İçeriğe git

Resim
- - - - -

" Tripping The Rifts "

• Please log in to reply
Bu konuya 3 yanıt gönderildi

#1 wizincanus

wizincanus

First Sergeant

• Members
  • 295 İleti

Yazma tarihi: 11 Kasım 2010 - 05:55 ÖS

Kaçınız bu achievementı yaptı ? ben halen uğraşıyorum http://localhost/wow...tyle_emoticons/default/confused.gif
Arkadaslara sordum hep farklı cevaplar aldım , bunu tam bilerek yapan varmı , nasıl yapıcaz ?
Kimi 3-4 tane elementali aynı anda kesiceksin diyor , birisi en yüksek damageı yapman gerekli diye söyledi ( ilginç :) ) , bı arkadaşda elementalleri kestiğinde aldığın bufflar ( fire , water , earth , wind ) hepsininden olması gerektiğini söyledi , ( deve hendek iliskisi )
Yardımlarınızı bekliyorum.
  • 0

#2 trutalbruth

trutalbruth

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 19 İleti

Yazma tarihi: 11 Kasım 2010 - 06:37 ÖS

Riftlerin spawn olduğu yerlerin haritası:

Cataclysm Guide: Pre-Launch Events - Wowhead

Rift birçok elemental mob summon ediyor. Bunların hepsini kesince rift kapanıyor ve sana 1 saatlik bir buff veriyor. İşte bu buffların dördünü de aldığında (earth, fire, water, ve wind) achievementi yapmış oluyorsun. Hepsini aynı anda alman gerekmiyor bir kere almış olman yeterli.

Bu kısım birşey değil de zor olan riftlere denk gelmek. Çünkü belli zamanlarda spawn oluyorlar ve belli bir süre kalıyorlar yetiştin yetiştin yetişemedin bir sonraki spawnı bekliyorsun. Water rifti için 1 saat dolanmıştım :)
  • 0

#3 wizincanus

wizincanus

First Sergeant

• Members
  • 295 İleti

Yazma tarihi: 11 Kasım 2010 - 08:03 ÖS

Teşekürler , aslında outlanddeki kalan questleri yaparken cogunun spawn yerini ezberledim , sanırım birtek earth kaldı oda northland de K3 bölgesinde çıkıyor.
  • 0

#4 kermo26

kermo26

Corporal

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 47 İleti

Yazma tarihi: 12 Kasım 2010 - 01:14 ÖS

Outland bos oluyor.Orada rahatca yapabilirsiniz.Hatta soyle diyeyim aynı spawnda 2 cesit elemantali kesebilirsiniz.
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı