İçeriğe git

Resim
- - - - -

Fishing "Salty" Guide

• Please log in to reply
Bu konuya 18 yanıt gönderildi

#1 Livatya

Livatya

Champion

• Members
  • 1.073 İleti

Yazma tarihi: 06 Kasım 2010 - 02:12 ÖS

Merhaba,yeni bir Guide ile karşınızdayım. Bu kez Fishing mesleğine ait "Salty" Tittle nasıl alınır bunu aydınlatacağız. Hadi başlayalım. =)

Resmi ekleyen

Accomplished Angler - Achievement - World of Warcraft

- Grand Master Fisherman - Achievement - World of Warcraft
Fishing Skill'inizi 350 yapmanız isteniyor.

- The Old Gnome and the Sea - Achievement - World of Warcraft
Herhangi bir School'dan (balık kümesi,yuvası) herhangi bir balık tutmanız gerekiyor.

- The Scavenger - Achievement - World of Warcraft
Listede belirtilen beş farklı scavenger'ı tutmanız isteniyor. Bunlar genelde sahil kenarlarında çöp yığını,tahta kutu yığını şeklinde bulunurlar. Bunların nerelerde çıktığını açıklayayım.

* Heavy Supply Crate - Item - World of Warcraft
Steam Pump Flotsam;Zangarmash'ın kuzeyindeki göle gidin kıyılarda Naga'ların bölgelerinde kolayca bulacaksınız.

** Mithril Bound Trunk - Item - World of Warcraft
Bloodsail Wreckage;Stv haritasında Grom'Gol Camp'ın güneyinden Booty Bay'e doğru sahil şeridini izleyerek devam edin,Booty Bay'den geri dönmeyin ve haritanın doğu tarafından sahilin devam ettiği noktaya kadar araştırın. Farklı harilarda da çıkıyor ben ideal olan yerleri belirttim.

*** Watertight Trunk - Item - World of Warcraft
Schooner Wreckage;Hillsbrad Foothills'e gidin. Tarren Mill'in doğusundan akan nehri güneye doğru takip edin denize ulaşınca oğu ve batı sahilini kontrol edip bulana kadar aynı işlemi tekrarlayın. Güzergahınız ters "Y" harfi oluşturacak.

**** Iron Bound Trunk - Item - World of Warcraft
Waterlogged Wreckage; Stv'nin kuzey yarımadasında sahilde "U" çizin. Grom'dan güneye inmenize gereky yok üst kısmı turlayın yeterli.

***** Mithril Bound Trunk - Item - World of Warcraft
Floating Wreckage; Stv sahillerinde de çıkıyor ama bulamazsanız Tanaris'in doğu sahilini turlayın.

- The Fishing Diplomat - Achievement - World of Warcraft
Stormwind ve orgrimmar sınırları içinde herhangi bir balık tutmanız yeterli. Balıktan kastım bot olur,kumaş olur oltayı boş çekmeyin yeter. Alliance olarak yapacaksanız Orgrimmar'ın arka kapısını kullanın yolu takip edin önünüze çıkan sağ tarafınızdaki ilk suyu kullanın. Horde olarak Stormwind'e gelecekseniz limanı veya ana girişin sağ ve solundaki kanalları kullanabilirsiniz. Action istemiyorsanız ölü saatleri tercih edin. =)

- Master Angler of Azeroth - Achievement - World of Warcraft
İşte geldik zurnanın zırt dediği yere. =) Sizden bunu Master Angler - Quest - World of Warcraft yada bunu Kalu'ak Fishing Derby - Quest - World of Warcraft kazanmanız isteniyor. Açıklamaya başlamadan önce bazı tavsiyelerde bulunayım. Bu turnuvalar her hafta Cumartesi ve Pazar günleri Realm Saati ile 14.00'da (Türkiye saati ile 15.00) başlar ve her realmde Horde Alliance dahil yalnızca tek kişi kazanır ve bu uyarı olarak ekranınızda görünür.PvP setiniz varsa giyin,bufflanın ve kazanmanız için size yardımcı olabilecek arkadaşlarınız varsa birlikte gidin. Oltanız,yeminiz,fishing skilliniz ve diğer malzemeleriniz en üst seviye olmalı. Balık tutacağınız bölgeyi belirleyin ve önceden sağını solunu keşif yapın. Birisi bir Pool'dan balık tutuyorsa oradan hemen ayrılıp yeni bir Pool bulmayı deneyin. Yalnızsanız kimseyi tahrik etmeyin ve size bunu yapan olduğunda hızlıca oradan uzalaşın. Unutmayın amacımız Turnuva'yı kazanmak ve siz karşı faction ile uğraşırken turnuva bitebilir.
*Kalu'ak Fishing Derby Cumartesi günleri yapılır. Dalaran'daki Fishing Trainerın yanında turnuva saatine yakın bir Kalu'ak Npc'si belirir ve saat tam 14.00 olduğunda tüm Northrend'den duyulabilecek Turnuva başlamıştır anonsunu yapar. Bunu kırmızı uyarı şeklinde yazı olarak chat ekranınızda görürsünüz. Herhangi bir Quest almanız gerekmiyor istenen balığı yada balıkları tutup en hızlı şekilde Turnuva Npc'sine teslim etmeniz yeterli.Tüm add on'larınızı kapatın,Hearthstone'unuz mutlaka Dalaran'a ayarlanmış olsun. Unutmayın istenen balığı tutmanız yeterli değil bunu Npc'ye yalnızca ilk getiren kişi turnuvayı kazanacak. Tutmanız gereken balık Blacktip Shark - Item - World of Warcraft yalnızca turnuva süresince spawn olan özel bir balıktır. Norhrend'deki tüm sularda çıkmasına rağmen en fazla bulunduğu yerler Pygmy Suckerfish çıkan Pool'lardır. Birçok farklı yeri tercih edebilirsiniz, misal ben Grizzly Hills'in kuzeyindeki göl ve nehir bağlantılarını tercih ediyorum. Ortalama 10 dakika içinde turnuva biter. Ödül olarakta Dread Pirate Ring - Item - World of Warcraft yada Boots of the Bay - Item - World of Warcraft tercih edebilirsiniz.
*Booty Bay Fishing Contest Pazar günleri Realm Saati ile 14.00'da başlar. İlk olarak Hearthstone'unuzu Booty Bay'e ayarlayın ve sinir katsayınızın yükselmesini istemiyorsanız yalnız gitmeyin. Alan dar olduğundan birçok karşı faction üyesi ile sıcak temasta bulunmanız kaçınılmaz. Siz balık tutarken etrafınızda sizi koruyacak 3-4 arkadaş size müthiş kolaylık sağlayacak,en fazla yarım saatlerini alır. Karşı faction'unun yanı sıra kendi faction üyelerinizde oltanızın önüne geçip sizi oyalamaya çalışabilir. Daha önce de söylediğim gibi burada önemli olan soğukkanlı olmak. Sizi tahrik eden Alliance'ye laf yetiştirmeşe çalışır yada size saldıran Horde'u kovalamaya uğraşırsanız turnuvayı kazanamazsınız. Bu turnuvada sizden 40 adet Speckled Tastyfish - Item - World of Warcraft adlı balıktan tutmanız isteniyor. Yalnızca turnuva süresince spawn olan bu balıklar Stv'nin kıyı şerindinde Pool'lardan çıkıyor. Balıkları tuttuğunuz gibi hs çekin ve Booty Bay'de şu adama teslim edin Riggle Bassbait - NPC - World of Warcraft. Questi vereceğiniz Npc'yi, nerelerde balık tutacağınızı turnuva başlamadan kontrol etmeniz hayrınıza olacaktır. Kazandığınızda ödül olarak Arcanite Fishing Pole - Item - World of Warcraft yada Hook of the Master Angler - Item - World of Warcraft tercih edebilirsiniz. Bu iki turnuvada da tümhazırlıklarınızı yapmanıza rağmen en önemli iki faktör şans ve hızdır bunu unutmayın. Kazanamazsanız stres yapmayın çünkü yüzlerce kişinin içinden bunu yalnızca bir kişi yapıyor,belki şans sizede birgün güler. =)

- Mr. Pinchy's Magical Crawdad Box - Achievement - World of Warcraft
Terokkar Forest'in yüksek bölgelerinde Highland Mixed Schools Pool'larından çıkan Mr. Pinchy - Item - World of Warcraft adlı itemi tutmanız gerekiyor. Bu bir item Drop Rate'i çok fazla değil şans faktörü önemli ben yarım saatte tutmuştum mesela. Itemin 3 kullanımlık ömrü ve iki gün cd'si var. ŞAnsınız varsa Achi'yi ve Peti Magical Crawdad Box - Item - World of Warcraft ilk denemenizde kazanabilirsiniz.

- One That Didn't Get Away - Achievement - World of Warcraft
Sinir katsayınızı yükseltebilecek bir Achievement daha. Listede bulunan Rare Balıklardan herhangi birini tutmanız isteniyor. En çok tercih edilen iki balığın nerelerde bulunduğunu açıklayayım.
*15 Pound Mud Snapper - Item - World of Warcraft
Azeroth'ta ırkların başlangıç bölgelerindeki iç göllerden çıkıyor. Drop Rate'i korkunç derecede düşük. Azuremyst Isle,Dun Morogh,Durotar,Elwynn Forest, Eversong Woods,Mulgore,Teldrassil,Tirisfal Glades haritalarındaki iç gölleri deneyebilirsiniz. En fazla Drop Rate'e sahip olduğu iddia edilen bölgeler Teldrassil,Murgole ve Elwynn Forest'tir. 5 dakikada tutulabileceği gibi 5 ayda tutamamanızda mümkün. Şans ve sabır sizinle olsun. =)
*Dark Herring - Item - World of Warcraft Benim şahsi görüşüm bu balığı denemeniz yönünde. Sebebi ise bu balığı tutmaya çalışırken çantalar dolusu Pygmy Suckerfish - Item - World of Warcraft tutacaksınız serverınızın durumuna göre bunları Ah'de satarak para kazanabilirsiniz. En azından Achi ile uğraşırken para da kazanmış olursunuz ve bir nebze de olsa rahatlarsınız. =) Genelde Holnig Fjord iç kısımlarındaki Fangtooth Herring - Item - World of Warcraft Pool'larından çıkmakla beraber açık denizde Pool'a gerek duymadan da avlanabilirsiniz.

- Old Man Barlowned - Achievement - World of Warcraft
Old Man Barlo - NPC - World of Warcraft adlı Npc'nin verdiği beş farklı Daily Quest'i tamamlamanız isteniyor. Bu questler ise;

* Crocolisks in the City - Quest - World of Warcraft
Factionlara ait ana şehirlerden birinde Sw,Org,,If bulunan su kanallarında Crocolisks in the City - Quest - World of Warcraft adlı itemi tutmalısınız.

** Bait Bandits - Quest - World of Warcraft
Terokkar Forest'ta Tuurem'den güneye doğru akan nehir kolunda bu itemi Blackfin Darter - Item - World of Warcraft tutmanız isteniyor.

*** Felblood Fillet - Quest - World of Warcraft
Shadow Moon Valley'in genellikle batısında yeşil suların içinden çıkan Monstrous Felblood Snapper - Item - World of Warcraft adlı itemi tutmanız gerekiyor.

**** The One That Got Away - Quest - World of Warcraft
Nagrand'ın kuzey ve batısında bulunan iki büyük gölde bulunan World's Largest Mudfish - Item - World of Warcraft balığı tutmanız gerekiyor.

***** Shrimpin' Ain't Easy - Quest - World of Warcraft
Giant Freshwater Shrimp - Item - World of Warcraft bu itemden 10 tane getirmeniz isteniyor. Zangarmash'ın hemen her bölgesinde bulunan Bloated Barbed Gill Trout - Item - World of Warcraft adlı itemi tutup sağ tık yaparak questi itemini toplayabilirsiniz.

- Deadliest Catch - Achievement - World of Warcraft
Öncelikle bir raid grubunda olmalısınız Zul Gurub'a gideceksiniz. Gitmeden önce Ah'den yada Nat Pagle - NPC - World of Warcraft bu Npc'den Mudskunk Lure - Item - World of Warcraft adlı itemden bir miktar edinin. Zul Gurub'un içinde Tiger Boss'unu kesmeye gittiğiniz güzergahta sağa dönmeden sola yamacın altına doğuru inin burada bir tekne yıkıntısı ve açık bir alan bulacaksınız. Yanınıza su üzerinde yürümek için potion almanız yararlı olur. 5 adet Zulian Mudskunk - Item - World of Warcraft bu balıktan tutun fazla açılmanıza gerek yok bulunduğunuz yerde sağa ve sola doğru turlayın. Balıkları tuttuktan sonra girmeden önce edindiğiniz iteme bahsettiğim açıklık alanda tıklayın Achi tamamdır. Bunu yaptığınızda suyun içinden bir Boss summon olacak ve size saldıracak ister kaçın isterseniz kesin. Boss'tan orta seviye bir Fishing Pool çıkabiliyor bilginiz olsun.

- The Lurker Above - Achievement - World of Warcraft
Öncelikle raid grubunda olmalısınız SSC'ye gireceksiniz. Gitmeden önce yanınıza su üzerinde yürüme ve düşüş hızını yavaşlatan potionlar alın. Fishing Skill'iniz en az 300 olmalı. Ana girişten girdiniz dümdüz devam edin büyük bir asansör göreceksiniz onu kullanarak alt kata inin,yolu takip edin sola yukarı doğru kıvrılan merdiveni takip edin üst kata çıkan bir asansör göreceksiniz onu kullanın,yukarı çıkınca moblara bulaşmadan direk suya atlayın slow fall ve suda yürümeye burada ihtiyacınız olacak. Buradan devam edip biraz yürüdükten sonra sola doğru devam edin suyun ortasında alabalık çiftliklerine benzeyen bir pool göreceksiniz. Platformun kenarından oltanızı orta kısma sallayın birkaç denemede Achi'niz tamamlanacak. Achi tamamlandıktan sonra stealth ile falan kaçmayı deneyin yada tüm gearını üstünüzden çıkarın nasıl olsa öleceksiniz tamir parası vermemiş olursunuz. =)

- Outland Angler - Achievement - World of Warcraft
Outland'de bahse konu poollardan balık tutmanız gerekiyor. Yani bunlar;
*Brackish Mixed School, Zangarmarsh Naga'ların mekanı pompaların bulunduğu yerdeki poollardan tutuluyor.
*Bluefish School, Nagrand'da Garanar ile Halaa arasındaki nehir kollarından tutuluyor.
*Mudfish School, Nagrand'da Garandar'ın doğusunda bulunan Skysong Lake'ten tutuluyor.
*School of Darter, Terokkar Forest'te Allerian Stronghold, Firewing Point ve Tuurem arasında kalan nehir kollarından tutuluyor.
*Highland Mixed School, Terokkar Forest'in yüksek bölgelerinde tutuluyor,Flying Mount yoksa tutmanız imkansız gibi.
*Sporefish School, Zangarmarsh'ta hemen heryerde tutabilirsiniz.

- Northrend Angler - Achievement - World of Warcraft
Northrend'de bahse konu poollardan balık tutmanız gerekiyor. Açıklayıyım;
*Borean Man O' War School,Borean Tundra'da sahil boyunca tutulabilir.
*Deep Sea Monsterbelly School, Borean Tundra, Dragoblight, Howling Fjord'de açık denizde buzdağlarının etrafında tutulabilir.
*Dragonfin Angelfish School, Dragonblight'ta Lake Indu'le'de tutuluyor.
*Fangtooth Herring School, Howling Fjord içindeki nehir ve göllerden tutuluyor,denizde değil yani.
*Glacial Salmon School, Grizzly Hills'teki nehir ve göllerden tutabilirsiniz.
*Glassfin Minnow School, Crystalsong Forest içindeki nehirlerden tutuluyor.
*Imperial Manta Ray School, Northrend genelindeki tüm sahillerden tutulabilir,henir ve göllerde yok.
*Moonglow Cuttlefish School, Borean Tundra, Dragonblight, Howling Fjord kıyılarındaki buzdağlarının etrafında tutulabilir.
*Musselback Sculpin School, Borean Tundra'da bulunan Lake Kum'uya'da tutuluyor.
*Nettlefish School, Sholazar Basin'de göl ve nehirlerden tutabilirsiniz,sahillerde yok.

- Fish Don't Leave Footprints - Achievement - World of Warcraft
Find Fish - Spell - World of Warcraft yeteneğini öğrenmeniz gerekiyor. Bu yetenek mining gibi çalışır minimap'inizde sarı simgelerle balık kümelerinin olduğu yerleri belirtir. Bu yeteneği öğrenmeniz çok önemli turnuva olsun değir Achievement'ler olsun bu yetenek eliniz ayağınız olacak bu yüzden bir an önce öğrenmenizde fayda var. Bunu Outland ve Azeroth'ta hemen heryerde bulunan Wreckage'lerden (su üstündeki tahta kutu yığınları) elde edebilirsiniz,tutmak zor değil. Bir kitap bulacaksınız sağ tık yapın ability ve achi'yi kazanın. Misal Stv,Zangarmash tercih edilebilir.

- The Coin Master - Achievement - World of Warcraft
Dalaran Fishing Trainer'ın yanındaki küçük havuzdan listedeki tüm hatıra paralarını tutmanız isteniyor. Tuttuğunuz paralardan bazıları üzerine tıklanabilir bunu yaptığınızda kısa bir süreliğine para bulma şansız artıyor. Şansınız varsa bir günde kolayca bitebilecek bir Achievement.
*A Penny For Your Thoughts - Achievement - World of Warcraft
*Silver in the City - Achievement - World of Warcraft
*There's Gold In That There Fountain - Achievement - World of Warcraft

- 1000 Fish - Achievement - World of Warcraft
Herhangi bir yerde toplam 1000 adet balık tutmanız gerekiyor. Fishing Skill kasarken kendiliğinden olacaktır.

Evet guide'ımızın sonuna geldik. Yine maksimum ayrıntı ile anlaşılabilir bir dil kullanmaya çalıştım ve gerçekten yorucu oldu. Ben tekrar gözden geçireceğim tek tek sizde bulduğunuz hatalar olursa ikaz edin düzeltirim,aklınıza takılan sorularınızı da konu içinden yöneltirseniz yardımcı olurum.

Umarım faydası dokunur,şans ve sabır sizinle olsun. =)
  • 0

Resmi ekleyen

Lok'Tar ogar, big brother. May the Warsong never fade..
Thrall, Warchief of the Horde

#2 Itachi

Itachi

Knight Lieutenant

• Members
  • 839 İleti

Yazma tarihi: 06 Kasım 2010 - 03:15 ÖS

çok güzel bir rehber olmuş ellerine sağlık
sabitlenmeli bu konu
  • 0

#3 el-ali

el-ali

Scout

• Members
  • 768 İleti
  • LocationSilvermoon City

Yazma tarihi: 06 Kasım 2010 - 04:23 ÖS

Cooking e göre daha çok zor gelmişti bu bana.Eline sağlık güzel çalışma olmuş (:
  • 0

VE Tanrı MAGE'i Yarattı..Hunter ve Rogue da yaratmış  :DYıllar sonra Bi edit... '' aslında tüm classlar güzel ve tanrı yaratmış aslında herşey artık OP olan classlarda bitiyor.. ''

Angélfall Rogue TwistingNether Angelfall Hunter Ragnaors

#4 colombus54

colombus54

Sergeant

• Members
  • 62 İleti
  • LocationEskişehir

Yazma tarihi: 06 Kasım 2010 - 04:43 ÖS

paylaşım süper teşekkürler
ben bi konu danışacaktım sıkılıyorum balık tutarken öneriniz varmı şunu yap şuraya git gibi...
  • 0

Resmi ekleyen

#5 Marv

Marv

Saygın Üye

• Saygın Uye
  • 3.507 İleti
  • Locationİzmir

Yazma tarihi: 06 Kasım 2010 - 04:44 ÖS

Sabitlenmiştir.

Eline sağlık, çok güzel bir guide olmuş.
  • 0

#6 DehSheT

DehSheT

Senior Sergeant

• Members
  • 180 İleti

Yazma tarihi: 06 Kasım 2010 - 09:46 ÖS

Eline koluna sağlık walla çok uğraşılmış bi konu ve çok çok zor geldi bu achilerin bazıları bana sabrı olan yapar ama :D
  • 0

#7 Livatya

Livatya

Champion

• Members
  • 1.073 İleti

Yazma tarihi: 07 Kasım 2010 - 09:27 ÖS

Bugün Booty Bay Fishing turnuvasında çok şansım vardı. Hiç Horde ile karşılaşmadım nerdeyse fakat kendi factionumun şerefsiz birkaç üyesinin engelleme ve tahriklerine rağmen (dünya çapında bir guilddir kendileri) 40 tane balığı hızlıca tuttum. Elim ayağım titriyor hs'yi çektim,inn'den çıktım Npc'yi gördüm başı kalabalıktı, Npc'ile aramda 10 yard falan mesafe kaldı turnuvayı başkası kazandı. İhtiyacım olan şey yalnızca iki saniyeydi ama olmadı. Sağlık olsun. =)
  • 0

Resmi ekleyen

#8 Bloodymagic

Bloodymagic

Senior Sergeant

• Members
  • 195 İleti

Yazma tarihi: 08 Kasım 2010 - 10:51 ÖÖ

Bugün Booty Bay Fishing turnuvasında çok şansım vardı. Hiç Horde ile karşılaşmadım nerdeyse fakat kendi factionumun şerefsiz birkaç üyesinin engelleme ve tahriklerine rağmen (dünya çapında bir guilddir kendileri) 40 tane balığı hızlıca tuttum. Elim ayağım titriyor hs'yi çektim,inn'den çıktım Npc'yi gördüm başı kalabalıktı, Npc'ile aramda 10 yard falan mesafe kaldı turnuvayı başkası kazandı. İhtiyacım olan şey yalnızca iki saniyeydi ama olmadı. Sağlık olsun. =)

yinede helal olsun :)
heirloom yüzük çok hoşmuş. %5 exp bonus veriyor. almam gerek onu :)

• 0

#9 azâzil7

azâzil7

First Sergeant

• Members
  • 269 İleti

Yazma tarihi: 09 Kasım 2010 - 07:05 ÖÖ

Dalaran Fishing Trainer'ın yanındaki küçük havuzdan listedeki tüm hatıra paralarını tutmanız isteniyor. Tuttuğunuz paralardan bazıları üzerine tıklanabilir bunu yaptığınızda kısa bir süreliğine para bulma şansız artıyor. Şansınız varsa bir günde kolayca bitebilecek bir Achievement.

kaç bir gün oldu hala tirion'un gold coinini arıyorum. hayır pislik herif icc çıkarmasına giderken lazım olur diye çeşmeye dalıp geri mi çıkardı coini anlamadım :mrgreen: bu arada bahsettiğin geri atılıp coin bulma şansını arttıran coinler sadece gold olanlar diye biliyorum. neyse, eline sağlık gayet yararlı bir rehber olmuş.
  • 0

#10 azâzil7

azâzil7

First Sergeant

• Members
  • 269 İleti

Yazma tarihi: 14 Kasım 2010 - 11:53 ÖÖ

*Booty Bay Fishing Contest Pazar günleri Realm Saati ile 14.00'da başlar. İlk olarak Hearthstone'unuzu Booty Bay'e ayarlayın ve sinir katsayınızın yükselmesini istemiyorsanız yalnız gitmeyin. Alan dar olduğundan birçok karşı faction üyesi ile sıcak temasta bulunmanız kaçınılmaz. Siz balık tutarken etrafınızda sizi koruyacak 3-4 arkadaş size müthiş kolaylık sağlayacak,en fazla yarım saatlerini alır. Karşı faction'unun yanı sıra kendi faction üyelerinizde oltanızın önüne geçip sizi oyalamaya çalışabilir. Daha önce de söylediğim gibi burada önemli olan soğukkanlı olmak. Sizi tahrik eden Alliance'ye laf yetiştirmeşe çalışır yada size saldıran Horde'u kovalamaya uğraşırsanız turnuvayı kazanamazsınız. Bu turnuvada sizden 40 adet Speckled Tastyfish - Item - World of Warcraft adlı balıktan tutmanız isteniyor. Yalnızca turnuva süresince spawn olan bu balıklar Stv'nin kıyı şerindinde Pool'lardan çıkıyor. Balıkları tuttuğunuz gibi hs çekin ve Booty Bay'de şu adama teslim edin Riggle Bassbait - NPC - World of Warcraft. Questi vereceğiniz Npc'yi, nerelerde balık tutacağınızı turnuva başlamadan kontrol etmeniz hayrınıza olacaktır. Kazandığınızda ödül olarak Arcanite Fishing Pole - Item - World of Warcraft yada Hook of the Master Angler - Item - World of Warcraft tercih edebilirsiniz. Bu iki turnuvada da tümhazırlıklarınızı yapmanıza rağmen en önemli iki faktör şans ve hızdır bunu unutmayın. Kazanamazsanız stres yapmayın çünkü yüzlerce kişinin içinden bunu yalnızca bir kişi yapıyor,belki şans sizede birgün güler. =)

2 saat sonra başlayacak bu haftanınki. Bi denemekte yarar var. :rolleyes: Haydi rastgele.
  • 0

#11 Nakavt

Nakavt

Knight Lieutenant

• Members
  • 561 İleti

Yazma tarihi: 17 Kasım 2010 - 05:55 ÖÖ

3-4 tane achi eksik bu listede
  • 0

#12 azâzil7

azâzil7

First Sergeant

• Members
  • 269 İleti

Yazma tarihi: 17 Kasım 2010 - 10:02 ÖÖ

3-4 tane achi eksik bu listede

Hayır, değil. Senin söylediklerin "Accomplished Angler" için gerekli olmayan achievementlardır muhtemelen.
  • 0

#13 Nakavt

Nakavt

Knight Lieutenant

• Members
  • 561 İleti

Yazma tarihi: 17 Kasım 2010 - 04:36 ÖS

Hayır, değil. Senin söylediklerin "Accomplished Angler" için gerekli olmayan achievementlardır muhtemelen.

pardon ben yanlış görmüşüm ^^
  • 0

#14 Nakavt

Nakavt

Knight Lieutenant

• Members
  • 561 İleti

Yazma tarihi: 03 Aralık 2010 - 03:57 ÖÖ

Mr. Pinchy's Magical Crawdad Box

şu achi kaldı bitek mistır pinçi çıksa alcam salty i ama çıkmıyor keçi
  • 0

#15 Nakavt

Nakavt

Knight Lieutenant

• Members
  • 561 İleti

Yazma tarihi: 03 Aralık 2010 - 01:54 ÖS

sonunda title'i aldım rehber için teşekkürler :)
  • 0

#16 Livatya

Livatya

Champion

• Members
  • 1.073 İleti

Yazma tarihi: 03 Aralık 2010 - 02:52 ÖS

sonunda title'i aldım rehber için teşekkürler :)

Tebrikler,rica ederim. =)
  • 0

Resmi ekleyen

#17 haaki

haaki

Scout

• Members
  • 142 İleti

Yazma tarihi: 17 Aralık 2011 - 03:49 ÖS

güzel rehber ellerine sağlık çok yardımı dokundu
  • 0

#18 Livatya

Livatya

Champion

• Members
  • 1.073 İleti

Yazma tarihi: 22 Aralık 2011 - 08:43 ÖÖ

Dün alt kasarken dungeon'da adamın biri beni inspectlemiş üstümde heirloom yüzüğü görmüş. Ben buna hiç laf atmamıştım bu dedi işte main charın Salty mi falan,evet dedim. Boş adam işi kıvır zıvır birşeyler dedi. Güldüm bende ben boş adamım senin dünyayı kurtarmak gibi önemli bir misyonun var falan dedim. :) Şakayla karışık atışırken diğer adam bunun aynı guildden arkadaşıydı sanırım. Ona atacağı wispi yanlışlıkla bana attı.

Heirloom yüzük çok iyi twink rouge'um da olsa süper olur,almanın başka yolu yok mu falan dedi. Baya güldüm wispini kopyalayıp rezil ettim. :)
  • 0

Resmi ekleyen

#19 kuvakvak

kuvakvak

Corporal

• Members
  • 29 İleti

Yazma tarihi: 26 Mart 2012 - 04:48 ÖS

Dün alt kasarken dungeon'da adamın biri beni inspectlemiş üstümde heirloom yüzüğü görmüş. Ben buna hiç laf atmamıştım bu dedi işte main charın Salty mi falan,evet dedim. Boş adam işi kıvır zıvır birşeyler dedi. Güldüm bende ben boş adamım senin dünyayı kurtarmak gibi önemli bir misyonun var falan dedim. :) Şakayla karışık atışırken diğer adam bunun aynı guildden arkadaşıydı sanırım. Ona atacağı wispi yanlışlıkla bana attı.

Heirloom yüzük çok iyi twink rouge'um da olsa süper olur,almanın başka yolu yok mu falan dedi. Baya güldüm wispini kopyalayıp rezil ettim. :D

Her şey tamam da su fishing derbyi kazanmak ıcın kiralık katil bir ekip bulmak lazım :)
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı