İçeriğe git

Resim
- - - - -

Insane Title - Ayrıntılı açıklama

• Please log in to reply
Bu konuya 23 yanıt gönderildi

#21 cihanozan

cihanozan

Scout

• Members
  • 55 İleti

Yazma tarihi: 22 Ocak 2011 - 07:22 ÖS

dostum o dediğin yere gittim ben acayip herb var ancak 1000 tane herb topladım 60a yakın sapphire pigment düştü buda 60 tane ink of the sky ediyor oda 12 tane kart...bu kartlarda ne yazık ki hep aynı düştü nerdeyse 6tane seven of elementals geldi biraz sakat bi iş yani bana göre belli kartlardan 10ar tane 20tane olurken diğerleri hep 1 tanede kalıyo hele bazıları hiç yok 3günde de olucak gibi değil açıkcası şanslıymışsın sen :)

Her gün sadece günlük 1 kerelik kasıyodum, günlük topladığım malzeme 1300 1400 küsür Icecap, 900 1000 arasıda Mountain Silversage yi Mill'leyip yaklaşık 35 40 kartlık malzeme çıkartıyodum arada ah tende tedarik ettiğim oldu eksik kartlar herb vsvs ondan daha iyi bi yöntem bulman çok zor ve düşük level decklerle bitirilcek bi iş değil açıkçası 3 4 saat dişi sıkıcan günlük yapıcan farmını başka türlü baya bi vaktini alır
  • 0

#22 katsuk

katsuk

Senior Sergeant

• Members
  • 203 İleti

Yazma tarihi: 15 Mart 2011 - 04:33 ÖS

Bloodsail Buccaneers nasıl rep kasıyorum şu anda. Booty Bay e gittim rep bölümünden At War yaptım ama saldıramıyorum adamlara. Ki saldırabilsem bile hepsi 85 lvl olmuş. Nası kasıcam o kadar repi.

Yeni düzenlemeler neticesinde nasıl yapılıyor bilen bilgi verirse sevinirim.
  • 0

#23 oGGy

oGGy

Scout

• Members
  • 490 İleti

Yazma tarihi: 15 Mart 2011 - 04:49 ÖS

Bildiğim kadarıyla bloodsail repi için expensionın sonuna kadar beklemen lazım ki rahat rahat kesebilesin mobları...:D bende arkadaşım için aradım baya ama bulamadım doğru düzgün 85 elitein olmadığı bi yer...
  • 0

#24 DMCDANTE

DMCDANTE

Sergeant

• Members
  • 56 İleti

Yazma tarihi: 27 Mart 2011 - 09:53 ÖS

Artık Shen'dralar gerekmiyor.haberi şöyle gösteriyim
http://us.battle.net...en/blog/1116855
umarım yararı olur
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor