İçeriğe git

Resim
- - - - -

Lore bakimindan en cok ilgi ceken class

• Please log in to reply
Bu konuya 102 yanıt gönderildi

Anket: En cok lore bakimindan ilgi ceken class (82 kullanıcı oy kullandı)

En cok lore bakimindan ilgi ceken class

1. Warrior (22 oy [8.63%])

Oyların yüzdesi: 8.63%

2. Warlock (35 oy [13.73%])

Oyların yüzdesi: 13.73%

3. Rogue (12 oy [4.71%])

Oyların yüzdesi: 4.71%

4. Mage (23 oy [9.02%])

Oyların yüzdesi: 9.02%

5. Priest (7 oy [2.75%])

Oyların yüzdesi: 2.75%

6. Paladin (57 oy [22.35%])

Oyların yüzdesi: 22.35%

7. Death Knight (29 oy [11.37%])

Oyların yüzdesi: 11.37%

8. Shaman (42 oy [16.47%])

Oyların yüzdesi: 16.47%

9. Druid (19 oy [7.45%])

Oyların yüzdesi: 7.45%

10. Hunter (8 oy [3.14%])

Oyların yüzdesi: 3.14%

11. Monk (1 oy [0.39%])

Oyların yüzdesi: 0.39%

Oy Misafirler oy kullanamazlar

#41 azâzil7

azâzil7

First Sergeant

• Members
  • 269 İleti

Yazma tarihi: 10 Kasım 2010 - 03:48 ÖÖ

Dk questlerinin neresi zevkli geldi ki ? masum insanları öldürmek ve işkence etmekten zevk mi alıyorsun? valla bende o questleri yaptım ama yaptıktan sonra vicdan azabı çektim resmen. ( mainimin paladin olmasının etkisi var sanırım bunda) Zaten Wow da yaptığım ve pişman olduğum sadece 2 şey vardır.
1. si dk questlerini yaptığım için vicdan azabı çekerim
2. side daha lore bilmezken forsaken dan aldığım bi görev sonucu uther in mezarındaki ışığı söndürdüm. Maini paladin olan bi arkadaşıma sorduğumda ise tepkisi "Ne yaptın lan sen!!" oldu direk. O günden sonra bana fallen paladin demeye başladı zaten ve hala vicdan yaparım kendime bu questi yaptığım için...

Death Knight quest chainini masum kişileri öldürmekten ibaret görüyorsan yapabileceğim tek şey gülmek olur. Death Knightlar sence Lich King kendilerini öldürsün ve birer köle olarak hayata döndürsün diye gönüllü mü oldular? O görevlerin anlamı Death Knightların, Lich King karşısında iradelerini geri kazanışlarını ve ona karşı direnişin başlangıç adımını atışlarını anlatıyor. Bana göre Knight of The Ebon Blade olmasa, Lich King'e karşı bir zafer kazanmak imkansız olurdu. Hadi her şeyi geçtim bahsettiğin chainin sonunda çok sevdiğini anladığım paladinlerden Tirion bizzat gelip Death Knightlara görevlerinde yardım ediyor. Senin anlayışınla Tirion'un da vicdan azabı duyması lazım o zaman. Ama senin o quest chainden hiçbir şey anlamamış olduğun belli. Şunları oku belki birkaç bir şey ifade eder:

King Varian Wrynn yells: People of Stormwind! Citizens of the Alliance! Your king speaks!
King Varian Wrynn yells: Today marks the first of many defeats for the Scourge! Death knights, once in service of the Lich King, have broken free of his grasp and formed a new alliance against his tyranny!
King Varian Wrynn yells: You will welcome these former heroes of the Alliance and treat them with the respect that you would give any ally of Stormwind!
King Varian Wrynn yells: Glory to the Alliance!

• 0

#42 Cloudblood

Cloudblood

Centurion

• Members
  • 858 İleti

Yazma tarihi: 10 Kasım 2010 - 03:58 ÖS

Aslında afetten(cataclysm) sonra görevler daha çok bilgilendirici olacak WOW'un hikayesi ile ilgili olarak.
  • 0
Anu belore dela'na! Selama ashal'anore! Sin'dorei!

REMEMBER THE SUNWELL! FOR THE GLORY OF QUEL'THALAS!

FOR THE HORDE!

#43 mutux

mutux

Senior Sergeant

• Members
  • 139 İleti

Yazma tarihi: 10 Kasım 2010 - 07:12 ÖS

Dk questlerinin neresi zevkli geldi ki ? masum insanları öldürmek ve işkence etmekten zevk mi alıyorsun? valla bende o questleri yaptım ama yaptıktan sonra vicdan azabı çektim resmen. ( mainimin paladin olmasının etkisi var sanırım bunda) Zaten Wow da yaptığım ve pişman olduğum sadece 2 şey vardır.
2. side daha lore bilmezken forsaken dan aldığım bi görev sonucu uther in mezarındaki ışığı söndürdüm. Maini paladin olan bi arkadaşıma sorduğumda ise tepkisi "Ne yaptın lan sen!!" oldu direk. O günden sonra bana fallen paladin demeye başladı zaten ve hala vicdan yaparım kendime bu questi yaptığım için...

Charın armoy linkini ver Scarlet Monastery dgsini yaptınmı yapmadınmı bakalım ondan sonra tartışırız nesinden zevk aldığımı.
  • 0

#44 Dead Finger

Dead Finger

Lieutenant General

• Members
  • 1.892 İleti

Yazma tarihi: 10 Kasım 2010 - 08:35 ÖS

Paladin veya Druid ama oyum Paladine.

Ve arkadaşlar;

veteranmete isimli arkadaş rp ci olabilir bu tür konularda düşüncelerine saygılı olmak gerekir.
  • 0
' make love not warcraft. '

Cahillerle tartışmaya girmeyin, Ben hiç kazanamadım..

#45 Wecly

Wecly

Centurion

• Members
  • 901 İleti

Yazma tarihi: 10 Kasım 2010 - 10:50 ÖS

Rouge hırsız diye geçiyor biliyordum serseri çok garip geldi :)

Ben de mage diyeceğim sanırım çoğu mage oyuncusu olarak. Çoğu olayın arkasında büyücüler var çünkü. Azeroth'un yaratılışından tut Deathwing'e, Aegwynn'dan tut Night elflere. Azeroth'da kayda değer ne olduysa arkasında bir büyücü var. Ama warriorlarda az değil bence, savaşları yapanlar onlar ^^
  • 0

#46 cernobia

cernobia

Üye

• Members
  • 446 İleti

Yazma tarihi: 10 Kasım 2010 - 11:05 ÖS

rogue= tehlikeli ve çekici anlamında bir kelime (çapkın serseri gibisinden birşey.. arsen lupen, yüz yüze filminde john travolta , mickey rorke karakterleri v.s ) sadece hırsız, katil v.s değil..

Türkçede tek kelime olarak tam karşılığını bulmak zor. illaki tek kelime yazılacaksa rogue=hergele
  • 0

#47 Malkavian

Malkavian

General

• Members
  • 3.125 İleti

Yazma tarihi: 11 Kasım 2010 - 12:25 ÖÖ

warlock.. niye?
şöyleki,warcraft alemi için, warlock ve fel energy bir tarafa.. geri kalan herşey diğer tarafa..

titanların yada old-godların şekil verdiği dünyalarda varolmuş olan herşeyin karşıtı ve üstünden geçtiği gezegenleri birer birer yutan gücün asıl kaynağı..

sargerası delirten karanlık ve burning legionu oluşturan güç.. ve bu gücü kullanma yetisine sahip büyücüler..

bu yüzden benim için lore bakımından hiç kuşkusuz en ilgi çekiçi class warlocktur...
  • 0
bu warlock oyunu aylar önce bıraktı.
öyle arada sırada foruma takılıyor.
kısaca artık yardım edemez.

#48 podaydr

podaydr

Lieutenant General

• Members
  • 1.726 İleti

Yazma tarihi: 11 Kasım 2010 - 12:30 ÖÖ

rogue= tehlikeli ve çekici anlamında bir kelime (çapkın serseri gibisinden birşey.. arsen lupen, yüz yüze filminde john travolta , mickey rorke karakterleri v.s ) sadece hırsız, katil v.s değil..

rogue noun
Click to hear the UK pronunciation of this wordClick to hear the US pronunciation of this word/rəʊg//roʊg/ n [C]

old-fashioned humorous a person who behaves badly but who you still like
"Come here, you little rogue!" chuckled my uncle.
The women all think he's a loveable old rogue.

old-fashioned a dishonest or bad man
  • 0

#49 Doppelganger

Doppelganger

Üye

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 30 İleti

Yazma tarihi: 11 Kasım 2010 - 10:21 ÖÖ

Sanki gerçekte insan öldürüyoruz gibi nasıl da ciddi ciddi yazmışın öyle.Öldürme ve fetihler üzerine kurulmuş bir oyunda sen öldürerek vicdan azabı(!) çekiyorsan ne diye başlıyorsun.

Sen Hemet Nesingwary questlerini de yapmamışındır şimdi,masum hayvanları kesiyoruz ne de olsa.
  • 0

#50 cernobia

cernobia

Üye

• Members
  • 446 İleti

Yazma tarihi: 11 Kasım 2010 - 10:28 ÖÖ

biri bir şey hissediyor veya düşünüyorsa neden bu tartışılırki.. adam paylaşmış işte düşüncesini.. buna doğru yada yanlış denebilir mi?... kısaca uzattınız bilader..
  • 0

#51 azâzil7

azâzil7

First Sergeant

• Members
  • 269 İleti

Yazma tarihi: 11 Kasım 2010 - 03:46 ÖS

biri bir şey hissediyor veya düşünüyorsa neden bu tartışılırki.. adam paylaşmış işte düşüncesini.. buna doğru yada yanlış denebilir mi?... kısaca uzattınız bilader..

Düşüncelere saygı duymak onları tartışmamayı gerektirmez. Ayrıca hadi düşünceyi tartışmadık ve geçtik diyelim, ama eğer bir düşünceye yol açan bir konu hakkındakı yanlış bir bilgiyse bunu düzeltmekte yarar var. Arkadaşın Dk quest chainiyle ilgili bilgisi yanlış. Bu chain masum insanları öldürmekten ibaret değil, kaldı ki öldürülen kişileri karakteriniz o anda Lich King'in kontrolü altında öldürüyor. Ve ne mutlu ki Knight of The Ebon Blade'in Death Knightları bilinçlerinin üstündeki zincirleri kırıp, iradelerini yeniden kazanarak Lich King'e karşı savaşmak için eski factionlarına dönüyor. Kısacası bunda utanılacak, vicdan azabı duyulacak bir olay yok.

Ha bunun dışında, "lan bu oyunda da vicdan azabı mı olur? sürekli birilerini öldürüyorsun arkadaş!" türünde bir tepki bana göre de anlamsızdır, ona katılıyorum.
  • 0

#52 cernobia

cernobia

Üye

• Members
  • 446 İleti

Yazma tarihi: 11 Kasım 2010 - 04:16 ÖS

bu arada o görev zinciri masum insanları öldürmekten ibarettir. zincirde bunun dışında yaptığın tek görev ki görev bile değil lights hope chapel e saldırmak ve ashbringer ın corrupted tan normale dönüşerek trionun l.k ya saldırması ve darion nun özgürlüğüne kavuşmasını anlatan epic olayı izlemek.... arkadaşların hisleri hakkında yorum yapamam ama masum katliamı olayına katılırım. bilinçli ya da bilinçsiz görev zinciri masum katliamından ibarettir.. dk ların kendi aralarında duello su v.s 1-2 görev hariç tabiki.
  • 0

#53 fartboy

fartboy

Üye

• Members
  • 303 İleti

Yazma tarihi: 11 Kasım 2010 - 04:34 ÖS

Tabiikide Mage..

Ha ama gerçekten ne olmak istesen deseler Druid derim.Ne bileyim benim yakın sınıflara dps vesayre çok ilgim yok.Kişilere yardım etmek daha çekici geliyor.

Mage ler olan sevgimse Tabiiki Magokrat yönetim olan Kirin'Tor yüzündendir.RP lerdede hep en öncelikli tercihim olmuştur Kirin'tor.
  • 0

#54 azâzil7

azâzil7

First Sergeant

• Members
  • 269 İleti

Yazma tarihi: 11 Kasım 2010 - 04:47 ÖS

bu arada o görev zinciri masum insanları öldürmekten ibarettir. zincirde bunun dışında yaptığın tek görev ki görev bile değil lights hope chapel e saldırmak ve ashbringer ın corrupted tan normale dönüşerek trionun l.k ya saldırması ve darion nun özgürlüğüne kavuşmasını anlatan epic olayı izlemek.... arkadaşların hisleri hakkında yorum yapamam ama masum katliamı olayına katılırım. bilinçli ya da bilinçsiz görev zinciri masum katliamından ibarettir.. dk ların kendi aralarında duello su v.s 1-2 görev hariç tabiki.

o zaman sana da gülüp geçiyorum. başka da bir yorum yapmaya gerek yok.
  • 0

#55 cernobia

cernobia

Üye

• Members
  • 446 İleti

Yazma tarihi: 11 Kasım 2010 - 09:40 ÖS

scarlet ve normal masum halkı katletmek dışında hangi görevler var yazarmısın? merak ediyorum..
  • 0

#56 Philetairos

Philetairos

Scout

• Members
  • 3.781 İleti

Yazma tarihi: 11 Kasım 2010 - 10:05 ÖS

Scarlet dediğin adamlar zaten normal olmayan şey. Yanlarındaki masum köylüler dediğin adamlar da scarlet'in adamları. Zira adamlar kendilerinden olmayan herkesi düşman belleyip öldürüyor veba bulaşmış olabilir diye.
Bu kadar paranoyak ve herkese düşman bir insan topluluğuna da masum demeyin bir zahmet.
  • 0
Paper is fine, nerf rock.

Best regards,

Scissors

#57 cernobia

cernobia

Üye

• Members
  • 446 İleti

Yazma tarihi: 11 Kasım 2010 - 10:07 ÖS

yani yok.. bu görevler dışında yok..
  • 0

#58 Philetairos

Philetairos

Scout

• Members
  • 3.781 İleti

Yazma tarihi: 11 Kasım 2010 - 10:09 ÖS

SMyi kaç kere temizlediğini saydın mı bugüne kadar?
  • 0

Best regards,

Scissors

#59 cernobia

cernobia

Üye

• Members
  • 446 İleti

Yazma tarihi: 11 Kasım 2010 - 11:08 ÖS

ne alakası var ? scarlet bize düşman ama scourge a karşı da düşman bizim gibi..
  • 0

#60 Philetairos

Philetairos

Scout

• Members
  • 3.781 İleti

Yazma tarihi: 11 Kasım 2010 - 11:14 ÖS

Eee, bu onları masum mu yapıyor yani? :)
  • 0

Best regards,

Scissors

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı