İçeriğe git

Resim
- - - - -

Cataclysm İzlenimlerim - HC Zindanlar Hakkında

• Please log in to reply
Bu konuya 10 yanıt gönderildi

#1 ekrem71

ekrem71

Knight

• Members
  • 399 İleti

Yazma tarihi: 05 Kasım 2010 - 12:08 ÖÖ

Bilindiği gibi deadmines ve sfk HC olarak ek yamayla Cata ya dahil olacak. Ancak yeni item kuralları oldukça katı. HC zindanlara girmek için gereken item level 329. Ancak ben hem zindanlardan hem de görevlerden iyi itemlar düşürmeme rağmen 321 de kaldım. İlk HC deneyimi yaşamak isteyenler fazlaca çaba göstermek zorunda.

Resmi ekleyen
  • 0
Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

#2 hanua

hanua

Lieutenant General

• Members
  • 2.860 İleti

Yazma tarihi: 05 Kasım 2010 - 12:39 ÖÖ

İzlenimsiz bir izlenim olmuş ama olsun ellerin dert görmesin. Hem diğer izlenimlerin yeter bunuda biz "izleriz":D
  • 0
Benim dotum pıt pıt vuruyor abi-Ezekeel
AMİNTOBELLO

#3 asil456

asil456

First Sergeant

• Members
  • 270 İleti

Yazma tarihi: 05 Kasım 2010 - 09:42 ÖÖ

Anlaşılan Cata gelince deli gibi item kasmamız gerekecek.
  • 0

#4 alagoz81

alagoz81

Knight Lieutenant

• Members
  • 651 İleti

Yazma tarihi: 05 Kasım 2010 - 10:03 ÖÖ

hclere girme konusunda sıkıntı yaşamamak için jp puanlarla 85 lvl itemler alınabiliyorsa cataya girdiğimiz gün 4k jplerle item alıp sıfırlayacağız ve diğer kasacağımız jplerle de item alma puanı geldikçe item alıp seviyeyi yakalamaya çalışacağız o zaman. Çünkü Cataclysm paketinden sonra Justice point ile alacağımız itemler 346lvl itemler olacak. cataya girerken 4k jp olacak şekilde jpleri ayarlamak lazım. Böyle yaparsak sıkıntı olmaz sanırım ve hclere rahatça girebiliriz. inşallah 85 lvl olmadan 85 lvl itemi jp ile alamazsın diye bir durum yoktur, öyle bir durum varsa yandık:) (bugmuydu bilmiyorum ama düşük lvl çarla yüksek lvl foodları npcden alıp çantama katmak istediğimde izin vermiyordu, item almayı npcen denemedim akşam düşük lvl çarla yüksek lvl pvp item almayı deniyeyim ) Deneyen varsa yazarsa ii olur.
  • 0

#5 Dethklok

Dethklok

Knight

• Members
  • 339 İleti

Yazma tarihi: 05 Kasım 2010 - 10:13 ÖÖ

hclere girme konusunda sıkıntı yaşamamak için jp puanlarla 85 lvl itemler alınabiliyorsa cataya girdiğimiz gün 4k jplerle item alıp sıfırlayacağız ve diğer kasacağımız jplerle de item alma puanı geldikçe item alıp seviyeyi yakalamaya çalışacağız o zaman. Çünkü Cataclysm paketinden sonra Justice point ile alacağımız itemler 346lvl itemler olacak. cataya girerken 4k jp olacak şekilde jpleri ayarlamak lazım. Böyle yaparsak sıkıntı olmaz sanırım ve hclere rahatça girebiliriz. inşallah 85 lvl olmadan 85 lvl itemi jp ile alamazsın diye bir durum yoktur, öyle bir durum varsa yandık:) (bugmuydu bilmiyorum ama düşük lvl çarla yüksek lvl foodları npcden alıp çantama katmak istediğimde izin vermiyordu, item almayı npcen denemedim akşam düşük lvl çarla yüksek lvl pvp item almayı deniyeyim ) Deneyen varsa yazarsa ii olur.

bence olmaz çünkü justice pointin contenti WOTLK ama Cataclysm ayrı bir content. Sen gir öncesinde kas olmaz bence şu ana kadar Blizzard bu şekilde hiç yapmadı eminim Cataclysmde de bunu yapmaz.
  • 0

#6 Wtfemolol

Wtfemolol

Sergeant

• Members
  • 73 İleti

Yazma tarihi: 05 Kasım 2010 - 11:21 ÖÖ

level kasarken nereden justice point kazanıcaksın ki ? zaten 85 oldugun gibi 4k puanla 2 item alabiliyorsun, honor ile de 2 item alırsan eger 4 tane 346 item güzel bir başlangıç olur. (pvpler 346 olmayabilir ama yüksek yinede) normal dungeonlardan da 333 itemleri alıp direk hc ye dalınabilir. Veya direk parti kurup kapıdan giriş yolu ile gear sordurtmadan da girilebilir. Item level kısıtlaması sadece dungeoun finder tool için geçerli.
  • 0

#7 alagoz81

alagoz81

Knight Lieutenant

• Members
  • 651 İleti

Yazma tarihi: 05 Kasım 2010 - 12:16 ÖS

lvl kasarken 81-85 arası 2 dungeon var, resimde gördüğüm kadarıyla. oralardan da jp alacaz zaten. Lvl kasarken farm grup bulunursa quest yapmaktansa farm yapmak daha kazançlı olur xp ve jp açısından ama görmeden kesin bişey diyemeyiz. Millet ilk hafta zaten paso questlerin yerini arayacak veya questin yerini bulmuşsa da kesilmemiş mob arayacak. Bunlarla uğraşmak istemeyenlerde grup kurup dungeonlara akacak. düşük lvl dungeonun giriş lvli 81 olarak görüksede büyük ihtimalle 78- 80 lvl arası pug grup olarak direk girebileceğiz. Tank ve heal spec olanlar için fazla sıkıntı olmaz ama dpsler için grup bulmak zor olacak. Ayrıca cata geldiği gün dungeonları açılacak mı veya bug vs bahanelerle 1 hafta kapalı mı tutacaklar? :D) Ayrıntılar kafa karıştırıyor , 1 ay sonra görelim en iisi:)
  • 0

#8 barius

barius

Knight

• Members
  • 406 İleti

Yazma tarihi: 05 Kasım 2010 - 01:42 ÖS

Bu yeni contentteki dungeonlar için dungeon finder ın kullanılabilir hale getirilmesi gerçekten saçmalık.En azından 1 kere bir dungeon bitirilmeden, o dungeon , dungeon finderda yer almasın ki oyunun atmosferi baltalanmasın millet gidip görsün oraları.
  • 0

#9 alagoz81

alagoz81

Knight Lieutenant

• Members
  • 651 İleti

Yazma tarihi: 05 Kasım 2010 - 01:48 ÖS

zaten yeni dungeon yerlerini keşfetmeden oralar açılmayacak diye biliyorum. yenibir horde çar kasıp 15 lvl olduğunda random dungeon yerine specifici seçip wailing cavernse bakarsan kilitli olduğunu ve açılması için wailig cavernsi keşfetmen gerektiğini söylüyor. aynı şekil cata da olacak.
  • 0

#10 ekrem71

ekrem71

Knight

• Members
  • 399 İleti

Yazma tarihi: 05 Kasım 2010 - 08:15 ÖS

lvl 316 itemlar 81 den sonra available oluyor. Dungeon findera girmek içinse önce o dungeonların kapısına gidip explore yapmak gerekiyor. jp ile düşük lvl item alabiliyorsunuz. Asıl itemlar valor point ile alınıyor. Sanırım bu konuda yanlış anlaşılma var.
  • 0
Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

#11 ekrem71

ekrem71

Knight

• Members
  • 399 İleti

Yazma tarihi: 05 Kasım 2010 - 08:19 ÖS

Yeni sistemle artık lvl 359 itemlı lvl 85 beta karakter oluşturabiliyorum. Artık Deadmines ve sfk hc lerini de vereceğim yakında.
  • 0
Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı