İçeriğe git

Resim
- - - - -

En iyi online oyun

• Please log in to reply
Bu konuya 216 yanıt gönderildi

Anket: En iyi online oyunu (19 kullanıcı oy kullandı)

En iyi online oyunu

1. WoW (495 oy [78.20%] - Görüntüle)

Oyların yüzdesi: 78.20%

2. LOTRO (31 oy [4.90%] - Görüntüle)

Oyların yüzdesi: 4.90%

3. Sro (14 oy [2.21%] - Görüntüle)

Oyların yüzdesi: 2.21%

4. Rf online (8 oy [1.26%] - Görüntüle)

Oyların yüzdesi: 1.26%

5. Hero online (9 oy [1.42%] - Görüntüle)

Oyların yüzdesi: 1.42%

6. Fiesta online (4 oy [0.63%] - Görüntüle)

Oyların yüzdesi: 0.63%

7. Ko (25 oy [3.95%] - Görüntüle)

Oyların yüzdesi: 3.95%

8. Kal online (4 oy [0.63%] - Görüntüle)

Oyların yüzdesi: 0.63%

9. Age of Conan (36 oy [5.69%] - Görüntüle)

Oyların yüzdesi: 5.69%

10. Archlord (7 oy [1.11%] - Görüntüle)

Oyların yüzdesi: 1.11%

Oy Misafirler oy kullanamazlar

#41 Turko

Turko

Legionare

• Members
  • 411 İleti

Yazma tarihi: 04 Ağustos 2008 - 02:13 ÖS

uo ya kılım resmen yürü ense traşını görelim çekildi oda aynen öle yaptı oldugu yerde zıplasın dursun...Öyle güzelim cevheri olan bir oyundu gelişme kapasitesi yüksek ve gerekli oyuncu altyapısınada sahipti ama oyunu 1 adım ileri götürmediler üstüne bitane taş koymadılar öle eritiolar kısık ateşde gün geçtikçe hala bişiler yapalım kıpırdanalım diyende yok yazık...
  • 0

#42 inflameous

inflameous

Saygın Uye

• Saygın Uye
  • 392 İleti

Yazma tarihi: 08 Ağustos 2008 - 06:19 ÖS

UO yok, Ragnarok yok, Lineage 2 yok çok büyük ayıp bunlar ama

wow grafiklerine iyi diyen adamı orjinal serverda lineage 2 oynamaya davet ederim.fiesta falan geçen yaz sonu betadan çıktı...

seçeneklerde oy verilebilecek WoW var ve adil olmuyor bu WoW forumunda açılan oyun anketinin içinde WoW olması en temizi oy vermemek veya LOTRO sivrilir burada WoW u saymazsak ...

KO ya mı versem agalar sevinir kınayt 1 numara falan :P

bir insana bu kdr katildigimi hatirlamiyorum topici okurken icimden bunlar geciyor, tuh diyorum koca forumda bi allahin kulu UO, RO, L2 yazmamis ekliyorum Mabinogi, AO, SWG, FFXI, Shadowbane...

bu listede en iyi diyebilecegim bir tek WoW war. aslinda gercekten karar veremiorum. UO(Ultima Online), RO(Ragnarok Online), L2(Lineage 2 ama C4) ve SP(Survival Project) arasinda kaldim.kimin nerde iyi anilari warsa en iyi oyun o kisiye gore o olacak ama RO diyorum ^^
  • 0

#43 Melankoli

Melankoli

First Sergeant

• Members
  • 253 İleti

Yazma tarihi: 09 Ağustos 2008 - 08:00 ÖÖ

Lineage 2 de bi denizin ss ni çek bende wow dan çekeyim karşılaştıralım gülüm :D
  • 0

#44 Timur

Timur

Senior Sergeant

• Members
  • 117 İleti

Yazma tarihi: 18 Ağustos 2008 - 09:32 ÖS

wow ezmiş...
  • 0

#45 descartesdr1

descartesdr1

Sergeant

• Members
  • 83 İleti

Yazma tarihi: 21 Ağustos 2008 - 05:27 ÖS

wow frumunda bu enket ne kadar yararlı olur bilemicam bunu bide ko sitesinde yapmak lazim yada sro yada herneyse:DPek yararli bir anket değil:DBu sitede olanlar wow için burdalar ee peki nedne başka oyuna oy versinler sonuçta wow hoşlarina gidiyor ki burdalar neyse oyumu attım gene :(
  • 0

#46 Anxl

Anxl

Legionare

• Members
  • 411 İleti

Yazma tarihi: 21 Ağustos 2008 - 07:16 ÖS

siz oynamayali uo baya olmus yaw :) koyundan bandaj yapmak tam bir iskenceymis al terziden cloth kes al sana bandaj

100 bodcu kasan babalar ciksin bana....

ayrica lord/lady lerden korkmayada gerek yok cunku artik sadece tamerlar lord yada lady kmse diger karakterleriyle para kasmıyo ki

herkesin para kasmak bodcusu var bırakıyo makroya sabaha kadar allahına para yapms..

haa eglencesi baskasydı be..an ex por energy field poi field vas ort flam kal vas corp or in por fln az mı yaptık sorarım???
  • 0

#47 Anxl

Anxl

Legionare

• Members
  • 411 İleti

Yazma tarihi: 21 Ağustos 2008 - 07:21 ÖS

haa uo niye oyuncu kaybetti...biri acardi server kasardik o kadar sonra sabaha kapamis...editlerin alalhi olurdu bizim totem icin canimiz cikardi adamlar bakardik totem jackal giymis..

kalitesiz staff bizi oyundan soğuttu

ama mystra da necro-sw [evet yanlis duymadiniz uo cular necro-sw :)] karakterimle adamları attan dusurup in sar atip kestigim gunler unutulmaz walla :)

fenc poi carlarimiz..
  • 0

#48 Zaraki Kenpachi

Zaraki Kenpachi

Senior Sergeant

• Members
  • 179 İleti

Yazma tarihi: 21 Ağustos 2008 - 07:27 ÖS

goruntu acıkcası umrumda deıl uo dakı 2d tat yok wowda 1 gun ıcınde kas 1 gunde ıtem toplama desen 2. gun hurra savasa buc's senın delucıa benım mavı kovala

ayrıca pk halde yuruyerek brıtın ıcınden gecmıslıgımde wardır ole aksıyonu boldurkı wow ıcın yapacak sey cok denır yalandır yapacak daha bıcok sey uo da wardır
(ayrıca en gral craftlar buradadır gene)

zaten pk olmak ayrıcalıktır xD böle mavişlerin arasından geçersin muhasduha sonra sana dalarlar hepsini kesersin sonra reskill çekersin uhasduhas xD gerçi reskille karşıyım ama başkası reslerse keserim sonuçta ben reslemedim xD oyüzden reskille girmez zamanında hiç bir guilde champ atırmıyoduk bigün gm 'i bırak admin gelmişti arkadaşlar bırakında diğer guildlerde champ falan kasın demişti xD ama dinleyen kim :) o yılların eskitemediği brit köprü xD yokmu xD ordaki ekşını hiç bişeye değişmem ekşın yaparken oturdun yerde terliodun uahsd xD
  • 0

#49 BigbadVodoo

BigbadVodoo

Knight Lieutenant

• Members
  • 608 İleti

Yazma tarihi: 25 Ağustos 2008 - 11:59 ÖS

he ya o brıt koprudekı guard zoneyı bıle ezberlemıstık hanı nasıl aslangıc merıdyenının greenwıcde oldugunu goremıosakda ezberlemıssek brıt koprunun guard zone'unuda ole ezberlemıstık ben arada gaza gelıp brıt ıcıne dalardımda pek tavsıe etmıorm xD
  • 0

#50 Philetairos

Philetairos

Scout

• Members
  • 3.781 İleti

Yazma tarihi: 26 Ağustos 2008 - 12:14 ÖÖ

Warhammer Online bu mertebeye erişecektir umarım. :D
  • 0
Paper is fine, nerf rock.

Best regards,

Scissors

#51 Bothar

Bothar

First Sergeant

• Members
  • 197 İleti

Yazma tarihi: 26 Ağustos 2008 - 09:44 ÖÖ

WoW dan sıkıldım bende bu sıralar UO da mezar basıp actionlara başladım walla ne yalan söyliyelim:)...Ama unutmusum baya olmus sanırım...Simdi snoping kasıp fantazi yapıorum:D
  • 0

#52 theprens

theprens

Sergeant

• Members
  • 73 İleti

Yazma tarihi: 30 Ağustos 2008 - 12:07 ÖÖ

schahin 6 yıl UO oynadım. Sonra WOW'a başladım. 15 gün sonra baktım UO'dan farkı grafiklerin güzel olması. Sonra RF'ye başladım. Benim için action işte budur. Diğer oyunlar çok monoton geldi bana. UO'dakine denk action sadece RF'de var. WOW'un savaş alanları çok küçük ve tenha...

Resmi ekleyen
Resmi ekleyen
Resmi ekleyen
Resmi ekleyen

ya sen wow daki savaş alanlarına küçük ve tenha mı diyosun git PvP de AV yap bakalım orada tenha mı??? ayrıca pvp den hoşlanmıyosun git bi town center a ark larla raid yap oda çk eğlenceli ve hertaraf adam kaynıyo... ayrıca senin oynadığın oyuna bak çocuk oyunu gibi oynanırmı bu bee...
  • 0

#53 DarkLord7

DarkLord7

Scout

• Members
  • 25 İleti

Yazma tarihi: 14 Eylül 2008 - 09:13 ÖS

warhammerdan o kadarda umutlu değilim inşallah sonu aoc gibi olmaz dediklerini tutar.Fazla umutlu olmayınca kötü cıkınca az üzülürüm iyi çıkarsada ne güzel alıp oynarım.EA işi sıkı tutuyo inşallah güzel bişe cıkar bız mutlu Ea nın cebi dolu olur.Videosunda güzel de güclüler gücsüzleri yener bi havası var galiba yani ne güzel adam avatar)h gibi parlarken bi tekmek işini bitiriyor.İnşallah aoc alanların gibi(bende) 1 ay dener sonra gene Wowa dönmeyiz.Rekabetten oyuncu faydalanır blizzard ea rekabeti iyi olur.(blizzard en kıskandıgı oyun simstir yenisimi geliyo acaba).... saygılarımla

DarkLord7
  • 0

#54 helios

helios

Senior Sergeant

• Members
  • 120 İleti

Yazma tarihi: 14 Eylül 2008 - 10:25 ÖS

@DarkLord7

Tekmeden önce aldığı bıçak darbesini görmedin galiba :)
Ayrıca hiç merak etme sen Warhammer bağıra bağıra geliyor.1 haftada olsa open betada oynamış birisi olarak pvp'den Ultima'dan bu yana hiç bukadar zevk almamıştım.(Ultima'yla kıyaslamıyorum, efsane o bizim için)Class dengeleri çok iyi ayarlanmış,tam bir savaş ortamı sunuyor bize WAR.Eksikleri yok mu, tabiki her oyunda olduğu gibi ufak tefek şeyler var ama basitçe halledilebilecek şeyler.Artık gına geldi WAR'ın sonu Aoc gibi olucak postlarından, arkadaşlara tek bir sözüm var:Buyurun oynayın, ondan sonra yorumunuzu yapın.
  • 0

#55 MickeyTheKing

MickeyTheKing

Saygın Uye

• Saygın Uye
  • 1.394 İleti
  • Locationİzmir

Yazma tarihi: 14 Eylül 2008 - 10:35 ÖS

WAR is Coming !
  • 0
Smart as a pair of a little boys shoes.

#56 Marv

Marv

Saygın Üye

• Saygın Uye
  • 3.507 İleti
  • Locationİzmir

Yazma tarihi: 14 Eylül 2008 - 10:37 ÖS

waaaggh! :)
  • 0

#57 WOWHKS

WOWHKS

Champion

• Members
  • 1.176 İleti

Yazma tarihi: 14 Eylül 2008 - 10:37 ÖS

ya su oyunlara cocuk oyunu demeyin ne alaka bi online oyun grafiklere göre degerlendirilemez theprens arkadasım
  • 0

#58 WOWHKS

WOWHKS

Champion

• Members
  • 1.176 İleti

Yazma tarihi: 14 Eylül 2008 - 10:38 ÖS

ahanda bunlar waaghlamaya basladı :):)
FOR THE HORDE !!!
  • 0

#59 critical

critical

Knight Lieutenant

• Members
  • 615 İleti

Yazma tarihi: 14 Eylül 2008 - 10:45 ÖS

ahanda bunlar waaghlamaya basladı :):)
FOR THE HORDE !!!

Bırak elementalmış Arenaymış 2k rating gördün mü.? yoo salla boş iş bunlar gel birlikte Waargh lıyalım :)
Şaka maka Shaman imba mış Haberin olsun
  • 0

#60 WOWHKS

WOWHKS

Champion

• Members
  • 1.176 İleti

Yazma tarihi: 14 Eylül 2008 - 10:49 ÖS

criticalim senle az elemental shaman tartısmadık fikirler üretmedik sende mi waagh :) su anda online oyunlara zaman ayıramayaca kadar yogunum yoksa bende waaghlardım bi ara. wow u bile bıraktım eklentiye kadar siz waaghlayın belki bende waaghlarım sonra :)
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı