İçeriğe git

Resim
- - - - -

"Battlemaster" Guide

• Please log in to reply
Bu konuya 65 yanıt gönderildi

#21 azâzil7

azâzil7

First Sergeant

• Members
  • 269 İleti

Yazma tarihi: 13 Kasım 2010 - 10:41 ÖÖ

gece yarısından sonra yaptığım battlegroundların %80 ini kazanmışımdır diyebilirim..heralde alliance pvpciler o saatten sonra ortaya çıkıyo.

Buna kesinlikle katılııyorum. Battlemaster kasarken günün her saati girip oynamayı denedim, hatta 20 saat aralıksız battleground yaptığımı bile bilirim. O yüzden net bir şekilde söyleyebilirim ki gün içerisinde galibiyet kazanma şansınız kesinlikle çok değişiyor. Mesela kalabalık saatlerde Horde üstünlüğü tartışılmazdı; fakat gecenin geç saatlerinde ve gündüz online sayısının az olduğu saatlerde çok farklı sonuçlar ortaya çıkıyordu. O yüzden size tavsiyem, eğer Battlemaster kasacaksanız galibiyet farmlamadan önce bulunduğunuz battlegroupu farklı saatlerde iyice inceleyin. Sıra bekleme sürelerini ve galibiyet yüzdelerini irdeleyin, en mantıklı saatleri bulun ve o saatlere yoğunlaşın. Tabi bu süreleri hayatınıza uydurabilecek kadar şanslıysanız. :)
  • 0

#22 WILT

WILT

Senior Sergeant

• Members
  • 137 İleti

Yazma tarihi: 22 Kasım 2010 - 08:40 ÖÖ

Farkında olmadan bi tek veteranlar kalmış benim de. Vay be...
  • 0

#23 gelibolub

gelibolub

Üye

• Members
  • Pip*Pip*
  • 17 İleti

Yazma tarihi: 27 Kasım 2010 - 10:33 ÖÖ

okuldan mezun olmak gibi bişeye benziyo:D bütün dersleri vermeden mezun olamıyosun, bütün achievmentları tamamlamadan battlemaster olamıyosun :(
  • 0

#24 yigitti

yigitti

Corporal

• Members
  • 29 İleti

Yazma tarihi: 27 Kasım 2010 - 11:17 ÖÖ

Cataclysm patch ınden sonra bm achi sinin aynı kalması çok saçma olur bence.Title açanların title ları iptal edilmeli ve yeni açılan bg ler, battlemaster achıvlerının içine katılmalıdır.Hepsını tamamlayan title almaya tekrar hak kazanmalıdır. Benim düşüncem bu, önceden alanlara haksızlık olur falan diye yorumlar eklemeyın sakın bence alakası yoktur.ty.
  • 0

#25 BoRriZ

BoRriZ

Senior Sergeant

• Members
  • 190 İleti

Yazma tarihi: 27 Kasım 2010 - 05:29 ÖS

süper rehber valla....
+ 10k rep :(

• 0

#26 Baraddür

Baraddür

Legionare

• Members
  • 449 İleti

Yazma tarihi: 29 Kasım 2010 - 06:14 ÖS

Cataclysm patch ınden sonra bm achi sinin aynı kalması çok saçma olur bence.Title açanların title ları iptal edilmeli ve yeni açılan bg ler, battlemaster achıvlerının içine katılmalıdır.Hepsını tamamlayan title almaya tekrar hak kazanmalıdır. Benim düşüncem bu, önceden alanlara haksızlık olur falan diye yorumlar eklemeyın sakın bence alakası yoktur.ty.

Ya sende şu an Battlemaster olsaydı ?
  • 0
i'm Forsaken

#27 azâzil7

azâzil7

First Sergeant

• Members
  • 269 İleti

Yazma tarihi: 29 Kasım 2010 - 09:15 ÖS

He, oldu.
  • 0

#28 Valier

Valier

First Sergeant

• Members
  • 261 İleti

Yazma tarihi: 29 Kasım 2010 - 11:02 ÖS

Hatta karakterlerdeki tüm itemler silinsin, achivler sıfırlansın, goldlar gitsin. Hatta karakterler silinsin en baştan başlayalım.
  • 0
Bana müsade beyler

#29 Ludacrys

Ludacrys

General

• Members
  • 2.125 İleti
  • LocationHeLL in Rose

Yazma tarihi: 29 Kasım 2010 - 11:39 ÖS

We Had It All Along *Cough*: Gelelim son ve en zor achievementımıza. Arathi Basin’i 1600-1590 şeklinde yani sadece 10 sayı farkla kazanmanız gerekiyor. Eğer bu pugla girdiğiniz bir savaşta başınıza geliyorsa son derece şanslı birisiniz demektir. Yok değilse size yine premade yolları gözüktü demektir. Fakat bunun premade’i de çok kolay bir çözüm değildir. Tek yapabileceğiniz skor tabelasında baselerin dağılımının o anki durumu oyun sonuna kadar değişmediği takdirde oyunun kaça kaç biteceğini yazan kısmı takip etmek ve 1600-1590’ı yakaladığınız anda baseleri savaş sonuna kadar olduğu şekilde muhafaza etmektir. Bahsettiğim puan kısmı normal skorun yanında parantez içerisinde yazan skordur.

alternatif yöntem...
-sağlam beyni olan 14 pvpci adam bul(tavsiye 8h-7dps)
-bs+faction base cap 3ncü base cap'lemeden kontrol altına al
-hertürlü inc'lere duyarlı ol
-skorun 1500 olduğunda 3ncü base caple
-ab bitinceye kadar max defense
  • 0
Johnny Boii I hardly knew ya

#30 Chyrso

Chyrso

General

• Members
  • 1.994 İleti
  • Locationizmir

Yazma tarihi: 30 Kasım 2010 - 12:58 ÖS

We Had It All Along *Cough*:Onu yapmanın en kolay yolu Capping adlıı addonu kullanmanız..
Cok rahatlıklıkla yapılabiliyo..
Ben 10dan fazla girdigim grupta kazandırttım bu achi..
  • 0
Real ID : [email protected] == > Sadece EU icin gecerli.

Tekrar US realmlerinde Charge atiyor...

Foruma fazla takilmiyorum artik ..

Resmi ekleyen

#31 azâzil7

azâzil7

First Sergeant

• Members
  • 269 İleti

Yazma tarihi: 30 Kasım 2010 - 01:55 ÖS

Alternatif yöntemler sunan arkadaşlara teşekkür ediyorum.
  • 0

#32 yigitti

yigitti

Corporal

• Members
  • 29 İleti

Yazma tarihi: 02 Aralık 2010 - 04:57 ÖS

Ya sende şu an Battlemaster olsaydı ?

3 eksiğim var zaten, olsa bile np benim için, tüm savasların achısıne sahip olmayan adam bm title ını haketmez. p . O kişi sadece 5 savasın battlemaster ıdır, diğerlerinin değil.
  • 0

#33 yigitti

yigitti

Corporal

• Members
  • 29 İleti

Yazma tarihi: 02 Aralık 2010 - 05:03 ÖS

Hatta karakterlerdeki tüm itemler silinsin, achivler sıfırlansın, goldlar gitsin. Hatta karakterler silinsin en baştan başlayalım.

Sen iyice benim söylediğimden sapmışsın. Diğer ne achiler ne goldlar için bu bm achisindeki durum sözkonusu değildir. İtemler zaten siliniyor, ike ike bastan kasacaksın. Battle ve Loremaster oyunun en özel achivleridir. Explorer title ı da var ama o kolay.Her yeni gelen expansion da bu 3 özel title, yeni exp ı da içine alarak genişlemelidir. Umarım anlatmak istediğimi anlatabilmişimdir.
  • 0

#34 keule123

keule123

First Sergeant

• Members
  • 264 İleti

Yazma tarihi: 02 Aralık 2010 - 05:43 ÖS

Kısmen katılırım ama bunun takibi zor olur. Bende gaza geldim kasıcam title ların hiçbirini sevmem fakat Battlemaster başka.
  • 0

#35 azâzil7

azâzil7

First Sergeant

• Members
  • 269 İleti

Yazma tarihi: 02 Aralık 2010 - 05:44 ÖS

Sen iyice benim söylediğimden sapmışsın. Diğer ne achiler ne goldlar için bu bm achisindeki durum sözkonusu değildir. İtemler zaten siliniyor, ike ike bastan kasacaksın. Battle ve Loremaster oyunun en özel achivleridir. Explorer title ı da var ama o kolay.Her yeni gelen expansion da bu 3 özel title, yeni exp ı da içine alarak genişlemelidir. Umarım anlatmak istediğimi anlatabilmişimdir.

Önce efendi gibi yorum yapmayı öğren. Kelimenin başından bir harfi silince küfürlü konuşman şirin bir moda bürünmüyor. Konuya gelince, Blizzard'ın bu olaylarla ilgili belli bir planlaması var, fikrin kimsenin umrunda değil ve hiçbir şeyi değiştirmeyecek. Çok istiyorsan git official forumda ağla, yeri burası değil.
  • 0

#36 yigitti

yigitti

Corporal

• Members
  • 29 İleti

Yazma tarihi: 03 Aralık 2010 - 11:16 ÖÖ

Önce efendi gibi yorum yapmayı öğren. Kelimenin başından bir harfi silince küfürlü konuşman şirin bir moda bürünmüyor. Konuya gelince, Blizzard'ın bu olaylarla ilgili belli bir planlaması var, fikrin kimsenin umrunda değil ve hiçbir şeyi değiştirmeyecek. Çok istiyorsan git official forumda ağla, yeri burası değil.

Bi kere efendiliği senden hiç ögrenecek değilim 5 savasın master i.Benim agladığım falanda yok sadece olması gerekeni söyledim.Bu fikrimide türk playerlarla paylastım.Kimi katılır kimi katılmaz ama benim düsüncemde asla değişmez.Blizzard ın bu fikrimi düşündüğümden zaten eminim ama bazı bebelerin sızlanacağından korktukları için uygulamaya koymadılar ve bence oyun için kötü oldu bu durum.
  • 0

#37 Livatya

Livatya

Champion

• Members
  • 1.073 İleti

Yazma tarihi: 03 Aralık 2010 - 11:37 ÖÖ

Boş bir tartışma daha..

Not Even a Scratch bunu geçen gün pug'la yapmak üzereydik Titan Relic duvarı yıkılmasına saniyeler kalmıştı haritadan baktım akıllı bir arkadaş almış demo'nun birini sahildeki kimsenin kırmadığı kapıyı kırmaya çalışıyor koştum yetişemedim mage'in biri indirdi demoyu o anda bg'yi kazandık. Demo'yu alan arkadaşın ne yaptığı hakkında en ufak bir fikri olmadığı gibi demo'ya saldıran mage'inde achi'yi engelllemeyi düşündüğün sanmıyorum. İki boş insan yüzünden achi birkaç saniye ile kaçtı. Premade ile çok iyi konsantre olunursa bol bol deneme sonucunda yapılabilir.

Stormpike Perfection/Frostwolf Perfection
Asıl gözümü korkutan bu achievement. Premade ile yapma şansı yok gibi o kadar insanı kontrol etmek pug ortamında imkansız. Ama yapan bir şekilde yapıyor Battlemaster arkadaşlarımız şans bile olsa yapmışlar. Baya bir strese sokacak gibi duruyor bu achi bizi,hayırlısı. =)
  • 0

Resmi ekleyen

Lok'Tar ogar, big brother. May the Warsong never fade..
Thrall, Warchief of the Horde

#38 yigitti

yigitti

Corporal

• Members
  • 29 İleti

Yazma tarihi: 03 Aralık 2010 - 12:20 ÖS

Not even a scratch achısını dun aksam tamamladım. Demoların hızı eskisine göre cok fazla artmıs ve bu achıvı yapmak artık 80 den sonra bıle cok kolay olmus. Üst üste girersen 3-4 gunde mutlaka denk gelir diye düşünüyorum.Guild de baktım bır cok kişi bu achıvı kazanıyor.
  • 0

#39 azâzil7

azâzil7

First Sergeant

• Members
  • 269 İleti

Yazma tarihi: 03 Aralık 2010 - 01:17 ÖS

Bi kere efendiliği senden hiç ögrenecek değilim 5 savasın master i.Benim agladığım falanda yok sadece olması gerekeni söyledim.Bu fikrimide türk playerlarla paylastım.Kimi katılır kimi katılmaz ama benim düsüncemde asla değişmez.Blizzard ın bu fikrimi düşündüğümden zaten eminim ama bazı bebelerin sızlanacağından korktukları için uygulamaya koymadılar ve bence oyun için kötü oldu bu durum.

Daha fazla uzatıp seninle tartışmamın gereği yok, konuşman kültür seviyeni ele veriyor. Git kumdan kale yap sen, ben 5 savaşın masterı olurum.
  • 0

#40 azâzil7

azâzil7

First Sergeant

• Members
  • 269 İleti

Yazma tarihi: 03 Aralık 2010 - 01:26 ÖS

Demo'yu alan arkadaşın ne yaptığı hakkında en ufak bir fikri olmadığı gibi demo'ya saldıran mage'inde achi'yi engelllemeyi düşündüğün sanmıyorum.

Demoyu alan kişi muhtemelen slackerdır ve afk kalmamak için bir şeylerle uğraşıyormuş gibi gözükmeye çalışıyordur. Demoya saldıran mage'in achieve'i engellemek için yapmadığından o kadar emin olma bence. Ben elimden gelen her fırsatta bozuyorum karşı tarafın achievelerini. Pvp'de her ayrıntıyı ciddiye almak her zaman iyidir.
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı