İçeriğe git

Resim
- - - - -

Sylvanas gitmelimi

• Please log in to reply
Bu konuya 60 yanıt gönderildi

Anket: sylvansa gitmelimi (3 kullanıcı oy kullandı)

sylvansa gitmelimi

1. Gitsin e-5 de is yapsin, liderlik ne haddine (15 oy [16.30%])

Oyların yüzdesi: 16.30%

2. artik biktik ya zaten iyice delirdi (7 oy [7.61%])

Oyların yüzdesi: 7.61%

3. sylvanas kalmali ona bakinca tahrik olmaya devam etmeliyim (59 oy [64.13%])

Oyların yüzdesi: 64.13%

4. Garrosh baba execute cakmali (11 oy [11.96%])

Oyların yüzdesi: 11.96%

Oy Misafirler oy kullanamazlar

#41 Adamım Marley

Adamım Marley

Knight

• Members
  • 373 İleti

Yazma tarihi: 29 Ekim 2010 - 08:07 ÖS

Bence Forsaken'ı Forsaken yapan Dark Lady bacımızdır.Dağdan gelen "Varoş" amcamız bir-iki blight bomb yüzünden Lady'e patlamışsa ne olmuş...Hem Forsaken liderine çok bağlı bir ırk, yeni bir lideri hazmederler mi?
  • 0
Time Is Money Friend

That Returns

#42 Seifer Almasy

Seifer Almasy

Champion

• Members
  • 1.428 İleti

Yazma tarihi: 29 Ekim 2010 - 08:42 ÖS

blight bombaları yüzünden fazla değil,genelde insanları, forsaken olarak dirilttiği için kızıyor.
  • 0

#43 lowelj

lowelj

Saygın Üye

• Saygın Uye
  • 1.173 İleti

Yazma tarihi: 29 Ekim 2010 - 08:43 ÖS

Garrosh'un politikalarına aykırı davrandığını Garrosh gayet kibar bir şekilde Silvanas'a söylüyor.

Voljin açık açık seni ben öldüreceğim dedi, o gitmezse sylvanas hiç gitmez horde'dan :D Hatta Taurenların liderlerini de öldürdü garrosh.. Bir Blood elflere yamuk yapmadığı kaldı adamın..
  • 0
'cause seeing pretty 20k's on thier screen is a lot worse then 10k dots or 30-40k abosorb healing.

#44 Salvatore

Salvatore

Knight Lieutenant

• Members
  • 734 İleti

Yazma tarihi: 29 Ekim 2010 - 08:48 ÖS

10 / 3 / 33 / 10 vay be :(
33 olanın ne kadarı erkeklik dürtüsü, ne kadarı "kalmalı" acaba ?

şıklara bi de "Kardeşleri alayına, kendisi balayına" konulsaydı... :(
Kalsın ya kalsın. Bi O var, bi Jaina. Kadın liderlerin de havası iyi.
Hep kırolar mı olacak Garoşş, Maroşşş ?

Gerçi execute yerine charge + thunder clap çakarsa, bir de E-5 de üstünden tır geçerse fikrim değişebilir :D
  • 0
Sınav haftası denen tren, benim gibi bir rayın, bir kez daha üzerinden, geçti ve gitti...

O artık bir Kı-nayt'çı. Gınayyt O'na onlayn...

#45 İloo

İloo

Sergeant

• Members
  • 84 İleti
  • LocationFallen Kingdom Lordaeron

Yazma tarihi: 29 Ekim 2010 - 09:03 ÖS

ya Garrosh kimki :D saçma sapan bir karakter işte hiç olmaması gerekiyor Grom olsa daha iyi olurdu fakat oda ölüyor malesef . Slyvanas zaten hüküm altına girmeyi sevmeyen bir karakterdir :( Bilindiği gibi
  • 0
For The Alliance !

#46 WraThor!an

WraThor!an

Knight Lieutenant

• Members
  • 635 İleti

Yazma tarihi: 29 Ekim 2010 - 09:04 ÖS

Voljin açık açık seni ben öldüreceğim dedi, o gitmezse sylvanas hiç gitmez horde'dan :D Hatta Taurenların liderlerini de öldürdü garrosh.. Bir Blood elflere yamuk yapmadığı kaldı adamın..

Aslında Garrosh öldürmedi Cairne'yi. Agatha Grimtotem mi ne öyle biri zehirledi adamı, o yüzden garrosh'tan gelen önemsiz yaralar bile ölümcül bir yara gibi işledi vücuduna. Belki de bunun arkasında Garrosh vardır, bilemeyiz. Şu oyunda ne yapsa şaşırmayacağım iki kişi var. Biri Varian, biri de Garrosh. İkisininde gözünü hırs ve nefret kaplamış.

Edit: Blizzard Cataclysm'de yaptığı değişikliklerden sonra insanlara daha da "vayy be" dedirtecek birşey bulmak adına Burning Legion'ı eklemeli bence. Outland'i elden geçirmeli. Gerçi temcit pilavı gibi her expantion'da aynı şeyleri tekrarlarsa ne kadar daha para kazanır orası bilinmez, ama burning legion çok mantıklı olur.
  • 0

#47 İloo

İloo

Sergeant

• Members
  • 84 İleti
  • LocationFallen Kingdom Lordaeron

Yazma tarihi: 29 Ekim 2010 - 09:11 ÖS

Arkadaşlar bir yana Blizzard hikayeyi iyice abartmaya başladı Nerzhul hikayeside olmuycakmış daha Nerzhul Klja Eden'den intikam almıyacak mı ? Bu adamlar ne yapıyor böyle :D Turalyon felan gelicek diyorlar Forsakenlerin başına otoriyeyi bozuyorlar Catalcysm pek tutulmuycak gibime geliyor ...
  • 0
For The Alliance !

#48 Cloudblood

Cloudblood

Centurion

• Members
  • 858 İleti

Yazma tarihi: 29 Ekim 2010 - 09:43 ÖS

Terkedilenler'in(Forsaken) başına Slyvanas haricinde kim gelirse gelsin gelecek kişi ne kadar kötü ve acımasız da olsa hiçbir terkedilen gelecek lideri kabul etmez. Bu yüzden Slyvanas bir yere gitmeyecek. Gidecek olsaydı Gilneas Savaşı'nda öldüğünde diriltilmezdi. Ben bir kan elfi(Blood Elf) olarak Slyvanas'ın liderliğine hayranım.
  • 0
Anu belore dela'na! Selama ashal'anore! Sin'dorei!

REMEMBER THE SUNWELL! FOR THE GLORY OF QUEL'THALAS!

FOR THE HORDE!

#49 Livatya

Livatya

Champion

• Members
  • 1.073 İleti

Yazma tarihi: 29 Ekim 2010 - 11:09 ÖS

Arkadaşlar bir yana Blizzard hikayeyi iyice abartmaya başladı Nerzhul hikayeside olmuycakmış daha Nerzhul Klja Eden'den intikam almıyacak mı ? Bu adamlar ne yapıyor böyle :D Turalyon felan gelicek diyorlar Forsakenlerin başına otoriyeyi bozuyorlar Catalcysm pek tutulmuycak gibime geliyor ...

Üzülerek söylüyorum ama birçok kişinin Lore'dan haberi bile yok. Haberi olanların da birçoğu umursamıyor. Misal Sw under attack yazdığında işimi gücümü bırakır direk ön kapıya giderim orda hareket yoksa hemen Kralın yanına. Bunu oyunu oynarken gerçekten kendimi o dünyanın içinde yaşıyormuş gibi hissetmek için yaparım.

Ama günümüz oyuncularının çoğu icc'de açıp icc'de kapatıyor gözünü. Kimse kimsenin tarzına karışamaz tabi saygı duyarım ama şu yaşadığım olaya saygı duymam mesela;

Üç yıldır oynayan bir arkadaşla geçen Sw Bank önünde laflıyorduk,üstünde sağlam gear var girip çıkmadığı raid yok. Şakasına gidip Varian Hazretleri'nin bir elimi öpeyim bir emri var mı dedim. O ne dedi. Üç yıldır oynadığın factionun liderini ve şu anda bulunduğun şehrin kralını tanımıyormusun dedim. Cevap hayır. Yuh falan dedim. Sonra dediği laf şu:

-Hee sen şu şeyi diyorsun Horde questi varya siyah ayı veren pvp questi o bossu diyorsun..

(buna cevap veremedim)
  • 0

Resmi ekleyen

Lok'Tar ogar, big brother. May the Warsong never fade..
Thrall, Warchief of the Horde

#50 WraThor!an

WraThor!an

Knight Lieutenant

• Members
  • 635 İleti

Yazma tarihi: 29 Ekim 2010 - 11:38 ÖS

Üzülerek söylüyorum ama birçok kişinin Lore'dan haberi bile yok. Haberi olanların da birçoğu umursamıyor. Misal Sw under attack yazdığında işimi gücümü bırakır direk ön kapıya giderim orda hareket yoksa hemen Kralın yanına. Bunu oyunu oynarken gerçekten kendimi o dünyanın içinde yaşıyormuş gibi hissetmek için yaparım.

Ama günümüz oyuncularının çoğu icc'de açıp icc'de kapatıyor gözünü. Kimse kimsenin tarzına karışamaz tabi saygı duyarım ama şu yaşadığım olaya saygı duymam mesela;

Üç yıldır oynayan bir arkadaşla geçen Sw Bank önünde laflıyorduk,üstünde sağlam gear var girip çıkmadığı raid yok. Şakasına gidip Varian Hazretleri'nin bir elimi öpeyim bir emri var mı dedim. O ne dedi. Üç yıldır oynadığın factionun liderini ve şu anda bulunduğun şehrin kralını tanımıyormusun dedim. Cevap hayır. Yuh falan dedim. Sonra dediği laf şu:

-Hee sen şu şeyi diyorsun Horde questi varya siyah ayı veren pvp questi o bossu diyorsun..

(buna cevap veremedim)

İyi güzel demişssin kardeşim ama konuyla pek bir bağlantısı yok söylediklerinini sanki ?
  • 0

#51 Livatya

Livatya

Champion

• Members
  • 1.073 İleti

Yazma tarihi: 30 Ekim 2010 - 04:15 ÖÖ

İyi güzel demişssin kardeşim ama konuyla pek bir bağlantısı yok söylediklerinini sanki ?

Konuyla alakasız görünebilir haklısın ama Lore'u bir bütün olarak düşünmek gerektiği için arkadaşın söylediğine genel nitelikli bir örnek verdim. Bilgi konusu değil çünkü bu, gitmeli mi kalmalı mı şıklardan da anlaşılacağı üzere serbest kürsüye açılması gereken bir geyik konusu. Bak sende onlarca kez tartışılan Cairne'nin ölümü olayını özet geçmişsin mesela. Neyse konunun daha fazla dağılmasına vesile olmak istemem.
  • 0

Resmi ekleyen

Lok'Tar ogar, big brother. May the Warsong never fade..
Thrall, Warchief of the Horde

#52 legi

legi

Senior Sergeant

• Members
  • 153 İleti

Yazma tarihi: 02 Kasım 2010 - 12:13 ÖÖ

su oyunda kanımca en cok tanınan Horde lideri internet sitelerıne bakarsak. yani Blizz boyle birseye cesaret edemez
  • 0

#53 Makaveli

Makaveli

General

• Members
  • 2.038 İleti

Yazma tarihi: 02 Kasım 2010 - 04:16 ÖÖ

su oyunda kanımca en cok tanınan Horde lideri internet sitelerıne bakarsak. yani Blizz boyle birseye cesaret edemez

e malum biliyoruz p0rn sitelerinin coklugu.. :)
  • 0

#54 Seifer Almasy

Seifer Almasy

Champion

• Members
  • 1.428 İleti

Yazma tarihi: 02 Kasım 2010 - 02:08 ÖS

bliz'in feda etmeyeceği karakter sayısı çok az.Arthas,Illidan ve büyük ihtimal dw de gidecek.Hatta bir hiç uğruna Malygos'u gönderdi.Magni gitti ama geri gelebilir.Çok sevilen Cairne bile Hakk'ın rahmetine kavuştu.Kesin olarak en azından Wow'un son ek paketine kadar ölmeyecek kişiler Thrall,Varian ve Garrosh dur.Çünkü liderler daha yeni Thrall ise en önemli kişidir.
  • 0

#55 Misafir_inverse--ratio_*

Misafir_inverse--ratio_*
  • Guests

Yazma tarihi: 02 Kasım 2010 - 02:46 ÖS

Anket soruları Lore'un içine etmiş, kimi yorumlar da tüy dikmiş.
  • 0

#56 Misafir_inverse--ratio_*

Misafir_inverse--ratio_*
  • Guests

Yazma tarihi: 02 Kasım 2010 - 02:48 ÖS

Çünkü liderler daha yeni Thrall ise en önemli kişidir.

O önemlilik olayı tamamen expansionsal bir durum. Bugün varsın, yarın yok.
  • 0

#57 Malkavian

Malkavian

General

• Members
  • 3.125 İleti

Yazma tarihi: 02 Kasım 2010 - 02:57 ÖS

yok aslında thrall dedinmi akan sular durur.. warcraft hikayesinin sonuna kadar rolü olucak bir kişi varsa oda thralldır..

thrallın olmadığı bir warcraft evreni düşünülemez bile hatta..

anca şöyle olabilir,şuan wc3 sonrası dönemindeyiz,eğer wc4 çıkarsa ve hikayede köklü bir değişikliğe gidilirse bahsettiğim durum olabilir.. yani aslında yine aynı kapıya cıkıyor.. wowda yeri en sağlam olan karakter thrall..

edit:illede edit olsun,ister camurdan olsun..
  • 0
bu warlock oyunu aylar önce bıraktı.
öyle arada sırada foruma takılıyor.
kısaca artık yardım edemez.

#58 Misafir_inverse--ratio_*

Misafir_inverse--ratio_*
  • Guests

Yazma tarihi: 02 Kasım 2010 - 03:38 ÖS

yok aslında thrall dedinmi akan sular durur.. warcraft hikayesinin sonuna kadar rolü olucak bir kişi varsa oda thralldır..

thrallın olmadığı bir warcraft evreni düşünülemez bile hatta..

anca şöyle olabilir,şuan wc3 sonrası dönemindeyiz,eğer wc4 çıkarsa ve hikayede köklü bir değişikliğe gidilirse bahsettiğim durum olabilir.. yani aslında yine aynı kapıya cıkıyor.. wowda yeri en sağlam olan karakter thrall..

edit:illede edit olsun,ister camurdan olsun..

Gece yarısı 20 kişi Ogrimmar'ı basıp kesiyoruz ama ne iş? :)

Geçenlerde yapılan Blizzcon'da 'Thrall Azeroth'daki en önemli karakter. Henüz tespit edilemeyen süpermenvari güçleri var' gibi şeyler söylendi Blizzard tarafından. Ama ben 2007 Blizzcon'unda da önem bakımından Arthas için benzer lafların edildiğini hatırlıyorum. Earth Aspect'i olma gibi bir durumu var sanırım Thrall'ın ve ona büyük ihtimalle Azzeroth'un kaderini belirleme misyonu yükleyecekler ama dediğim gibi bu bence expansionla ilgili bir durum. DW yalan olduğunda yeni bir durum ortaya çıkacak ve 'en önemli kişi' rolü de değişecektir diye düşünüyorum. Bugüne kadar sürülen 2 expansion'da da düğüm Alliance kökenli karakterlerde çözülüyordu. Bu kez durum bu şekilde tersine dönecek bence.
  • 0

#59 Malkavian

Malkavian

General

• Members
  • 3.125 İleti

Yazma tarihi: 02 Kasım 2010 - 03:57 ÖS

olay en önemli kişi değil aslında,olay wc3 den beri süre gelen hikayenin üstüne kurulduğu taşlardan birinin thrall olması..

ayrıca blizzconda, doğramaları için 25 kişinin önüne atacakları karakter hakkında "hikayede çok önemli yeri var" demeleri ile thrall için söylenenlerin bir olması mümkün değil..

konuyla tam bir bağlantısı yok ama eşantiyon buda..;
YouTube - Warcraft Lore 2: Medivh Speaks to Thrall in a Dream.
  • 0
bu warlock oyunu aylar önce bıraktı.
öyle arada sırada foruma takılıyor.
kısaca artık yardım edemez.

#60 legi

legi

Senior Sergeant

• Members
  • 153 İleti

Yazma tarihi: 02 Kasım 2010 - 04:32 ÖS

e malum biliyoruz p0rn sitelerinin coklugu.. :)

wow un onunla ne ılgısı var kardesım alakası yok gerci en cok tanınan warcraft karakteri illidan ama liderler tarafından bakarsak buyuk olasılıkla o dur tabi yeni paketler geldıkce oyuna ılgı artarsa oyunda onun yerını varian nın alacağını dusunuyorum arthas la ılgılı bahsetmıs bir arkadas benim teorim de su acaba thrall ı da arthas gibi blizz onumuze koyarmı sonucta suan Horde un lideri olmuyacak cataclysm de yanlısmı dusunuyorum oyunda hersey mumkundur suan
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı