İçeriğe git

- - - - -

Yamyamlık

• Please log in to reply
Bu konuya 92 yanıt gönderildi

#81 mutux

mutux

Senior Sergeant

• Members
  • 139 İleti

Yazma tarihi: 06 Kasım 2010 - 10:46 ÖÖ

:) ne yazmış ?

Ben admine ilettim zaten yazdıkları ama son attığı mesajı sizlede paylaşmak istedim maksat sabah sabah yüzünüzde bi tebessüm olussun:D

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, tekdirden anlamayanın hakkı kötektir. Madem sesin anca klavyenin F12 tuşuna kadar çıkıyor, o zaman haddini bilerek konuşacaksın. Büyüklerine saygıda kusur etmiyceksin. Ben 29 yaşındayım. Bu foruma ibret olsun diye gelirim evine, seni eşek sudan gelinceye kadar döverim, elimden almaya kalkarsa baban, onu da arada kaynatırım. Fiziksel yapım buna son derece müsait. Mental olarak da ilk yazdığım cümlede buna ne kadar hazır olduğum görülüyor. Git forumda özrünü dile. Ağzını burnunu büktürtme bana.

• 0

#82 Misafir_inverse--ratio_*

Misafir_inverse--ratio_*
  • Guests

Yazma tarihi: 06 Kasım 2010 - 11:10 ÖÖ

Bu arkadaş cesaret edip telefonunu verirse gerekli görüşmeyi yüz yüze yapacağız. Henüz buna cesaret edemedi. Hacıhüsrev'de yedi bela Murat diye sorarsam bulurmuşum :) Liselim :) Olayı forum konularında paylaşarak mı kurtulacaksın? Acizliğini, zavallılığını içinde yaşa. Terbiyesizlik ettin, hesabını vereceksin.
  • 0

#83 mutux

mutux

Senior Sergeant

• Members
  • 139 İleti

Yazma tarihi: 06 Kasım 2010 - 11:35 ÖÖ

Bu arkadaş cesaret edip telefonunu verirse gerekli görüşmeyi yüz yüze yapacağız. Henüz buna cesaret edemedi. Hacıhüsrev'de yedi bela Murat diye sorarsam bulurmuşum :) Liselim :) Olayı forum konularında paylaşarak mı kurtulacaksın? Acizliğini, zavallılığını içinde yaşa. Terbiyesizlik ettin, hesabını vereceksin.

yazıklarına sadece gülüp geçiorum sana tel numarımı verince gelceni bilsem sorun değil ama paso mesaj atıp kafa ütülicen:D foruma geldin 2günde herkesden tepki topladın bakk yorum yaptığın konulara herkesle polemiğe giriyosun demekki sorun sende....
  • 0

#84 Misafir_inverse--ratio_*

Misafir_inverse--ratio_*
  • Guests

Yazma tarihi: 06 Kasım 2010 - 11:43 ÖÖ

İstiklal Mh. Mah. Paşalı Hasan Sk. N0:7 7bela deil çakır murat:D gel çayımı kahvemi iç:) nese burda uzatma konuyu özele gel bura yeri deil rahatsızlık vermeyelim millete:D

Pardon çakır murat :) Adres uydurmak kolay. Telefonunu ver, buluşmayı ayarlarız merak etme.
  • 0

#85 Misafir_inverse--ratio_*

Misafir_inverse--ratio_*
  • Guests

Yazma tarihi: 06 Kasım 2010 - 03:47 ÖS

yazıklarına sadece gülüp geçiorum sana tel numarımı verince gelceni bilsem sorun değil ama paso mesaj atıp kafa ütülicen:D foruma geldin 2günde herkesden tepki topladın bakk yorum yaptığın konulara herkesle polemiğe giriyosun demekki sorun sende....

Blöfü de kendisi gibi çakma.

Bu ergenin son mesajından sonra arabaya binip Tarlabaşı'na gittim. Telefondan foruma bağlanıp kendisine özel mesaj attım. Normalde bana 10 dakikada bir özelden yazan ergen 3 maymuna dönüştü. Kuyruğunu bacaklarının arasına sıkıştırıp kayıplara karıştı. Tam 45 dakika arabada bekledim. Söylediği yerde bir apartman var. Tek tek zillere basıp ''çakır(çakma) murat''(adının murat olmadığı da belli bu korkağın) burada mı diye soracak halim olmadığından yaklaşık 20 kere telefonunu istedim. İş ciddiye binince toz oldu. Ama bunun yarını da var.

Söyleyecek sözü olan varsa, yüzüme söylesin. Kontak bilgilerini verdiğinde karşısına çıkmazsam burada istediğini yazabilir. Ama iş sıkıya binince paçalarından akanlar sesini kesip yerine otursun. Şerefsizliğin, kansızlığın, haysiyetsizliğin lüzumu yok.
  • 0

#86 legi

legi

Senior Sergeant

• Members
  • 153 İleti

Yazma tarihi: 06 Kasım 2010 - 03:57 ÖS

surda birbirinize laf atmalarınız Duelloya cağırmalarınız yakısmıyor burası bir oyun forumu goruslerınızı bıldırsenız yeter tabi daga gececek seviyede değil bir admın yokmu burda resmen forumun seviyesını dusurmusler telefon istemeler adres istemeler tamamen cocukca seyler yakısmıyor kımseye uumarım bir mod el atar buraya resmen Knight Online forumlarına donmus ya az farkınız olsun .
  • 0

#87 mutux

mutux

Senior Sergeant

• Members
  • 139 İleti

Yazma tarihi: 06 Kasım 2010 - 06:32 ÖS

surda birbirinize laf atmalarınız Duelloya cağırmalarınız yakısmıyor burası bir oyun forumu goruslerınızı bıldırsenız yeter tabi daga gececek seviyede değil bir admın yokmu burda resmen forumun seviyesını dusurmusler telefon istemeler adres istemeler tamamen cocukca seyler yakısmıyor kımseye uumarım bir mod el atar buraya resmen Knight Online forumlarına donmus ya az farkınız olsun .

kardes ben napiyim ya özelden attığı mesajları görsen 10yaşında çocuk gibi davranıyo sen görüyon ettiği lafları ben daha napiyim :D
  • 0

#88 mutux

mutux

Senior Sergeant

• Members
  • 139 İleti

Yazma tarihi: 06 Kasım 2010 - 06:38 ÖS

kardeş haklısın ama sabahtan beri attığı mesajları görsen sen bile dayanamaz yazarsın 10yaşında cocuk gibi ne durdan anlıyo ne laftan
  • 0

#89 Misafir_inverse--ratio_*

Misafir_inverse--ratio_*
  • Guests

Yazma tarihi: 06 Kasım 2010 - 08:06 ÖS

kardeş haklısın ama sabahtan beri attığı mesajları görsen sen bile dayanamaz yazarsın 10yaşında cocuk gibi ne durdan anlıyo ne laftan

Ödlek büzük. Bu konu altında terbiyesizlik yapan sensin.

Forum da olsa terbiyesizlik ediyorsan cezasını çekersin. Yüzyüze görüşmek için ne yaptıysam korkundan cevap vermedin. Madem ezik büzük zavallısın, o zaman haddini bil. Büyüklerine (sadece yaşça değil, her anlamda büyük) saygıda kusur etme. O kadar laf ettim sana özelden. Biraz haysiyeti olan biri olsan karşıma çıkardın. Bırak karşıma çıkmayı, benden kaçıyorsun.

Halen sana ulaşmaya çalışıyorum, tek yaptığın ödeleklik. Nereye kadar kaçabileceğini sanıyorsun?
  • 0

#90 Dead Finger

Dead Finger

Lieutenant General

• Members
  • 1.892 İleti

Yazma tarihi: 06 Kasım 2010 - 08:31 ÖS

Ödlek büzük. Bu konu altında terbiyesizlik yapan sensin.

Forum da olsa terbiyesizlik ediyorsan cezasını çekersin. Yüzyüze görüşmek için ne yaptıysam korkundan cevap vermedin. Madem ezik büzük zavallısın, o zaman haddini bil. Büyüklerine (sadece yaşça değil, her anlamda büyük) saygıda kusur etme. O kadar laf ettim sana özelden. Biraz haysiyeti olan biri olsan karşıma çıkardın. Bırak karşıma çıkmayı, benden kaçıyorsun.

Halen sana ulaşmaya çalışıyorum, tek yaptığın ödeleklik. Nereye kadar kaçabileceğini sanıyorsun?

Dayak güçsüzün silahıdır,güçlü olan aklını kullanır.Bazen buranın bir forum wowunda bir oyun olduğunu unutuyoruz.

Yapmayın arkadaşlar böyle adresine gelirim seni döverim çocuk velet vb.. gibi laflar sadece insanın ne kadar aciz olduğunu gösterir.Çoğumuz belirli bir dönemi geçmiş insanlarız aklımızı kullanabilecek yaştayız. Ee o zaman neden kullanmıyoruz? Bizler salak değiliz.Birbirinizi boş işler için kırmayın.

Suya attığın taşın dalgası sana kadar gelir demişler.Ekstradan şiddet hiçbir zaman çözüm olmamıştır.Şiddet sadece en son hamle olarak kullanılmalıdır.Birbirinizi üzmeyin ve şiddetten kaçınmaya bakın ve ağzınızı konuşurken bozmamaya özen gösterin arkadaşlar.Bunları yazmamın sebebi durduk yere kalbiniz gönlünüz kırılmasın.

Yumruklarıyla konuşanın çığlığını kimse duymaz inverse--ratio. Tehditkar davranışlardan vazgeçmek senin açından hayatındaki arkadaşların açısından her zaman iyi birşey olacaktır.Kavgayla düşman,sevgiyle dost kazanılır.

Fazla mı ak sakallı dede oldum ne:).

Saygılar.
  • 0
' make love not warcraft. '

Cahillerle tartışmaya girmeyin, Ben hiç kazanamadım..

#91 Misafir_inverse--ratio_*

Misafir_inverse--ratio_*
  • Guests

Yazma tarihi: 06 Kasım 2010 - 08:35 ÖS

Dayak güçsüzün silahıdır,güçlü olan aklını kullanır.Bazen buranın bir forum wowunda bir oyun olduğunu unutuyoruz.

Yapmayın arkadaşlar böyle adresine gelirim seni döverim çocuk velet vb.. gibi laflar sadece insanın ne kadar aciz olduğunu gösterir.Çoğumuz belirli bir dönemi geçmiş insanlarız aklımızı kullanabilecek yaştayız. Ee o zaman neden kullanmıyoruz? Bizler salak değiliz.Birbirinizi boş işler için kırmayın.

Suya attığın taşın dalgası sana kadar gelir demişler.

Saygılar.

Bir moderatörün müdahil olması güzel. Duyarlılığın uyanması için illahi sopalık olması lazım böyle forum farelerinin? Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, tekdirden anlamayanın hakkı kötektir. Akılla hizaya gelip terbiyesini takınsaydı bu aşamaya gelmezdi iş. 5er 5er yazdılar, bir şey söylemedim. Yalnız 3-5 kıçı kırığın klavye arkasına geçip ''sivri zeka, ot bok, eşek'' gibi ifadeler kullanamasına müsaade etmem. İşin vahim tarafı, bunu engellemek benden önce modların işi ama iş çığrından çıkmadan kimse oralı olmuyor.
  • 0

#92 WraThor!an

WraThor!an

Knight Lieutenant

• Members
  • 635 İleti

Yazma tarihi: 06 Kasım 2010 - 09:20 ÖS

Bir moderatörün müdahil olması güzel. Duyarlılığın uyanması için illahi sopalık olması lazım böyle forum farelerinin? Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, tekdirden anlamayanın hakkı kötektir. Akılla hizaya gelip terbiyesini takınsaydı bu aşamaya gelmezdi iş. 5er 5er yazdılar, bir şey söylemedim. Yalnız 3-5 kıçı kırığın klavye arkasına geçip ''sivri zeka, ot bok, eşek'' gibi ifadeler kullanamasına müsaade etmem. İşin vahim tarafı, bunu engellemek benden önce modların işi ama iş çığrından çıkmadan kimse oralı olmuyor.

Ben sana ot bok demedim, olayı dönüp dolaştırıp bana çevirmeye çalışıyorsun ama 2 sayfa arkaya gidip yazdığımı okuyamıyorsun. Ben farkettiysen " iğrenç, ot, bok, gibi yorumlar" dedim. Bok İnverse--ratio demedim. Sivri zeka lafını ortaya atmıştım, üstüne sen alındın. Diyecek birşeyim yok o zaman.

Bknz. :

Üst üste mesaj atıp editlemek yerine düzelt butonunu kullansan ?

Ayrıca lore bölümü diyorsun, lore bölümünde bilgini paylaşacaksan paylaş, yok üstüne iğrenç ot b*k diye gereksiz fikirlerini belirtmene gerek yok. Burda lore ile bilgi edinmek isteyen, bilgisini aktarmak isteyenler var, senin gibi her lafın arkasında bir bit yeniği arayan, verecek cevap bulamayınca eski konuları açan sivri zekalılar değil

Ha, eğer çok kırıldıysan özrümü de dilerim, bunda bir şey yok, özür dilemek büyük bir erdemliktir sonuçta.
  • 0

#93 oGGy

oGGy

Scout

• Members
  • 490 İleti

Yazma tarihi: 06 Kasım 2010 - 09:30 ÖS

inverse_ratio birazdan üyelik alıp gelir :D
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı