İçeriğe git

Resim
- - - - -

Genel Büyü Türleri Ve Ayrımları

• Please log in to reply
Bu konuya 42 yanıt gönderildi

#41 cernobia

cernobia

Üye

• Members
  • 446 İleti

Yazma tarihi: 26 Kasım 2010 - 09:15 ÖÖ

Bilmiyorum bir inanç olarak gerçek tek tanrı mı diyorlar....

Ama kendisinin bir Naaru olacağı hakkındada çeşitli dedikodular var bu linkten biraz inceleyebilirsin....

Know Your Lore TFH Edition: Elune is a naaru

Ama bana göre kuyunun gücünü tanrısallaştırdıklarını düşünüyorum...

Kuyunun gücünü tanrısallaştıranlar en fazla helfler olurlardı. Nelf ler in elune için aynı şeyi yaptıklarını sanmıyorum. Cenarius canlı kanlı karşılarında dururken ve kendiside malorne ve elune birlikteliğinden gelmişken elune un var olmaması gibi bir seçenek oluşmuyor bence. Ayrıca bir naaru nun bir geyikle çiftleşebilme yeteneğinin var olup olmadığı esas tartışılır. Naaruların cinsiyet ayrımları yok bildiğim kadarı ile. kadın-erkek diye bir ayrımları yok.. Nelf priestlerin özellikle elune a taptıkları ve sıkı sıkı bağlı oldukları halde holy light a nasıl ulaştıkları muamma. buradan belki elune=naaru mu sorusu çıkabilir ama cenarius tüm bu spekülasyonları dağıtıyor kanımca..
  • 0

#42 laptu

laptu

Scout

• Members
  • 3.395 İleti

Yazma tarihi: 26 Kasım 2010 - 12:25 ÖS

Ben şey diye düşünüyorum Bl istilası olduğu sırada Tüm Kadim Gardiyanlar 20.000 küsür yaşından fazlaydılar.Ursoc,Ursol,Aviana,Cenarius,Malorne benim düşünceme göre bu canlılar Elflerden önce kuyu ile iletişime geçtiler.Malorne'nin,Ursol'un bir hayvandan farklı tarafı konuşabilmesi aşırı büyük olması bazı büyülü güçlere sahip olmaları.Bu güçleri sağlayanın kuyu olduğunu düşünüyorum.

Tabi bu benim tezim herhangi bir kanıtım yok.En azından bir Efsaneden daha gerçekçi olduğunu düşünüyorum...
  • 0

#43 cernobia

cernobia

Üye

• Members
  • 446 İleti

Yazma tarihi: 26 Kasım 2010 - 05:14 ÖS

Ben şey diye düşünüyorum Bl istilası olduğu sırada Tüm Kadim Gardiyanlar 20.000 küsür yaşından fazlaydılar.Ursoc,Ursol,Aviana,Cenarius,Malorne benim düşünceme göre bu canlılar Elflerden önce kuyu ile iletişime geçtiler.Malorne'nin,Ursol'un bir hayvandan farklı tarafı konuşabilmesi aşırı büyük olması bazı büyülü güçlere sahip olmaları.Bu güçleri sağlayanın kuyu olduğunu düşünüyorum.

Tabi bu benim tezim herhangi bir kanıtım yok.En azından bir Efsaneden daha gerçekçi olduğunu düşünüyorum...

/salute sahamnisticure http://localhost/wow...tyle_emoticons/default/cool.gif gayet mantıklı.. önemli olan bir kurgunun tutarlı olması...
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı