İçeriğe git

Resim
- - - - -

Heavy-RP guildlerine ufak bir öneri

• Please log in to reply
Bu konuya 5 yanıt gönderildi

#1 egos58

egos58

Üye

• Members
  • 58 İleti

Yazma tarihi: 28 Ekim 2010 - 03:39 ÖS

Selam arkadaşlar bugün aklıma muhteşem bir şey geldi:mrgreen: aklıma gelen fikir ile Guild chatte bile "mantıklı" bir şekilde RP yuapabileceğiz... Fikir ne mi? Monatirx McTinker gururla sunar "Gnomie Talkie":mrgreen: evet ismindende anlaşıldığı gibi walkietalkie mantığıyla çalışan bir cihaz fakat tek farkı sesli değil yazılı olarak iletişim sağlamanıza yarıyor. Yani guild chat penceresinin aslında bu aletten ibaret olduğunu düşünebilirsiniz :D fikrimi beğendiyseniz bir yorum yeter ve oyun içinde eğer guildinizde bu fikri uygulamak istiyorsanız guild chat penceresinde biri bağlandığında çıkacak bir "Gnomie Talkie Vol.1.0 by Monatirx Mctinker" Message'ı beni mutlu eder,kılıcınız keskin olsun!:)
  • 0

#2 Dead Finger

Dead Finger

Lieutenant General

• Members
  • 1.892 İleti

Yazma tarihi: 29 Ekim 2010 - 05:06 ÖS

Yalnız guild chat yerine raid chat olması daha yararlı olabilir.İnsanlar guild chatte genelde geyik yaparlar.:D
  • 0
' make love not warcraft. '

Cahillerle tartışmaya girmeyin, Ben hiç kazanamadım..

#3 egos58

egos58

Üye

• Members
  • 58 İleti

Yazma tarihi: 29 Ekim 2010 - 05:46 ÖS

Ya daha yeniyim belkide senin dediğin daha iyi olur :mrgreen:
  • 0

#4 fartboy

fartboy

Üye

• Members
  • 303 İleti

Yazma tarihi: 19 Kasım 2010 - 01:47 ÖÖ

Dediğin gibi birşey bir kaç kez denedik.Mesela Kirin Tor'dayken IC chatleri /w channelında *Magical Connection* Ekleyerek yazıyorduk.Ama IC ye vurduğunda seninkiside mantıklı ve iyi olmuş.
  • 0

#5 egos58

egos58

Üye

• Members
  • 58 İleti

Yazma tarihi: 18 Aralık 2010 - 12:28 ÖÖ

Beğenmene sevindim :) Bu aralar Forsaken RP yapmayı planlıyorum bunun goblin versiyonunu uyarlayabilirim onada diye düşünüyorum :)
  • 0

#6 Falven

Falven

Moderatör

• Moderators
  • 405 İleti
  • LocationBodrum

Yazma tarihi: 16 Mayıs 2011 - 06:38 ÖS

Oldukça kullanışlı. Fakat çoktan yapılmış. Hatta üç guildi birbirine bağlayabilen bir add-on'da var :) Ama yinede güzel.
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı