İçeriğe git

Resim
- - - - -

cataclysm ön satıs

• Please log in to reply
Bu konuya 39 yanıt gönderildi

#21 Livatya

Livatya

Champion

• Members
  • 1.073 İleti

Yazma tarihi: 06 Kasım 2010 - 04:47 ÖS

Oyuna ilk başladığım zaman key almıştım sonra da öyle devam ettim. Keşme ilk başlarken kutulu alsaydım diye hayıflanıyorum ama o zaman oyunun ne olduğunu bile bilmiyorduk. Bende isterim elimde kutuları falan olsun ama dediğim gibi üç paketi netten aldım 4.'yüde bu şekilde alırım.

Realm first kasmayı denerim birkaç alanda ama beta oynayanlar bu işte çok fazla avantajlı olacak bence. =(
  • 0

Resmi ekleyen

Lok'Tar ogar, big brother. May the Warsong never fade..
Thrall, Warchief of the Horde

#22 GencoMAN

GencoMAN

Scout

• Members
  • 78 İleti

Yazma tarihi: 07 Kasım 2010 - 04:48 ÖS

1 gü sonra girerim elimde kapı gibi kutum olur sorun yok biraz takıntım var böyle kutuları alıp bakıyorum arasıra :)
  • 0

#23 azâzil7

azâzil7

First Sergeant

• Members
  • 269 İleti

Yazma tarihi: 07 Kasım 2010 - 06:13 ÖS

Valla benim tercihim Ankara'da D&R'a gidip gece oradaki diğer wow oynayan insanlarla tabiki oyundan arkadaşlarımla birlikte takılıp sohbet edip kutulu almak. Benim amacım server first vs. değil eğer sizinde değilse keyfini çıkartın. Ben hali hazırda BETA serverda 2 tane 80->85 kastım bir çok insandan iyi ezberledim questleri zaten hızlı olmaya kalksam olurum ama biraz keyfini çıkartın şu işin...

Unutmayın wow'un sizi tek sosyalleştirdiği alan D&R lara yaplan expansion pack raidleridir... :) Ayrıca daha önce gidip bilmeyenlere söylicem birazda gaz verir ergenlere (: İlk gittiğimde oha dedim neden dedim bilmiyorum...İnsan hergün bişiler öğreniyor...

Gidin kutulu alın görün sevin birlikte yatın sabah başlayın MANYAK OLMAYIN LAN (: (:

ya benim aklımı çelen de bu aslında, yoksa direk gidip internette d&r'dan ön sipariş verecem. ben de ankara'da oturuyorum ve bir yerlerde gece kamp kurmayı planlıyorum ama daha önce böyle bir şey yapmadığım için nasıl olur bilemiyorum. hani olur da biter falan ellerindeki paketler sonra işin yoksa başka yerde bulmak için uğraş dur. ha bir de eğer böyle bir şey olursa Tunalıdaki d&r'da mı olur?
  • 0

#24 edwardweo

edwardweo

Gececi

• Members
  • 1.124 İleti

Yazma tarihi: 12 Kasım 2010 - 04:20 ÖS

şimdi digital olarak cata alsak kaç gb daha yukleme yapıcaz? bir 5.29 gb yukledım bir de 1.20 gb bunların üstüne kaç gb yüklemem gerelkiyor?
  • 0

#25 radia

radia

Üye

• Members
  • 100 İleti

Yazma tarihi: 13 Kasım 2010 - 06:25 ÖS

su an 750 mb ama 2 gundur downlader pack arıyor sanırım carsamba bakımda yine 1 pack sokusturcaklar araya
  • 0

#26 Al'Akir

Al'Akir

Scout

• Members
  • 363 İleti

Yazma tarihi: 17 Kasım 2010 - 12:45 ÖS

ya benim aklımı çelen de bu aslında, yoksa direk gidip internette d&r'dan ön sipariş verecem. ben de ankara'da oturuyorum ve bir yerlerde gece kamp kurmayı planlıyorum ama daha önce böyle bir şey yapmadığım için nasıl olur bilemiyorum. hani olur da biter falan ellerindeki paketler sonra işin yoksa başka yerde bulmak için uğraş dur. ha bir de eğer böyle bir şey olursa Tunalıdaki d&r'da mı olur?

Tunalıya gidip ön sipariş veriyorsun. adamlar ona göre getiriyor.
  • 0

#27 wowa

wowa

Senior Sergeant

• Members
  • 206 İleti

Yazma tarihi: 17 Kasım 2010 - 01:51 ÖS

Ben önsipariş falan vermemiştim Tunalı'ya gittim ve denyoluk yapıp geç gittim saat 23:00 gibi elemanlar sıra dağıtıyordu 300 küsürüncüden kaptım bir sıra, hemen karşıda bulunan Kıtır'ın altındaki Random'a ( güzel bir pub :) ) gidip arkadaşlarla bira içip wow sohbeti yaptık daha sonrada gittik oyunu aldık gayette. Ama collector edition o kadar az gelmiştiki ilk 20 de tükendi zaten.
Bu sene Antalya'da olduğum için herhalde aynı keyfi yaşamak mümkün olmıyacak ama fırsatı olanlara tavsiye ederim o gece açılışına gitmelerini orada kazanıcağınız achievement ve keyif realm firstten daha önemli emin olun.
  • 0

#28 goku

goku

Scout

• Members
  • 301 İleti

Yazma tarihi: 17 Kasım 2010 - 05:11 ÖS

şimdi bu toplam 7 küsür gb. patchi indirip battlenetten upgrade yapanlar direk oyuna girecekler di mi? emin olayım :D
  • 0

#29 azâzil7

azâzil7

First Sergeant

• Members
  • 269 İleti

Yazma tarihi: 17 Kasım 2010 - 09:25 ÖS

Ön sipariş verdiğin zaman sana o gece satışında alacağını garanti ediyorlar mı? Hani senin adına bir paket ayırmaları gibi bir durum söz konusu mu? Bir de eğer böyle bir şey varsa aynı şeyi Collector's Edition için de yaparlar mı?
  • 0

#30 wowa

wowa

Senior Sergeant

• Members
  • 206 İleti

Yazma tarihi: 18 Kasım 2010 - 06:17 ÖÖ

Ön sipariş verdiğin zaman sana o gece satışında alacağını garanti ediyorlar mı? Hani senin adına bir paket ayırmaları gibi bir durum söz konusu mu? Bir de eğer böyle bir şey varsa aynı şeyi Collector's Edition için de yaparlar mı?

Gece açılışı için ön sipariş diye birşey söz konusu değil tek olayı oraya erken gidip kapıda durman ve gece açılışında eğer 2 sene önceki gibi olucaksa epey erken gitmen lazım collector için.
  • 0

#31 dahasonra

dahasonra

First Sergeant

• Members
  • 293 İleti

Yazma tarihi: 20 Kasım 2010 - 01:24 ÖÖ

ben yukseltmeyı dendım ama hep bır hata oldu dıyor bır turlu basarılı olamadım kredi kart numarasını gırerken arada bosluk mu bırakıcaz yoksa - işaretini mi koyucaz yada hıc bır sey koymadan rakamları gırıcez mı her dört rakam arasını söyluyorum.. sonra kart sahibinin adı soy adını ıstıyor en sonda kartın arkasındakı 3 rakamı dımı bı yanlıslık olmasın 4 rakam sıyıyor normalde 3 de kalıyordu o kutu. Alan arkadas varsa bi bilgilendirirse sevinirim şimdiden almayı dusunuyorum oyunu netten işten güçtn vakit bulamıyorum magzaya gidip alamam şehir dısı gıtmem lazım ilçede bulmak zor. nettende sipariş veririrm ama çatlarım gelene kadar o :P
  • 0

#32 xetra

xetra

Champion

• Members
  • 1.484 İleti

Yazma tarihi: 21 Kasım 2010 - 12:40 ÖÖ

ben yukseltmeyı dendım ama hep bır hata oldu dıyor bır turlu basarılı olamadım kredi kart numarasını gırerken arada bosluk mu bırakıcaz yoksa - işaretini mi koyucaz yada hıc bır sey koymadan rakamları gırıcez mı her dört rakam arasını söyluyorum.. sonra kart sahibinin adı soy adını ıstıyor en sonda kartın arkasındakı 3 rakamı dımı bı yanlıslık olmasın 4 rakam sıyıyor normalde 3 de kalıyordu o kutu. Alan arkadas varsa bi bilgilendirirse sevinirim şimdiden almayı dusunuyorum oyunu netten işten güçtn vakit bulamıyorum magzaya gidip alamam şehir dısı gıtmem lazım ilçede bulmak zor. nettende sipariş veririrm ama çatlarım gelene kadar o :)

Aynı sorun bendede var malesef :S
  • 0

#33 VCheGuevara

VCheGuevara

Senior Sergeant

• Members
  • 174 İleti

Yazma tarihi: 21 Kasım 2010 - 02:37 ÖS

Ben az önce hiçbir sıkıntı olmadan aldım. Bilmiyorum söylediklerimin yardımı olur mu ama yaptıklarımı aynen söyleyeyim.
-Kredi kartın visa'mı master'mı onu seçiyorsun(genelde bu kısım unutulur).
-Kredi kartının 16 numarasını arada boşluk bırakmadan dolduruyorsun.
-Ad soyadı aynen kartın üstünde yazdığı şekilde giriyorsun.
-Kredi kartının arkasında yazan 3 rakamlı kodu giriyorsun.
-Kredi kartının önünde yazan son kullanma tarihini giriyorsun.
-Fatura adresini seçiyorsun.
Normalde şartlarda bunların hepsini yaparsan hiçbir sıkıntı çıkmaz. Eğer hala daha hata alırsan, bankayla ilgili bir problem olması çok yüksek bir ihtimal.
  • 0

#34 dahasonra

dahasonra

First Sergeant

• Members
  • 293 İleti

Yazma tarihi: 22 Kasım 2010 - 05:05 ÖS

The following problems have occurred:

* There has been an error processing your request.
For assistance, contact Blizzard Customer Support.

sureklı bu yazı cıkıyor herseye dıkkat edıyorum kartımda alımlara acık migrate faction ve aylık aidatı suan denedıgım karttan yapıyorum. baska kartlarda denıyorum ama olmuyor malesef
  • 0

#35 babba

babba

First Sergeant

• Members
  • 237 İleti

Yazma tarihi: 05 Aralık 2010 - 05:18 ÖS

arkadaşlar dosyaları zaten indirdiniz hepiniz..
data klasörüne bakarsanız
expansion1.MPQ.lock
expansion2.MPQ.lock
gibi kilitli dosyalar göreceksiniz..
onların lock olayı kalkacak sadece...
haa bunun dışında patch varmıdır bilemem
6-7 gb dosya indirdik zaten.. daha ne indireceğiz
  • 0

#36 dahasonra

dahasonra

First Sergeant

• Members
  • 293 İleti

Yazma tarihi: 06 Aralık 2010 - 01:35 ÖS

su dijital sorunda bir şey oldu mu hala alınmıyor ne yapmamız gerekıyor bilen var mı
  • 0

#37 edwardweo

edwardweo

Gececi

• Members
  • 1.124 İleti

Yazma tarihi: 06 Aralık 2010 - 01:39 ÖS

ben dun gece aldım. bugun evden cıkmadan launcherı actım 800mblik bir dosya indirmeye başladı aksama kadar oyun pc ye hazır hale gelir inşallah....
  • 0

#38 dahasonra

dahasonra

First Sergeant

• Members
  • 293 İleti

Yazma tarihi: 06 Aralık 2010 - 01:50 ÖS

aldım arkadslar suan lanchurdan ındırme yapmadı gırıs yaptım gırıs ekranında 100 kadar data bılmem ne yazdı okayladı gırdım sanırım ındırme yapmayacak anlamadım gıttı
sımdı actım ındırme yapıyor 800 kusur mb
  • 0

#39 podaydr

podaydr

Lieutenant General

• Members
  • 1.726 İleti

Yazma tarihi: 06 Aralık 2010 - 02:20 ÖS

aldım arkadslar suan lanchurdan ındırme yapmadı gırıs yaptım gırıs ekranında 100 kadar data bılmem ne yazdı okayladı gırdım sanırım ındırme yapmayacak anlamadım gıttı
sımdı actım ındırme yapıyor 800 kusur mb

o %100 olan şey kırmızı yer launcherdaki. sonra launcher direk pileyıbıl oluyor :P
yuvarlak 900 mb çekiyorsunuz. ve 60 tl b.net te. ben direk ordan yaptim 1 dk bile sürmedi :)
  • 0

#40 dahasonra

dahasonra

First Sergeant

• Members
  • 293 İleti

Yazma tarihi: 06 Aralık 2010 - 02:33 ÖS

o %100 olan şey kırmızı yer launcherdaki. sonra launcher direk pileyıbıl oluyor :P
yuvarlak 900 mb çekiyorsunuz. ve 60 tl b.net te. ben direk ordan yaptim 1 dk bile sürmedi :)

aslında sürmüyor biliyorum bütün işlemleri yapıoruz mesele degıl ama sürekli hata verdı yapamadım D&r den sipariş verdim ardım bugun gece satıcaksınız bize ayırdınız ürünü diye sordum onlarda kesin bir şey diyemediler bende ben 2 hafta öncesinden sipariş verdim bana ayrımanız gerekırdı parasını kartımdan aldınız nasıl olurda bugun gece gidicek adam öncelik tanırsınız ( üstünüze alınmayın gece alıcaklar. Neticede 2 hafta önceden parasını verdım bunun ben ) ona göre stok acın dedım kızdım iptal ettim işlemi az önce tekrar denedım olmadı ya dedım son kez zorlayayım olmazsa key alayım dırek dedım bır daha zorlayınca oldu catya yükseldi şimdi launchere bakmamıstım ilkinde sonradan dikkatımı cektı 2 msj atıp flood olmasın dıe editledım
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı