün. Bu sayede günde 1k gold bile kasabilirsin.
  • 0

#32 Salvatore

Salvatore

Knight Lieutenant

• Members
  • 734 İleti

Yazma tarihi: 25 Ekim 2010 - 05:42 ÖS

justice puanla gold kasma ısını acarmısın bıraz

Topic konusu kaymasın isterdim, ama kaymasına neden olmuşum anlaşılan. Özür dilerim.

"justice point" + "AH'daki satışlar" = primordial saronite + crusader orb(pek tercih edilmez)

Soru : Expansiona sayılı haftalar var, primordial satılır mı ?
Cevap : AH'da 250 golda konuyorlar. (250g realme göre değişebilir)
Soru : Primordial ya da orb satın alınışına, şu sıralar şahit oldun mu ?
Cevap : Şahit olmadım. Tahminimce satışlar var.

Evet; eskinden random HC 2 frost içindi. 5k - 6k GSli "4 kişi", 2,5k - 3,5k GSli adamın halinden anlamazdı.
Ama şimdi bosslardan da aynı puan geliyor, ödül olarak da aynı puan geliyor. Bosslar da justice veriyor, random ödülü de. Yani justice ihtiyacı olmayanlar HC girmesin.
Kanıt mı : VOA 'da 4/4 boss runn

Gene bi ton yazı yazdım kusura bakmayın, konu kaymasın.
Heirlooma kasanlara kolay gelsin, saygılar...
  • 0
Sınav haftası denen tren, benim gibi bir rayın, bir kez daha üzerinden, geçti ve gitti...

O artık bir Kı-nayt'çı. Gınayyt O'na onlayn...

#33 Sepiroth

Sepiroth

Senior Sergeant

• Members
  • 197 İleti

Yazma tarihi: 27 Ekim 2010 - 07:51 ÖÖ

Valla tanklar cemiyeti olarak bize yaptığınız eziyetlere karşılık bu kadarını bize bir hak olarak görünüz :)

Hunter ı lvl1 den bi test edim dedim kankanın hesaptan baktım da çat çat indiriyor hunter.

çat çat indirmekle kalmıyor +2lvl hatta +3lvl mobların iki üçünü bir araya getirip pata küte girisiyor. bir haftada 60lvl hunterim oldu :)
  • 0

#34 lazerci

lazerci

Legionare

• Members
  • 480 İleti
  • LocationİSTANBUL

Yazma tarihi: 05 Kasım 2010 - 04:34 ÖS

Cata Patchiyle kalktı heirloomlar, Catada yeni bu şekilde item yapmak mümkünmüdür acaba?
  • 0

#35 MrBLooD

MrBLooD

Üye

• Members
  • 8 İleti

Yazma tarihi: 05 Kasım 2010 - 05:21 ÖS

ben hala kullaniyorum, eminmisiniz kalktigina?
  • 0

#36 imprecatory

imprecatory

Senior Sergeant

• Members
  • 209 İleti

Yazma tarihi: 07 Kasım 2010 - 05:56 ÖS

Arkadaşlar birşey soracağım bu Justice Pointler catada lazım olacakmı bize orda Valor point diye baska bir point gelecekmiş.Justice kasmaya gerek varmı?
  • 0

#37 lowelj

lowelj

Saygın Üye

• Saygın Uye
  • 1.173 İleti

Yazma tarihi: 07 Kasım 2010 - 07:43 ÖS

justice point ile raidlere başlama gearını alacaksın.
  • 0

#38 lazerci

lazerci

Legionare

• Members
  • 480 İleti
  • LocationİSTANBUL

Yazma tarihi: 08 Kasım 2010 - 01:30 ÖS

Bende kullanıyorum 8 parça heirloom var. Öğrendiğim iyi oldu, yeni kasacağım huntera alacağım. Birde Dudu ya.
Heirloom lara enc yapamıyorum level düşük diyip duruyor. Enc olayını bilen varmı Heirloomda. karakterleri arası dolaştırdığım için sıkıntı olabilirmi sizce.
yani bi charım 75 levele geldi şimdi ondaki itemleri alıp 20 level aktarıcam. Acaba bu sebeptenmi enc yapamıyorum?
  • 0

#39 hanua

hanua

Lieutenant General

• Members
  • 2.860 İleti

Yazma tarihi: 08 Kasım 2010 - 03:38 ÖS

Bende kullanıyorum 8 parça heirloom var. Öğrendiğim iyi oldu, yeni kasacağım huntera alacağım. Birde Dudu ya.
Heirloom lara enc yapamıyorum level düşük diyip duruyor. Enc olayını bilen varmı Heirloomda. karakterleri arası dolaştırdığım için sıkıntı olabilirmi sizce.
yani bi charım 75 levele geldi şimdi ondaki itemleri alıp 20 level aktarıcam. Acaba bu sebeptenmi enc yapamıyorum?

Düşük seviye (lvl istemeyen) encler basılabiliniyor.
  • 0
Benim dotum pıt pıt vuruyor abi-Ezekeel
AMİNTOBELLO

#40 Karga

Karga

Saygın Uye

• Saygın Uye
  • 6.466 İleti

Yazma tarihi: 08 Kasım 2010 - 03:44 ÖS

O an hangi lvldaysan onun enchi oluyor. Mesela druid omuzluğa bastığım ench 80 de aktif oldu ancak.
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı